Opinie o McDonald's w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie McDonald's. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Kraków

fghjgf

Pozdrowienia dla kierownika zakładu na wielickiej koło shella. Co transport to wysypujecie lód z tira na kostkę brukową, skażając tym samym teren. ciągle gadacie o środowisku, ale sami nie przestrzegacie norm środowiskowych. Jakim cudem tak bogatą firmę nie stać na utylizację własnych odpadów i szkolenia kierowców? Co transport to samo, wyrzucić śmieci i fajrant. Jak taką bogatą firmę nie stać na utylizację? Ceny bajońskie waszego śmieciowego jedzenia.

Były pracownik licencji

Serdecznie NIE polecam pracy na licencji w Krakowie w maku. Stawki są te z najniższej półki widełek, oczekiwania co do pracowników jakby zarabiali miliony. Managerowie wybierani po znajomości, często pracują pary (także jako managerowie) i większość nie potrafi rozdzielić związku od pracy, dodatkowo lubią sobie podpierdzielac innych do kierownika. Stosunek kierownictwa jest często na poziomie śmiecia. Kierownictwo nie lubi kiedy pracownicy między sobą rozmawiają o pracy, szczególnie negatywnie lub nawet neutralnie. Jeżeli narzekasz i mówisz wprost o np. nierównym traktowaniu to dostajesz informacje, ze "jak cię stać to idź na bezrobocie :)".(usunięte przez administratora) Plusy: - terminowa wypłata (zawsze) - da się mieć bardzo elastyczny grafik, nawet na całym etacie - zniżki na posiłki pracownicze na przerwie Minusy: - stawka na licencji to dno - managerowie, którzy myślą, że są warci więcej niż zwykli pracownicy - kierownicy, którzy mają wymagania z kosmosu (nie za tą stawkę takie wymagania moi drodzy) - klienci, którzy mają pracowników za kupę (no cóż, to akurat minus pracy w gastro) - ciągły stres (usunięte przez administratora) Pozdrawiam licencję z Krakowa na S.

dfgdfg

Wiecznie trzeba sprzątać na ulicy Wielickiej po turystach nieważne czy z Polski czy z zagranicy. Rano o 4 wszystkie kosze na osiedlu pozapychane śmieciami z McDonalda. Najlepsze jest to, że jeżeli jest śmieć choćbswoich pry cm poza ogrodzeniem to obsługa sprzątająca go nie weźmie. Mam apel do kierownika. Nie dałoby się nakleić plakaty w wersji polskiej, angielskiej, niemieckiej wraz z piktogramami pokazując, że po zjedzeniu wyrzuć śmieci do kosza, a nie na ulicę, trawę? Ja ze swoich pieniędzy mam sponsorować usługi sprzątające Wasze śmieci? nieważne, że kosz jest co 3m, ważne wyrzucić kosz byle gdzie niczym zdobywca Ameryki.

Nana

McDonald's na Szewskiej najlepszy :-) Wspaniała atmosfera, świetna kadra menadżerska i kierownik restauracji. Bardzo miło się pracuje. Mimo dużego ruchu, który związany jest z lokalizacją restauracji jest fajnie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie McDonald's? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
mirodon

Pierwsza praca :D To tam dostałem solidną lekcję życia ;) Polecam taką szkołę przetrwania każdemu, bo można się sporo nauczyć, a warunki finansowe złe nie są.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Kraków

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

McDonald's