ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Jonny

Teraz mi aż głupio, bo dzwoniłem z każdą pierdołą, ale pierwszy raz wyjechałem do pracy za granicę wiec wolałem dostać informacje ze źródla. Dzwoń do biura, może coś ci znajdą

r0\

to dobrze wiedzież że na wyjeździe możesz liczyć na wsparcie koordynatorów, niewiele agencji może się tym pochwalić. czy w Fuldach nadal są wam potrzebni do pracy malarze? byłby bardzo chętny na taki job

Keks

Warunki sie zgadzaja,10 h pracy i wszystkie wyplacane a jak potrzebuje pomocy to dzwonie i wszystko od razu zalatwione.

damian

Wlasnie i ja zastanwialem sie nad aplikowaniem ale skoro maja az tyle ofert pracy to widocznie maja jakies umowy z wieloma pracodawcami podpisywane wiec wydaje mi sie ze są godni zaufania i polecenia, tak?

@damian

ja polecam.

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

slusarz

są tu jacys slusarze ktorzy wyjechali za ich posrednictwem?

slusarz

są tu jacys slusarze ktorzy wyjechali za ich posrednictwem?

mysliwty

nie widzicie, że oni mają dużo ofert bez znajomości niemieckiego? najwidoczniej da sie takie znalezc!

mysliwty

englisz

nie musi przecież znać języka, to są prace wykonywane w teamach i wystarczy że jeden z nich zna i okej, no ale dodać też trzeba że jeden samochód na team jest potrzebny własny, na SZCZęście niemiecka umowa osładza wszelkie niedogodności o których wspomniałem

hyziu dyziu

no chlopie na hydraulika to ty sie chyba raczej nie nadajesz, jak sadzisz ze wystarcza tylko zdolnosci manualne... pracuje za ich posrednictwem, wszystko gut! mieszkanie na poczatku mega syf, ale zaraz zmienili bo w pierwszym to sie zyc nie dalo godzin 43w tygodniu. hydraulik bez jezyka, jest nas tu 6 z firmy nie mowimy po niemiecku ale jest polski brygadzista. praca pod saarbruecken. wiem ze dalej potrzebuja tu do nas

sd

oczywiście, że warto podzielić się pozytywną opnią! każda jest ważna. Ja Wam powiem, że szukają ludzi na stanowisko jako elektryk budowlany

enjoy

chciałem tylko powiedzieć, ze nie wierzylem zadnej agencji ale impact jest naprawdę w porządku. pomogli mi odzyskac wynagrodzenie za kilka dni maja i caly czas byłi ze mna w kontakcie. nie jestem podstawiony i nie jestem ich pracownikiem, ale uważam, ze warto podzielić się pozytywna opinia,

edmund

dobrze, jest atmosfera i współpraca, popieram, ciekawe czy podobnie będzie jak pojadę na fliziarza do Augsburga

kupral

mają bardzo dużo ofert bez języka dla fachowców. my jestesmy w teamie pod hamburgiem od 3 tygodni, kolega mowi ja nie i tak sobie robimy a impact pomaga w zalatwianiu wszystkiego

robson

jade od nich jako spawacz wig bez jezyka do wisbaden od poniedzialku. jedzie ktos tez ? nie mam auta moze ktos mnie moze wziasc?

keks

ja jestem pod stuttgartem, robie duzo godzin i to sie dla mnie liczy., bo nie ma tu tego calego nieszczesnego zeitkonto ale ja robie na budowach

keks

damian, jestem elektrykiem. mieszkamy we dwóch w pokoju, warunki ok, chociaz luksusów nie ma. umowe podpisałem na 6 miesiecy okres probny. z pracy zadowolony jestem bardzo bo pracuje 10 godzin dziennie. a ty do jakiej pracy sie wybieraz?

Keks

Jestem od 2 tygodni w niemczech,warunki sie zgadzaja

wigowiec

jedzie ktos od nich jako spawacz do dormsteten?

malka

Cześć. Moze jest jakaś chętna osoba na wspolny wyjazd z tej agencji ?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob