counter
3 7 26 5 1
Tomasz

Macie informacje co dzieje się w Aquaphor Poland? Od dłuższego czasu brak informacji o rekrutacji czy wynagrodzeniu w firmie. Napiszcie jeśli wiecie coś nowego.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

xxx

Firma bez szału. Kasa raczej słaba. Firma widać że się rozwija, ale nic dla pracowników za tym nie idzie.

ask Nowy wpis
@xxx

zgadzam się w 100 %...to co się tam wyrabia to rozbój w biały dzień

Tomasz

@Tomasz

z rozmów wiem, że kokosów nie płacą, raczej poniżej przeciętnej.

Ilona
@xxx

Okej, dzięki za info. A wiesz może, jaki mają system premiowy? I jak możesz, to powiedz jeszcze, czy to praca zmianowa.

Boleczek Loleczek
@Ilona

Na jakie stanowisko szukasz pracy? Podaj maila, a podpowiem co i jak ;)

Straight
@Ilona

Nie ma zmian, ale nie licz na więcej niż minimalną. Mnie interesowała praca w handlu, ale siedzę w branży AGD i wiem, że tam straszne dziadostwo jest.

Straight
@Straight

Miałem na myśli to, że w Aquafor jest dziadostwo. Ja pracuję w AGD i chciałem zmienić na inne ale więcej mam tu niż miałbym w Aquafor.

ask Nowy wpis
@Straight

nie polecam pracy w tej firmie...tam nikomu nie zależy na pracownikach i nikt nie kieruje się dobrem pracowników...płace to też śmiech na sali...

TakNie

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Aquaphor Poland Sp. z o.o.?

Ewa Nowy wpis
@Pytanie

Na jakie stanowisko się ubiegasz? Postaram się pomóc

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

hmm

@аноним a ciężko się tu dostać?

TakNie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

аноним

Tak

Tak1Nie

Na jakie benefity można liczyć w Aquaphor Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

Luxmed , ale tylko dla pracownika, bez żadnych zniżek dla rodziny i jakaś dopłata do karty sportowej. Premie są wysokości pomijalnej. Ale w zeszłym tygodniu z ciekawości odbyłem wizytę w urzędzie pracy. Najniższa stawka jaką widziałem to 3000 netto (na rękę) dla zwykłego pracownika biurowego po jakichkolwiek studiach bez doświadczenia. Szczerze to szok. Do tego mamy wiadomo że ubezpieczenie, ZUS i całą resztę, zazwyczaj też więcej płacą jak się ma spore doświadczenie. Zastanawiam się, czemu ludzie siedzą jeszcze w firmach gdzie 5000 to łaska po okresie próbnym. Przecież to bez sensu. Byle gdzie dziś pójdziesz w W-wie, to dostaniesz tyle bez łaski i paru etapów rekrutacji. Szkoda że to tak wygląda i takich byle jakich firm gdzie 5000 to przywilej jest trochę i nie wiem jakim cudem trwają na rynku. Myślę, że z przyzwyczajenia i zasiedzenia ludzi, którzy z wygodnictwa i niechęci zmiany nic z tym nie robią.

Pit7010

Super firma. Super. Urządzenie. Do. Wody polecam

TakNie7
Ja
@Pit7010

Ciekawe jakie urządzenie Cię tak bardzo uszczesliwilo dzbanek?

TakNie5

gość

Ostatnio co kilka miesięcy regularnie wychodzi ogłoszenie na księgową. Czy wiecie dlaczego?

Tak4Nie4

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Aquaphor sp. z o.o.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Tak1Nie1
margaritka

A ja pracuję w tej firmie już 8 rok i bardzo sobie chwalę, tym bardziej, że firma umożliwia mi łączenie pracy z wychowaniem dzieci, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne i wiele organizacji stawia na to duży nacisk. Aquaphor umożliwia mi pracę zdalną stając naprzeciw oczekiwań młodych matek na rynku pracy. Łączenie pracy z macierzynstwem, a przy tym samorozwój i podejmowanie kolejnych wyzwań zawodowych to niewątpliwe atuty pracy w Aquaphor.

Tak5Nie1

YM

Produkt dobry i konkurencyjny rynkowo, w wielu kategoriach jest to górna półka. Gdyby firma była kierowana przez bardziej doświadczoną zawodowo osobą odniosłaby moim zdaniem dużo większy sukces. Wg mnie to management jest tu głównym hamulcem.

Tak8Nie
ktoś123

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystko było ok do póki nie doszło do pieniędzy, okazało się, że 5tys dla handlowca to dużo za dużo o prowizji nie wspomnę. Osobiście odradzam ale co kto lubi.

Tak5Nie

Asia_Z

No właśnie. Co to za firma? Widziałam, że robią filtry do wody jak Dafi,czy Brita, ale jak się u nich pracuje? Wiele ogłoszeń ostatnio puszczają w Wawie. Ma ktoś jakieś spostrzeżenia, warto tam aplikować?

absolwentka

Znalazałam ogłoszenie o prace na stanowisko młodszy specjalista sprzedaży internetowej, ale nie znalazłam żadnej opionii o tej firmie. Czy mógłby mi ktoś coś doradzić, czy warto tam aplikować? Czy można się tam czegoś nauczyć? Czy dobrze płacą? Tu gdzie teraz jestem (też sprzedaż internetowa) miało być kolorowo a praca polega na pakowaniu paczek...

Zostaw merytoryczną opinię o Aquaphor Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad