Opinie o Up Recruitment Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Up Recruitment Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Up Recruitment Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Up Recruitment Sp. z o.o. w Tarnów

Sylwusia

Witam. Czy ktoś wyjeżdża 10.01 na pakowanie żywności do miejscowości Kranevenweg 23, 5724PN Ommel?

Maryś
@Sylwusia

Witaj ja dostałam taką ofertę ale zrezygnuje bo tam nie ma internetu

Sylwusia
@Maryś

Jest Internet. na nowych lokalizacjach. My jedziemy z narzeczonym warto skorzystac a nie rezygnowac może akurat bedziemy razem mieszkac:p

Maryś
@Sylwusia

jak ja dzwoniłam dzisiaj nawet to powiedziała mi że nowi pracownicy jadą na starą lokalizacje i tam nie ma internetu ten adres co dostałaś to bungale są

internet?
@Maryś

Dobrze ze rezygnujesz, gdybym byl Twoim pracodawca i tak bym cie zwolnil za samo podejscie do sprawy " zrezygnuje bo tam nie ma internetu'' zaslugujesz na miejsce gdzie nie ma okien i schodow na pietro... Internet nie jest dla takiej umyslowej dewiacji jak TY.

ola
@internet?

Internet w dzisiejszym świecie jest tak tak naturalny jak woda, więc nie rozumiem oburzenia. W ogóle pytań o internet nie powinno być, bo to oczywiste, że być powinien.

@ola

Bo jak tam pojechałaś trzaskac selfi i siedzieć na fb to wcale się nie dziwię

Lolek

Witam czy to biuro jest godne do polecenia byl ktos pracowal tam i jakie sa stawki realne ile mozna zarobic na miesiac przy minimalnych godzinach ?pozdrawiam

Ann)
@Lolek

Wszedzie gdzie sie teraz nie wyjedzie to szalu niema jest Martwy sezon, godziny jako takie sa jeden tydzen wiecej jedn mniej,przy tych 38 godzinach po odbiciu mieszkania I ubezpieczenia okolo 250 e zostsnie w kieszeni na tydzen, jak wiecej godzin to zarobisz wiecej ,lecz zima niema co liczyc na cuda, jestesmy pod rotterdamem z kolezanka na bukietach I chwile tu jeszcze planujemy popracowac jak wszystko bedzie ok.

Luzak 88
@Ann)

Skad jestescie ?odezwij sie mam cos co cie moze cie zainteresowac pozdro Toluzak1988@wp.pl

może ktoś napisać czy dowożą do holandii i transport z powrotem też jest zapewniony? jaka jest stawka miesieczna? praca na szklarni na kwiatach, ogloszenie z tarnowa na olx.pl

Transport:)

hey Nick jesli chodzi o transport to pomagaja w organizacij busa w jedną strone , busy zabierają z miejsca zamieszkania i dowożą pod biuro, tak tez było w naszym przypadku,same płaciłysmy u kierowcy za przejazd, praca jesli są godziny to zarobisz, so lepsze i gorsze tygodnie, jest okres zimowy takze na 50 godzin tygodniowo nie ma co liczyc, ale sa tygodnie co jest powyzej 40 tez,zalezy z jakim kto jedzie nastawieniem ogólem praca nie jest taka cięzka przy kwiatach pozdrawiam

Marys

Czy ktos z was wyjezdza na bukiety w okolicy roterdanu. Lub byl tam juz kiedys. Jak to jest z zarobkami. Wyjazd z biura we wroclawiu.czy sa nadgodziny.

Firma Up Recruitment Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACA W HOLANDII OD ZARAZ (dla kobiet i mężczyzn). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Miłosz

Witam , wybiera się ktoś z tarnowa do pracy do holandii ? , wyjazd w tą sobote 13.01.2018 . Praca na produkcji kwiatów na niemieckiej umowie i warunkach oraz także na holenderskich ??? hmm

chlopak34
@Miłosz

Witaj , ja chcę jechac , nie jestem z Tarnowa ale pisz do mnie chlopak34@interia.eu

Jj

Jedzie ktoś może na pakowanie drobiu z tej firmy w najbliższym czasie ?

Pan P

Witam Wyjeżdza teraz ktoś do pracy 14.01 w magazynie?? bądź czy ktoś już tam był?

laga
@Pan P

wybieram się z kolega chciał bym sam wiedzieć opinie

arczi

Mam zamiar wyjechać 14 na magazyn można opinie ?

Adjp

Ktoś jedzie teraz z tego biura na kwiatki ?

Andzela119

Witam Ja przyjechalam pare tygodni temu,trafilam na chryzantemy i na poczatku nie było lekko, puznie po dwóch tygodniach jak opanowałam prace to jest ok.Godziny pracy ok 40 czasami sie pracuje powyzej,czasami zdarzy sie z tydzen lub dwa mniej ,Ogólem tez bylam wystraszona jechac ale zaryzykowalam i nie zaluje, wyplaty cotygodniowe,mieszkania tez fajne , jest internet telewizja ogólem ok jak, nigdy nie można porównać ze jak w domu musisz się liczyć z tym ze jadąc za granice dzielisz te mieszkania z innymi osobami.Jeśli chodzi o koordynatorów tez ok, czasami trzeba poczekać żeby pomogli w niektórych sprawach ale trzeba się liczyć ze maja przeszło 300 osób we firmie na głowie nie ze tylko wszystko się kręci wokół jednej osoby, ogółem dziewczyny polecam warto czasami sprubować i nie sugerować się opiniami bo nie zawsze wszystkim dogodzi,sama się napaczyłam w holandi ze ludzie tez nie są świeci a pretensje pużniej mają do całego świata.Pozdrawiam z Holandii

słodka
@Andzela119

Masz racje...Pozdrawiam

KINIA

Nie dla wszystkich bo nowe osoby sa przyjete xd

madzik187

Witam Niestety nie zgodzę się z tą opiniom gdyz biuro z Tarnowa nie rekrutuje tylko do jednego pracodawcy ,ja trafiłam do pracy do Venlo na magazyny i jest w porządku, godziny i praca.Także jeśli komuś się nie udało nic nie poradzi wszystkie agencje borykają się z tym problem. Pozdrawiam Wszystkich

Wacław

Firma nie zapewnia pracy, jedziesz do innego pośrednika tam jak mają zapotrzebowanie to dopiero masz pracę. W praktyce w tygodniu dwa dni pracujesz po 4 godziny. Tak więc za bardzo nie zarobisz. Szukaj innych możliwości.

mk cafe
@Wacław

A konkretnie? do którego holenderskiego pośrednika wysyła ludzi biuro UP z Polski? tak jest najłatwiej, ściągnąć ludzi z Polski na firmowe domki, zgarnąć za nich kasę, ale nie zapewnić im pracy... jesli już to 2-3 dni w tygodniu, tak by zarobili na firmowe mieszkanie... Każda agencja ma główny jednakowy cel, o którym tu piszę.

dżela

Hej, ja mam zamiar teraz wyjechać do storczyków, ale się cały czas zastanawiam bo bedzie to mój pierwszy wyjazd. Z tego co czytam, to firma jest raczej wporzadku i ta pośredniczaca i ta w Holandii? Raczej nie ma czego się obawiać?

praca

Czy ktoś wybiera sie teraz w okolice Hagi?

Ala

Do jakiej agencji w Holandii rekrutację up recruitment?

a czy ta firma posiada pracę dla osób mieszkających w DEN HAAG? Z własnym zakwaterowaniem?

Mala.Mi97

Ja przenosze sie z innej firmy do tej w poniedzialek. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej niz teraz.

Magda

Witam dziewczyny dojechaliście juz do pracy na szklarnie ? Dacie znać co słychać?

Daria

Hej, czy jedzie ktoś 22 sierpnia do szklarni? Ja wyjeżdżam z Poznania. Jadę sama więc fajnie byłoby kogoś poznać, w myśl zasady że w grupie zawsze raźniej ;) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Up Recruitment Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Up Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Up Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Up Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Up Recruitment Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 29 ocen.

Up Recruitment Sp. z o.o.