Borne Furniture Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Borne Furniture Sp. z o.o.
3 7

Opinie o Borne Furniture Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Miśka1242@wp.pl

Szczerze nie polecam, jedno wielkie dziadostwo za 2300 i do tego trzeba mieć dobre '' najlepsze'' znajomości z kierownikami czy dyrektorami, żeby zająć jak najlepsze miejsce na linii . Jeśli nie masz znajomości zostaniesz wywalony w najgorsze miejsce i musisz robić jak wół a Ukraińcy jeszcze trochę i nas wygryzą.

Franciszek

@On, czy jesteś pracownikiem Borne Furniture? Jeśli tak, to jak oceniasz warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Jak prezentuje się atmosfera panująca w firmie? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na te pytania.

praca nie jest zła ale wypłata zła 2300 z sobotami na 3 zmiany i niby wysoki socjal tylko bardzo kiepski porównaniu z innymi zakładami

@Rt 01.06.2018 16:58

I rypiesz w swieta:) haha też rotacja taka że tragedia

Franciszek

@pracownik, a może rozwiniesz swoją wypowiedź? Nie podałeś żadnych konkretów odnośnie pakietu socjalnego. Jak on wygląda? @anonymous, zachęcam Cię do aktywności na forum i dodania szerszej opinii. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jakie podejście posiada Borne Furniture do swojego pracownika? Każda wypowiedź jest cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad pozostawieniem swojego CV w firmie.

Opowiem wam o firmie pytaniem. Czy z dobrej firmy zwalniają się pracownicy? Dlaczego jest taka rotacja pracowników? Dlaczego tak dużo ludzi zwalnia się po miesiącu? Pomyślcie

Marek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy to chyba jednak nie jest tak źle!!!

Olga

Czy jest tak dobrze i nikt nie pisze?

@Olga 15.04.2018 18:35

Raczej tak dobrze nie jest a raczej jest zle

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gorzów Wielkopolski.

On

Dzień dobry.Chciałbym sie zapytac ile zarabia poczatkujacy pracownik na reke.Bede wdzięczny za odpowiedz.Z góry dziękuję.

Pakowalnia

Ja sobie chwalę. Zaczynałem jako zwykły pracownik, później operator i w końcu brygadzista. Zarobki wcale nie są złe. Co do pracy w soboty uważam To za atut bo można znacznie dorobić do podstawy. Kasa zawsze na czas, bony na święta, atmosfera super (wiadomo zależy do jakiego brygadzisty trafisz). Jeśli potrafisz myśleć to zawsze awansujesz tym bardziej że ciągle zakład się rozbudowuje i potrzeba ludzi. Od stycznia kolejne podwyżki. Naprawdę polecam

rp

Ale piszecie bzdury. Jak ktoś jest leniem i obibokiem to wszędzie będzie mu źle. Nie ma żadnego kolesiostwa, sprawa jest prosta:gdy ktoś jest dobry to idzie wyżej. Pieniądze są duże jak na gorzowskie realia ok 3k zł mało gdzie się zarobi. Nigdzie lepiej mi się nie pracowało niż w Borne Furniture. Praca w przyjaznej atmosferze, kierownicy zawsze są gotowi pomóc, wytłumaczyć w jakiejkolwiek sprawie. Wysoki poziom socjalny, dodatki na święta, imprezy integracyjne, wyjazdy nad morze, teraz weszła prywatna opieka zdrowotna. Także jest naprawdę nieźle w porównaniu do okolicznych firm.

OPERATOR LINII FORMATU HOMAG
@rp 02.03.2017 19:03

Tak na pewno. Puszcza "oczko" ;-) Jakby ktoś miał wybór operator Homagu, prasy, pakowalni kontra co kolwiek w TPV albo Faurenci idzcie do tej drugiej.

marcin

szkoda gadać, jak wszędzie kolesiostwo i układy. pensje niskie, premie jeszcze niższe. tylko rodzina kierowników i dyrektorów ma szanse dostac jakies normalne pieniadze. a ty zwykly człowieku wegetuj za pare groszy. haruj a i tak nikt cie nie doceni. najlepiej to byc żoną albo córką dyrektora wtedy i kasa i awanse murowane!!!

kik

firma fajna ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] placa. soboty wszystkie pracujace. dyrektorowi smierdzi z gemby - gumis.

Zostaw opinię o Borne Furniture Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borne Furniture Sp. z o.o.