Opinie o Borne Furniture Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Lipowa 21

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Borne Furniture Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Borne Furniture Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borne Furniture Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski Lipowa 21

Wiecie, czy Borne Furniture Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Julia

Tak. Nawet nie rozliczy się z niego po zakończeniu umowy o pracę:)

Awe

Czy są przyjęcia i jak się pracuje?

Sugestia

Piszecie o dobrej atmosferze to ja podzielę się swoją opinią .Od lat nie spotkałem się z takim chamstwem jak w tej firmie wyzwiska upokarzanie oszczerstwa zacznijcie ludzie siedzący za biurkami bardziej się interesować tym co się dzieje w Borne ludzie odchodzą bo mają dość tego syfu praca pracą da się to jeszcze wytrzymać ale tego (usunięte przez administratora) braku szacunku już nie a robią to osoby które tam dalej pracują ci co potrafią dobrze zmanipulować przełożonych i nie tylko odchodzą ci co mieli tego dość Żenada

@Sugestia

A co na to IWAY? Co z etyką?....

Sugestia

Proponował bym aby przełożeni zainteresowali się tym co tak naprawdę skłania łudzi do zwolnień praca pracą ale z takim (usunięte przez administratora)brakiem szacunku do innego człowieka pogardą nie spotkałem się odkąd żyje a robią to te osoby co nadal tam pracują co potrafią omamić przełożonych wprowadzać ich w błędne myślenie i niema się co dziwić że nowe osoby niechcą tam na dłużej zostać skoro tak się tam traktuje ludzi

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Borne Furniture Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Kruszynka

Jestem pracownikiem wieloletnim, lijalnoe podchodziłem do firmy, czego zakład nie docenił w żadnym możliwym wypadku, bez awansu, szkolenia jakieś tam były, ale bardzo mało, Na chwilę obecną nie polecam tej firmy osobom które mają troche oleju w głowie, bo niczego nie osiągniesz, a pracownicy będą robić ci pod górkę żebyś czasem nie przejął Ich stanowiska, bardzo często praca w niskim stanie osobowym ludzie częsta biorą op na ,, dzieci " a system premiowania dla wybrańców.Mozna by było pisać i pisać bo jest tego mnóstwo. Moim zdaniem firma ta straciła ta aurę, która kiedyś miala, gdzie można było wiązać z nią przyszłość, obecnie niemam żalu do firmy, dzięki niej jestem bardziej wykwalifikowany,, i otwarty na przebranżowienie się na sowite wynagrodzenie i możliwość unowocześniania się.

Ktosiek

Jest jak jest. Jest ok. Narzekają najczęściej ci, co chcieliby dużo w krótkim czasie.

Karol
@Ktosiek

Od jak dawna pracujesz w tej firmie? Twierdzisz, że jest ok, jednak Twoja opinia nie mówi zbyt wiele. Czy mógłbyś coś więcej napisać o tym miejscu pracy? Będę wdzięczny.

Cosiek
@Ktosiek

I Ci najczęściej właśnie dostają????

A czy jest inaczej?

Franek

Dobrze oceniana firma w branży meblarskiej a przy tym dobry pracodawca nie zapominający o swoich pracownikach!!!

@Franek

Teraz to mnie rozsmieszyles .byłem tam 3 miesiące i podziękowałem. W kadrach mnie zapewniali jaka wspaniała firma.Tylko zapomniały dodać że mówiły o sobie .

@Franek

Hahaha ile dali Premi za tą opinię ?

Pytanie 1

Dziewczyny są wspaniałe ,że aż pozazdrościć.Wspaniała rodzinna atmosfera. Wszyscy o wszystkim wiedzą. Jesteście wspaniałe.....

@Franek

O tak o pracownikach to on pamięta....Wystarczy zobaczyć ilu ich odchodzi...

@Franek

Ja p i er do le ! Tym co piszą takie głupoty to chyba borne płaci dodatki motywacyjne ! Syf i kilo mułu omijajcie z daleka ten burdel !

Grzegorz 29

Jak tam Hubercie zmiany w składach ?. Nie interesuje Ciebie to że ludzie się kłócą, nie mogą się porozumieć. Rozwalasz dobrze współpracujący skład ludzi tylko dlatego że Twoim zdaniem tak jest dobrze. Zwalniają się ludzie ale co tam nie ma ludzi nie zasapiobych...

Vitalij
@Grzegorz 29

Zmiany są potrzebne, to naturalna rzecz w takiej dużej i rozwijającej się firmie. Jeśli ktoś nie potrafi się zaadaptować to jest jego problem, a nie kierownika który dał mu szansę na rozwój.

Major
@Grzegorz 29

Super klimat

@Major

Czy pracownicy w zakładzie w Gorzowie dogadają się pomiędzy sobą ?

@Pytanie 1

A co na to IWAY.....?

Pracuś.

Zelony wszedłem zielony wyszedłem. Nie polecam.

Jbac grubych

Zamieniać ludzi tylko żeby ustawić swoich na stołkach. Dobry zespół robi się latami a nie w miesiąc. (usunięte przez administratora)żeby kierownik nie musiał się nikomu tłumaczyć. Czas się zwalniać ale najpierw musicie zobaczyć co to znaczy piekło.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Borne Furniture Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Berek

Nie ma takiego systemu w Borne

Rodzynek

A ktoś powie Jak jest na pakowalni mechanicznej?

Gosia:)

Jestem na opiece nad dzieckiem z powodu covid. Chętnie wrocilabym do pracy ale nie wiem co mnie czeka. Kierownikom oraz kadrą juz dawno nie ufam. Widzę co się dzieję... co robią z ludźmi.. czy to czas na zmianę pracy?

byly magazynier

jak kogoś interesuje praca na akord na wózku widłowym w Borne Gorzów to powodzenia życzę .

walek

I teraz się jeszcze bardziej przekonuje że zrezygnowanie z tego syfu było dobra decyzja !!!

Beti

Najpierw przymusowy urlop na tygodniowy przestój na początku marca, teraz trzy tygodnie z powodu braku zamówień. A wcześniej szaleńcze gonienie z produkcją nawet w soboty, byle zapełnić magazyny pod sufit i nie pozostawić żadnej pracy na ten słabszy dla firmy okres- to jest mistrzowska strategia "oszczędzania" w wykonaniu Bornego. Na pytanie o wypłate postojowego- śmiech w twarz petenta. Do tego pokazowe rwanie deklaracji o gotowości do pracy przez pracownice HR i bezsilne związki zawodowe, które są żeby być a nic nie ptorafią zdziałać...Żenada, nic dziwnego że w ostatnim czasie odeszło tyle osób z biura i z produkcji.

Dyrektor
@Beti

Tak jest jak dyrektor ma premię od obrotu. Mistrz, a nie strateg hi hi.

Wykształcona

Firma w czasach kryzysu pokazała swoją prawdziwą twarz. Wstrzymano świadczenia socjalne na święta Wielkanocne a zarząd zamiast ogłosić przestój z powodu epidemii, lub w jakiś sposób dogadać się z pracownikami którzy również są w bardzo trudnym położeniu, zmusza ich do wykorzystania CAŁEGO urlopu wypoczynkowego, grożąc przy tym konsekwencjami personalnymi w razie jakiegokolwiek sprzeciwu. Pracownicy są wzywani na rozmowy z kierownictwem pojedynczo, gdzie są zastraszani i traktowani frazesami o "lojalności". Lojalność to jedno, ale łamanie przepisów prawa przez firmę nie powinno pozostać bezkarne. Mam nadzieję że nie tylko ja postanowiłam zgłosić się do odpowiednich instytucji.

Bolek i Lolek

Nie mam pojęcia jak jest w Gorzowie, ale na temat Barlinka mogę się wypowiedzieć. Na szczęście nie pracuje już tam od półtora roku. Zarobki minmalna krajowa. Oczywiście ludzie jak to ludzie, będą narzekać. Praca jest adekwatna do zarobków. Ludzie szczególnie na pakowalni nic tylko narzekają, że mało, że chcą więcej. Za co? Jeżeli chcecie więcej zarabiać, trzeba było ukończyć chociażby ta szkole średnia, albo podnosić swoje kwalifikacje. Pakowalnia mebli toksyczne, pełne zawiści, obgadywania żyjące i czyms życiem, babska, które nawet gdy pójdziesz do toalety aby strzelić kloca, to zrobią z tego sensacje. Zakład zatrudnia młodych ludzi którzy w dość krótkim czasie dostają stanowiska operatorskie. Są to ludzie przede wszystkim normalni wycofani nie angażujący się w to całe społeczne (usunięte przez administratora) Niestety na tych młodych ludziach nie pozostawia się suchej nitki, bo jak on mógł dostać operatora skoro pracuje krócej od nas. Jeżeli im podskoczysz wykoncza cie psychicznie sama atmosfera. Taka moja opinia odnośnie tego co zaobserwowałem wraz z kolegą podczas naszej kariery w borne. Miodu nie ma, praca lekka, palarnia jest, kierownictwo jak to kierownictwo, muszą o coś się doczepić bo to ich praca. Socjal do (usunięte przez administratora) jak w każdym takim zakładzie pracy. Jeżeli ktoś woli pracować lżej, za mniejszy pieniądz, polecam.

Beti kadry
@Bolek i Lolek

To Ty? Kto wypisuje takie bzdury? Kierownictwo ok? Gdzie?

Mała Mi

A co polecacie? Lepiej Barlinek czy Gorzów?

Nie warto
@Mała Mi

Teraz to juz nigdzie. Firma skutecznie juz stracila wszystkie atuty jakie miała. Rodzinna patologia rozwala ten kiedys fajny zakład. Nepotyzm godny opisania.

Gamoń

Mam podstatowe wykształcenjie. Inteligencjia ponirzej pszecientnej. Nie łukiem czytac ze zrozumieniem, nie myśle logicznie. Chcem zarabiac 4k zl na renke. Pracuje w borne, ale nie chcem pracować w soboty. Zarabjiam 2k zł i jestem zły. Nie utszymam rodziny. Borne źle bo nie mogem zarabjiac 4k zl

Bornista
@Gamoń

Szanowne panie Niesławny vel Gamoń vel Franciszek (tak, wiemy iż to pan/i )- niestety najgorsze jest to iż takie osoby właśnie w tej firmie zarabiają lepiej niż pracownik z kwalifikacjami czy chęcią do pracy. Technolodzy nie znający procesu, brygadziści śpiący sobie podczas zmiany na stołówce, dużo by wymieniać. Najsmutniejsze jest to że firma dobrze o tym wie, a potrafi tylko wypisywać głupoty na forach.

Blondi
@Gamoń

Weź się pofarbuj ruro.

Ted
@Bornista

Faktycznie , tak łatwo tych ,,służbowych'' rozpoznać jak się kompromitują.

rura
@Blondi

a o której pani mowa bo jest ich 6 :)

Żona
@rura

Tej bez wykształcenia, jest tylko jedna

Pracownica
@Żona

Jak to możliwe że dojść tak wysoko bez podstawowego wyksztalcenia wymaganego do tego stanowiska? Czy tak można w całym Borne?

Mała Mi

Witam. Czy warto przyjąć się do tej firmy? Na jakie zarobki można liczyć?

Grzegorz B.
@Mała Mi

Na minimalną krajową, plus praca w każdą sobotę na pierwszej oraz drugiej zmianie. Ogólnie nie polecam, nawet kierownicy uciekają do niemiec na szparagi żeby dorobić na godne życie. Premie śmieszne, nagród brak, socjal że pożal się boże.....

Zostaw merytoryczną opinię o Borne Furniture Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Borne Furniture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borne Furniture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borne Furniture Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borne Furniture Sp. z o.o.