Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ata

Pracuję w tej firmie od ponad roku. Nigdy nie zaobserwowałam, aby pracownicy nagrywali swoją pracę, siebie, czy swoje wypowiedzi- celem ukazania tego w sądzie. Śmieszne! Osoby które wymyślają takie głupoty, zwyczajnie zazdroszczą innym sukcesów zawodowych! Nasz Szef zawsze służy pomocą.Na co dzień korzystamy wielu darmowych benefitów. Codziennie mamy obiad, karty do Multi Sportu, Cinema city, śniadania firmowe, wyjścia firmowe, nagrody- mogłabym wymieniać w nieskończoność. Dziwię się ludziom, którzy kłamią i oczerniają firmę i szefa- jak było im źle, mogli sami odejść, a nie wylewać swoje żale, notabene podpisując Porozumienie o rozwiązaniu umowy! Atmosfera jaka panuje w naszej firmie jest naprawdę rodzinna, przyjacielska. Zapraszamy do naszego zespołu, abyście mogli przekonać się sami.

Czytając negatywne komentarze, jest mi bardzo przykro, że ktoś w taki sposób może wypowiadać się o firmie, w której stawia się przede wszytskim na pracownika. Może brzmi to jak oklepany frazes i trudno w to uwierzyć, ponieważ rzadko tak jest,ale tak się składa, że możemy poprzeć to konkretami: - benefity (karta multisport czy karta do kina) - dodatki świąteczne - darmowy obiad w pracy - darmowe zajęcia z języka angielskiego - darmowe szkolenia - wyjazdy integracyjne - wysokie premie Pomimo tego jak widać nie każdemu można dogodzić. Ja jestem bardzo zadowolona z tego, że tutaj pracuję i mam nadzieję, że będę pracować jak najdłużej :)

Drodzy byli pracownicy ...

Jako obecny pracownik pozwolę sobie zabrać głos w sprawie w celu obalenia kilku niesamowicie absurdalnych zarzutów i ataków na naszą firmę oraz Prezesa (i tak - piszę "Prezesa" wielką literą nie przez wzgląd na wymuszoną kurtuazję, a przez wzgląd na niewymuszony SZACUNEK. Niestety Wy pewnie tego nie zrozumiecie). Jest czwartek wieczór, jestem w domu i korzystam z prywatnego laptopa. Piszę opinię z potrzeby, a nie z przymusu i zapewniam, że nikt nie będzie mojego komentarza sprawdzał zanim go opublikuję. - sugerowanie, że jest inaczej, może oznaczać, że już naprawdę brakuje Wam jakichkolwiek argumentów do dalszej dyskusji. Sztuczne uśmiechy i wymuszane zdjęcia ? - zapraszam zatem wszystkich wątpiących do odwiedzenia naszej strony na facebooku, instagramie czy stronie internetowej, gdzie znajdziecie wiele zdjęć niepozowanych z tego jak pracujemy i spędzamy wspólnie czas oraz filmik z balu, na którym świętowaliśmy 5-lecie firmy. Po zapoznaniu się z tym, proszę o chwilę refleksji - czy tak bawią się osoby, które są gnębione? którym nie okazuje się szacunku? Czy ktoś, kto nie docenia swoich pracowników organizuje dla nich coś takiego? No i mój ulubiony zarzut, czyli nagrania/skargi do inspekcji/straszenie sądem. Serio? Czy tylko ja mam wrażenie, że ktoś naoglądał się za dużo seriali? Oczywiście nikt Wam tego nie zabroni - pamiętajcie jednak, że w takiej sytuacji pracownicy też zapewne zostaną powołani na świadków. Jeśli nie szkoda Wam pieniędzy na to, żeby tak się ośmieszyć, to nam na pewno nie będzie szkoda czasu, na to żeby opowiedzieć trochę o Was. Kończąc swoją wypowiedź - Gratuluję Wam bogatej wyobraźni oraz życzę odrobiny pokory.

