Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy German Logistic GmbH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

ad i

A mi za to Bardzo podoba się podejście do ludzi. Mimo wcześniejszych wpadek z wszelkimi agencjami teraz jestem naprawdę zadowolony. Mieszkanie oraz praca w dobrych,godnych warunkach . Nie wiem co za ludzie piszą komentarze,że to blef. Leczcie sie

marcel

(usunięte przez administratora) nie polecam sa lepsze na rynku!

BOTAN

Polecam magazyny netto, pracowałem w dwóch i warunki były dobre jak i kasa, tylko trzeba robić

opek

Polecam .Pracuję w tej firmę i wiem że w każdej sytuacji pomogą. Mieszkania o dobrym standardzie co rzadko się zdarza. Wypłaty na czas. Co mogę powiedzieć więcej jedna z nielicznych firm która nie kręci.

Ludzie dajcie spokój (usunięte przez administratora)szkoda nerwów oddajcie mi moje pieniadze

Marne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Peter

Pracuje w netto w krefeld, ludzie sobie chwalili i musze powiedzieć, ze jest dobrze, na magazynie bezpiecznie i fajni ludzie, pracujesz dobrze to zarobisz dobrze, bez porównania z tym z czym spotkałem sie w Polsce

Hahaha
@Peter

Ludzie sobie chwalili.....

Ewka

Nasłuchałam się dużo dobrego o tej agencji i jeszcze jednej, wyjechałam z German i nie zawiodłam się, zakwaterowanie w porządku, jak trafisz na normalnych schludnych ludzi to masz porządek, kasa lepsza niż w Polsce wiec polecam ;)

boryca

Konkretna agencja. Nie miałam żadnych nieprzyjemności podczas współpracy. Godne warunki oraz wynagrodzenie.

Janel

Znajomi bardzo chwalili, przeczytałem trochę opinii i to był strzał w 10, praca jak praca bo fizyczna, ale warunki fajne, nie żałuje

Pysia90

Nowa polityka firmy.. zasypać stronę jakimiś informacjami typu "Kindergeld" by odwrócić uwage od komentarzy.. proponują pracę, wysyłają ofertę, człowiek się pakuję po czym otrzymuje informacje że pracy jednak nie ma. .. Tak to jest jak się nabierze ludzi, na "zapas" i jest ich za dużo.. jestem rozczarowana, gdyż w między czasie odmówiłam współpracę innej agencji, mając nadzieje ze wyjadę z german Logistic..

Szczery

Widzę, że się(usunięte przez administratora)aktywniła. Czyżby już tak w Kitzingen kiepsko z pracownikami było? Może by im tak uczciwie zapłacić? Może wtedy przepracowali by dłużej niż do pierwszej wypłaty....

remek

Polecam nie na 100% ale 150% Wszystko co umówione jest mieszkanie bardzo dobre a jak trafi się problem z lokum zmieniają. Wypłaty zawsze na czas umowa niemiecka tłumaczona na pl. Zawsze pomoc polecam mało takich agencji.

remek

Kuba

Polecam ta agencje, jedna z najlepszych z jakich korzystałem, dobre warunki i uczciwość- to ich mocne strony.

spawacz

prace znalazłem przez ta agencje i spodobało mi sie podjescie, jasno sie okreslili i znalezli odpowiednia oferte pracy na podstawie moich umiejetnosci i doswiadczenia

Mike

Pracuje już pol roku w kitzingen i nie narzekam, jak dobrze pracujesz to i dobrze zarobisz

piotrek

Tydzien- tyle trwała organizacja wyjazdu, a jest to bardzo szybko i jak komuś zalerzy na szybkiej pracy na dobrych warunkach to jest odpowiednia agencja, polecam pracę przy komisjonowaniu w netto w kitzingen

Błażej

Agencja dobra, zawsze jak potrzebowałem pracy nie było problemu, warunki na mieszkaniach zawsze dobre i kasa niczego sobie, polecam

Czepek

Cześć,. Czy jest jakaś praca w okolicach grosbereen na dojazd od marca?

marian

Polecam magazyny lidla, bezpiecznie i dobra kasa wiec nie narzekałem

Do mariana
@marian

A gdzie konkretnie? Można się z tobą jakoś umówić na Facebooka, albo maila? Bo mało w to wierzę i mało ci ufam. Kolejny wpis na tą samą modłę. To forum starannie wypielęgnowane.

Adrian
@Do mariana

Najlepiej, gdybyś pytania skierowane do użytkownika, który polecił pracę za pośrednictwem firmy German Logistic, zadał w tym wątku, ponieważ dzięki temu z odpowiedzi na Twoje pytania skorzystają również inne osoby, które rozważają podjęcie zatrudnienia za pośrednictwem tej agencji zatrudnienia. Zastanawiasz się nad wysłaniem aplikacji do pracy za ich pośrednictwem? Jakiego rodzaju praca najbardziej by odpowiadała Twoim preferencjom?

Krzysztof

Jak wygląda praca dla spawacza ? Dieta, dodatki i opłaty za mieszkanie ? Mam zamiar aplikować i będę wdzięczny za merytoryczne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 507 ocen.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.