Opinie o Up Recruitment Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Up Recruitment Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Up Recruitment Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Up Recruitment Sp. z o.o. w Tarnów

:) :) :) :) :)

Jedzie ktoś 5 lipca ?

Pauli

Hej! Jedzie ktoś może końcem czerwca/początkiem lipca?

@Pauli

Ja jade w połowie sierpnia :)

Kurcze tak późno nie dam rady jechać :/ Ale zawsze mogę poczekać na ciebie :D

Marlenka

Pauli ja jade

@Pauli

A gdzie będziesz Pracować Pauli ?

@Pauli

A kiedy dokładnie jedziesz Pauli ? Jesteś kobietą ? A do jakiego miasta ? Bo ja napewno do Hagi

@Olaaa

Początkiem lipca chce na chryzantemy do Westland :)

Dorota
@Olaaa

Jedziesz w połowie sierpnia a do jakiej pracy i gdzie?

magda

jade 5 lipca 572618584 Proszę o kontakt

Darka
@magda

Również jadę 5 lipca :)

praca holandia

Witam Wyjechalam 2 tyg temu,praca w porządku,jestem na hali na owocach i warzywach,umowy podpisywalam po przyjezdzie do holandii,z biurem które mnie zatrudnia,praca nawet fajna,nie jest cięzko,nie mialam zadnych problemów pozdrawiam

Zainteresowana
@praca holandia

Hej!a mogłabyś napisać mniej więcej ile się zarabia tygodniowo,po ile godzin się pracuje,jak z dojazdem do pracy i jakie to są umowy aha i czy trzeba znać język?

Praca holandia

@Praca holandia

Gosia.m@o2.pl

bolek
@praca holandia

witam ,napiszesz więcej o warunkach na email? Chcę się tam wybrać potrzebuje informacji jak wypłata i jakie miejsca zakwaterowania ?sunsetadi@wp.pl

Daruniaaaa

Jedzie ktoś w połowie czerwca przez agencje up recruitment ? Ktoś chętny,aby jechać razem (najlepiej dziewczyna)

Kasia Trans
@Daruniaaaa

A moze być trans?

Daruniaaaa
@Kasia Trans

Trans może zorganizować agencja :D

Firma Up Recruitment Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACA W HOLANDII OD ZARAZ (dla kobiet i mężczyzn). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Teresa

@KatMonic, użytkownik @Pawel3322 niedawno wypowiadał sie na ten temat. Czy planujesz pracować w tej lokalizacji? Na jakiem etapie załatwiania formalności związanych z wyjazdem jesteś? Zachęcam do tego abyś podziela się z nami swoimi spostrzeżeniami z wyjazdu. Zapraszam do zamieszczania opinii na naszym forum. Wasze uwagi mogą pomóc w podjęciu decyzji osobom zainteresowanym współpracą z Up Recruitment.

Pytanienajuz

Jedzie ktos 1 maja? I jak to jest z umowa? Podpisywaliscie ja w Polsce ?

KatMonic

Witam czy pracuje ktos na kwiatach na Westlandzie? Jak wygladaja warunki mieszkaniowe i praca? Bylabym bardzo wdzieczna za kazda opinie.

Ewelina Sz.

Witam. Nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie. Ledwo dwa miesiące twmu wróciłam i gdyby nie prywatne sprawy już bym wróciła lecz muszę czekać do czerwca, ale od początku. Wyjeżdżalam pierwszy raz do nl, pani rekrutujaca wyjaśniła mi gdzie jadę co mam zabrać ze sobą i wogole była bardzo miła. Jechałam razem z koleżanką. Załatwiła nam busa, który był naprawdę"luksusowy"-znam się bo jeździłam różnymi zlomami przez lata do Niemiec. Na miejscu przywitała nas kordynatorka i skierowała do pięknego mieszkania, zapoznała z właścicielem portugalczykiem na którego zawsze mogliśmy liczyć bo dał nam swój nr tel, meble z ikei z pełnym wyposażeniem, kasa co tydzień na konto bez zarzutów, solarisy też ok. Dodam że pracowalam w Rotterdamie. Jak na pierwszy raz naprawdę ekstra. Najgorsi są Polacy bo są zawistni i zrobią wszystko bys dlugo nie popracowal ale nie należy sie tym przejmować i piąć się do przodu. Moja dobra rada? Nie jedź sam(zawsze możesz z kimś pogadać i oboje się motywujecie do pracy) oraz bądźcie wyrozumiali i elastyczni, zrozumcie że jak kordynatorka nie odbiera to oddzwoni albo ze jak dostaniesz wypłatę na drugi dzień bo święta czy coś to nie koniec świata. Zrozum człowieka to i on cię zrozumie. Ja wrócę tam napewno i takich miłych wspomnień jak mam ja i moja koleżanka każdemu życzę pozdrawiam. ????

Pawel3322

Ja wyjechalem jestem na kwiatach ,znajoma I polecila tez juz tam robi, spoko lokalizaje maja na Westlandzie dostep do sklepow jakies male miasteczka,Nie jak niektore odludzia.Praca tez nawek ok, Towarzystwo na mieszkaniu bym tylko wymienil,ogolnie Polecam I Pozdrawiam

Agaaa
@Pawel3322

Hej. Długo tam pracujesz? Nie ma problemów z kontaktami np do kordynatorow jak się dojedzie ? Odezwij się na mój mail aguska9442@wp.pl

Olllllaaaaa

Wyjeżdżam przez tą agencje , jakieś opinie ??

Paula
@Olllllaaaaa

Hej Ola,jestem pracuje,to Mój meil Paula27.mi@gmail.com,jesli chcesz informacij pisz,odpisze po 16stej po pracy :-)

Agaaa
@Paula

Ola napisałam Ci maila na paula27☺odpisz

tom123

polecacie ta firme

Paulinka

Jak się pracuję w tej,agencji ? Zastanawiam się nad wyjazdem poprzez tą agencje

Kacper

WITAM PROSZĘ O SZCZERY OPIS ILE PO ODTRĄCENIU CHATY UBEZPIECZENIA I PODATKU ZOSTAJE(NA RĘKĘ , NA KONTO) NA POCZĄTKU ZANIM DOSTANĘ NR. SOFI I JAK TO WYGLĄDA GDY JUŻ GO MAM.JUZ TYLE RAZY SIĘ ZAWIODŁEM NA RÓŻNYCH PRACACH ZA GRANICĄ ŻE SIĘ BOJĘ RYZYKOWAĆ. PROSZĘ TYCH CO TAM PRACUJĄ BĄDŹ PRACOWALI O POMOC

Jola

Dzień dobry! Czy pracuje ktoś w Mc Donalds z tej agencji? Jak wygląda praca? A w szczególności jak kwestia zarobków, wypłat wynagrodzeń? Czy wszystko się zgadza i czy są terminowo? Czy może się ktoś wypowiedzieć? Pozdrawiam Jola

not4you

Wybiera się ktoś do pracy 9 stycznia 2018 do kwiatów w szklarni. Jadę sama, fajnie było by kogoś zapoznać wcześniej ;)

@not4you

a gdzie dokładnie jedziesz na te kwiatki, i czy już pracowałaś przez tą agencje

możliwe że ja pojadę

ja jade 4 stycznia

@Lily

hej, pierwszy raz jedziesz przez tą agencje

@Justa

tak. Obiecałam sobie, że napiszę jak tam jest, wszystko to co chciałabym sama wiedzieć przed wyjazdem. mam nadzieję, że będzie ok. Z perspektywy innych wyjazdów, wiem, że to co innym odpowiada, nie musi zachwycać innych. Kiedyś byłam na wyjeździe było nas 11 osób. Wszyscy poza 1 osobą byliśmy zadowoleni.

@Lily

a dokładnie gdzie jedziesz bo może w to samo miejsce jedziemy

storczyki

@Lily

no ja też dostałam taką oferte

to do zobaczenia w Holandii

napisz mi do jakiej miejscowości jedziesz na maila j.marc17@wp.pl

Gosia
@Justa

Cześć, ja też wybieram się jutro na storczyki.

@Gosia

hej Gosia jutro jedzie Lili na storczyki może razem będziecie mieszkać

Gosia

M.Piekos_55@wp.pl Napisz do mnie na maila, też jadę jutro na storczyki

Not4You
@Justa

Ja do pracy przy orchideach jadę. Ktoś też stąd jedzie ? :)

@Not4You

jadą dziewczyny na storczyki jak chcesz napisz do Lili podała maila moze coś więcej się dowiecie ja prawdopodobnie w przyszłym tygodniu możesz napisać do mnie na maila j.marc17@wp.pl

chlopak34
@not4you

Witaj , ja też zamierzam pojechac na 14tego do szklarni ale to mój pierwszy wyjazd i jadąc sam trochę cykorzę , pisz do mnie na chlopak34@interia.eu pozdr Andrzej

lily
@Lily

firma up-recrutment "załatwia" pracowników firmie watch out i to o nich powinno się czytać opinie. W umowie jest zapis, że jeżeli na 8 tygodni wcześniej nie wypowie się umowy to w razie rezygnacji kara 400 Euro. Jestem zdegustowana

Ja również jadę 9.01 :)

Up recruitment
@lily

Witam panią jeszcze się nie zdarzyło żeby firma komuś karę jakaś pobrała jeśli zjedzie wcześniej czy zrezygnuje, nawet jeśli tak było zapisane w umowie także nie musi pani być zdruzgotana

Up Recruiyment
@lily

Potrafiła pani pierwszy dzień dziś zajechać jeszcze nie przepracować ani jednego dnia ale opinie pani już wystawia na firmy to chyba troszkę nie wporzadku,proszę przepracować chodź jeden tydZen a puzniej dzielić się wrażeniami

@Kasia

Hej Kasiu skąd jedziesz z jakiego miasta

@Justa

Napisz na Kasiom@o2.pl :)

only.one_98
@Up Recruiyment

@lily Witam, wybieram sie 12-01 do pracy przy kwiatach przez ta firme. Sa zapewnione godziny ? Jak warunki mieszkaniowe i ile osob tam mieszka ? Odpisz na maila bo nie wiem co robic: only.one_98@onet.pl

@not4you

witam jak tam praca wszystko ok

justyna90c
@not4you

hej hej ;) i jak tam praca w Holandii? Tez mam zamiar jechać ale warto zebrać opinie najpierw :D odisz na e-mail: justynaw38111@wp.pl

Up Recruitment

Witam Rozumie pani niezadowolenie z tego jak z pracą wyszło w Holandii, tylko to co pani w tym momencie robi wystawiając cały czas swoje opinie które psują dobre imie firmy, to juz jest szykanowanie z tego co mi powiedział dział go work, i sa w stanie udostępnic IP komputera i sprawe tez mozna zglosic do odpowiednich służb, i przestanie być pani juz anonimowa,jesli pani wyrazila swoje niezadowolenie kazdy to rozumie, ale to co pani w tym momencie robi to nie pozwala innym wyrazac opini jesli maja dobre wspomnienia z pracy i pracują i sa zadowoleni,Jeśli czasem wynikną sytuacje ze w holandii coś pujdzie nie tak u pracodawców , my jako biuro jesteśmy atakowani choć to nie z naszej winy,takie sytuacje zdarzają sie w co drugim biurze.i prosze przestac oczerniac w jakis komentarzach ze biuro samo dodaje sobie opinie,gdyz tak nie jest, mozna wyrazac swoje zadowolenia i niezadowolenia ale wszystko tez z umiarem, Pozdrawiamy Up Recruitment

@Up Recruitment

Dzien dobry . Ż przykrością muszę stwierdzić iż nie przeczytałem opinie pani anonim jednakże chciałem zaznaczyć iż nie powinniście usuwać wpisów gdyż ktoś kto to czyta może się tylko domyślać co ktoś miał na myśli . Mam takie pytanie :czy wy jesteście firmą przewoznicza czy macie jakieś kontrakty z pracodawcami za granicą.

DO Up Recruiment

Wy sami wystawiacie sobie złą opinie,jezeli pracownik agencji pisze " nie pujdzie" to co o was mają myśleć normalni ludzie?? Widać ze jesteście nastawieni na PEGERUSÓW a jeżeli PEGERUSY to samemu mozna sobie dopowiedziec historie,odnosnie tego jak wygladaja wasze mieszkania,praca, i wypłaty.

Ewelka

Witam wybieram się 27 lutego do pracy przez tą firmę proszę napisać jak to tam wygląda i jak z godzinami tygodniowo

@Ewelka

hej, też sie wybieram w marcu jestem zapisana na wyjazd,kuzynka z koleżanką pojechała do pracy i sobie chwalą,pracują na orchideach , mam nadzieje ze tez na orchidea trafie, przy 38 godzinach pracy mowily ze te 250 euro na ręke wezmą tygodniowo, chociaż one mówią ze pracują troszke więcej,raz na jakis czas tam mialy dzien na tygodniu wolny,ale teraz blizej marca ma byc więcej pracy,jeśli będziesz wczesniej mozesz tez dac znac jak tam gdzie pracujesz Ewelka pozdrawiam

@Diana#

Hey dzięki wielkie za odpowiedź jak będę na miejscu to napisze co i jak ☺️☺️

@anonymous

dzięki,czekam na info mój meil diana278@o2.pl

@Diana#

Możesz odczytac mojego emaila wysłałam Tobie

@anonymous

tak tak widziałam:-)

Pracująca

Prawda jest taka, że up rectuitment wysyła pracowników do firmy watch out i to o nich trzeba czytać opinie chcąc się czegokolwiek dowiedzieć. W kontakcie w Polsce obiecują wyjazd do pracy np na storczyki, a cudem będzie, jeśli faktycznie się trafi akurat tam. Szkoda, że firma up rectuitment o tym nie informuje. Kontakt z koordynatorami przez telefon jest spoko, część spraw mówią, żeby pisać w wiadomości e-mail ale uzyskanie jakiejkolwiek odpowiedzi na taką wiadomość graniczy z cudem. O załatwienie czegokolwiek też trzeba się prosić dłuższy czas, np o naprawę usterki na domku. Z dnia na dzień ludzie się dowiadują, czy idzie się do pracy czy nie. Nie ma jakiejś szczególnej rekrutacji, więc w tej firmie można trafić dosłownie na każdego. Sporo ludzi ucieka po miesiącu, to też o czymś świadczy. Podpisanie umowy obiecują w ciągu tygodnia, niektórzy po tym miesiącu jeszcze nie mają umów w ręku.

Up Recruitment
@Pracująca

Up Recruitment wysyla do pracownikow do wielu firm w Holandii takze Pani sugestie sa bledne jesli osoba wyjezdzajaca pyta zawsze jest informowana do jakiego klijenta w Holandii jedzie, jesli nie pyta a potem ma pretensje,moze je miec tylko do siebie Pozdrawiam Up Recruitment

Pracująca
@Up Recruitment

Rozmowa telefoniczna przebiega tak, że ludzie są informowani tylko o jednej pracy, na miejscu okazuje się, że to zupełnie coś innego. O tym pracownicy powinni być poinformowani. Również obietnice, że wszystko przebiega sprawnie, umowa itd OD RAZU, to jest wprowadzenie ludzi w błąd. Jest wiele osób, które zjechały a tej umowy w ogóle nie dostali - dlaczego? Podobnie z numerem sofi, który ma być wyrobiony od razu po przyjeździe a czeka się prawie miesiąc, przez co dużo ludzi dostaje wypłaty zaniżone, również po wyrobieniu numeru nie jest to od razu wyrownywane, ludzie się muszą prosić i upominac o wypłatę wyrównania. Do tego czasu wypłaty są po ok 100 euro za tydzień pracy. Zawsze jest rozmowa, że proszą o cierpliwość. Takie informacje są po prostu mydleniem oczu żeby ściągnąć ludzi do pracy.

opinie

Witam, pracuje ktoś w tym momencie przez tą agencje ? jak jest i na co najlepiej jechac ?

Zuza

Interesuje mnie wyjazd do pracy i słyszałam o firmie , że jest bardzo dobra. Może coś więcej dodacie?

Patka@23
@Zuza

Nie ma dobrych i złych agencij wszystkie jada na tym samym wuzku, ja juz pracowałam w wielu firmach i w kazdej cos było nie tak, jak praca fajna tu ludzie w pracy straszni, wszystko zalezy od tego do jakiej pracy trafisz jak wyjedziesz,jak nie wyjedziesz to nie sprubujesz,opinie wszystkich ludzi sa rózne jeden wyjedzie bendzie pracował, drugi bedzie narzekał ze musi wstac do pracy rano,ja wyjechałam miesiac temu i planuje jeszcze popracowac , pozdrawiam

@Patka@23

Patka pisz poprawnie po polsku - wózek , spróbujesz - Twoja Pani od polskiego płacze .

Zostaw merytoryczną opinię o Up Recruitment Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Up Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Up Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Up Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Up Recruitment Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 29 ocen.

Up Recruitment Sp. z o.o.