Sabiro Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Sabiro Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabiro Sp. z o.o.

pas

Firma chyba nadal działa patrząc na stronę internetową. Ostatnio widziałem znowu oferty pracy tego pracodawcy więc proszę przemyślcie dwa razy. Przestrzegam przed pracą tam - jak tam pracowałem jako front-end to właściciel KF w ogóle się nie pojawiał w firmie a jak przychodził to był zły że nie pracujemy zgodnie z kalendarzem. Raz sam wydawał polecenia, a innym razem zrzucał na pracowników firmy, która była w tym samym biurze. Scrum to był mit, a wspomniany na stronie styl orgami to chyba jakaś marketingowa podpucha.

mm7

Znajomi tam pracowali. Po zakończeniu umowy zaczeli ich straszyć pozwami. Aż nie chce mi się wierzyć że taka firma jeszcze istnieje i nie jest jeszcze o tym głośno.

adam

Nie polecam. Wszystko łądnie, pięknie, a na koniec kontraktu są problemy z wypłacalnością.

Paweł
@adam 23.06.2016 15:38
Nie polecam. Wszystko łądnie, pięknie, a na koniec kontraktu są problemy z wypłacalnością.

Adam z tego co wiem to obaj pracownicy, którzy dostali pozew byli sami sobie winni. Pracowali na umowy B2B i o dzieło i dzieło, za które fakturowali / wystawiali rachunki a ich praca oddawana po prostu była bardzo partacznie wykonana. Wiem coś o tym ponieważ dłuższy czas pracowałem nad poprawieniem, a tak na prawdę napisaniem od zera tego co powstało pod ich palcami. Mimo tego, że zajmowałem się Frontendem w tym projekcie to widziałem też backend. Proszę bierzcie pod uwagę obie wersje przed wystawianiem osądów.

G
@Paweł 27.10.2016 18:42
Adam z tego co wiem to obaj pracownicy, którzy dostali pozew byli sami sobie winni. Pracowali na umowy B2B i o dzieło i dzieło,...

Paweł nie masz racji. Pracowałem tam. W sumie nie wiem dla kogo pracowałem - bo tak na prawdę z osobą, z którą podpisałem umowę mijałem się tylko w korytarzu - czesc/czesc i tyle. Robiliśmy jakiś projekt, ale koordynowany on był przez inne osoby, które chyba nie pracowały w Sabiro. Nie rozkminiłem tego aż do końca pracy tam.

Zostaw opinię o Sabiro Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabiro Sp. z o.o.