Jakub Nowy wpis

Rok 2020 powoli dobiega końca a ja nie widzę żadnych nowych wpisów w wątku dotyczącym firmy Northpack. Jak to możliwe? Jak to możliwe, że nie ma żadnych osób, które mogłyby na temat tego pracodawcy cokolwiek się wypowiedzieć? Jest to dla mnie zaskakujące, więc może ktoś będzie na tyle uprzejmy, aby coś jednak napisać? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Martyna Nowy wpis

Czy ktoś z was orientuje się gdzie można składać CV do tej firmy ? Będę wdzięczna za odpowiedz.

AlXander Nowy wpis

Northpack jest właścicielem czy najemcą lokalizacji w Małkowie?

oszukany dostawca usług

Witam, Firma"przekręt", od ponad 2 lat nie uzyskaliśmy należnej zapłaty za wykonanie usług, mimo licznych wezwań, telefonów... linia telefoniczna wiecznie zajęta lub uszkodzona a jak już odbierają to księgowa jest albo chora albo na urlopie. Firma w krótkim czasie zmieniała nazwę najpierw z BETA-PACK na NORTHPACK a teraz to chyba KURKAMA... Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesów z tą firmą, firmami. Pan Tadeusz S. jest jednak aktywny na LINKEDIN jako poważny przedsiębiorca...

Urszula Nowy wpis
@oszukany dostawca usług

Czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wypowiedzi na tym forum, udało Ci się coś wyjaśnić w kwestii zaległych należności od Northpack? Warto, żebyś zdecydował się na monitorowanie tej sytuacji, być może są osoby, które mają podobny problem i chętnie dowiedziałyby się czegoś od Ciebie na ten temat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Northpack Sp. z o.o.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Northpack Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Kontrahent
@Administrator

czy możesz podać jakieś działające telefony do tej firmy - jestem jednym z tych którym nie zapłacili za towar

H.B
@Kontrahent

WITAM. CO DO FIRMY TO ŻENADA. NIE POLECAM. NIE PŁACĄ NIE ODBIERAJĄ TEL. ODDAŁEM SPRAWĘ DO SĄDU. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ Z TĄ FIRMĄ WSPÓŁPRACOWAĆ. POZDRAWIAM KRISS. NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ !!!!!1

Windykacja

Firma nie płaci swoim kontrahentom!!! Wiszą na giełdach windykacyjnych! Kompletny brak szacunku dla wszystkich. Prezesi bardzo nie odpowiedzialni i zadłużyli firmę na grube miliony!

Czarna rozpacz i kompletne odjazdy Prezesa. Absolutny brak powagi, arogancja i mitomania. Omijać. Nie traktować poważnie, unikać.

były pracownik

zdecydowanie NIE polecam , kolesiostwo na górze i totalny wyzysk praca non-stop 12/12 bez żadnej premii dodatku za noce i dni świąteczne , warunki pracy beznadziejne - zimno i hałas, wypłata marna jedna na papierze a druga z kieszeni w/g uznania za nadgodziny NIE POLECAM

zzzz

omijać jak najdalej

Zostaw merytoryczną opinię o Northpack Sp. z o.o. - Małkowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Northpack Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.
Northpack Sp. z o.o.