Opinie o Zakład Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o. w Olkusz

Marcin

W Lignie obecnie na start jak masz fach w ręku to 4000zl na rękę bez nadgodzin dostaniesz. Dodatkowo premie i możliwość dorobienie w nadgodzinach. A jak chce ci się robić, to jesteś w stanie 3x więcej wyciągnąć.

Bih Nowy wpis
Klient
@Marcin

Gdzie?

Pytanie Nowy wpis

Czy Zakład Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

X Nowy wpis
Kandydat

Witam, Czy w Certus są aktualnie jakieś przyjęcia dla spawaczy metodą TIG? Pozdrawiam

Magik Nowy wpis
Kandydat

Witam , ile na starcie można dostać netto za pracę na takiej numerycznej prasie? Na jakie można liczyć świadczenia socjalne? Jak wygląda atmosfera w zespole? I chyba najważniejsze pytanie,czy praca jest stabilna ? Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracuję w tej firmie od kilku lat i mogę powiedzieć o plusach i minusach: +Moim zdaniem dobre zarobki rzędu 4,5k na rękę bez nadgodzin +Prezes jest bardzo w porządku człowiekiem, jest słowny i nie owija w bawełnę +Jest dobry socjal, sporo premii dodatkowych, zakładowy fundusz socjalny i 13-stka na święta bożego narodzenia +Przyjazna atmosfera +Kierownictwo jest wyrozumiałe i przyjacielsko nastawione ........... Z minusów: -Za nadgodziny nie płacą dodatkowo, ale nie są one wymagane, firma robi tak że nadgodziny są tylko dla chętnych -Trochę słabe warunki sanitarne pracy: zimno w zimę, duże zapylenie, duży hałas. Ogólnie mimo kilku wad to spośród olkuskich firm uważam że ta jest jedną z lepszych

Maślana
@Pracownik

A na jakim stanowisku takie zarobki

Sylwia
@Pracownik

To w takim razie czy nadgodziny są w jakiś inny sposób nagradzane skoro nie są wymagane i biorą je chętni? Co do plusów - jestem pod wrażeniem jak dobre warunki oferuje firma. Przemawia do mnie szczególnie wysokość wynagrodzenia i bogata ilość różnych dodatków.

fiz

Większość tych opinni to jakieś (usunięte przez administratora) Przyjdźcie popracujcie, sami ocenicie. Ja tu robie pare lat. Trzeba pracować ale pensja jest i za byle g się nie wylatuje.

Sylwia
@fiz

Ale fajnie też poczytać jakieś opinie pochodzące od pracowników danej firmy, prawda? Może ktoś poruszy jakieś istotne kwestie, które zachęcą osoby jeszcze niezdecydowane. Wspominasz o wynagrodzeniu - czy jest ono adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków?

Taki sobie

Pracuje w tej firmie od niedawna opinia o tym zakładzie jest biegunowo błędną jakom opowiadali mi o niej byli pracownicy jedyna prawda o tym zakładzie to zarobki reszta to tak.zwana (usunięte przez administratora) prawda miła atmosfera pogodni ludzie oczywiście między nimi można znaleźć ludzi którzy nie powinni pracować w zespole jednym słowem oszołomy typu co jo to nie jestem ale jest ich garstka dobrzy fachowcy większość ludzi się stara co tu więcej dodać polecam a kierownictwo powinno zmienić jedną sprawę kasiore i przerwę do 20min to wtedy będzie nie zakład a raj w Olkuszu pozdrawiam

Gal

„pracownik” Jak się chowasz po schowkach i nie chce Ci się pracować to nie dziw się że pensja licha i (usunięte przez administratora) zbierzesz :) A z jadalni jest dosłownie minuta do hali :)

Spawacz

Nie jest idealnie ale uważam, że ostatna opinnia mocno przesadzona. Nie da się ukryć że robote trzeba robić ale przynajmniej nie jest tak że ty charujesz a inny gra na telefonie jak nikt nie widzi. Pensja jest zawsze na czas .

SecuBandPres

Zacznijmy od początku. Jako dobrą radę każdemu kto idzie na rozmowę mogę dać to żeby ową rozmowę nagrać. A teraz po kolei: Rozmowa kwalifikacyjna. Trzeba jasno określić za jaką stawkę się będzie pracować bo dla prezesa stawka podstawową to stawka (usunięte przez administratora)premii(A premie można stracić). Okres próbny. Miesiąc na umowie zlecenie co w dzisiejszych czasach jest kpiną. Nadmienić można tylko, że na owej umowie zlecenie jak jest sobota pracującą to lepiej przyjść do pracy. Bo jak nie to prezes wzywa do siebie i daje argumenty do tego żeby przyjść i cytując Pana prezesa(usunięte przez administratora)Kolejna sprawa dotycząca sobót to one bywają robocze ale nie wolno się wpisywać na listę obecności. Oficjalnie w sobotę firma nie pracuje. (usunięte przez administratora)No niby jest premia. Ale premia może być albo może jej nie być. 4 prysznice i 4 umywalki na około 80 pracowników. Przerwa trwa 15 minut. Zaczyna się o godzinie 9:00 a o 9:15 lepiej być na stanowisku. Na jadalnię przychodzi kilka osób reszta je na stanowiskach pracy bo czasu szkoda żeby iść na jadalnie i wracać co zajmuje w niektórych przypadkach 6-8 minut z CAŁEJ 15 minutowej przerwy. Nie wiem czemu nie ma żadnych opinii poza tymi pięcioma od dłuższego czasu. Tak na wstępie. Jeżeli moja opinia zniknie będę ją publikował po każdym skasowaniu. Mam ją zapisaną w notatniku. A publikuje ją po to, by zanim ktoś tam pójdzie na rozmowę to się dwa razy zastanowi czy warto. Bo (usunięte przez administratora)to się trochę chyba zatrzymał w czasach, że jak daje pracę to trzeba się cieszyć, że ją daje A (usunięte przez administratora)ma zasuwać.

Jak długo trwa proces awansu w Certus?

xyz
@Pytanie

awansu ???? na prezesa czy dyrektora o co pytasz

SpawacZ

Jak zarobki na stanowisku spawacza ? Proszę o odp

Adam

Witam jak zarobki w tej firmie ? Czy warto przyjść na rozmowe o prace ?

Zenek
@Adam

Wielka tragedia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o. - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wspólna 14A
    32-300 Olkusz
  • NIP: 6372119574 REGON: 120674990 KRS: 0000303716
Zakład Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o.