Szczery Pracownik

Witam. Otóż pracuje w firmie ponad 2 lata i z zadowoleniem przychodzę do niej każdego dnia. Praca, która daje wiele możliwości a w zasadzie szef, który docenia każdy sukces i zaangażowanie pracownika. Envio, po za tym, ze panuje tu (naprawdę!) rodzinna atmosfera, jest przede wszystkim miejscem Pracy. Miejscem pracy, które pozwoli Ci się rozwijać, kształtować wiele umiejętności, udoskonalać się poprzez wiele szkoleń i najważniejsze - otrzymywać za to bardzo dobre wynagrodzenie! Tak jak już tutaj było napisane, od samego początku w firmie, otrzymuje się wsparcie i pomoc swoich przełożonych w KAŻDEJ sytuacji. Jest to miejsce Pracy, dla osób, które cenią sobie stabilizację i myślą o zmianach na lepsze! Lubiąc prace z ludźmi - na pewno się tutaj odnajdziesz i będziesz mógł się realizowac i spełniać zawodowo. Jeśli chodzi o sama atmosferę - nikt nikomu nie podkłada żadnych kłód pod nogi! Wręcz przeciwnie, każdy sobie pomaga na ile może a sukces odniesiony przez kolegę/koleżankę traktowany jest jako wspólne dobro! Działa bardziej jako motywator niż „chory wyścig szczorow” Przykro niestety czyta się te komentarze, które mijają się z prawda o tym „ jak jest zle” W dodatku ludzi, którzy tutaj pracowali i również korzystali z benefitów jakie były dla nich dostępne... Pozdrawiam i zachęcam wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu! :)

Asystent / Asystentka

Wspaniałe kobiety przeprowadzające rekrutacje! Pomimo ogromnego stresu związanego z rozmowa rekrutacyjna, pozytywne nastawienie oraz uśmiech na twarzy obu Pań dosłownie przeprowadziło mnie za rękę…???? byłoby bardzo miło gdybym mogła tam wrócić. Świetne miejsce!! Z ekscytacja i kciukami mocno zaciśniętymi czekam na odpowiedz ze strony firmy, dlatego tez pozwolę sobie zaznaczyć póki co pozytywny rezultat rozmowy, aczkolwiek oczekuje na pozytywna bądź negatywna decyzje w sprawie zatrudnienia.

Pytania raczej dotyczyły dotychczasowego doświadczenia oraz przebiegu poprzednich stanowisk pracy.

ciekawski

tak sie zastanawiam, czytajac opinie. Wszyscy ludzie ktorzy pisza ze tam pracuja, pisza jak tam jest super, ze szef najlepszy na swiecie, ze firma jedyna w swoim rodzaju, ze to zbiorowa fala hejtu i ogolnie to jestescie jedna wielka, szczesliwa rodzina. Wszystko cacy ale wstydzicie sie podpisac publicznie z imienia i nazwiska, skoro reprezentujecie taka wspaniala firme pelna szczesliwych pracownikow.

Piotr Gospodarek
@ciekawski

Kto się boi? Z imienia i nazwiska napiszę to samo. Pracuję tu i będę. Robię swoje i dostaje za to dobre pieniądze, jestem przekonany, że żadna osoba, która wylewa na nas pomyje z imienia i nazwiska się nie podpisze ;)

Piotr Gospodarek
@ciekawski

Kto się boi? Z imienia i nazwiska napiszę to samo. Pracuję tu i będę. Jest tutaj fajnie i nikt tego nie zmieni ;) Osoby, które tak narzekają tutaj i wypisują te rzeczy, dlaczego same nie odeszły skoro było tak źle? Daje do myślenia ? ;) Ciekawy jestem czy chociaż jedna z osób "hejtujących" podpisze się imienia i nazwiska. ;)

