Opinie o sklep.elektromet.pl - Zakład Urządzeń Grzewczych ELEKTROMET Wojciech Jurkiewicz w Głubczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ELEKTROMET. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELEKTROMET o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROMET w Głubczyce

fizyczny i umysłowy

Stanowczo doradzam podejmowania pracy w firmie elektromet w Gołuszowicach. (usunięte przez administratora)

pol

niepolecam

@pol

Witam Bardzo elokwentna i rozbudowana wypowiedź jak się domyślam Andrzeju o 50 nick-ach twoja :) Pozdrawiam i proszę o bardziej konstruktywna polemikę Michał Jurkiewicz

Witam, Skończyłem szkole i mimo opinii chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zatrudnienia i przyuczenie na spawacza, a i ile można zarobić, ponieważ opinie są różne??

@Nowy

Na początek umowa na okres próbny jeśli chodzi o wynagrodzenie na spawalni jest to 1800zł netto a po 2/3 miesiącach zależne od umiejętności umowa o prace + podwyżka. Zapraszam na rozmowę w siedzibie firmy Pozdrawiam Michał Jurkiewicz

Michal_J

Witam Panie @Powiedziałem "DOŚĆ" rodzince Jurkiew... powtarzam się choć nie lubię tego robić Ja się podpisuje pod swoimi słowami i jak będę miał powód do obrażenia kogoś to nie zniżę się do Pana poziomu i nadal podpiszę się pod moja wypowiedzią. Co do konstruktywnej rozmowy nt. pracy w ELEKTROMECIE jest mi ciężko podjąć polemikę z Pańskimi wypowiedziami ponieważ nie piszę pan na jakim stanowisku było tak ciężko a oczywiste jest to że są działy na których jest praca lżejsza i gdzie jest cięższa ale jeśli komuś chodzi tylko o TROLOWANIE i pisanie jak jest strasznie to proszę bardzo tylko z rzekomymi konstruktywnymi informacjami nt. Pracy w Elektromecie proszę tego nie wiązać PS: Ukochani nie tyczyło się żadnego pracownika...

Powiedziałem "DOŚĆ" rodzince Jurkiew...
@Michal_J

Witam Pana ponownie Panie Michale. Wiem że Pan nie zniży się do mojego poziomu(nie mylić ze wzrostem) ponieważ jest Pan człowiekiem wysokich sfer i schodzenie do poziomu plepsu który Pan z uciechą pomiata jest dla Pana zbyt uwłaczające. Niestety rozmowa z Panem jest nadal jałowa jak ta prowadzona niegdyś na żywo. Zgodzę się z poprzednim komentatorem iż nadal nie potrafi pa słuchać rozmówcy. Mój wpis nie jest jakimś "TROLOWANIEM" lecz przestrogą. Ja gdybym prędzej wiedział jak jest naprawdę w ELEKTROMECIE to przenigdy bym się tam nawet nie zbliżył. Wiem że ludzie bywają różni i sytuacje także ale najważniejsze żeby nadal pozostać ludźmi a nie zmieniać się w despotycznych katów obrzydzających obelgami i wyzwiskami za winę innego pracownika - tak było w moim przypadku. Takie traktowanie się z każdym dniem nasilało aż postanowiłem powiedzieć DOŚĆ. PS. To powie Pan coś w końcu na temat nepotyzmu i kumoterstwa w ELEKTROMECIE ? Raz jeszcze zapraszam do EKO-OKIEN wszystkich co mają już DOŚĆ niewolniczej pracy w ELEKTROMECIE

Aplikowałeś do firmy ELEKTROMET? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Michal_J

Witam 1: Jak ja piszę to się podpisuję a nie chowam za pseudonimami. 2: Nie przypominam sobie bym do kogoś powiedział "miernota" bardziej preferuje "cienki jak(usunięte przez administratora)/(polsilver)" :) 3: Jak ktoś ma jakiś problem/uwagi/pomysły(racjonalne) to zapraszam PN-SO 7:00-19:00 4: Ukraińcy tak uciekają że już chcą wszyscy wrócić.. 5: Panie @Miernota na jakim stanowisku pan pracował że były takie ciężkie warunki?? piszę Pan jakby nie otrzymał Pan zapłaty?? 6: Panie @Pracownik biurowy zdefiniuj "śmieciową stawkę" i opublikuj swoje CV to wszyscy na forum ocenimy jakie powinno być twoje wynagrodzenie.. PS: Raciborzanie moi ukochani nie lękajcie się ELEKTROMET ma się dobrze i nie straszcie Starszyzny opowieściami z Kornicy :D Pozdrawiam Michał Jurkiewicz

Powiedziałem "DOŚĆ" rodzince Jurkiew...
@Michal_J

Panie Michale. Przyznam że zadziwił mnie Pan tą oficjalną wypowiedzią jednak widzę że nadal brakuje Panu pokory i szacunku wobec drugiego człowieka. Jest to portal na którym ludzie chcą poznać prawdę od pracodawcach (traktowanie pracowników/warunki płacowe) toteż nie mam zamiaru milczeć odnośnie gehenny która spotkała mnie w Pańskiej firmie. Wole pozostać anonimowy ale zapewniam że zna mnie Pan bardzo dobrze. Z całą stanowczością mogę stwierdzić że firma ELEKTROMET to najgorsze miejsce w tym regionie oraz jej "dowództwo" to ludzie zatrudnieni na podstawie kumoterstwa i nepotyzmu więc drugiego człowieka mogą bezkarnie traktować jak bezpańskiego psa (znam to z własnej autopsji). Zapraszam do EKO-OKIEN w Kornicy. Nie musisz mieć "kolesiowskich" znajomości żeby być godnie traktowany a i płaca znacznie lepsza niż w ELEKTROMECIE. Polecam zapytać kogokolwiek ze znajomych kto postanowił zakończyć niewolniczą pracę w przeklętych Gołuszowicach u Pana (usunięte przez administratora)

pokemon

Jak najdalej od elektrometu i wszystkiego co z tą firmą związane.

Błył praownik

NIEPOLECAM i radzę z dala od tego zakładu.

przydupas

Jak tak czytam te wasze wpisy to mam wrażenie że piszą je sfrustrowane ofiary bezstresowego wychowania. Sielanka skończyła się w szkole, a teraz jest walka, jak sie na na opie......ol zasłużyło to trzeba to wziąć na klate. Pracuje w elektromecie dobrych parę lat i mam zupełnie inne wrażenia niż większość z was. Poza tym nie rozumiem waszej definicji przydupasa? Czy przydupasem jest ten kto rzetelnie i sumiennie wykonuje swoje obowiązki, pracuje dobrze i szybko? A może ten kto nie naciąga Jurkiewicza, jest uczciwy, lojalny bo tak jak "spawacz_OGL" przepracował 10 lat i nie siedzi ciągle na chorobowym z powodu kataru w lewej dziurce? Bo jeśli tak to jestem PRZYDUPASEM!!! Ale wydaje mi się, że to jednak ja jestem normalnym pracownikiem, a większość z was piszących chcielibyście mieć górę kasy i nic nie robić. Co do kasy, stawki są jakie są, ale każdy, a przynajmniej większość takich jak ja "przydupasów" może przyrobić. Proponuje wam wszystkim zostać "przydupasami" i będzie dobrze. Pozdrowienia dla spawacza_OGL

Spawacz_OGL

Pracuję w tej firmie od 10 lat i jest dobra atmosfera, podwyżka była w lutym, premia 40% i kasa zawsze 10-tego a to jest bardzo ważne. Co do pracy to trzeba swoje zrobić ale bynajmniej nie ma "naganiaczy" którzy cały czas poganiają do pracy...

polak

Tragiczny pracodawca, odradzam.

minimalna krajowa

100 % potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROMET - Głubczyce

• Jak się pracuje w ELEKTROMET?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROMET