Opinie o Borne Furniture Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Lipowa 21

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Borne Furniture Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Borne Furniture Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borne Furniture Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Lipowa 21

Muszkieter

Poziom pracowników produkcji w firmie poniżej przeciętnej, brak wiedzy czy doświadczenia. Znaczna część liniowych nie potrafi się składnie wysłowić, a operatorzy nie są lepsi- mało wiedzą o maszynach, mało potrafią i mało znaczą, a panoszą się jak kierownicy.... Przeraża napływ pracowników że wschodu, którzy nie znają podstaw języka polskiego - stwarzają często zagrożenie dla współpracowników gdy obsługują maszyny nie wiedząc co pisze na panelu. Kierownictwo się stara, choć nie całe. Dla niektórych liczą się tylko pozory i zestawienia wyssane z palca.

Optymista
@Muszkieter

Mamy co mamy. Chyba na własne życzenie pozbyliśmy się wartościowych ludzi. No i tutaj KIEROWNICTWO faktycznie się postarało... Koszyki wartości chyba dobrze ,że pisane małą czcionką bo na pewno nie odzwierciedlają prawdziwego ich znaczenia . Szkoda , że to co było wypracowane przez wartościowych ludzi , garstką niekompetentnych ludzi jest teraz zaprzepaszczane...

Janko muzykant

Ludzie oczywiście zmiana A mam dojść pakowanie ręczne Kaśka operator ustawia ludzi jak jej się podoba sama robi co chce zachowuję się jak kierowniczka ta mała pusta blondi kaze robic szybciej bo ta linia cos wolno idzie to sama sobie pakuj idiotko to jest ciężkie a my nie jesteśmy twoimi parobkami bo ukraina robi szybciej to nie robi mozesz razem z nimiJustyna następna kierowniczka nic nie robi chodzi i (usunięte przez administratora) wszystkimi tyłek podlizuje się do brygadzisty pusta blondyna a M.Bieńko ta to wszystko pozwala i oczywiście donisi Bundzie wszytko a on jest bardzo zachwycony jak ją widzi cala 4 siebie warta

Franciszek

@Abcdef, twoja opinia jest negatywna ale opiera się na bardzo ogólnych stwierdzeniach. Czy możesz napisać od jakiego czasu zaobserwowałeś to pogorszenie? W jaki sposób płace oraz atmosfera uległy pogorszeniu? Warto podać konkretne argumenty.

Franciszek

@On 1218, proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Na forum staramy się nie publikować danych osobowych pracowników firm. Może chciałbyś napisać swoją opinię na temat firmy Borne Furniture? Jak oceniasz aktualne warunki zatrudnienia? Czy jest to praca, którą poleciłbyś innej osobie?

@Franciszek

Wzyciu nie polecę nikomu tego syfu sam odchodzę z tej firmy jest porażka zarobki marne przymus w sobotę praca straszna odradzam omijacie tę firmę szerokim lukiem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Borne Furniture Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
On456

Ludzie uciekajcie z tego chlewu jest tam tragicznie zmiana A porażka brygadzista (usunięte przez administratora) bundy robi wszystko co tylko chce z ludźmi mała blondi Kaśka przerastają ja ambicję Justyna następna kierowniczka ludzie uciekajcie masakra jest tam

kolo25
@On456

Skoro tak źle ci się pracuje w Borne to się zwolnij, a co do współpracy z panią Bieńko to radze spróbować na innych zmianach z brygadzistami to wtedy zechcesz wracać na kolanach, a jak ktoś nadaje się do plewienia ogrodu tylko czy zamiatania placu to niestety niema co myśleć o awansie.

On 1218
@kolo25

Oczywiście zgadzam sie z tym.(usunięte przez administratora) jest super brygadzistka rozumie człowieka i wspułpracuje z wszystkimi idz na inna zmianę to sie przekonasz .

Karmann

(usunięte przez administratora). Juz ma takie przywileje ze chodzi do kibelka kierowników nic dziwnego jak sie dziobie u (usunięte przez administratora) i wyciera sie pipeczke bialym papierem. Za soboty dostaniesz 100+ brutto haha ale robisz za 3 . I jeszcze zostaniesz wyru....

witam nie polecam tej firmy nikomu jeszcze wiekszy (usunięte przez administratora) nisz faurecia czy tpv postawią cie na lini i bedziesz zaperniczać jak beduin a ukraince bedą stac lub siedziec sama rodzina kierowników i brygadzistów jedno wiekie dziadostwo poprostu trzeba uciekac z tej firmy wole isc do sklepu towar rozkładac

Zniesmaczony
@anonymous

Prawda zgadzam się z tą opinia. A jeśli już nie masz znajomości musisz wchodzić brygadzistce w (usunięte przez administratora) wspołpracownicy wredna nie pomogą do tego jeszcze temperatura nowi jak szybko przyszli tak szybko odchodzą starzy kolesie zostają i się opierdzielaja.

Kiero
@Zniesmaczony

Sądzę że pomylili państwo słowo "znajomości" ze słowem "umiejętności" :)

Pracus
@Kiero

Umiejętności tam nie którzy mają jak się chodzi razem na imprezy :)

TOMMY

Witam. Odrazu z góry powiem Nie polecam nikomu tej firmy. Sama panujaca tam atmosfera odrzuca chęc do pracy a to wszystko przez nie które tam osoby na zmianie A najgorsza brygadzistka p. Małgorzata B i te niewiasty jej ta mała brzydka blondynka i ta wysoka co żuje gumy jak krowa. Zarobki marne jak na 3 zmiany i zmuszanie do sobot.

Franciszek

@Adam, jaka firma realizuje opiekę medyczną w firmie Borne Furniture? Czy jest to Medicover, a może LuxMed? Zabieg, o którym wspomniałeś nie jest zwykłą konsultacją lekarską. Na pewno wpływa to na czas realizacji twojego zabiegu, a firma nie ma również na to żadnego wpływu. Napisałeś, że nie korzystasz z możliwości grania w piłkę, ale nie powinieneś w związku z tym negatywnie oceniać istnienia takiego benefitu. Należy docenić starania pracodawcy w tym względzie.

Borneoeo
@Franciszek

Beatka przestań już się kompromitować hahahaha

Slim

Niech mi ktoś powie w jakiej firmie jest opieka zdrowotna dla pracowników, która firma postarała się o karnety na siłownię czy też możliwość grania w piłkę na orlikach czy halach sportowych? Jaka firma dofinansowuje studia? Jak komuś nie chce się pracować to pracował nie będzie. Jeśli chodzi o pracowników z Ukrainy mamy do nich takie samo podejście jak Niemcy czy Brytyjczycy do nas Polaków jak jechaliśmy do "nich" pracować. Może warto rozmawiać z kierownikami, czy z Panią z HR o tym co boli i nie pasuje nam pracując w Borne? Ja ze swojej strony szczerze polecam. Jest kilka rzeczy, które bym zmienił, ale myślę że z biegiem czasu i to zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Ktoś
@Slim

Widać że ktoś z biura (usunięte przez administratora) liże...

Till
@Slim

A czego firma oczekuje w zamian?

Stachu
@Slim

W prawie każdej firmie są takie "benefity". Nie dość że są śmieszne, to wszystko jest tak naprawdę ściągane z wypłaty.....

@Slim

Taka opieka za którą i tak ściągają z wypłaty a dostanie się na wizytę niczym się nie rozni od lekarza rodzinnego. Na zabieg korekty przegrody czekam 2 lata. Boiska są prawda ale kto z tego korzysta? A dofinansowanie do studiów? Jakoś po 4 latach pracy nic mi o tym nie wiadomo.

Borneo

Zakład w którym zwalnia się ludzi, którzy nie chcą pracować na nadgodzinach. Kierownicy zmuszają pracowników mówiąc że tacy ludzie im nie potrzebni. Ukraińców zwalnia się "dla przykładu" by inni się bali. Szkolenia stanowiskowe? BHP? Nie tutaj.

Nie polecam. Najlepiej żeby pracowac 7 dni w tygodniu. Przerwa między zmianami? Papier wszystko przyjmie. Atmosfera beznadziejna, nawet brygadziści z wieloletnim doświadczeniem zaczynaja się zwalniac. Kierownik bunda krętacz i oszust, hubert nie ma najmniejszego pojęcia o produkcji, dwulicowa żmija. Jedynie Andrzej wie co i z czym się je. Jeden wielki chlew.

Pis

Jak ma byc dobrze jak na froncie tych trzech muszkieterów kompletnie niekumajacy Pioter...

@Pis

Może i by coś kumał gdyby muszkieterowie mówili mu prawdę

wtf

Borne to nie praca to styl zycia hehe

Ratatuj

Kiedyś było inaczej. Atmosfera jest nieciekawa. Powinni zwolnić wszystkich i zacząć od nowa. Sama szukam A pracuje już kilka lat

NIE POLECAM ludzie sa tam straszni sa lepsi i gorsi jak lizesz (usunięte przez administratora) to przezyjesz a jak ktos mowi prawde to odrazu jestes stracony i wyrzywiaja sie na Tobie . Kierownicy zero reakcji trzymaja strone gabliderow . Nie polecam .

Kiero
@pracownik

W Borne Furniture nie ma gapliderów....

praca nie jest zła ale wypłata zła 2300 z sobotami na 3 zmiany i niby wysoki socjal tylko bardzo kiepski porównaniu z innymi zakładami

@pracownik

no jeszcze można o temperaturze przeszło 37 i wiele więcej no tonie jest przyjemnie pracować

Rt
@pracownik

W nowej biedronce na podrzędnym stanowisku za norme godzin netto 2700-2800 zł.

On
@Rt

I rypiesz w swieta:) haha też rotacja taka że tragedia

Malgos_78
@pracownik

Witam można pracować w Borneo w Trierweila za duża lepszą stawkę godzin owa.

Ona 63

Nie polecam pracy w Borne w szczególności a zmianie A gdzie brygadzistą jest Małgorzata Bieńko która ma swoich pupolków Kaskę Justynie i paru innych a jak się jej nie spodoba ktoś lub ktoś się robi nie wygodny albo trafi się mądrzejszy od niej choć tam wszyscy są mądrzejsi od tej głupiej tępej blondynki to zrobi wszystko żeby ta osobę zniszczyć a kierownik Bunda na to wszystko pozwala. NIE POLECAM

0na 000
@Ona 63

masz 100 racj (usunięte przez administratora) taki ze szkoda gadac a one tak mnie (usunięte przez administratora) ze szkoda gada kaska goska a wszczegulnosci justynka a ukraina nie jest lepsza

ludzie uciekajcie z tego syfu jest tam masakra niech te (usunięte przez administratora) same robią

Jacek

Nie polecam tego syfu w szczególności zmiany A brygadzistą jest tam Małgorzata Bieńko są tam 3 dziewczyny które są jej pupilkami Justyna Kasia Gosia Kaśka to gaplider rządzi linią Justyna jest tak pierdolnieta ze brak mi słów robi wszystko żeby nie stać na lini Goska to jest leser ze masakra nadaje się tylko do składania kartonów Justynka wszystko donosi gapliderowi żeby tylko nie stać na linii zachowuje się jak idiotka wszyscy mają za nią robić a ona będzie brała kasę bo ona jest kobietą a ja mam na to (usunięte przez administratora) ja też jestem trzymajcie się z daleka od tego zakładu a wszczególnosci od zmian A

Franciszek

@Miśka1242@wp.pl, Czy długo pracowałeś w Borne Furniture? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę. Czy zostały Ci przedstawione warunki finansowe na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś je negocjować? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze warto zapytać o każdy interesujący nas szczegół. To są ważne kwestie dotyczące naszej pracy. Pracownicy często boją się pytać nawet o wysokość zarobków, a przecież pracujemy głównie po to, żeby otrzymywać zapłatę za wykonaną pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Borne Furniture Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Borne Furniture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borne Furniture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borne Furniture Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borne Furniture Sp. z o.o.