Opinie o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Awa Trans Adrian Wasilewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awa Trans Adrian Wasilewski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

Erwin

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebują pracowników?

hhuber
@Erwin

Już ktoś wcześniej pytał - najlepiej przedzwonić albo napisać, bo to nigdy nie wiadomo, a tak też najszybciej się dowiesz.

Gościu, pomyliłeś sobie fora. Tu się opiniuje PRACODAWCĘ, a nie USŁUGI i Twoje wrażenia jako klient.

RamPamPam

Ile placa za dniowke w Awie?

weddong

Czytałem sporo pozytywnych opinii i słyszałem trochę dobrego o Awie od ludzi, którzy kiedyś tam pracowali. Mam doświadczenie w tej robocie. Nie szukają kogoś teraz? Ktoś coś słyszał? Ktoś coś wie?

Go go
@weddong

osobiście nie słyszałem. ogłoszeń też nie widziałem. pewnie im się dobrze wiedzie. ale kto wie, może i szukają. zadzwoń, podpytaj, będzie szybciej niż na forum czekać.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Awa Trans Adrian Wasilewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Clupy

Ja niedawno zmieniłem pracodawcę na Awę i nie mam zastrzeżeń. Lubię tę robotę, a i warunki ok.

Kris

Bardzo złe traktowanie kierowców w sensie ekonomicznym i małe pieniążki w stosunku do nakładu pracy nie polecam firmy

Genderfactor

Wypisują brednie, nie przejmujcie się!!! W ostatnim czasie parę nowych osób się pojawiło, nowe samochody, firma się rozwija jak trzeba. Może tego trzeba było Awie, żeby było w porządku. Paru ludzi, którzy pluli jadem, odeszło i jest spokój.

pakuś

poczytajcie sobie regulamin, bo zamieszczacie wulgarne posty, które w dodatku nie są prawdą, a potem się będziecie rzucać, że pousuwali Wam komentarze.

hejterom stop
@pakuś

Oczywista, że się będą rzucać, a do pracy to są ostatni.

Rotaco

Ja to bym sie chciał dowiedzieć skąd te negatywy. Umowa przecie nie na gębe tylko jak trzeba, jeździ sie zwyczajnie, wypłata godziwa, ze spedytorami można sie dogadać po ludzku. Ja wiem, że robota prosta i przyjemna nie jest, no ale krytyka jest sporo przesedzona.

hubbiee

awa się rozwija jak większość takich firm teraz. mieli wzloty i upadki, obecnie jest całkiem dobrze. trzeba zasuwać, to fakt, ale fajna kaska za to leci.

Mainhaim

Tak czytam i czytam i stwierdziłem, że swoją cegiełkę dołożę. W Awie łatwo nie jest, ale też nie o to chodzi w pracy, żeby leżeć i nic nie robić. Jak człowiek robi, to co ma, to jest bardzo dobrze i nie ma na co kręcić nosem. Monotonnie, ale stabilnie. Kierownictwo ludzkie. Pensja normalna. Ot, tak jest w Awie.

firming

Normalna robota. Spedytorzy twardzi, ale do przeżycia, miewałem znacznie gorszych. Dobre warunki pracy.

mamuty nie wyginęły

to odejdź jak Ci sie nie podoba, nikt do pracy w Awie nie zmusza, a dla większości jest ok, więc przynajmniej będzie o jednego malkontenta mniej

Olkaaa

Swoje już się najeździłem, między innymi też dla Awy Trans. Bywały momenty lepsze i gorsze, ze znaczną przewagą lepszych. Jak coś było nie tak to się to wyjaśniało i tyle. Całkiem normalne zarobki. Ludzie różni no ale to już zależy na kogo sie trafi. Ja traktowałem wszystkich fair, to oni wszyscy mnie też. Ogólnie oceniam firmę pozytywnie.

Lynchus

Tak jak już pisało kilku moich poprzedników - to nie jest najprzyjemniejsza czy tam najłatwiejsza robota, ale w Awie jest całkiem spoko. Zarabia się standardowo, ludzie są po prostu normalni, ja nie miałem z nikim żadnych problemów. Robisz swoje i ttyle, a w Awie można.

kubek44

Zapraszam do tej firmy, jest w niej dobrze!

Postany

to nie jest praca dla każdego, bo jednak trochę sie trzeba najeździć. pensja może nie jest niewiadomo jaka, ale nie oczekujcie po takiej pracy stawek z kosmosu. dostaje się tyle ile sie sie należy za wykonaną robote. mnie zarobki odpowiadały, więc swoje pojeździłem, a potem poszedłem dalej.

Breg

Ja również pozwolę sobie zaopiniować tę firmę, skoro kolega tak zachęca. Otóż firma jest po prostu porządna. Wiadomo, że tego rodzaju praca nie jest łatwa i nie należy do bajkowych, trzeba się trochę narobić, żeby zarobić, więc nie ma tu miejsca na lenistwo. Jak się swoje zrobi, to się dostaje odpowiednią kasę i już. Ja polecam, jak ktoś szuka tego rodzaju pracy, bo w Awie jest dobrze.

Kiero

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem,(usunięte przez administratora)

góradół

Ludzie! Gowork to nie miejsce na podawanie swoich maili i niewiadomo skąd wzięte oszczerstwa. przeczytajcie sobie regulamin!!! Liczy sie opinia o firmie. Ludzie się zdarzają różni, w każdej zdarzy się jakiś kwiatek, ale to nie znaczy żeby od razu całą firme zjechać!!! Awa jest w porządku. Mnie się dobrze dla tej firmy jeździ.

Zostaw merytoryczną opinię o Awa Trans Adrian Wasilewski - Gdańsk

Awa Trans Adrian Wasilewski
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • ul. Jana Sebastiana Bacha 40
    80-171 Gdańsk