Karol eM

Witam wszystkich wchodzących na ten profil. Chciałbym odpowiedzieć na pytania, które powinny się tutaj pojawić takie jak: 1. Czy polecacie tę firmę ? Odpowiem TAK ! Dlaczego ? Ponieważ nie znam drugiej takiej firmy gdzie PRACOWNIK i jego potrzeby są tak ważne. Co to znaczy ? już tłumaczę wszystkie problemy nawet prywatne zawsze są tutaj rozwiązywane i od każdego przełożonego otrzymuje się olbrzymie wsparcie. Nigdy nie jesteś sam ! 2. Czy tutaj idzie zarobić ? Oczywiście, że TAK ! Co to tłumaczy ? Ludzie z różnym doświadczeniem do nas trafiają. Każdy jeśli tylko chce jest wstanie dobrać do siebie klientów tak aby wykonać założony plan. Premie w tej firmie nie mają ,,sufitu" ! Co to oznacza ? Ile zrobisz tyle dostaniesz :) 3. Czy w firmie można się czuć stabilnie/pewnie ? Jak najbardziej ! Dlaczego ? Odpowiedź ponownie jest prosta, ponieważ jestem pracownikiem tej firmy od 5 lat. Zaczynałem tutaj pracę jako tak zwany ,, Żółtodziób " dzisiaj jestem pewnym siebie mężczyzną, który jest wstanie sprostać wielu wyzwaniom. Zostawiając swojego byłego pracodawce miałem płacę taką jak każdy średni mieszkaniec naszego województwa i jeszcze mniejsze zainteresowanie swojego poprzedniego pracodawcy. Kiedy wszedłem tutaj okazało się, że nie trzeba wyjechać zagranicę żeby móc założyć rodzinę i wspomóc bliskich. A nasz Szef okazał od razu wsparcie i pomoc tak aby nie mając doświadczenia w tej branży móc się w niej pewnie poruszać. 4.Czy są w firmie szkolenia ? Bardzo się cieszę, że jestem po tej stronie. Ponieważ ponownie z uśmiechem na twarzy odpowiem TAK ! :) Mamy średnio około dwóch szkoleń w jednym kwartale opartych o ten temat w którym zauważane są braki. A sami wiecie, że są firmy gdzie szkolenie jest tylko na start, a potem przez wiele lat trzeba tylko robić to samo. 5. Jakieś BENEFITY ? I również coś takiego przewidzieliśmy dla naszych obecnych oraz przyszłych pracowników dając: - Karty unlimited Cinema/ Multi Sport PLUS - Sprzęt do pracy na co dzień z najwyższej pułki. - I wiele innych. 6. Problem z urlopem ? Nie mamy takich sytuacji, każdy ma do tego prawo :). Mam nadzieje, że przybliżyłem wszystkim przyszłym pracownikom jak wygląda naprawdę Envio Group od środka :) Spróbuj ! Na pewno się nie zawiedziesz :) Gwarantuje.

Młody

Pracuję tu od 4 miesięcy, po rozmowie rekrutacyjnej w ten sam dzień dostałem telefon o tym, że moje CV zostało pozytywnie rozpatrzone oraz umówiłem się na rozpoczęcie szkolenia. Cały proces wdrożenia jest przemyślany i stoi na dobrym poziomie. Osoby bez doświadczenia takie jaką byłem ja naprawdę mogą się wiele nauczyć. Kiedy została mi przedstawiona umowa o pracę po okresie próbnym byłem zadowolony, czułem i dalej czuję, że chcę tu być. Mam odczucie, że tyle ile od siebie dasz tyle też do Ciebie wróci. W pracy atmosfera jest fajna, dużo śmiechu, integracji i wspólnych spotkań. Polecam :)

