Northpack Sp. z o.o.

Małkowo

Northpack Sp. z o.o.

Opinie o Northpack Sp. z o.o.

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Northpack Sp. z o.o.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Northpack Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

H.B
@Kontrahent 11.04.2018 14:51

WITAM. CO DO FIRMY TO ŻENADA. NIE POLECAM. NIE PŁACĄ NIE ODBIERAJĄ TEL. ODDAŁEM SPRAWĘ DO SĄDU. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ Z TĄ FIRMĄ WSPÓŁPRACOWAĆ. POZDRAWIAM KRISS. NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ !!!!!1

Windykacja

Firma nie płaci swoim kontrahentom!!! Wiszą na giełdach windykacyjnych! Kompletny brak szacunku dla wszystkich. Prezesi bardzo nie odpowiedzialni i zadłużyli firmę na grube miliony!

Czarna rozpacz i kompletne odjazdy Prezesa. Absolutny brak powagi, arogancja i mitomania. Omijać. Nie traktować poważnie, unikać.

były pracownik

zdecydowanie NIE polecam , kolesiostwo na górze i totalny wyzysk praca non-stop 12/12 bez żadnej premii dodatku za noce i dni świąteczne , warunki pracy beznadziejne - zimno i hałas, wypłata marna jedna na papierze a druga z kieszeni w/g uznania za nadgodziny NIE POLECAM

zzzz

omijać jak najdalej

Zostaw opinię o Northpack Sp. z o.o. - Małkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Northpack Sp. z o.o.