Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy German Logistic GmbH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

arko

Witam, pojechalem przez biuro German do pracy w kwietniu 2016 roku i nadal pracuje, jestem zadowolony. polecam.

seba

Bardzo polecam współpracę z tym firmą . W razie jakichkolwiek problemów zawsze można do nich zadzwonić i Panie służą pomocą.

Du

Każdemu nie dogodzisz, jak to się gada. Idzie tam zarobic jak chcesz. Jak chcesz....

Jan

polecam, wyjechalem bez problemu pierwszy raz, troche wiosen już mam ha, myslałem że to raczej dla takich mlodych na start, bylo sporo stresu i noc przed wyjazdem nieprzespana, teraz wiem że to bylo bez sensu. wszyscy w biurze Niemieckim w Dortmundzie mówią po polsku, koordynator też nie było problemu z komunikacją, od razu poznałem fajne babki na zaakwaterowaniu haha, w pracy normalnie mówili ze będzie ciężko, ale w Polsce miałem gorszą pracę przy ogórkach i to za marne pieniadze.

@Jan

A gdzie pracujesz? można jakiś kontakt do Ciebie?

Ludzie dajcie spokój (usunięte przez administratora)szkoda nerwów oddajcie mi moje pieniadze

Marne

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mikolaj

Dobra agencja, wypłacalnaa i uczciwa

adam

spoko. pozdro

mailiwi

Pozdrawiam z bottropu, dobra robota jako komisjoner i oplacalna

polek

Warunki ktore proponuje ta firma sa jedne z lepszych jakie sa na rynku z pośród agencji i decydując sie na nią przeszukiwałem i dobrze, że suię zdecydowałem na nich ;)

tedef

Bylrem rok w de dzieki german i na szczescie sie nie zawiodlem, szczescie mi dopisało i mam nie najgorsza prace, podzdrawiam

Elizamal

Witam. Czy ktoś z tu obecnych pracował na magazynie Kik w Bonnen bądź w Lidlu? Proszę o jakieś opinie.

wiola

Agencja jedna z lepszych na rynku,polecam wszystkim

@wiola

Trudno o gorszą agencję.....

parazagranica (y)

Polecam . jestem zadowolony wyjechałem razem z dziewczyną , mieszkamy razem , pracujemy na innych magazynach bo tak sie praca poukładała. Czasami ma to dobre strony bo jest o czym opowiadać. Polecam firmę Germn Logistic nic do nich nie mam.

agnieszka

uzyskałam wszystkie potrezbne informacje wyjechałam do pracy bez stresu bo na początku sie bałam sama jechać. pracuje już 8 msc i chce zostać dłużej. wszytsko jest ok o nic nie musialam sie martwić. POLECAM!

poirytowany
@agnieszka

widzę ze ciagle musicie sobie sami podbijac opinie komentarzami, bo ciagle jakies kobiety u was na magazynach pracuja i im sie strasznie podoba? dziwne.

llona

Dzięki tej firmie wyjechałam do pracy w Niemczech. Pracuję tam już trzeci rok i jestem bardzo zadowolona.Firma godna polecenia.Pozdrawiam serdecznie llona

Yety
@llona

Ja też. Gdzie pracujesz?

loki

Polecam prace w netto w kitzingen, praca jak w polsce, a lepsza kasa i warunki

Bar Tek

Fajne biuro jestem zadowolony

Paulina

Jestem bardzo zadowolona wypłata dobra i jak zawsze wszystko w terminie bez czekania ,praca również bez narzekań . Oczywiście na samym początku byłam zestresowana jak to będzie ale mój kierownik wszystko wytłumaczył i zawsze z każdą sytuacja można na niego liczyć. Więc jak najbardziej polecam !!! :)

bigo

Wróciłem z żoną jakiś czas temu z monachium i było dobrze, baliśmy się, że bedzie ciężko, ale poszczęściło nam się, dobre pieniądze i warunki, zakwaterowanie bardzo dobre :)

TYMON

Dla mnie spoko, za pierwszym razem nasłuchałem się różnych bajek ale pojechałem , kasa się zgadzała i robota też całkiem znośna. Teraz jadę z kumplami . Pozdro i do zoba.

Czaruś

Wyjeżdżam niedługo do niemiec przez ta agencje już mam wszystko dograne w sumie.. Ktoś też jedzie niedługo jak tak to piszcie z kąd i gdzie

On9292
@Czaruś

Ja uderzam z Podkarpacia i jadę na magazyn KIK do Bonen

Robi
@On9292

Ja za to na netto za tydzień

Zostaw merytoryczną opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 507 ocen.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.