IPG Photonics Sp. z o.o.

Śląskie

Opinie o IPG Photonics Sp. z o.o.

nick

@bbl ja słyszałem, że zarobki są na bardzo dobrym poziomie, ale nie chce podawać sum, bo nie mam co do nich pewności. Bardziej nurtuje mnie brak ofert pracy.Czy coś się zmieni w tym temacie?

bbl

Czy może ktoś napisać jak pracuje się na stanowisku Inż. Serwisu? Jakie są zarobki etc?

Oposit

Pracuję.

aaa

Oposit - możesz wyjaśnić? Pracowałeś w IPG?

Oposit

Dyrektor zarządzający tym wszystkim raczej stanowczo odbiega od standardów zachodnich... niestety...

Czy ktoś może napisać jakiego rzędu zarobki są proponowane na stanowisku Inż. Serwisu?

KIKI
@321 18.05.2016 12:41

Na jakim poziomie są zarobki serwisanta (przedział)? Jak atmosfera pracy?

Zostaw opinię o IPG Photonics Sp. z o.o. - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPG Photonics Sp. z o.o.