Opinie o Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. w Elbląg Mazurska 45

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. w Elbląg Mazurska 45

Czy w obrębie jednego działu w Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

SławekW

Wewnętrzne rekrutacje na liderów trwają cały czas. Wystarczy odpowiednio strzelać z ucha, podkładać świnię kolegom itp. Kompetencje i fachowosc nie są tu do kariery potrzebne. Zobacz Wiśnie małą wszę, czy Cywila, o Agacie czy Marcinie nie wspomnę bo te dwa ostatnie na s....wie doszli do stanowiska, a nie prezentują sobą kompletnie nic. Człowiek bez pleców ma zap... 230 godzin w miesiącu, a firma łaskawie ci rzuci 2500zł, chyba że będziesz padał na ryj że zmęczenia, ale machniesz normę wyliczoną przez kreatyna, to wtedy masz duże szanse na 3000. Przypadki mobbingu i nękania są załatwiane tak jak pedofilia w kościele, z tym że tu poszkodowanego się przenosi, a ostatecznie zwalnia. Prokurator tam powinien wejść.

@SławekW

Masz rację jak się nie podlizujesz a masz własne zdanie to odrazu kopa na inny magazyn a później szukają chaka ci kierownicy to ograniczeni ludzie

Pracownik (jeszcze)

No cóż. Płaci na czas i jak dla mnie całkiem nieźle, ale... Atmosfera w pracy żadna (starają się zapewnić super atmosferę). Chcesz zostać - nie możesz bo jesteś niewydolna (robisz za powoli - choć ponoć krąży opinia, że frekwencji i kultury osobistej mogą się ode mnie uczyć). Do samego Wójcika nie mam nic, bo gdyby sam miał zapewnić wszystko dla prawie 2 tysięcy ludzi to jest nierealne. Mam żal do ludzi, których zatrudnia: ćpuni i kryminaliści w jednym (był moment, że proponowano mi amfetaminę czy inną marihuanę publicznie) ale co z tego?! Jestem niewydolna i mam spierd… a ten ktoś zostaje.. Nie mają ludzi do pracy ale nieważne, ja muszę wylecieć. Nikt nie pójdzie za mną świadczyć, bo każdy boi się o pracę (nie mam o to żalu).

Honorata
@Pracownik (jeszcze)

Dzięki za opinię. Jeśli chodzi o proponowanie Ci narkotyków przez kolegów z pracy, to jest to poważny zarzut. Tego typu sytuacje warto gdzieś zgłosić, jeśli rzeczywiście tak było. Piszesz, że masz być zwolniony z Wójcik Fabryka Mebli, a czy przełożony rozmawiał z Tobą na ten temat?

Pracownik (jeszcze)
@Honorata

Kierownik tylko ze mną rozmawiał. No i jestem za powolna. Komu zgłosić?! Słowo przeciwko słowu. Nawet nagrać mi tego nie wolno. Ale była taka sytuacja. Nikt nie pójdzie zaświadczyć, że tak było, bo się boją o pracę i ja to rozumiem. Chciałabym zostać, ale niestety.... Oficjalnie zioło jara ale co z tego. To ja lecę....

Stanley
@Pracownik (jeszcze)

Z tego co wiem, kiedyś na FB była grupa poszukująca ludzi poszkodowanych przez WFM. Byli pracownicy chcieli pozwać firmę czy też konkretne osoby o szeroko rozumiany (usunięte przez administratora) bo że takie zjawisko ma tam miejce wiadomo nie od dziś. Sprawa jakoś przycichła bo kancelaria z Wawy sporo zawołała za poprowadzenie tego. Ale ponoć można wygrać...

Kruczek

Witam mam pytanie czy wiecie może jak się dostać na mazurską na magazyn płyt do pracy ?

@Kruczek

Witam. To zależy czy jesteś z firmy czy z poza?

gregory_26

Witam. Składasz CV z podaniem do działu HR z informacją, że chcesz na Mazurskiej pracować. Ale to wszystko nie gwarantuje, że tam zostaniesz. W tej chwili jest dowolna rotacja pomiędzy magazynami i od kierownictwa zależy gdzie będziesz pracował. W jednym miesiącu możesz na Mazurskiej a w kolejnym na Mazurskiej.

@gregory_26

Przepraszam.....W kolejnym na Żuławskiej.

@Kruczek

Przez bramę na wprost i w prawo

Jakie są mocne strony pracodawcy Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.?

hmm

Można pracować ponad siły aby firma rosła w siłę a prezesowi żyło się dostatniej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
zadowolony

A wystarczy samemu być dobrym pracownikiem żeby praca w firmie była przyjemnością, polecam bo warto!!

@zadowolony

Nie warto. I bycie dobrym pracownikiem nie ma tu nic do tego. Najważniejsze jest kto za tobą stoi i jak głęboko potrafisz przełożonemu wleźć... Pierwszy z brzegu przykład, pani z HR i jej latorośl.

Pracownik z 10letnim starzem

Praca była fajna nawet ja lubiłem lecz od roku w tej firmie jest taki bałagan że ludzie z dużym doświadczeniem się zwalniają to chyba jest coś nie tak obiecują szkolenia od 10 lat żadnego nie miałem wszystkiego sam musiałem się nauczyć organizatorowi mówisz że masz problem z maszyną to przychodzi i mówi że muszę sobie poradzić a dlaczego bo on sam nie wie co zrobić bo nie zna się wypłaty coraz mniejsze ludzie przychodzą tu żeby zarobić ale 3000 to w tych czasach to trochę słabo niedługo ta firma splajtuje bo nie będzie komu pracować nawet ludzie już tu przychodzić nie chcą obiecują podwyżki a jak narazie to są same obniżki nie wiem co ma na myśli prezes tej firmy nie wiem czy on tego nie widzi dobrze że to ostatni miesiąc w tej firmie jestem z czystym sercem ludzie nie przychodźcie tu jeśli macie ambicje bo je tylko stracicie nie wiem kto tu pisze że jest zadowolony z tej pracy bo z kim bym nie rozmawiał to w szafce ma przygotowane wypowiedzenie patologia nic więcej i banda ćpunów trawa śmierdzi w kiblu (usunięte przez administratora) i ubustwo polecam dla ludzi bez wykształcenia tu zdobędą i będą mogli iść dalej pozdrawiam

Alex

Jaki szopki się odstawia jak nowy Dyrektor, nowe grupy, ok mogę się z tym z zgodzić, ale niech "Organizatorzy" czyli Ci którzy wala z ucha, nauczą się obsługiwać 2 maszyny najmiej, ja nie wiem co oni tam robią. Państwo z kartonu to i firma z kartonu.

Krystian

Zawsze znajdzie się coś co można poprawić ale generalnie to dobrą pracę i firmę mamy, polecam.

Ulka

Czy jest dobra praca i w związku z tym nikomu nie chce się pisać?

hej

A co z mistrzem utrzymania ruchu? Zarobki są ponadprzeciętne.

Zostaw merytoryczną opinię o Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o.