Opinie o Ship Center Poland Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ship Center Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ship Center Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ship Center Poland Sp. z o.o. w Katowice

pola

polecam, tanie przesyłki,

Hanna
@pola

A jak się to opłaca pod względem czasu ich dostarczenia?

Co wchodzi w socjal Priorytet S.C. Przesyłki Kurierskie?

Priorytet s.c.

Dzień dobry, standardowy pakiet socjalny: telefon komórkowy, samochód służbowy, strój firmowy etc.

Halina
@Priorytet s.c.

Rozumiem, pytanie dotyczyło jednak socjalu czyli dodatków do pensji kurierów, nie zaś wyposażenia w służbowy sprzęt i pojazdy. Będę wdzięczna za sprecyzowanie, na jakie benefity mogą liczyć doręczyciele Priorytetu.

ship center
@Halina

Witam nasza firma to sieć punktów nie zatrudniamy kurierów

Wiktoria
@ship center

To jakie stanowiska są u Państwa dostępne?

Filip

Polecam . Jedna z lepszych odert franczyzowych.

Lidia
@Filip

A o co dokładnie chodzi? tzn jest szybki kontakt z firmą, czy najniższa cena?

Adrian JT.

Polecam firmę, od pół roku jestem w sieci , wszystko okej, kontakt dobry :) dużo zmian aktualnie ale wszystko na najlepszej drodze. Na tą chwilę polecam.

Gabriela
@Adrian JT.

A cena?? To jest najważniejsza rzecz o której ludzie chcą poczytać to chyba jasne :D

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży usług kurierskich w firmie Ship Center Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Tomasz .

Polecam, dobry kontakt , duża oferta kurierów

Wiktoria
@Tomasz .

A którą firmę kurierską z reguły wybierasz? Czy zależne jest to od gabarytów tego co wysyłasz? Zdarzyło się może, że wybrałeś np DPD a jakimś cudem zamówienie ogarnął DHL czy raczej nie dopuszczają do takich akcji?

Kuba

Polecam

Kj

Polecam !!!

A czy ten strój firmowy jest darmowy i wydawany przez firmę ?

@Karolina

Strój firmowy jest dodatkowo płatny. Stawki są jednak zrabatowane i część z nich pokrywa Priorytet :-)

Jaka jest kultura pracy w Priorytet S.C. Przesyłki Kurierskie? Obowiązuje typowy dress code?

Priorytet s.c.

Typowy dress code ? Co Pan/Pani ma na myśli ? Naszych kierowców obowiązuje strój firmowy :-)

Wiezia59

Kolejna przesyłka odebrana przez firmę kurierską Priorytet nie dotarła do mnie. Synowa jedną nadała 22.06.2019 roku a drugą 27.06.2019 roku..Do tej pory nie otrzymałam żadnej z nich. Co się dzieje, że gdzieś po drodze giną.

Priorytet S.C.
@Wiezia59

Szanowna Pani, W podanych przez Panią terminach nie mamy przesyłek od tego samego klienta "bezumownego" Proszę dokładnie sprawdzić jaką firmą nadała Pani przesyłki. Jeżeli przesyłki zaginęły to proponujemy bezzwłocznie zgłosić sprawę organom ścigania.

Magda

Witam zamówiłam z firmy z Warszawy żel 200 ml który dostarczono wysłano mi poprzez firmę kurierska priorytet dodam ze na terenie Polski kurier pobrał 24 złote jednak w czasie dostarczenia nie było nikogo w domu , nikt do mnie nue zadzwonił na tel zeby poinformować ponieważ miałam numer z zagranicy i drugi raz kurier przyjechał i znowu nikogo nie zastal gdy skontaktowała się ze mna firma która wysłała produkt z informacja ze kurier próbuje dostarczyć przesyłkę byłam zaskoczona bo on nie mógł się skontaktować a przecież ja tez nie mam informacji o której godz będzie kurier . I przez cały dzień nikt nie siedzi w Domu. Mniejsza z tym jednak najważniejsze ze ta firma doliczyła sobie jeszcze dodatkowo 40 zł za to ze nie było nikogo w domu a oni nawet nie zadzwonili i nie zostawili info razem 64 złote za przesyłkę żelu do mycia twarzy żarty . Malo profesjonalna firma nie polecam żenada.

@Magda

Witamy serdecznie. Nie ma możliwości zmiany kwoty za przesyłkę pobraniową w trakcie realizacji zlecenia. Prosimy o przedstawienie dowodów zaistniałej sytuacji. W przypadku braku odbiorcy przesyłka jest zwracana do Nadawcy na koszt Płatnika.

Zostaw merytoryczną opinię o Ship Center Poland Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Ship Center Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ship Center Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ship Center Poland Sp. z o.o.?

Ship Center Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Gliwicka 51
    40-853 Katowice

Ship Center Poland Sp. z o.o.