Happyman

Firma która pozostawia wiele do życzenia . (usunięte przez administratora) Zapomniał chyba kim był kilka lat wstecz. Pieniądze uderzyły do głowy ???? Bydgoszcz duża nie jest a opinie o nim i jego firemce są rozległe. Zwalniają pracowników ot tak bez podania konkretnego powodu. Wszystko to czysta prowizorka. Firma która rzekomo jest jak jedna wielka rodzina ,a w rzeczywistości każdy każdemu podkłada kłody pod nogi. Kilkanaście osób które miały styczność z ta firma składają skargę do inspekcji. (usunięte przez administratora) Dobrze ze kilka osób które tam pracowały się zcwanily i maja nagrania z rozmów oraz pracy która tam się odbywała. (usunięte przez administratora) Jasne. Dorobił się - niech wymaga , ma prawo. Oczywiście. Ale szacunek należy się każdemu i nie można traktować ludzi przedmiotowo (usunięte przez administratora)! Niech Pan sobie wyobrazi ze gdzieś w tej małej Bydgoszczy jest ktoś kto ma więcej pieniędzy niż Pan i na pewno wdrazy w to wszystko najlepszych adwokatów ????(usunięte przez administratora) Nie wie Pan z kim zatańczył ???? myślał - kolejny naiwniak szukający pracy. A tu szok - ktoś się postawił ! Mało tego ktoś kto może udowodnić jego winę , niech Pan będzie przygotowany - udowodnię ! Widzimy się w sądzie (usunięte przez administratora)????

@Happyman

Droga Marto, Bardzo nam przykro, że tak przeżyłaś nasze rozstanie. Równie przykro nam czytać powyższą wypowiedź w takiej formie. Niemniej jednak utwierdza to nas w przekonaniu, że nasza wspólna decyzja była jedyną słuszną. Powody naszego rozstania zostały Tobie jasno przedstawione i mieliśmy wrażenie, że je zaakceptowałaś i zrozumiałaś o czym świadczy podpisane przez Ciebie porozumienie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że opinia o naszej firmie jest rozległa dlatego też staram się dbać o tych pracowników, którzy angażują się w pracę i tworzą tę wielką, jak wspomniałaś rodzinę. Świadectwem tego są osoby pracujące tu już od lat. Bezsprzecznie zgadzamy się z Tobą, że szacunek należy się każdemu i staramy się o tym zawsze pamiętać ale równolegle musimy Ci przyznać rację iż jesteśmy wymagający, a niewywiązywanie się z obowiązków spotyka się u nas dużą dezaprobatą i tutaj pewnie pojawiło się Twój błędnie rozumiany brak szacunku, którym niestety sama się wykazałaś poprzez swoje nieobecności. Oczywiście sprawę możemy wyjaśnić w sądzie jeśli taka jest Twoja wola, stawimy się na każde Twoje wezwanie. Mimo wszystko życzymy rozwoju w karierze zawodowej, rodzinnej i powodzenia.

Były pracownik.
@Happyman

Większość negatywnych ocen została pousuwana po wykupieniu konta premium. Firma miała prawdziwe oceny i komentarze do początku 2017 roku, (usunięte przez administratora) Firma to ściema, ładnie wygląda, w środku zgnieliza.

@Happyman

Envio w pigułce :) (usunięte przez administratora) Taki (usunięte przez administratora) tyle że w Bydgoszczy. Cieszę się, że w końcu ktoś ma nagrania tego co odbywa się za zamkniętymi drzwiami, gdy kończą się uśmiechy do, obowiązkowych, (!) zdjęć.(usunięte przez administratora)

Czasem się tak zastanawiam, jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby pokazać to co powyżej. Jestem pracownikiem tej firmy i dziwne jest to, że fala hejtów pojawia się w momencie zwolnienia osoby, która zwyczajnie w świecie na to zasłużyła. Dziewczyny, nie zatruwajcie się a przy okazji nas. Szkoda, że Wam się nie udało. My tu pracujemy i uwierzcie będziemy bronić prawdy, pojawią się komentarze pozytywne bo nie pozwolimy obrażać Nas i człowieka który nam to dał . !

Rozmowa jak rozmowa, szef decyduje jak ma przebiegac, wiec moze wymyslec nawet pytanie o ulubiony kolor, w firmie widac ze jest bardzo dobra atmosfera, i zapewne kazdy z nas taka chcialby miec w pracy, wiec mysle ze na takich rozmowach szuka sie poprostu osoby ktora by sie wpasowala, kompetencje i umiejetnosci to nie wszystko, bo je zawsze mozna nabyc, cechy charakteru i osobowosci nie zawsze. Zaluje ze sie n dostalam, ale mowi się trudno, jesli bedzie jeszcze kiedys okazja napewno sprobuje jeszcze raz.

Basia
@Karolina

Widac jak wkracza na stronę go work ktoś z firmy zeby zatrzeć złe wrażenie :) nic to nie da, każdy kto przyjdzie na rozmowę sam sie przekona :)

KaMa
@Basia

Haha to mnie rozbawilaś... może jednak bym się wpasowała do envio, skoro tak się mylisz:) nie nie jestem ich pracownikiem, ale nie mam zamiaru ze swej fluatracji wylewać tu swoich żali

Baśka
@KaMa

Nie nazwałabym sie osobą sfrustrowaną ???? a raczej taką, która chce ostrzec potencjalnych kandydatów przez stratą czasu i nerwów. Widac ze po rozmowach wylała sie lawina negatywnych opini to ktoś musi je pozacierać.

Baśka
@KaMa

Nie nazwałabym sie osobą sfrustrowaną ???? a raczej taką, która chce ostrzec potencjalnych kandydatów przez stratą czasu i nerwów. Widac ze po rozmowach wylała sie lawina negatywnych opini to ktoś musi je pozacierać :)

Renata

Też tak uważam, wszystkiego uczą, dlatego przyjmują ludzi bez doświadczenia Nie wszyscy potrafią swobodnie rozmawiać z klientami a to na pewno da się wyczuć na takiej rozmowie i przez te 10 minut , które wszyscy im zarzucają. Mi niestety też się nie udało, ale na pewno spróbuje za jakiś czas.

kandydtka

Również uczestniczyłam w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. administracji. Okazuje się, że każdy miał ten sam szablon pytań, ale widocznie dla przyszłego pracodawcy było to narzędzie do zweryfikowania kompetencji przyszłego kandydata. Kandydatki umawiane co 10 min, więc rozmowy przeprowadzane hurtowo. Byłam na 3 innych rozmowach w tym czasie i nie mogę powiedzieć, że ta była najgorsza. Firma składa się z młodych ludzi i może taka jest polityka firmy, żeby spotkać się z każdą kandydatką, która nadesłała CV. Jeden jedyny minus to odp zwrotna w formie sms ze zwrotem "nie spełnił Pan" (znów wkrada się szablonowość) i odp w formie "bo tak" na pytanie, co miało wpływ na Państwa decyzje o odrzuceniu mojej kandydatury :)

@kandydtka

Dzień dobry, Tak, jak Pani słusznie zauważyła, zależy nam aby spotkać się z każdą osobą która, składa do nas aplikację. Zależy nam również aby każda osoba, otrzymała od nas odpowiedź zwrotną, odnośnie rozmowy rekrutacyjnej. Bardzo przepraszamy, za błąd który się wkradł w wiadomość. Jeśli otrzymała Pani odpowiedź negatywną, to z pewnością w kwestii uzasadnienia poinformowaliśmy o wyborze innego kandydata na to stanowisko.

Nie polecam!!!!!

Ja również byłam na rozmowie na stanowisko specjalisty ds administracji. Bywałam na różnych rozmowach o pracę, ale ta według mnie to zwykła kpina pod każdym względem! Zarówno pytań, które w wątpliwy sposób pokażą umiejętności kandydata (typowe z podręcznika początkującego rekrutera), jak i postawy osób rekrutujących.(usunięte przez administratora) Tak czy inaczej jeśli szanujesz siebie i swój czas to daruj sobie rozmowę rekrutacyjną w tej firmie.

@Nie polecam!!!!!

Szanowna Pani, Bardzo się cieszymy, że rozmowa nie była dla Pani uciążliwa i nie sprawiała wrażenie przesadnie wymyślnej. Taki właśnie jest nasz zamysł, aby to pierwsze spotkanie było dość proste i odpowiadało na te najważniejsze pytania, które pozwolą nam zakwalifikować osoby do następnego etapu. Zapewniam Panią, że w kolejnych etapach wyglądają one nieco inaczej i może trafiłyby w Pani gusta. Bardzo nam przykro, że nie udało się Pani zakwalifikować to kolejnych etapów. Nasza polityka wynika z dużej ilości kandydatów, którym chcemy dać szanse zaprezentowania się.

