Opinie o sklep.elektromet.pl - Zakład Urządzeń Grzewczych ELEKTROMET Wojciech Jurkiewicz w Głubczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ELEKTROMET. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELEKTROMET o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROMET w Głubczyce

Raptus

Brak mądrych ludzi do rządzenia przeobraził ten zakład w cyrk lub kabaret chcieli by orać ludźmi za najniższą krajową

Prawel

Czy przyjmują co pracy ale na serwis w ELEKTROMECIE gdzie można się dowiedzieć ?

serwis
@Prawel

Witam w sprawie pracy na serwisie proszę pytać na drugim zakładzie w głównym biurowcu.

Miro
@Prawel

(usunięte przez administratora) pewnie nigdzie nie przyjmują...Jak ktoś chce pracować ,to kontaktuje sie chyba z pracodawcą, a nie na necie..Po Panskiej pisowni wnioskuje, ze może sie Pan ubiegać o serwisowanie powierzchni płaskich...Pozdrawiam..

Raptus

Brak jakiego kolwiek profesjonalizmu ,sama amatorszczyzna zarząd firmy to (usunięte przez administratora) ,czy pracujesz, 20 lat czy rok najniższa krajowa ,(usunięte przez administratora)

Dawid

To Polska firma?

Były
@Dawid

Nie ukraińska

Aplikowałeś do firmy ELEKTROMET? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
Mecenas

Miałem 2 bojler tej firmy po 2 latach przerdzewialy gwarancji nie uznali nie polecam

zainte

Bardzo chcę pochwalić urządzenie (podgrzewacz wody z grzałką i możliwościami podłączeń do centralnego domu) ,używałem długo i byłem bardzo zadowolony z bez zażutu pracy tego wyrobu!Przy rekonstrukcji kotłowni musiałem pominąć ten "bojler" i teraz bardzo żałuje ,że go nie ma w kotłowni! K.Żaboklicki z Wawra(Warszawa) 29.12.2020.

Nie polecam. Duże problemy z serwisem.

Jacki Crown

To panowie teraz bez ściemy,,, ile zarabia spawacz na rękę przy powiedzmy 200 godz. I drugie pytanie,,, na co może liczyć oprucz wypłaty (dodatek do paliwa, bony na święta, pryw. opieka medyczna, itp)???.

Viteck
@Jacki Crown

Czemu zadajesz tu pytanie , zadzwoń teraz to się negocjuje , nawet możesz mieszkanie dostać , gdybym był młodszy już bym tam spawał na dwie ręce , kasa na czas , robota jest , mieszkanko blisko , covid minie i będzie jeszcze lepiej

Miro..
@Jacki Crown

Spawacz zarabia duzo..Dobry spawacz , jeszcze wiecej..(usunięte przez administratora)

Ringo40

Naprawa gwarancyjna sprzętu błyskawiczna.Kompetetny fachowiec .Polecam!!!!

Miro

Myślałem, że ten portal już nie istnieje, ale dostałem wiadomość, więc odpowiem 'olo'. Zapytał o sposób wypłaty wynagrodzenia...Ponad 22 lata temu dostawałem w gotówce do ręki...Od 1998 roku wynagrodzenie jest na konto. Jak komuś komornik na koncie siedzi, to może można wykazac mniejszy zarobek ,ale wątpię żeby to sie opłacało obu stronom...

olo

@Były pracownik a więc szef jeżeli chodzi o sposób wypłaty jest w pełni do dogadania tak?

@olo

Tak, oczywiście. Chcesz najniższą krajową na pasku czy do koperty? Gdyby prawo na to pozwalało to była by jeszcze opcja: Chcesz najniższą krajową czy mniej?

Jak jest z awansem w ELEKTROMET?

Były Pracownik

Co takiego ??

Rysiu W.

Szczerze mówiąc pracowałem w ELEKTROMET 16 lat temu. Zmieniłem branżę i pracowałem przez 10 w dużych korporacjach handlujących alkoholem niskoprocentowym. Później wyjechałem za grananicę zarabiać większe pieniądze. Wróciłem do kraju i szukam pracy. Biorę pod uwagę ELEKTROMET. Niestety po komentażach zamieszczonych tutaj, również przez pana M. Jurkiewicz zastanawiam się czy przyjechać do was na rozmowę kwalifikacyjną. Panie M. Jurkiewicz jak pracowałem u was 16 lat temu to można było z panem załatwić wszystko. Ale po poziomie dzisiejszych pana wypowiedzi proponował bym panu kurs "Komunikakcja interpersonalna". Co najbardziej motywuje ludzi do pracy? Pieniądze! Więc proszę nie wyliczać ile kosztują ZUS, NFZ czy Podatek. Bo zwykłego pracownika interesuje ile dostaje do rączki czyli netto. Teraz w Polsce jest potężny deficyt pracowników jak w całej UE. Więc jeżeli chcecie się dalej rozwijać to proponował bym docenić dobrych pracowników większymi wypłatami a nowych zachęcić lepszymi stawkami bo konkurencja nie śpi.

Gizmo
@Rysiu W.

16 lat temu to Michał był niepełnoletnim siusiumajtkiem... Więc raczej to nie z nim "można było załatwić wszystko :))))

Czy jest możliwość w ELEKTROMET pracy na część etatu?

Jest możliwość. A kiedyś nawet pracy na czarno. Ludzie który mają "problemy finansowe" (alimenty, komornik itp) dostają najniższa krajową na papierku a resztę w kopercie. W zależności jak z Panem Jurkiewiczem się dogadasz. (usunięte przez administratora) pasuje gdyż pracownik go mniej kosztuje ponieważ od koperty podatku się nie płaci.

Obecny pracownik...

Były pracownik pewnie jest idiotą...Jeżeli firma płaci komuś w 'kopercie', to ma wiekszy dochód i musi zapłacic od tego podatek...Żal ,ze durnie, którym nie chce sie pracowac wypowiadają sie tutaj..

Mirosław
@Obecny pracownik...

Skoro obecnie pracujesz w ELEKTROMECIE to może powiesz jak wygląda sytuacja wewnątrz? Wszyscy pracują normalnie na umowę? Oferują zlecenie czy uop?

Czarek

Dobry pracodawca więc i na forum rzadko bywacie?

Lampart D

Po NIKU każdy wie kim jestem. Pracowałem w ZUG Elektromet 3 lata w dziale technicznym. Atmosfera zdecydowanie na plus, to samo tyczy się kontaktu z innymi działami (choć jest to może moje osobiste odczucie, do mojej osoby). Możliwości rozwoju zależą od własnych chęci ale głównie od punktu widzenia szefostwa czyli Pana M. Jurkiewicz i Pana W. Jurkiewicz. Natomiast możliwości zarobku.... tragedia..., podczas rozmowy o podwyżkę miałem wrażenie jak by Pan M. Jurkiewicz chciał mi udowodnić, że ja nic nie umiem i to co robię nie jest takie ważne, nauczyć się raczej się nie nauczę a wiec raczej nie zasługujesz na podwyżkę ale coś ci tam ci dam. Być może źle to odbierałem, ale tak się czułem i g_o mnie obchodzi, że Pan Michał ma taki charakter. W rozmowie z ludźmi zwłaszcza szef musi potrafić się zachować. Firma z tego względu, że jest firmą prywatną jest nastawiona na zysk dla właścicieli. Brak w niej systemów zarządzania ISO, systemu 5s itp dla nich to rzeczy które nie przynoszą bezpośredniego zysku w postaci pieniędzy a wiec tam ich nie uświadczycie. Pracownicy fizyczni z moich obserwacji. Jedni pracują naprawdę ciężko (sam bym długo nie dał rady a do słabych fizycznie nie należę) a inni lecą w balona.., aż boli od patrzenia. Co do narzekań pracowników - sami sobie robią krzywdę. Zamiast pracować jak Niemcy czyli POWOLI 8 godzin cały czas na STANOWISKU, to za_la jak chomik przez 2 godziny robiąc normę na 4 godziny i zaczyna gdzieś chodzić, fajke palić, gadać z kolegami, o pustych butelkach po % mam jedno słowo - Niedopuszczalne! Nie dziwcie się, że Panowie Jurkiewicze nie mają cierpliwości do was. Panowie Jurkiewicze, brakuje organizacji, krzykiem i wulgaryzmami się nie motywuje ludzi do uczciwej pracy, to jest mobbing. Śmianie się z tego, że ktoś się jąka też nie należy do miłych odczuć, Panie Michale. W ogólnym rozrachunku: atmosfera (+), pierwsza firma aby się czegoś nauczyć (+), możliwość rozwoju (+/-) (zależy jak Cię widzi szefostwo), zarobki na (- x2), czystość na halach produkcyjnych (-) (dla jednych to ważne dla innych obojętne). Na dobrą sprawę największy minus to zarobki, są po porostu ZŁE. Wynagrodzenie w stosunku do pracy jest kompletnie nie doceniane. A jak bardzo to widzę dopiero jak odszedłem. Teraz mam prawie 2 razy więcej i pracuję o połowę lżej. Inżynier zaczyna od 3tyś netto a nie liczy na to żeby kiedykolwiek będzie mieć..... Zarobki to po prostu tragedia i w biurach tak i na produkcji. Co do naprawdę głupich komentarzy typu: jak ci się nie podoba to zmień prace, nie musisz tutaj pracować, otwórz swoją działalność itp. To jest rejon dolnej Opolszczyzny (Nysa, Prudnik, Głubczyce) to nie jest Opole czy Wrocław, że rzucasz prace i tego samego dnia idziesz do innej. Choć to i się w tym rejonie już na szczęście zmienia. Tak więc pracodawcy którzy mówią, że (cytuję) ,,nie stać mnie aby dać Ci takie pieniądze" a jeżdżą autami typu audi Q7, A6, A8, toyota Hilux, dom na połaci połowy boiska stadionowego, w domu baseny i witraże, a przy tym sprzątaczki.... będą się sukcesywnie kończyli. Trzeba być naprawdę wysoce nie moralny żeby w oczy coś takiego powiedzieć! W ogóle to jak o doświadczeniu może mówić ktoś kto całe życie pracuje w 1 firmie - u ojca? Może czas na zmiany? Może jak popracuje za pieniądze które sam płaci ludziom i spróbuje się za to ustawić zauważy swoje błędy i stanie się nowym lepszym pracodawcą? Myślę, że to będzie najlepsza szkoła. Lubię atmosferę w ELEKTROMET za: Kontakt z ludźmi z działu jak i z współpracującymi.

Jacek
@Lampart D

Brawo Ja brawo Ty , przeczytałem z uwagą całą recenzję Michał był mały kiedy tam pracowałem więc go nie znam , Borsuk nigdy nie przeklinał do nikogo więc dziwi mnie to co piszesz. Odnosisz się do Niemieckiego systemu pracy, może kiedyś tak było (przed 1945) zapewniam Cie że już tak nie ma , piszesz o autach i domach ,kto komu broni mieć i posiadać więcej , DZIŚ OGRANICZA NAS TYLKO FANTAZJA .

ZnamSię

Pracuje w elektromecie już ok 2m-ce , praca nie jest ciężka, atmosfera jest dobra nie tak jak w Kornicy :) Pieniążki może nie duże ale przy kilku nadgodzinach wypłata nie jest zła. Polecam ;)

BJ.
@ZnamSię

A co Ty chcesz od atmosfery w Kornicy?? Chodzi Ci o to że trzeba pracować, pić nie wolno, bumelowac itd?? Chyba że lubisz być wyzywany od tłumanow to rób sobie na tych kapitalistów... Zmieniłem firmę na Eko i jedyne czego żałuję to tego że tyle wytrzymałem w tym (usunięte przez administratora) smrodzie i pensja głodwą... Na dzień dzisiejszy biorę ponad dwie pensje tego co w elektromecie na miesiąc.

Rysiek

Na produkcji 7 lat brud, smród i malaria, zero wentylacji, zero ogrzewania zimą A latem jak w piekarniku, płaca najnizsza nawet nie 2 tyś na miesiąc, operator spawanie na asie, lepiej traktowani Ukraińcy i więźniowie z OGL

Marzena
@Rysiek

Czy chodziło Ci o to, że pracowałeś w firmie 7 lat? Nie zrozum mnie źle, ale jeśli warunki pracy nie odpowiadały Ci przez tak długi czas, dlaczego pracowałeś w ELEKTROMEcie? A może źle zrozumiałam Twoją wypowiedź i nadal pracujesz w firmie?

@Marzena

Już tam całe szczęście od roku nie pracuje jedyne to co na plus że miałem blisko a Ty Marzeno co tak bardzo przejmujesz się Elektrometem?

@Marzena

Marzena po co zadajesz głupie pytania A jak według Ciebie jest w Elektromecie?

D.Lampart

Po NIKU każdy wie kim jestem. Pracowałem w ZUG Elektromet 3 lata w dziale technicznym. Atmosfera zdecydowanie na plus, to samo tyczy się kontaktu z innymi działami (choć jest to może moje osobiste odczucie, do mojej osoby). Możliwości rozwoju zależą od własnych chęci ale głównie od punktu widzenia szefostwa czyli Pana M. Jurkiewicz i Pana W. Jurkiewicz. Natomiast możliwości zarobku.... tragedia..., podczas rozmowy o podwyżkę miałem wrażenie jak by Pan M. Jurkiewicz chciał mi udowodnić, że ja nic nie umiem i to co robię nie jest takie ważne, nauczyć się raczej się nie nauczę a wiec raczej nie zasługujesz na podwyżkę ale coś ci tam ci dam. Być może źle to odbierałem, ale tak się czułem i g_w_o mnie obchodzi, że Pan Michał ma taki charakter. W rozmowie z ludźmi zwłaszcza szef musi potrafić się zachować. Firma z tego względu, że jest firmą prywatną jest nastawiona na zysk dla właścicieli. Brak w niej systemów zarządzania ISO, systemu 5s itp dla nich to rzeczy które nie przynoszą zysku a wiec tam ich nie uświadczycie. Pracownicy fizyczni z moich obserwacji. Jedni pracują naprawdę ciężko (sam bym długo nie dał rady a do słabych fizycznie nie należę) a inni lecą w balona.., aż boli od patrzenia. I tutaj pracownicy sami robią sobie krzywdę. Zamiast pracować jak Niemcy czyli POWOLI 8 godzin cały czas na STANOWISKU, to przez 2h. zrobi normę na 4h. i zaczyna gdzieś chodzić, fajke palić, gadać z kolegami, niedopuszczalne, nie dziwcie się, żę Panowie Jurkiewicze nie mają czasami cierpliwości do was. Panowie i Panie z produkcji - to widać jak gracie głupa, ale może udajecie że pracujecie dlatego, że zarobki tragiczne. Nie wiem to jest sprawa wy-pracodawca. Tu się kłania 5s Panowie Jurkiewicze, brakuje organizacji. W ogólnym rozrachunku: Atmosfera na +,pierwsza firma aby się czegoś nauczyć, wdrążyć +, możliwość rozwoju +/- (zależy jak to widzi szefostwo),zarobki na -, dla mnie ważne dla innych nie - czystość na halach produkcyjnych na -. Na dobrą sprawę - największy minus to zarobki, są po porostu ZŁE. Wynagrodzenie w stosunku do pracy jest kompletnie nie doceniane. A jak bardzo to widzę dopiero jak odszedłem. Teraz mam prawie 2 razy więcej i pracuję o połowę lżej. Inżynier zaczyna od 3tyś netto a nie liczy na to żeby kiedykolwiek będzie mieć..... Zarobki po prostu tragedia.

Koralgol

Nie polecam. Firma płaci śmieszne pieniądze, wstyd. Pani Marzena,pisząca tu- czy Pani jest na usługach szefostwa firmy?

Marzena
@Koralgol

Używaj proszę bardziej precyzyjnych sformułowań. Nie jestem "na usługach" firmy, czyli nie działam na jej rzecz. Jeśli chodzi Ci o to, czy jestem zatrudniona w firmie, to nie, nie jestem pracownikiem ELEKTROMETu. Jeśli warunki finansowe są dla Ciebie niesatysfakcjonujące, czy próbowałeś negocjować swoją stawkę z szefostwem?

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROMET - Głubczyce

• Jak się pracuje w ELEKTROMET?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROMET?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROMET