Northpack Sp. z o.o.

Małkowo

Northpack Sp. z o.o.

Opinie o Northpack Sp. z o.o.

oszukany dostawca usług

Witam, Firma"przekręt", od ponad 2 lat nie uzyskaliśmy należnej zapłaty za wykonanie usług, mimo licznych wezwań, telefonów... linia telefoniczna wiecznie zajęta lub uszkodzona a jak już odbierają to księgowa jest albo chora albo na urlopie. Firma w krótkim czasie zmieniała nazwę najpierw z BETA-PACK na NORTHPACK a teraz to chyba KURKAMA... Ostrzegam przed robieniem jakichkolwiek interesów z tą firmą, firmami. Pan Tadeusz S. jest jednak aktywny na LINKEDIN jako poważny przedsiębiorca...

Urszula
@oszukany dostawca usług 29.08.2018 08:41

Czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wypowiedzi na tym forum, udało Ci się coś wyjaśnić w kwestii zaległych należności od Northpack? Warto, żebyś zdecydował się na monitorowanie tej sytuacji, być może są osoby, które mają podobny problem i chętnie dowiedziałyby się czegoś od Ciebie na ten temat.

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Northpack Sp. z o.o.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Northpack Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Kontrahent
@Administrator 25.02.2018 10:24

czy możesz podać jakieś działające telefony do tej firmy - jestem jednym z tych którym nie zapłacili za towar

H.B
@Kontrahent 11.04.2018 14:51

WITAM. CO DO FIRMY TO ŻENADA. NIE POLECAM. NIE PŁACĄ NIE ODBIERAJĄ TEL. ODDAŁEM SPRAWĘ DO SĄDU. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ Z TĄ FIRMĄ WSPÓŁPRACOWAĆ. POZDRAWIAM KRISS. NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ !!!!!1

Windykacja

Firma nie płaci swoim kontrahentom!!! Wiszą na giełdach windykacyjnych! Kompletny brak szacunku dla wszystkich. Prezesi bardzo nie odpowiedzialni i zadłużyli firmę na grube miliony!

Czarna rozpacz i kompletne odjazdy Prezesa. Absolutny brak powagi, arogancja i mitomania. Omijać. Nie traktować poważnie, unikać.

były pracownik

zdecydowanie NIE polecam , kolesiostwo na górze i totalny wyzysk praca non-stop 12/12 bez żadnej premii dodatku za noce i dni świąteczne , warunki pracy beznadziejne - zimno i hałas, wypłata marna jedna na papierze a druga z kieszeni w/g uznania za nadgodziny NIE POLECAM

zzzz

omijać jak najdalej

Zostaw opinię o Northpack Sp. z o.o. - Małkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Northpack Sp. z o.o.