Mikołaj

Jestem bardzo zadowolony z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds sprzedaży. Krótko , zwięźle i na temat. Do wyłapania podstawowego profilu kandydata w zupełności wystarczająca :) Lepszą opcją jest dać możliwość krótkiej rozmowy większej liczbie kandydatów niż skupienie się dogłębniej na kilku kandydatach.

Edi

Osoby, które przejada rekrutacje pozytywnie, maja ogromna szanse rozwoju i pracy w świetnym zespole ! Swoją droga prosił bym o kontakt e-mail koleżanke która miała dzisiaj rozmowę rekrutacyjna o godz 15:20 mam dwa pytanka nitro871111@wp.pl

jaja

w poniedziałek miała być odpowiedź a tu koniec poniedziałku i nic.......

@jaja

Witam, W dniu dzisiejszym wszystkie osoby, które miały otrzymać odpowiedz, otrzymały ja w formie SMS.

ka
@Natalia

racja. sms koło godziny 19

przemyślenia

Rozmowa rekrutacyjna jak każda inna. Pytania takie jak można spotkać na portalach w internecie, z pominięciem jedynie "powiedź coś o sobie" - co moim zdaniem daje możliwość wykazania się i zaprezentowania swojej osoby. Tak jak wiele osób zauważyło zapraszanych jest bardzo wielu kandydatów, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, gdyż jeśli szuka się większego doświadczenia na dane stanowisko, to należy wyeliminować osoby, które małe doświadczenia aniżeli marnować czas na prowadzenie takiej rozmowy. Ogólnie OK.

przemyślenia

Zniesmaczona

Jestem bardzo zniesmaczona przebiegiem rozmowy rekrutacyjnej. Pominę, że rozpoczęła się ona później niż planowano. Zadano mi 5 pytań z klucza, w żaden sposób nie odniesiono się do CV i żadna z pań nie próbowała nawiązać do moich odpowiedzi, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Wyjątkowo nieprofesjonalna rozmowa. Być może chcą się pochwalić nowym biurem? Szkoda, że kosztem czasu i nerwów innych osób.

@Zniesmaczona

Szanowna "Zniesmaczona", Bardzo nam przykro, że nie przeszła Pani pozytywnie naszej rekrutacji. Niestety nie świadczy to o naszym braku profesjonalizmu. Cieszy nasz, że przeprowadzona przez nas rozmowa była w Pani oczach nietuzinkowa, staramy się rekrutować osoby do naszego zespołu wg. swoich kryteriów i dokładnie pod te kryteria układane są pytania. Pytania nie dotyczyły CV, gdyż zapewne zostało tak opisane, że wyczerpywało ono naszą wiedzę. Brak dodatkowych pytań zapewne wynikał z tego, że Pani odpowiedzi były wyczerpujące. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w Pani karierze.

@Zniesmaczona

Dzień dobry, Bardzo nam przykro jeśli takie są Pani odczucia. Rekrutacja nie jest prowadzona po to aby pochwalić się biurem. Rozmowa natomiast zaplanowana jest tak aby w pierwszym etapie rozmowy rekrutacyjnej, stwierdzić czy kandydat odpowiada naszemu profilowi pracownika.

rekr

dziwne pytania na rekrutacji. właściwie tylko trzy ale jedno z nich......co zmieniłby we mnie mój były pracodawca? może nic bo np. zamknęli firmę

ele
@rekr

no i jak chcieli znac tylko oczekiwania finansowe to mogli zapytac sie telefonicznie bo tak szkoda czasu

Ol
@rekr

To ze zamknąl firme nie znaczy ze nic by w Tobie nie zmienil.

