Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Nowa

Witam, czy ktoś orientuje się jak wygląda praca w dziale zakupów (stanowisko biurowe)?

;))
@Nowa

Za wynagrodzenie 2800 brutto A praca tragedia

Nowa
@;))

Dziękuję za odpowiedź. Czy pracowałas w tym dziale na tym stanowisku?

koksik
@Nowa

lepiej jest w firmie Garda

;)

Jak wyglada praca na dziale Montażu? Chcą przyjąć mnie na materialowke

Szukajinnejpracy
@;)

Osobiście jeśli już pracować w Sekonixoe to na ICT lub wtryskach(usunięte przez administratora)

Montaz
@Szukajinnejpracy

Nie wiem jak jest na innych działach ale na montażu wcale nie jest tak źle. A no tak bo u nas trzeba robić to już źle. Bardzo dziwne ze w pracy trzeba PRACOWAĆ ???? Nikt z batem nie stoi...

Ihrek

Serio odchodzi czy to tylko płoty i marzenia ludzi z montażu?

Tim lider z jajami

Melduję się bt.

Olka

Szkoda że dopiero teraz jak już wyrabala tylu dobrych ludzi z montażu;))

Uulele

No cóż, była lepszą liderką niż Patrycja.

@Uulele

Jasne ze była lepsza, Korea tez od niej wymagała i naciskała, miała więcej obowiązków i mniej asystentów i lepiej wszystko ogarniała.

Hm
@Uulele

Tak? A w czym byla lepsza? W tym ze darla ja.pe? Ze kazała je.bać i nie dawała urlopu? A jak przyszłaś w dzien wolny i mialas dzień do wybrania to problem ze chcesz ten dzień wolny mieć. Agnieszka jak postrach po hali chodziła, większość się jej bala, nie jeden znalazł się przez jej mobbing u psychiatry i dobrze o tym wszyscy wiedza ale o Agusie wołają. Faktem jest tylko tyle że o wszystko sie wykłóciła a na hali bylo czysto i schludnie, nie to co jest teraz - (usunięte przez administratora) jak wkur.wy.syn. Agnieszke było słychać z końca na sam początek hali jak sie wydała że ma być spokój, a można było też inaczej to glosne towarzystwo uspokoić wtedy każdy chodzil jak w szwajcarskim zegarku ale czy to oto chodzi aby bać się przyjść do pracy bo myśl ze znów (czasem nieslusznie za kogos) dostanie aiw taka zje.bke że żyć siw odechciewa i nie wiadomo gdzie glowe schować? Patrycja natomiast jest mistrzem w całkiem innej dziedzinie. Jesscze nigdy nie widziałam tak często placzacej osoby w pracy, na prawde sobie nie radzi ale to tez nie oznacza aby wieszać na niej najgorsze szmaty. Osobiscie wydaje mi sie ze powinna udać się do psycjologa i mówię to w dobrym słowa znaczeniu, bo psychicznie na prawde nie wygląda dobrze. Nie widziałam jej szczerze uśmiechniętej bardzo dawno. Patrycja, kasa to nie wszystko (o ile w ogóle Masz więcej ale mam badzieje ze tak, bo bylo by to chore znosić to wszystko za pare groszy) zmień tą pracę, na rownie dobrym stanowisku, spwlbiaj się ale przede wszystkim zadbaj o swoje zdrowie, tego Ci życzę.

Pracownica montażu

Każda w buzi na internecie jest mądra... Ale gdy przy niej stanie koreaniec to ręcę już drżą, a broń boże żeby się was o coś zapytał bo wydukać z siebie nic nie potraficie. A jak podniesie głos to zapominacie jak się wkrętarkę trzyma i wtedy są dobre liderki, żeby się za was tłumaczyć. Więc darujcie sobie tego typu komentarze bo zarówno poprzedni jak i aktualny team leader jest pod dużą presją i nerwami. Każda radziła/radzi sobie na swój sposób, ale sobie radzi. I powinnyście się cieszyć, że między wami a koreańcami jest ktoś kto się musi tłumaczyć i zjebke dostawać, bo bez nich większość by psychicznie nie wytrzymała. Gdyby każdy pilnował aby jego praca była dobrze wykonana to większości nieprzyjemnych sytuacji by nie było.

Led
@Pracownica montażu

No tak!najlepiej wypowiadać się o pracy kogoś innego a nie widzieć swoich błędów.

Lol

Na SMT nie ma żadnego Kamila lidera

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Niki

Witam, chciałbym złożyć cv w tym zakładzie, chciałbym uzyskać informacje o atmosferze, oraz zarobki ? Pytam bo niewiem czy jest w ogóle sens aplikowania.

