Northpack Sp. z o.o.

Małkowo

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o Northpack Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Northpack Sp. z o.o.

Windykacja

Firma nie płaci swoim kontrahentom!!! Wiszą na giełdach windykacyjnych! Kompletny brak szacunku dla wszystkich. Prezesi bardzo nie odpowiedzialni i zadłużyli firmę na grube miliony!

123

Czarna rozpacz i kompletne odjazdy Prezesa. Absolutny brak powagi, arogancja i mitomania. Omijać. Nie traktować poważnie, unikać.

były pracownik

zdecydowanie NIE polecam , kolesiostwo na górze i totalny wyzysk praca non-stop 12/12 bez żadnej premii dodatku za noce i dni świąteczne , warunki pracy beznadziejne - zimno i hałas, wypłata marna jedna na papierze a druga z kieszeni w/g uznania za nadgodziny NIE POLECAM

zzzz

omijać jak najdalej

Zostaw opinię o Northpack Sp. z o.o. - Małkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Northpack Sp. z o.o.