Opinie o Aquaphor Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Aquaphor Poland Sp. z o.o.
3 7 18 5 1
Tomasz

Macie informacje co dzieje się w Aquaphor Poland? Od dłuższego czasu brak informacji o rekrutacji czy wynagrodzeniu w firmie. Napiszcie jeśli wiecie coś nowego.

xxx
@Tomasz

z rozmów wiem, że kokosów nie płacą, raczej poniżej przeciętnej.

Ilona
@xxx

Okej, dzięki za info. A wiesz może, jaki mają system premiowy? I jak możesz, to powiedz jeszcze, czy to praca zmianowa.

Boleczek Loleczek
@Ilona

Na jakie stanowisko szukasz pracy? Podaj maila, a podpowiem co i jak ;)

Straight Nowy wpis
@Ilona

Nie ma zmian, ale nie licz na więcej niż minimalną. Mnie interesowała praca w handlu, ale siedzę w branży AGD i wiem, że tam straszne dziadostwo jest.

Straight Nowy wpis
@Straight

Miałem na myśli to, że w Aquafor jest dziadostwo. Ja pracuję w AGD i chciałem zmienić na inne ale więcej mam tu niż miałbym w Aquafor.

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Aquaphor Poland Sp. z o.o.?

xxx Nowy wpis
@Pytanie

Luxmed , ale tylko dla pracownika, bez żadnych zniżek dla rodziny i jakaś dopłata do karty sportowej. Premie są wysokości pomijalnej. Ale w zeszłym tygodniu z ciekawości odbyłem wizytę w urzędzie pracy. Najniższa stawka jaką widziałem to 3000 netto (na rękę) dla zwykłego pracownika biurowego po jakichkolwiek studiach bez doświadczenia. Szczerze to szok. Do tego mamy wiadomo że ubezpieczenie, ZUS i całą resztę, zazwyczaj też więcej płacą jak się ma spore doświadczenie. Zastanawiam się, czemu ludzie siedzą jeszcze w firmach gdzie 5000 to łaska po okresie próbnym. Przecież to bez sensu. Byle gdzie dziś pójdziesz w W-wie, to dostaniesz tyle bez łaski i paru etapów rekrutacji. Szkoda że to tak wygląda i takich byle jakich firm gdzie 5000 to przywilej jest trochę i nie wiem jakim cudem trwają na rynku. Myślę, że z przyzwyczajenia i zasiedzenia ludzi, którzy z wygodnictwa i niechęci zmiany nic z tym nie robią.

xxx

Firma bez szału. Kasa raczej słaba. Firma widać że się rozwija, ale nic dla pracowników za tym nie idzie.

Pit7010
Nazwa działu: Handlowy

Super firma. Super. Urządzenie. Do. Wody polecam

TakNie7
Ja
@Pit7010

Ciekawe jakie urządzenie Cię tak bardzo uszczesliwilo dzbanek?

TakNie5

Ranking
gość

Ostatnio co kilka miesięcy regularnie wychodzi ogłoszenie na księgową. Czy wiecie dlaczego?

Tak4Nie4

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Aquaphor sp. z o.o.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Tak1Nie1
margaritka

A ja pracuję w tej firmie już 8 rok i bardzo sobie chwalę, tym bardziej, że firma umożliwia mi łączenie pracy z wychowaniem dzieci, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie ważne i wiele organizacji stawia na to duży nacisk. Aquaphor umożliwia mi pracę zdalną stając naprzeciw oczekiwań młodych matek na rynku pracy. Łączenie pracy z macierzynstwem, a przy tym samorozwój i podejmowanie kolejnych wyzwań zawodowych to niewątpliwe atuty pracy w Aquaphor.

Tak4Nie1

YM

Produkt dobry i konkurencyjny rynkowo, w wielu kategoriach jest to górna półka. Gdyby firma była kierowana przez bardziej doświadczoną zawodowo osobą odniosłaby moim zdaniem dużo większy sukces. Wg mnie to management jest tu głównym hamulcem.

Tak8Nie
ktoś123

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystko było ok do póki nie doszło do pieniędzy, okazało się, że 5tys dla handlowca to dużo za dużo o prowizji nie wspomnę. Osobiście odradzam ale co kto lubi.

Tak5Nie

Asia_Z

No właśnie. Co to za firma? Widziałam, że robią filtry do wody jak Dafi,czy Brita, ale jak się u nich pracuje? Wiele ogłoszeń ostatnio puszczają w Wawie. Ma ktoś jakieś spostrzeżenia, warto tam aplikować?

absolwentka

Znalazałam ogłoszenie o prace na stanowisko młodszy specjalista sprzedaży internetowej, ale nie znalazłam żadnej opionii o tej firmie. Czy mógłby mi ktoś coś doradzić, czy warto tam aplikować? Czy można się tam czegoś nauczyć? Czy dobrze płacą? Tu gdzie teraz jestem (też sprzedaż internetowa) miało być kolorowo a praca polega na pakowaniu paczek...

Zostaw opinię o Aquaphor Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Aquaphor Poland Sp. z o.o.