Sensu brak
@Niki

Nie ma sensu składać tam podania. Firma porażka. Totalbie nie polecam nie czeka Cię tam nic dobrego. Ani zarobki ani atmosfera i nic Cię tam na pewno nie rozwinie, a raczej cofnie.

Ola
@Sensu brak

Pieniądze nie spadają z nieba.Trzeba je zarobić.Nie ma zbyt dużych pieniędzy ale w innych zakładach wcale nie jest lepiej zarówno pod względem pieniędzy jak i atmosfery.Do pracy przychodzi się zarobić na życie a nie dla atmosfery.Ludzie wydoroslejcie.I bardzo uprzejmie więcej nie obrażać naszej Szefowej!

Led

English Please

Ela

prosze tłumaczenie : Firma oferuje możliwości rozwoju i pracuje za złe pieniądze

Justa

Czy ktokolwiek jak wygląda praca w biurze? W sensie zarobki, ogólna atmosfera? Dziękuję

ektomorficzka
@Justa

Duża presja, burzliwe meetingi z rana jak śmietana, a to wszystko za prawie najniższą krajową czyli taką kasę jaką dostają pracownice na linii. Nie polecam.

Witam . Miałam zacząć pracę w Sekonix tydzień temu , dzwoniłam 50 razy żeby dowiedzieć się na którą przyjść nikt nie odbiera ani nikt mnie nie poinformował .. wsiadłam do auta i pojechałam do tej całej firmy okazalo się że jak to powiedziała Pani która tam pracuje telefon im szwankuje .. powiedzieli mi, że we wtorek do mnie zadzwonią żeby przekazać mi na którą w poniedziałek przyjść ( w tym tygodniu) lecz żadnego telefonu nie dostalam .. na każdy numer co dzwonię to odzywa się T-Mobile .. ma ktoś jakiś kontakt z ta firma ? Miał ktoś podobna sytuację ?

...
@Karolina

Lepiej tam nie idź to znak że ta firma jest żałosna

@...

Aż tak ? Myslalam, że będzie dobrze ale widzę że nie szanują pracowników

To dobrze, że ani tam nie zaczęłam

Właśnie odpuściłam bo z tego co czytam to mam dość

@Karolina

Dobrze zrobiłaś. Ci którzy tu pracują, po prostu nie maja innego wyjścia bo zarobić by zj2sc trseba ale jesli tylko znajda cos co pozwoli im przeskoczyć z jednego zakładu do drugiego od razu to tak robią. Nie chcą dawać za porozumieniem stron wiec to bardzo przeszkadza w znalezieniu Nowego zatrudnienia bo jak ktos chce pracownika to na już a nie na za miesiąc czy 2 bo takie okresy wypowiedzenia tu mamy. Malo kto ma 2 tygodnie. Strasznie przykra sprawa i chowa firma. Pracujesz w Polsce lecz u koreanców, a poniekad i na czeskich zasadach. No centralnie jakieś nieporozumienie.

xxx

czuje upadłość firmy lepiej sie zwolnić jeszcze tydzień pracy i dziekuje z ataka współprace coraz gorzej nie polecam

Xxx

To żałosne, że nie potraficie zająć się sobą tylko patrzycie na innych. Ciekawe jak Wy drogie Państwo postawilibyscie się w sytuacji kiedy chcesz jak najlepiej dla wszyskich pracowników, a wszystkie Twoje pomysły są negowane.. Pomyślcie chodź trochę o innym człowieku jak on się czuje a nie szukacie tylko banalnych pretekstów do wyśmiania. Jestem pewna, ze jak osoby z biura chodzi mi głównie o Koreę naciskały by na Was albo wymagali rzeczy prawie nie możliwych byscie się zwolnili odrazu. Patrycja jest silną osobą ale wyniszczona pracą i admosferą w niej. Gdybyśmy wszyscy pracowali tak jak trzeba i nie robili (usunięte przez administratora) błędów typu złego montażu części to na pewno nie było by tego co teraz. Chcecie lidera z (usunięte przez administratora) będziecie jeszcze płakać za Pati i będzie znowu pisanie jak o Agnieszce jaka to ona jest zła... Sami sobie piszemy los w tej firmie, jak pracujemy tak mamy... Miłego wieczoru :)

Zaciekawiona

Jak tam po podwyżkach? Aneksy już podpisane? Czy ktoś nie został uwzględniony?

Buheh
@Zaciekawiona

Podwyżki buehehe. Podnieśli wszystkim do poziomu najniższej, teraz jeszcze uwalą frekwencyjną. Podwyżki że hej

Pff
@Zaciekawiona

A Ty ile na reke masz ciekawska istoty?!

Promyczek :)

Pracuje w firmie SEKONIX od 1,5 roku. Nigdy nie narzekałam na zarobki, gdyż moje wynagrodzenie było adekwatne do czasu pracy jaki wykonywałam. Kiedy chciałam zarobić więcej, przychodziłam w sobotę, ew też w niedzielę. Kiedy nie potrzebowałam zastrzyku gotówki, weekendy odpuszczałam. I wciąż nie rozumiem osób, które narzekają na swoje wypłaty. Jeżeli chce zarobić więcej- pracuje więcej. I tak powinniśmy się cieszyć, że dostajemy 400 brutto premii frekwencyjnej i 100 za dojazd. Uwierzcie mi, nie w każdej firmie dostaniecie jakąkolwiek premie. Znam to z autopsji, pracy w innej firmie również produkcyjnej, zarządzanej przez Koreę. Jeżeli marzy się komuś zarabiać dwa, albo i trzy razy więcej, to zapraszam do biura, lub jako grafik internetowy, menadżer lub jakakolwiek inna osoba, nie pracującą na linni montażowej czy maszynie. Nie oczekujmy złota, za pracę fizyczną, kieruje to głównie do kobiet. Podsumowując, zapraszam w sobotę, jedną drugą, a naprawdę nie zawiedziecie się paskiem i przelewem na konto 10 dnia miesiąca :) co do ludzi, pracujących w tej firmie, mam już inne zdanie. Przez te 1,5 roku zdążyłam zobaczyć dużo, doświadczyć plotek na mój temat, oskarżania o coś czego nie zrobiłam, wywyższania się osób pracujących o stopień wyżej niż ja, obelg, "wchodzenia" na psychikę i wiele innych przykrych sytuacji. Obgadywanie się wzajemnie kobiet, traktowanie drugiej źle tylko przez to, że wygląda "gorzej", pod względem wyglądu. Niedocenienie dobrego pracownika to też duża wada, o ile można to nazwać wadą, team lidera jak i shift lidera. Przede wszystkim faworyzowane są osoby, które brzydko mówiąc, albo pucują się w/w Panią, albo osoby, które mają dużo do powiedzenia, lub po prostu są "fajne". Normalny człowiek, który nie obgaduje, nie narzuca się i nie przytakuje, kiedy ktoś mu powie coś, czego nie pochwala, sam staje się obiektem do obgadywania. A on po prostu przyszedł do pracy, zarobić na rodzinę. NIE MOŻNA MIEĆ SWOJEGO ZDANIA, kiedy jesteś w wieku od 18-25 roku życia, a Twoja przełożona jest "doświadczoną kobieta po 40", to nawet nie próbuj z nią dyskutować, bo nawet jeśli będziesz miał racje- to przy niej jej mieć nie będziesz :) ale nie ukrywajmy, dużo kobiet, hormonów, w jednym miejscu, nigdy nie przyniesie nam tęczy nad głową. Moim zdaniem, powinniśmy skupić się na pracy, rzeczy niewyjaśnione- wyjaśniać, ale nigdy w życiu nie obrażać osób, z którymi się pracuje. Zdążyłam poznać wiele osób, uważanych za "dobre koleżanki", które za plecami potrafią rzucać w siebie jadem. Bądźmy człowiekiem dla człowieka, a nie potworami. Bo jeśli nie zaczniemy zmiany od nas samych, to nikt nigdy się nie zmieni. W pracy spędzamy 1/3 naszego dnia i dlaczego mamy psuć sobie cały dzień, przez ludzi, z którymi przytrafiło nam się pracować. Zdaje sobie sprawę, że tym postem świata nie zbawię, tak samo jak nie zmienię podejścia ludzi, pracujących w SEKONIX, ale tak sami od siebie, usiądźcie w domu i zastanówcie się sami nad sobą, czy wasze zachowanie względem innych osób, zawsze jest w porządku. Generalnie główna mowa jest tutaj o dziale Led/montaż. Tak więc, w każdej chwili pracę możecie zmienić, jeżeli coś wam w tej nie odpowiada, tylko błagam nie przychodźcie z bucem na twarzy, psując przy tym cały dzień innym pracownikom. Nie pisze tutaj o nikim personalnie, bo o każdym mam inne zdanie. Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę spokojnej szychty dnia następnego :)

Pierd nie
@Promyczek :)

Co to za kraj i praca że wypłata jest niższa niż rachunki a żeby przeżyć trzeba (usunięte przez administratora) dwa etaty (usunięte przez administratora)

Rrrrr
@Promyczek :)

No nie wiem czy czasem tego postu akurat nie wysmarował ktoś z biura. Po pierwsze w tej firmie im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz. Zdążą się, że przepracowana sobota, niedziela czy nawet święto nagle znika z dokumentacji - robisz w czynię społecznym. Po drugie - jedziesz w delegację (usunięte przez administratora), że praktycznie znów robisz w czynię społecznym. Po trzecie - gdyby nie ludzie fizyczni to biura nie ma, więc bez sensu takie porównywanie, tym bardziej, że babeczki siedzące w biurze tej firmy nie wiedzą po co tam są - chyba tylko od siedzenia. Może na tym zakończę bo szkoda nerwów. Na całe szczęście moja "przygoda" z tą firmą dobiegła końca

Jacek
@Pierd nie

Czytanie ze zrozumieniem. Autor posta nie napisał nic, o drugim etacie. Tylko o płatnych nadgodzinach.

anna
@Promyczek :)

Jeżeli chce zarobić więcej- pracuje więcej.co to ma byc tzn ze mam 7 dni w tyg. racowac by miec fajna wyplate smieszne nie polecam ludzie maja rodziny dzieci a nie zeby spedzic czas w firmie cały tydzien by godziwie zarobic

2 wyleciało do domu ktoś jeszcze się nie sprawdza jako menago ?? Pozdrawia dawny lider wtrysku ombre chyba jeszcze W locie ;)

pracownica
@.

jak to 2 wyleciało ?czyli kto?

Korea
@pracownica

Wyleciało do domu :)

Kuklu

Szukają kierownika na dział montażu. Może wywalą beksę

Buncki
@.

Juz myslalem, ze wyrzucili jakis koreanskich menegerow. Oby tylko Pan Dong został, bo to wspaniały człowiek.

...
@Kuklu

Zamiast patrycji ??

wera

Witam wszystkich pracujących i tych co chca podjąc pracę, ludzie ta firma to porażka nie polecam!!!

Ciekawa

wiadomo coś kiedy przestój wakacyjny ?

Nati

czy jest praca na 2 zmiany tylko szukam takiej prosze o informacje z góry dziękuję

Kura
@Nati

Jest :) dział Led

Jakość zmiana A

Jak tam dziewczyny z jakości wiadomo od kogo czy dalej robią NG czy już po aferze się boją robić i rozmowie z team leaderem

LOLa
@Jakość zmiana A

Powtarzasz ten sam trywialny,nudny temat.Widać,że jesteś mało skomplikowaną osobą. Zajmij się sobą i swoim banalnym życiem,poczytaj kilka mądrych książek i może dzięki temu świat będzie piękniejszy

YUSTY
@Jakość zmiana A

Nie bądź aż tak zgryźliwa (:

;)

Ludzie ta firma to porażka nie polecam!!!

Ilona

No nie mów?

Porażka
@;)

Wogole Żory jeśli chodzi o pracę i okolice to tragedia same oszustwa. Firma Ład Komplex Rybnik też ponoć tragedia teraz czytałem bo mija robić . Co się kurna dzieje. Ktoś robił w tej firmie, proszę w imieniu żony o komentarz na ich stronie. Dzięki. Tu robia i na razie jest w miarę.

Szukam pracy

Dzień dobry jak wygląda kwestia przyjęć?? Są jakieś miejsca na chwilę obecną czy brak??

;))
@Szukam pracy

Brak po za tym nie polecam pracy

PAN

Sekonix - temat , nie tabu. Wielu z Was pracuje tam bo musi , inni tez musza jako przywódcy ale z jakim założeniem : Zniszczyć drugiego człowieka bo szef „ Pan z Korei przypatruje się naszym działaniom” i zniszczyć czy pomoc. Jako osoba myśląca pomogę Polakowi , ale nie Pan z Korei jest naszym bossem ( :( ) i naszego ziomala , kumpla , kumpele zniszczyć . Szacunek WOW. Jestem osoba ktora pisze jako obserwator który zastanawia się gdzie leży godność człowieka i granica. Pozdrawiam i zycze lepszej pracy

@PAN

Granica? 500 euro. To jest ta magiczna granica. Szmacicie się przez cały miesiąc za 500 euro ale jak trzeba wziąć do buzi przez 10 minut za 50 euro to obrażone. :D

Koneser

Kolega pyta o namiary

;)

Praca porażka, zwalniają I nie przedłużają umów pracownikom którzy długo pracowali I dobrze, A przyjmują rude sCzurowate laski. Śmiechu warte.

żal
@;)

no tak niestety jestmi po 1,5 roku nie przedłużyli brak kasy na pracowników napewno

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 20 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.