Martes Sport (Gdańsk)

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport (Gdańsk)

kaska.1

Jestem klientka tego sklepu od pewnego czasu. Ostatnio kupiłam buty Adidasa za ponad 300 złotych. Po prawie dwóch miesiącach'użytkowania buty zaczęły się rozklejac I pękać. Syn użytkowal te buty tylko do szkoły. zresztą teraz nie ma już śniegow a buty się popsuly. . oddałam na reklamacje ale oczywiście jest odmowa. . nie zgadzam się z tą decyzja. . to są zbyt drogie buty by po dwóch miesiącach się popsuły. . kto w tych sklepach rozpatruje reklamacje? Rzeczoznawca? Co mogę dalej zrobić? Udać się do'sądu?

Wiola Nowy wpis
@kaska.1

Ja miałam ta sama sytuacje zakupiłam w alfie w gdansku w tym cudownym sklepie dla córki obuwie ADIDAS całe ze skóry tzn. tworzywo sztuczne po miesiącu normalnego użytkowania w jednym bucie pękła skora!reklamowalam w sklepie oczywiscie odmowa wada powstala z mojej winy!nie odpuscilam i udalam sie do panstwowej inspekcji handlowej zlozylam stosowne papiery po miesiacu dostalam pismo ze podtrzymuja swoja opinie!moge jeszcze zlozyc pozew do sadu (sprawa cywilna) ale już odpuscilam ze względu na to że będę musiała opłacić rzeczoznawce około 150zl to już mam nowe buty.Nigdy nie kupię już nic w tym sklepie i wszystkim znajomym odradzam! Szkoda tylko ze ci co tam pracuja kupują sobie buty po sezonie reklamują kierownik opiniuje i jest wymiana na nowe!!!Szkoda że taka znana sieciowka A nic nie dba o klienta!Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport (Gdańsk) - Gdańsk

Martes Sport (Gdańsk)