ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

%%%

Ty a moze tobie o diety chodzi???

%%%

Ty a moze tobie o diety chodzi???

viv

oo, kolejny żenujący komentarz psedo poszkującego pracy. dawno nie było, brawo! ja na stanowisku elektryka mam premię za każdy oddech, bo taki świetny jestem, hahahah

malarz

ja wyjechałem za ich pośrednictwem do pracy jako malarz w niemczech. z nimi podpisałem umowę kierowania do pracy gwarantującą zatrudnienie ale umowę o pracę podpisałem na miejscu z niemieckim pracodawcą i tak jest chyba zawsze bo impactjob jest pośrednikiem a nie pracodawcą. ale mimo tego zawsze moge liczyc na ich pomoc, bo oni sa w stalym kontakcie z moim pracodawca i jak cos trzeba to pomagaja.

malarz

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

viv

ale co klepnac? co ma piernik do wiatraka? posrednik to posrednik i tak naprawde to ma g... do gadania..dostaje stawki od klienta i ma znalezc ludzi, ktorzy do tego klienta pojada pracowac. a umowa o prace i socjal to nie sa zadne benefity tylko obowiazek pracodawcy do ktorego pracownik jest kierowany przez posrednika. Ktos tu sie uczepil tych benefitow i sieje jakas propagande a ja juz tego czytac nie moge.

viv

Kasia, to proste, skoro pośrednik pośredniczy to nie z nim podpisujesz umowę tylko z firmą, dla ktorej pośredniczy. Wyjaśniło się?

drunk

Tak czytam te komentarze i szczerze to was nie rozumiem. Przeciez stawki ustala zagraniczna firma a nie posrednik, wiec jak posrednik moze dac wam awans?

viv

człowieku, jak sie wykażesz to kazda normalna firma to doceni, tylko co do tego ma pośrednik? U niego się zatrudniasz czy w zagranicznej firmie

lampion

Jakie znowu awanse? Ze też się komuś ciągle chce pisać taike bzdury... cieawe czy to jakis oszolom czy po prostu konkurencja..

fogn

Zalezy na jakim stanowisku

hilke

Do montera

monter

Praca jako monter opon w Neufahrn mnie interesuje. Ktos wie cos wiecej? przez jakas firme i jakie stawki?

hilke
@monter

Zadzwon i zapytaj

@monter

ja też jestem zainteresowany ofertą przy montażu opon, mam doświadczenie, ale nie znam języka. dzwoniłem do firmy, pani powiedziała, że musi to skonsultować ze stroną niemiecką bo ponoć mają duży projekt i może uda się też bez języka ale nic nie obiecuje.jutro mam mieć odpowiedź.monter a ty mówisz po niemiecku??

@chce do niemiec

Oddzwonili do mnie. Szukają większej grupy i jak znajdą się osoby z niemieckim to będe mógł jechać bez

@chce do niemiec

oni nie zatrudniają tylko pośredniczą wiec umowa zawsze jest z zagranicznym pracodawca

kkotek

no to już prędzej firma zatrudniająca Ci zorganizuje a nie pośrednik, poza tym wiem, bo dzwoniłem tam w kwestii pracy i o wszystko wypytałem

Kifex

Serio?

kkotek

cos ci sie pomyliło albo z inną firmą, ta nie organizuje kursów

bundy
@kkotek

a po co im kursy skoro mają tyle ofert bez jezyka

robot

ej, czasem są oferty bez języka!

Brian

No właśnie z tym językiem mam straszny problem... szkoda że nie ma ofert bez znajomości niemieckiego...:(

Zero

Ja pracuje jako hydraulik pod Augsburgiem,jestem tu od polowy czerwca,takze moge juz troche powiedziec na temat wspolpracy. Do tej pory jestem bardzo zadowolony, nawet w weekend mozna z nimi cos zalatwic. Nie wiem do jakiej firmy z austrii masz jechac ale impact zdecydowanie polecam.

lampion

Dokładnie, tak być powinno i tak jest w tym przypadku. Traktują ludzi jak ludzi a nie jak śmieci!

zero

To jest naprawdę porządna firma, jak masz problem to cie nie zostawią

ck
@zero

Potwierdzam

marcin

ty chory jesteś?

kocham sjebie

Co autor mial na mysli???

Miki

Witam, wyjechał ktoś z szanownych tu obecnych z tej firmy jako spawacz ? A dokładnie do nierdzewki?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob