ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

elektryk

Chetnie udziele informacji na mail pracuje w niemczech od 23.05 za posrednictwem impactjob,wynagrodzenie obiecane do 10-go przyszlo terminowo. Nie wiem czy wszystkie firmy z ktorymi wspolpracuja sa ok ale ja ze swojej jestem zadowolony i ze wspolpracy z agencja tez. Jestem na budowie w okolicach mannheim

Chudzina

Ja tam nie będę nic wiele pisał ale śmieszne wydają mi się te wszystkie tak wspaniałe komentarze. Kryptoreklama tylko i wyłącznie. Bylem przez różne agencje za granica nie ma opcji żeby agencja wysłała Cię tylko do wspaniałych firm jak to tu wszystko opisane. Dla mnie jest to śmieszne gdy czytam wszystkie te podobne do siebie opinie jakby pisane przez jedną osobę..ale może ktoś uwierzy i pojedzie ;)

kamil

nie rozumiem co was tak dziwi,chlopina wyjechał w maju i dostał za częśc maja. Moja żona pracuje w Niemczech i dostaje tygodniówkę, wszystko zalezy od firmy. Ale może akurat ma farta, bo jej szef nie jest sknera i nawet zaliczki daje takim, co dopiero 2 dni pracują

bartek19

Zgadzam się z Tobą Janku, ściemą zalatuje i to konkretnie. Chyba wreszcie ktoś to zauważył. Firma powstała niecały miesiąc temu i nagły zryw samych pozytywnych komentarzy i to w takiej ilości. I jeszcze Wiesiek dostaje terminowo wypłatę gdy ledwo co zdążył wyjechać :)

janek35

Ty Wiesiek (Twój komentarz z 28.05.) Agencja założona na początku maja a Ty już zdążyłeś popracować i nawet wypłatę dostać?? :) Powiedz mi chłopie jak to jest możliwe bo ja pracuję już kilka lat w Niemczech przez różne agencje ale jeszcze jakoś nigdy nie dostałem wypłaty po tygodniu czasu. Więc coś mi tu ściemą zalatuje :)

lucyna

czy któraś z pań wybiera się na komisjonowanie do hamburga od 20.06?ja mam już wszystko dograne, umowa podpisana i chętnie zgadałabym się z inna pania, ktora tez sie wybiera, bo we dwojke zawsze razniej. a moze jest tu ktos kto wyjechal za posrednictwem impactjob wlasnie do hamburga i moze podzielic sie opiniami? Dziekuje, Lucyna

lucyna

jarcius

od wczoraj jestem na fotelach w neuburg. swietne warunki mieszkaniowe, praca ciezka, ale ok. warunki takie jak ustalilem z firma. pani dzis dzwonila dopytac, czy ok. polecam

anka

chciałabym jechac z chlopakiem i zastanawiamy sie nad ich ofertą pracy w magazynie albo czytałam, że szukają pary w Hotelu tylko nie wiem czy akurat mój facet to taka zlota rączka;) Dzwoniłam dzisiaj, było zajęte ale po chwili babeczka oddzwoniła, mam wysłać nasze CV, babka ma oddzwonić jutro. Jak na razie wrażenie pozytywne

cinkciarz

to prawda, ze maja oferty dla elektrykow bez niemieckiego? znalazlem wlasnie ogloszenie i zastanawiam sie czy warto wyslac cv?

elektryk
@cinkciarz

ja jade od poniedzialku do frankfurtu. nie znam niemieckiego, ale jedzie drugi pan co zna. warunki takie sobie ale mieszkanie oplaca pracodawca a ze nie znam niemieckiego to jade. a ty gdzie masz oferte?

haburger
@cinkciarz

ja jestem w hamburgu za ich posrednictwem od polowy wrzesnia. nie mowie po niemiecku ale na budowie polski brygadzista i w ciul polakow wiec daje rade. kasa moze nie jest powalajaca ale duzo godzin no i bez niemieckiego mnie wzieli wiec na razie jest luzno

kuchcik

naprawde sa tacy ok czy to jakas kryptoreklama? bo jeszcze sie nie spotkalem z tyloma dobrymi opiniami u zadnej firmy, ale moze w koncu pojawila sie jakas rzetelna firma, byloby milo, tak dla odmiany....

migas

gdzie ta firma ma siedzibe?

hydraulik

Zaczynam od poniedziałku jako hydraulik w kassel, ponoc bedzie ktos drugi, moze ktos z was? moge zabrac samochodem

Max

Waldku, wolę nie podawać nazwy tej firmy ale p. Monika chyba jako jedyna tak naprawdę sie przejmowała gdzie jedziemy, potem dzwoniła i sprawdzała jak nam jest i czy czegoś nie potrzebujemy.

kris
@Max

ale mi wielkie tajemnice, wpisujesz w internet i masz odpowiedź, proste.

klusek
@kris

myślę, że zmiana firmy wyszła pani Monice na dobre :)

kris
@klusek

z braku laku dobry kit :)

klusek
@kris

Oj jak mi przykro, ze az tak boli ;) ale nie martw sie, idzie nowy rok,bedzie lepiej!;)

kuy
@kris

A twój komentarz tylko potwierdza twój smutek w związku z powyższym :)

Monika Kowacz ImpactJob

Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w Nowym Roku, bo dobrego wychowania i klasy już chyba Pan nie nadrobi :) Pozdrawiam, Monika Kowacz

viv

ktoś tu chyba jeszcze nie wytrzeźwiał od Sylwestra:) Polecam krople uspokajające, choc nie wiem czy pomagają na chorobę duszy:)

Tomek

Czytam te Twoje komentarze i szczerze nie rozumie o co ci chodzi??? Narzekasz tylko, ze za duzo pozytywow, obrazasz ludzi jak prostak, nic tym nie wnosisz do dyskusji, a poza tym uczysz sie tych komentarz chyba na pamiec bo wiesz dokladnie, ktory zostal usuniety. Przeciez kazdy czlowiek, ktory ma przynajmniej dwie szare komorki widzi, ze albo to prywatne potyczki albo zabieg konkurencjii. Ludzie opamietajcie sie ...... czy do tego zostalo stworzone to forum???? Chce dowiedziec sie cos jak praca i stawki u innych a musze czytac takie dyrdymaly

MANY

Jesteś zwykłym pajacem bez kultury bycia obrażasz ludzi bez podania przyczyny i powodu czy blond czy czarne nie zmienia faktu że firma zatrudnia coraz więcej pracowników a to najlepszy dowód że się rozwija i coraz to więcej ludzi chce z tej firmy korzystać. Myślę że zrozumiałeś że kolorem włosów pracy nie załatwisz a może ty po prostu lubisz chłopców albo może kłopoty z erekcją.Napisz ku....sie co za krzywdy takie straszne i kiedy ci wyrządzono jak masz odwagę .Firma jest prężna a ta Pani na którą tak narzekasz to nie jednemu za granicą udzielała pomocy nawet w nocy i byłem tego świadkiem więc nie zasługujesz na jej uwagę P.S jak masz zamiar dalej pisać bzdury to konkrety chyba że Boga też obrażasz i zapomniał ci dać jaj..

brett

ty sie chlopcze czytac naucz albo do okulisty sie wybierz bo komentarz o ktrym mowisz ze go nie ma jest caly czas. zal zal zal ci cos sciska!

zdik

Ale z ciebie prymityw.

youyu
@viv

Dziwne rzeczy się na tych forach dzieją.. Tu raz na jakiś czas pozytywne komentarze są hejtowane, że niby firma sama je pisze, ale na forach pozostałych agencji, gdzie ewidentnie widać, kto te komentarze pisze i ze niepochlebne są usuwane, to już jest ok. Ciekawe kto i dlaczego obrał sobie za cel akurat ImpactJob....

NICKODEM
@youyu

jak nie wiadomo o o co chodzi to na pewno o pieniądze, komuś widać (usunięte przez administratora)

Pawel Ja
@youyu

Dziwne? To jest nienormalne, dodalem komentarz na watkach 1 polskiej i dwoch niemieckich firm i WSZYSTKIE zniknely! Zenada, pewnie ten portal na tym zarabia. Jak dla mnie masakra! ImpactJob SZACUN ode mnie za nieusuwanie komentarzy i udzielanie sie tu!!

Pawel Ja

waldek

a gdzie wczesniej pracowala?

Max

Szok, dzwonię a to p. Monika! Kiedyś jechalem dzieki niej z innej firmy. Teraz przypadkiem na nią wpadlem:) Mam przynajmniej gwarancję, ze praca pewna, jadę od poniedziałku:)

nie wierzę

nigdy nieuwierze w to ze kturakolwiek agencja ma tyle pozytywnych opinji

Mateusz

chyba po raz pierwszy opadła mi szczena, nie dość, że fantastyczny wywiad telefoniczny, to następnego dnia dostałem mailem wszystkie dokumenty i od poniedzialku zaczynam:)

Kukiz20

Maja oferty dla spawaczy?

Dziwak

Same pozytywy?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 75 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob