Opinie o Soti Natural Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Soti Natural Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Soti Natural Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soti Natural Sp. zo.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Wiecie, czy Soti Natural Sp. zo.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

klient Nowy wpis

Fatalne traktowanie klientów. PH zmieniani co chwila, pewnie sami się zwalniają z takiej firmy. Umawiają się na wymianę towaru po terminie, ale niestety nie dotrzymują obietnic. Klient zostaje ze stratami i towarem po terminie. Nie polecam współpracy z Sot Natural.

Michał Nowy wpis

Współpraca na jasnych warunkach, bez problemów.

Zainteresowany :) Nowy wpis

Witam, czy może ktoś opowiedzieć o pracy w Soti i czy prowadzona jest rekrutacja teraz?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

spoko biuro i mlodzi ludzie pracuja

metylina

Ile osób obecnie pracuje w biurze SOTI? Czy biuro jest pod adresem na Puławskiej?

SOTI Natural Sp. z o.o.
@metylina

W biurze SOTI Natural pracuje w ciągu dnia ok 10 osób. Czasem jest o parę osób mniej ze względu na spotkania poza biurem lub urlopy. Czasem pojawia się parę osób na szkolenia. TAK, biuro jest przy ul. Puławskiej 257 na parterze z widokiem na piękną zieloną Dolinkę Służewiecka. Na ścianie naszego biura są fototapety z zdjęciami z plantacji herbaty a do odpoczynku podczas przerwy mamy 80m2 ogrodu z hamakiem. Zapraszamy do naszego zespołu!

Aktualność
Chcesz pracować ze mną ?
Na codzień w biurze SOTI Natural, wsparciem oraz maskotką dla całego zespołu jest piękna "Ruda" ;)
ere

Piękna!!!!! Wspaniała inicjatywa!

tylko gk

O jaki fajny piesełek!

anymous

co sie dzieje z psem gdy nie ma ludzi w firmie?

Pogłaskałbym Waszego Psa

To prawda że u Państwa w biurze w warszawie biega sobie wspaniały pies Husky, którego można w każdej chwili pogłaskać i się z nimi pobawić?

Witajcie, od dziś będziemy brać czynny udział w dyskusji, aby rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. Jeśli macie jakieś konkretne pytania, proszę o pozostawienie komentarza, a na pewno się do niego odniesiemy. W temacie rekrutacji można się skontaktować z Agnieszką Ezekiel (tel. 734 474 516 / agnieszka@sotinatural.pl ) Aktualne oferty pracy dostępne są pod linkiem: https://www.gowork.pl/praca/soti-natural-sp.-zo.o.;pr Zachęcamy do aplikowania i brania udziału w rozmowach kwalifikacyjnych, które są najlepszym sposobem na poznanie nas. W zakładkach można znaleźć między innymi historię SOTI, zdjęcia naszego biura, oraz informacje na temat stanowisk, na które prowadzimy rekrutacje. Mamy nadzieję, że pomoże to Wam lepiej poznać atmosferę u nas panującą. Zachęcamy do pozostawania pytań i gorąco pozdrawiamy! Zespół Soti Natural Sp. z o.o.

Hanna

@ExPracownik widocznie wpisy jakie pojawiały się na wątku firmy Soti Natural naruszały regulamin forum GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin i administrator je zgodnie z nim usunął. Jeżeli po przeczytaniu regulaminu nadal uważasz, że nie powinien zostać twój wpis usunięty to możesz skontaktować z adminem (admin@gowork.pl).

ExPracownik

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego systematycznie są usuwane opinie o pracodawcy ??

Monika Kowal

Witam serdecznie, ktoś mi kiedyś powiedział że szczególnie przydatne w procesie rekrutacji są opinie negatywne. To taki rodzaj testu na naprawdę zmotywowanego, potencjalnego pracownika. Jeśli kandydat potrafi racjonalnie ocenić posty (zinterpretować kto je pisze i jaki jest poziom frustracji ich autorów), a następnie stawić się na rozmowę kwalifikacyjną to takiej osoby powinniśmy szukać. Wiem że czasem jest jednak trudno nie zaufać "opinii w internecie" ale mam nadzieję że każdy zainteresowany przyjdzie na rozmowę i pozna nasz zespół oraz to jaka u nas naprawdę atmosfera panuje. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego monika@sotinatural.pl (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Soti Natural Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soti Natural Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Soti Natural Sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soti Natural Sp. zo.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042