Opinie o La Mania Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy La Mania Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie La Mania Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Mania Sp. z o.o. w Gdynia

Magda Nowy wpis

A premie od czego zależą w butiku?

H.

Witam, Zastanawiam się ile można zarobić w takim prestiżowym butiku ?

Ela Nowy wpis
@H.

Z premią to 3500zl, a nawet czasem więcej, tysiak za urlop wakacyjny

Tak Nowy wpis
@Ela

potwierdzam pensję, premia czasami robiła całą wypłatę

Wiktoria Nowy wpis

@H. A jest jakieś ogłoszenie na sprzedawcę ?

Edward

Czy w La Mania pracuje Wam się tak dobrze, że postanowiliście milczeć? Zastanawiam się jaka atmosfera panuje w miejscu pracy i czy warto wysyłać tu swoje CV, ktoś powie mi coś więcej na ten temat?

Czy kandydat na stanowisko Store Manager w firmie La Mania Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
nick

ogólnie ubrania pospolite, a ceny z kosmosu

AnnaL

Witam, przyszedł czas kiedy emocje nieco opadły i nreszcie jestem w stanie napisać jak firma La Mania bezczelnie mnie oszukala. Aczkolwiek posiadajac jeszczę prace, pomyślalam aby zmienic ją na jeszcze lepszą, barziej interesujacą. Zauwazyłam na stronie z ofertami pracy aplikacje do sklepu La Mania w Gdynii. Aplikowałam więc, dość szybko dostałam odpowiedź. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, jeszcze tego samego dnia, nawet w przeciagu godziny dostałam pozytywną odpowiedź. Ucieszylam sie niezmiernie. Zaczęło się wypełnianie dokumentów potrzebnych do pracy, poznalam załogę sklepu, juz nawet w miłym geście miałam zrobiona swoją półke na zapleczu, poznalam strukture sklepu oraz zaplecza.W międzyczasie pracownice opowiadały mi, ze przede mna pracował jakiś mężczyzna na którego miejscę wchodze Ja. Spory czas czekałam na skierowanie na badania, a gdy juz przyszły adzwonilam do enel-medu aby umowić się na potrzebne badania, najblizsza data to 11.03.2016 . Pracownice sklepu prosiły abym probowała przyspieszyć te badania. Dzwoniłam codziennie po kilka razy aby upewnić sie czy jakieś miejsce wcześniej sie nie zwolnilo. Informowałam na bieżąco. W międzyczasie do końca dobiegała umowa w poprzedniej pracy, któej nie przedłużylam na rzecz pracy w La Mania, 7.03.2016 dostaje telefon ze sklepu La Mania Gdynia z informacja , ze maja dla mnie rpzykrą wiaomosc gdyz nie podpisza ze mną umowy ponieważ prawa jest taka , ze ejdna z pracownic miała się zwalniać ale cytuję" nie powiodło sie jej" i wrociła, a one na siłe nie chcą mnie zatrudniać na 3 miesiace i bo potem "co mi powiedzą" ... Zażenowałam sie całą sytuacja i nie byłam w stanie rozmawiać dłużej. Tak świńskiego i chamskiego zachowania ze strony tak poważnej firmy nie spodziewalam sie. To okropnnie chamskie i bardzo dobrze pokazuje jajk rącza rączke myje... widać byłam tylko kołem awaryjnym w razie jaky tamtej pani sie jenak powiodło. Tylko po co byly te kłamstwa ze wchodze na miejscie jakiegos jak to nazwyały panie z gdyni "homoseksualisty" . To jakas hipokryzja. Zrazilam się do marki La Mania, nie polecam nawet aplikowania tam cv. powtórze to świństwo co zrobiliscie. A panie okazały sie fałszywymi gnidami !!!!!!!!!!!!!!!!! #lamania #klifgynia #lamaniagdynia

Gyg
@AnnaL

Z tym homoseksualista to chyba prawda ale reszta niepotrzebna po co zawracsnie Tobie glowy kogos musieli dodac gdy juz Cie wybrali...nie profesjonalne

Zostaw merytoryczną opinię o La Mania Sp. z o.o. - Gdynia

La Mania Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Balladyny 3C
    02-553 Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042