Soti Natural Sp. zo.o.

Opinie o Soti Natural Sp. zo.o.

metylina

Ile osób obecnie pracuje w biurze SOTI? Czy biuro jest pod adresem na Puławskiej?

SOTI Natural Sp. z o.o.
@metylina 05.06.2018 11:59

W biurze SOTI Natural pracuje w ciągu dnia ok 10 osób. Czasem jest o parę osób mniej ze względu na spotkania poza biurem lub urlopy. Czasem pojawia się parę osób na szkolenia. TAK, biuro jest przy ul. Puławskiej 257 na parterze z widokiem na piękną zieloną Dolinkę Służewiecka. Na ścianie naszego biura są fototapety z zdjęciami z plantacji herbaty a do odpoczynku podczas przerwy mamy 80m2 ogrodu z hamakiem. Zapraszamy do naszego zespołu!

pracodawca

Chcesz pracować ze mną ?
Na codzień w biurze SOTI Natural, wsparciem oraz maskotką dla całego zespołu jest piękna "Ruda" ;)

tylko gk

O jaki fajny piesełek!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Soti Natural Sp. zo.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anymous

co sie dzieje z psem gdy nie ma ludzi w firmie?

Pogłaskałbym Waszego Psa

To prawda że u Państwa w biurze w warszawie biega sobie wspaniały pies Husky, którego można w każdej chwili pogłaskać i się z nimi pobawić?

pracodawca

Witajcie, od dziś będziemy brać czynny udział w dyskusji, aby rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. Jeśli macie jakieś konkretne pytania, proszę o pozostawienie komentarza, a na pewno się do niego odniesiemy. W temacie rekrutacji można się skontaktować z Agnieszką Ezekiel (tel. 734 474 516 / agnieszka@sotinatural.pl ) Aktualne oferty pracy dostępne są pod linkiem: https://www.gowork.pl/praca/soti-natural-sp.-zo.o.;pr Zachęcamy do aplikowania i brania udziału w rozmowach kwalifikacyjnych, które są najlepszym sposobem na poznanie nas. W zakładkach można znaleźć między innymi historię SOTI, zdjęcia naszego biura, oraz informacje na temat stanowisk, na które prowadzimy rekrutacje. Mamy nadzieję, że pomoże to Wam lepiej poznać atmosferę u nas panującą. Zachęcamy do pozostawania pytań i gorąco pozdrawiamy! Zespół Soti Natural Sp. z o.o.

Hanna

@ExPracownik widocznie wpisy jakie pojawiały się na wątku firmy Soti Natural naruszały regulamin forum GoWork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin i administrator je zgodnie z nim usunął. Jeżeli po przeczytaniu regulaminu nadal uważasz, że nie powinien zostać twój wpis usunięty to możesz skontaktować z adminem (admin@gowork.pl).

ExPracownik

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego systematycznie są usuwane opinie o pracodawcy ??

Monika Kowal

Witam serdecznie, ktoś mi kiedyś powiedział że szczególnie przydatne w procesie rekrutacji są opinie negatywne. To taki rodzaj testu na naprawdę zmotywowanego, potencjalnego pracownika. Jeśli kandydat potrafi racjonalnie ocenić posty (zinterpretować kto je pisze i jaki jest poziom frustracji ich autorów), a następnie stawić się na rozmowę kwalifikacyjną to takiej osoby powinniśmy szukać. Wiem że czasem jest jednak trudno nie zaufać "opinii w internecie" ale mam nadzieję że każdy zainteresowany przyjdzie na rozmowę i pozna nasz zespół oraz to jaka u nas naprawdę atmosfera panuje. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego monika@sotinatural.pl (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Soti Natural Sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soti Natural Sp. zo.o.