@rekr

Dzień dobry, Pytania na rekrutacji pozwalają nam zweryfikować potencjalnego kandydata. Pytanie o kwestie do zmiany przez poprzedniego pracodawce, to odniesienie do np. cech charakteru które poprzedni przełożony wskazywał na cechy do udoskonalenia. Nie ma to związku z kwestią istnienia firmy na rynku.

słabo
@Natalia

ale jak mozna po 2 minutach stwierdzic czy dana osoba nadaje sie na stanowsko? nie pytajac o doswiadczenie ani o zakres wykonywanych wczesniej czynnosci. takie rozmowy tylko aby dowiedziec sie o o czekiwania finansowe jest bez sensu. kandydaci umawiani co 10 minut zamiast przeanalizować wszystkie nadesłane CV i wybrac 5 najlepszych a nie bawic z tym sie nie wiadomo ile. ciekawe czy kandytat zostanie wybrany ze wzgledu na wiek, wzros, wage a moze kolor bluzki czy szminki. jest wiele osob ktore na rozmowie przeżywają ogromny stres i nie potrafia sie sprzedać a są na prawdę super pracownikami

@ele

Pytanie o oczekiwania finansowe to jedno z wielu pytań, które są zadawane i jedno z wielu czynników, które są oceniane podczas rozmowy.

@słabo

Proszę nam uwierzyć, że ilość aplikacji nadsyłanych przez kandydatów zmusza nas do tak częstego umawiania osób. Pierwszy etap i pierwsza rozmowa ma na celu skonfrontowanie cv z rzeczywistością i dopytanie o szczegóły. Ponadto oceniane jest sposób wypowiedzi i wiele innych czynników, które jesteśmy w stanie ocenić już podczas pierwszego kontaktu z kandydatem. Radzenie sobie ze stresem jest też jednym z bardzo ważnych czynników, które bierzemy pod uwagę. Zatem jak Pani widzi jednak można wiele zauważyć podczas nawet 10 minutowej rozmowy z kandydatem. Rozwiewając ostatnie wątpliwości, żaden z kandydatów nie zostanie wybrany na podstawie ubioru czy wzrostu ale aparycja i prezencja kandydata również nie jest bez znaczenia.

@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

zostanie zapewne wybrana z maksymalnym doświadczeniem i której oczekiwania finansowe są najniższe. to jest najlepszy pracownik

@ja

Drogi "Ja", Zapewne nie. Przykro nam, że rynek pracy wyrobił w Tobie takie zdanie. Nasza spółka prezentuje zupełnie odmienną opinię. Nasze wynagrodzenia, zgodnie z polityką firmy, są z góry założone i niezmienne, w żadną ze stron. Pytanie o oczekiwania finansowe ma na celu upewnieni się, że oczekiwania finansowe kandydata wpisują się w nasze założenia.

@słabo

Pierwszy wrażenie wobec odbiorcy robi się podczas 2 pierwszych minut. Stres jest rzeczą zrozumiałą, nam zależy na tym aby potencjalny pracownik, ze stresem sobie radził. Zależy nam aby porozmawiać z osobą a nie z kartą papieru która go przedstawia. Pierwszy etap rozmowy właśnie w ten sposób wygląda, na tej podstawie znając profil pracownika na którym nam zależy, jesteśmy w stanie stwierdzić czy pracownik sprosta naszym oczekiwaniom.

Bylam na rozmowie na specjaliste ds administracji. Wydaje mnie sie ze, albo Pan prezes szuka kolejnej miss Bydgoszczy I chcial zobaczyc jak dziewczyny prezentuja sie na zywo, albo to stanowisko jest juz obstawione bo z tych pytan ktore Panny zadawaly, napewno niczego sie nie dowiedzieli. Dziwi mnie fakt ze taka firma nie wymaga ani doswiadczenia ani wyksztalcenia.

@Kasia

Pani Kasiu, Zdecydowanie stanowisko o nazwie Specjalista ds. Administracji to nie poszukiwanie Miss Bydgoszczy. Dlatego musimy Pani na wstępie wyprowadzić z błędu. Odnosząc się do drugiej części Pani wypowiedzi, poszukujemy osób z doświadczeniem, jeśli została Pani zaproszona mimo braku doświadczenia to było to przeoczenie z naszej strony i należy się tylko cieszyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.