Opinie o sklep.elektromet.pl - Zakład Urządzeń Grzewczych ELEKTROMET Wojciech Jurkiewicz w Głubczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ELEKTROMET. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELEKTROMET o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROMET w Głubczyce

mechanik

Nikomu nie polecam. Stawki głodowe. A jak chcesz zarobić 2tys. netto musisz zaliczyć nadgodziny.

@mechanik

Czy możesz doprecyzować swój komentarz? Chodzi Ci o to, że wynagrodzenie to tak zwana najniższa krajowa? Być może to odpowiednia praca dla osób, którym poza warunkami finansowymi zależy również innych aspektach zatrudnienia. Finanse to niewątpliwie kluczowy temat, jednak nie dla wszystkich jest on ważniejszy niż na przykład atmosfera w miejscu pracy.

Nie polecam. Zmienilem pracę rok temu na posadę w elektromecie i szczerze żałuje. Dużo było obietnic a okazało całkiem inaczej. Człowiek uczy się na błędach...

Marzena

Możesz mieć racje w tym co piszesz. Opinie osób zatrudnionych w danym miejscu mogą to potwierdzić lub temu zaprzeczyć. Jak jest w Twoim przypadku? Jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy i możesz podzielić się z nami swoją opinią na ten temat?

Marzena

@Igor, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy? Jak wygląda ten aspekt w ELEKTROMET? @Patryk, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? A może jesteś jej pracownikiem i powiesz nam jak wygląda aktualna sytuacja w tym przedsiębiorstwie?

Aplikowałeś do firmy ELEKTROMET? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Igor

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Patryk

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście pisać?

Jerzy

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Mirosław

Pracuje ponad 20 lat w Elektromecie...Kiedyś finansowo lepiej było...Można nazekać ,ale jest ,jak jest...Jak komus nie pasuje, to zmienia prace...

Anita

Każdy dostaje premie za swoją pracę. Dla mnie to dobra firma ale pewnie leniwym nie

pielgrzym
@Anita

Na jakim dziale pracujesz Anito ? Czy na docieraniu powierzchni płaskich ? Czy na wtrysku (usunięte przez administratora)? bo spawarką chyba nie jesteś . Premia jak premia jest a być nie musi , przykre jest to kiedy pracownik się stara a kierownik uważa inaczej , ale zeszyt prawdę mu powie norma wyznaczona musi być .

Miro

Dobry pracownik nie ma problemów bo zawsze poradzi sobie.

ReMiro
@Miro

chyba się pomyliłeś bo zawsze sobie poradzi tam cwaniak i (usunięte przez administratora) a dobry pracownik po krótkim czasie się zwalnia bo wie że nikt tam dobrych pracowników nie docenia.

Ok
@ReMiro

ReMiro a ty jesteś cwaniakiem czy już tam nie pracujesz... Bo jesteś za dobry.. HeHe Ja pracuje i fakt trzeba pracować bo wprowadzają normy chociaż nazywają to punktami ale dostaliśmy podwyżkę na dziale i jest OK

Ok-ejowy panie kierowniku
@Ok

Powinieneś powiedzieć że to Ty dostałeś podwyżkę za ciężka pracę pozostałych.

Dariusz

Czy tak dobrze pracuje się , że odpuściliście pisanie na tym wątku?

Miejscowy gorszy od Ukraińca
@Dariusz

Ludziom po prostu brak słów żeby to opisać co tam się dzieje. Tam warto podawać się za Ukraińca bo nawet Ukraińcy są lepiej traktowani niż zwykły miejscowy pracownik. Szkoda że inicjatywy innych przedsiębiorców chcących się rozwijać w tym regionie i otwierać swoje firmy są blokowane przez "wiadomych" na polecenie "wiadomych" z obawy że ucieknie im tania siła robocza.

@Dariusz

Czy Ukrainiec to nie człowiek ? wszyscy ludzie są równi , nie ma lepszych czy gorszych , no chyba że są chaziaje to już problem.

nierówny
@carlos

carlos powiedz nam wszystkim w imię czego Ty tak bronisz tej firmy? Własnych korzyści i układów? Wiem że nie stać Cię na chociażby odrobinę refleksji nad tym że inni nie mają tak jak Ty. Nie maja takiej stawki jak Ty a pracują znacznie ciężej w poczuciu totalnej beznadziei na jakąkolwiek podwyżkę. Tak - każdy powinien być równy i równo traktowany a Ty tak bronisz "nierówności". Wiesz co to hipokryzja?

@nierówny

Niczego nie bronię , każdy może robić coś innego . Pracuje u siebie, zarabiam dużo, mam swoje problemy i sukcesy. Refleksja ? Czemu ktoś nie ma jak ja ? Kiedy pracowałem u Pana Wojciecha, pewnie Kolego latałeś ze smarkiem pod nosem za szmacianką , to czy pracujesz ciężko czy lekko to tylko twoje subiektywne postrzeganie , tylko wówczas kiedy będziesz płacił za wykonaną pracę poznasz miarę jej wartości . Kiedy uznałem że moja płaca nie koresponduje z moim zaangażowaniem odszedłem , nie czekałem ani prosiłem o podwyżkę , faceci z jajkami o kasie nie gadaja, tylko jej szukają . Oskarżasz mnie o niespójność zasad moralnych , a nawet mnie nie znasz fajnie , gdybym wrócił i został twoim poganiaczem doceniłbyś to co masz . A radę mam jedną skoro czujesz się pokrzywdzony szukaj innej pracy lepiej nie będzie , ja mam po 100 pln za godzinę i też mi krzywda.

@nierówny

Firma jak firma , daje pracę i płaci na czas , moje układy są takie, że ich nie ma bo odszedłem jak mi była krzywda . W owych czasach pewnie latałeś Kolego z glutem pod nosem za szmacianką po pastwisku za sklepem z Gs-u . Czas na refleksje , jak mi była krzywda to odszedłem na swoje. To czy pracujesz Kolego ciężko, czy inaczej , to twoja subiektywna ocena , stawka ? Jaka stawka? umowę dostałeś więc jesteś świadomy . Oskarżasz mnie o niespójność zasad moralnych a nawet mnie nie znasz , domagasz się jakiejś równości , pogadaj z Wagonem albo ?.... on już tam nie robi , szkoda bo byście się zrozumieli, taki operator koparki . Twoje żale choć zasadne są żałosne , bądż facetem i poszukaj innej roboty skoro ta nie daje Ci satysfakcji i poczucie nierówności .

Michal_J

Witam Jeśli chodzi o wynagrodzenie na spawalni to na początek dla osoby nie mającej doświadczenia spawalniczego jest to 10,50zł brutto + 40% premii co daje: 21 dni * 8 godzin * (10,5zł brutto + 40% premii) 168 godzin * 14,7zł/brutto = 2469,6zł/brutto = 1792,23zł na rękę Szczegółowe wyliczenie: Składka na ubezpieczenie emerytalne 9,76% 241,03 zł Składka na ubezpieczenie rentowe 1,5% 37,04 zł Składka na dobrowolne ubezpieczenie chorobowe 2,45% 60,50 zł Razem składki ZUS338,58 zł Koszty uzyskania139,06 zł Podstawa opodatkowania1 991,96 zł Zaliczka na podatek147,00 zł Podstawa do ubezpieczenia zdrowotnego2 131,02 zł Ubezpieczenie zdrowotne 7,75%165,15 zł Ubezpieczenie zdrowotne 9,00%191,79 zł Podatek do US 18%312,22 zł Całkowity koszty pracodawcy 2 981,80 Wartość umowy brutto 2 469,60 Do wypłaty netto1 792,23 Pozdrawiam Michał Jurkiewicz

@Michal_J

(usunięte przez administratora) ...Nie jestem spawaczem i nie będę sie wypowiadał na ten temat...Jakoś sie przyzwyczaiłem do tej firmy , ale może czas na zmiany..? Może ktoś gdzieś doceni, ze przepracowałem w Elektromecie 20 lat .?

Pracownik☺
@Michal_J

Witam. Pracownik, który przepracował 8 lat na spawalni jaką stawkę powinien mieć teraz? Skoro nowy pracownik ma na dzień dobry 1800zł. Pozdrawiam.

Jony
@pracownik

Szukam odpowiedzi i nie mogę znaleźć. Jeżeli nowy pracownik zostaje przyjęty i dostaje 1800zł na rękę to jeżeli pracownik który pracuje 10 lat ile powinien zarabiać? Pozdrawiam

@Michal_J

Czy odpowie Pan na pytanie ile powinien zarabiać pracownik który na spawalni pracuje już ponad 8 lat? Jak jest system promocyjny dla pracowników z długoletnim wzorowym stażem pracy? Czy są przewidziane podwyżki? Jeśli tak to dla kogo i za co?

Stefan

Z całą pewnością firma nie zwolniłaby pracownika z błahego powodu. Jak się nie chce pracować to takie są skutki!!

elektrometowiec
@Stefan

Posłuchaj no "Stefan" czy jak tam się nazywasz. Obrażasz ludzi mówiąc że "się nie chce pracować". To są właśnie metody które mają obniżyć samoocenę pracownika tak aby czuł się marnym pracownikiem i nawet nie myślał o ewentualnej podwyżce. Nie wiem czy jesteś świadomy tego że takie działanie to poważne przestępstwo. W tej firmie każdego dnia można pozyskać wiele niepodważalnych dowodów na mobbing. PIP już zbiera dowody.

Witek

Jako były pracownik tej firmy (14 lat pracy, w 2005 odszedłem ) napiszę tak : brama zapewne otwarta , nikt nikogo siłą czy innymi środkami przymusu nie trzyma , umówiłeś się na denara ,to jaki masz problem człowieku ? Zapraszam do Niemiec , Austrii , małe wymogi , dobra płaca ( znajomość fachu i język 2,5 tyś euro) Jeśli wiele nie potrafisz i chcesz starą przytulać co wieczora to zamknij dziób i rób , a chwal szefa swojego bo możesz mieć gorszego np. na Raciborskiej branża ta sama. Z Michałem nie pracowałem więc nie wiem , ale szefo Borsuk jest sprawiedliwy i kontaktowy więc można jakoś popracować i czegoś się nauczyć choć to manu- faktura . Płace w Polsce są jakie są , poczucie krzywdy można mieć , to rzecz oczywista, jednak nikt nikogo nie zmusza , można podjąć własną działalność robić co się chce. Dla malkontentów jedna rada , nie pasuje , zwolnij się nie pisz głupot , pasuje morda w kubeł , wymiękasz powieś się i daj spokój . Witek

Sławek
@Witek

Witek jak by był inteligentny to by w biurze robil

Sławek
@Witek

6 lat pracy . srednia ilosc nadgodzin to 80. Od 1 do 10 listopada 19 nadgodzin a frajer Witek chce mnie zwolnic bo opuscilem 1 nadgodzin. Tempak jeb**y ,kiedys pokreci go jak szmatę.

carlos

1800 PLN zapewnia ustawodawca na podstawie ustanowienia najniższej krajowej , spawacz ręczny , czy operator to minimum 20 PLN / 1h , jeśli są to prace spawalnicze wymagające większych umiejętności czy kwalifikacji to więcej , jak się orientuję to jakiś szczególnych prac spawalniczych przy produkcji nie ma , więc 20 dychy to na prowincjonalne warunki spoko .

Prawdziwa refleksja
@carlos

O jakich" 20 dychach" Ty piszesz? Ja nigdy takich pieniędzy tam nie miałem, a ciężko pracowałem. Ludzie proszę was o jedno a mianowicie miejcie chociaż odrobine więcej godności. Jesteście tak samo ludźmi i macie takie same żołądki jak "oni" więc nie musicie kulić głowę i dawać się wykorzystywać. Więcej wiary w samego siebie bo stać was na więcej i na więcej zasługujecie. NIE DAJCIE SIĘ WYZYSKIWAĆ !!!!

nik

Suma sumarum – czyli objaśnienie. Na wstępie chciałem przeprosić Administratora portalu GoWork za komentarz który jest skierowany do konkretnej osoby. A mianowicie do Pana M. Panie M chciałem oznajmić wszem i wobec iż komentarze których byłem autorem nie miały na celu jak to Pan ujął „oczerniania i pomawiania” Pańskiej osoby oraz Pana firmy. Potrafię zważać na słowa i z szacunkiem traktować innych ludzi bez względu na pochodzenie czy wykształcenie. Potrafię również przyznać się do błędu. Celem moich wypowiedzi było oznajmienie innym użytkownikom portalu jakie są doświadczenia moje oraz innych byłych oraz obecnych pracowników firmy elektrometr. Jeśli uważa Pan że pod osłona „anonimowości w sieci” chciałem się w jakiś sposób zemścić to jest Pan w głębokim błędzie (mógłbym oficjalnie się do Pana zwrócić z imienia i nazwiska ale wole nie wracać do przykrego epizodu). Tylko i wyłącznie chodziło o informacje dla innych ludzi którzy poszukują pracy. Ja od tej pory także zwracam uwagę na to co o danym pracodawcy mówią byli oraz obecni pracownicy. Jednak gdy zaszczycił Pan nas swoja obecnością na forum to byłem ciekaw czy zechce Pan chociaż w małym stopniu zrozumieć dlaczego byli pracownicy elektrometu nie darzą sympatią tego miejsca. Szkoda bo mógłby ktoś Panu powiedzieć o tym jak pracę w elektromecie widzi się oczami szeregowego pracownika, oczywiście merytoryczne i bez wulgaryzmów. Jednak nie widziałem takiej woli z Pana strony. I również nie robił bym tego dla Pana oraz dla Pana firmy, tylko dla dobra obecnych i przyszłych pracowników elektrometu. Bo jeśli jest takich osób więcej to i może ktoś gdzieś przyczynił by się do poprawy mojej obecnej lub przyszłej pracy.

Slusarczyk

1800zł netto na początek ? To śmiech na sali chodź wszyscy powinni wiedzieć że to fikcja!! Zawsze będzie "a to słaby miesiąc , a to wolne było " i wypłata zawsze dużo niższa !! Ja pracując tam parę ładnych lat ostatnia wypłatę jaka dostalem za cały miesiąc przepracowany to 1600zł. Dlatego odradzam stanowczo. No chyba że ktoś chce się pójść nauczyć spawać to parę miesięcy można porobić i zwijać z tej firmy. Pozdro

Michal_J

Witam Mojego najwierniejszego fana @ho ho ho @polsilwer @fizyczny i umysłowy czy jak tam się nazywasz. Cenzury nie ma na krytyczne komentarze ale na oczernianie i pomawianie jest Policja i Prokuratura tak więc jeśli myślisz o "anonimowości w internecie" to do zobaczenia na sali sądowej :) Pozdrawiam Michał Jurkiewicz

ho ho ho

cenzura na krytyczne komentarze nadal trwa?

polisilwer

Również odradzam podejmowania pracy w firmie elektromet.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROMET - Głubczyce

• Jak się pracuje w ELEKTROMET?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROMET