NIP: 5751854076 REGON: 241162138

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 5, 42-700 Lubliniec

Opinie o Kancelaria Pionier Sp. z o.o.

Agnieszka

Czy prowadzicie nabor nowych pracowników? W zakładce oferty gowork jest pusto...

@Agnieszka

Dziękujemy za pytanie. Wybrane oferty staramy się zamieszczać na innych portalach typowo rekrutacyjnych lub poprzez ogłoszenia lokalne. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na adres e-mail widoczny w zakładce kontakt: https://www.kancelaria-pionier.pl/kontakt

Gabriela

Dzień dobry, chciałam zapytać czy można wrócić do sprawy, która była prawie 10 lat temu 14 czerwca 2011? Chodzi o odszkodowanie po wypadku syna. Syn otrzymał juz odszkodowanie z pzu i pobiera rentę. Niestety dziś te pieniądze nie wystarczają :( a wyczytałam w internecie, że można ubiegać się o dodatkowe środki.

@Gabriela

Dzień dobry, Tak, uzyskujemy świadczenia do 20 lat wstecz. Proszę o kontakt pod numerem 34 356 21 26 lub skorzystanie z formularza zgłoszenia sprawy pod adresem: https://www.kancelaria-pionier.pl/zglos-sprawe lub https://www.kancelaria-pionier.pl/bezpłatna-porada

Adrian z Mysłowic

Dziękuję kancelarii za skuteczne poprowadzenie mojej sprawy i wysokie odszkodowanie. To co oferują firmy ubezpieczeniowe to jakaś kpina. Dobrze, że sąsiad mi podpowiedział aby skorzystać z profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Adrian z Mysłowic.

Dariusz

Jednak czytać ze zrozumieniem to trudna sztuka. GOWORK to serwis pracy, a mimo to piszą tu głównie klienci firmy. Ludzie zrozumcie, że wchodząc na to forum chcemy się dowiedzieć o tej firmie jako o pracodawcy tj. jakie są warunki pracy, płacy stosunki z przełożonymi itp. Będę wdzięczny za rzetelną opinię o firmie i o warunkach na stanowisku Pełnomocnik Kancelarii. Pozdrawiam

Mariusz
@Dariusz

Jak szuka się opinii na temat tej firmy to wyskakuje gowork, więc jak myślisz dlaczego tutaj jest tyle achów i ochów ? Żeby klient który wejdzie na tą stronę myślał że wybiera dobra i rzetelna firmę. A że profil płatny to ładnie można moderować co się pojawia a czego lepiej żeby klient nie przeczytał.

Rodzina z Wielkopolski
@Mariusz

Jestem klientem i napisałam prawdę, więc nie podwazaj mojej oceny tej kancelarii. Dziwne że inne firmy tego typu na gowork maja bardzo dużo negatywnych opinii. Boli kogoś z oszustów że nie piszą dobrze o nich? Powtarzam, że mieliśmy doczynienia z inną firmą i dopiero Pionier wiedzial co robić. Tamci czekali tylko na kasę. Prawnik z kancelarii Pionier był na każdej sprawie karnej. Nie musieliśmy się o nic martwić. Więc jak cie boli człowieku że jest taka dobra kancelaria to zmień branżę, bedziesz zdrowszy. Mamy stały kontakt z biurem, adwokatem, Panią Agnieszką P. i nawet z właścicielami kancelarii, a nie tak jak w poprzedniej firmie infolinia do której można było sobie pogadać i zero kontaktu z nikim. Powodzenia i nie produkuj się tutaj więcej tylko poczytaj opinie o,, swojej kancelarii,,.. Pozdrawiam Wszystkich z kancelarii Pionier. Nie pozdrawiam człowieka który nic o tej kancelarii nie wie bo nie miał prowadzonej sprawy.

Obiektywny klient
@Rodzina z Wielkopolski

:) Większego natłoku kompletnie nie związanych ze sobą myśli w życiu nie widziałem. Raz piszesz że Twoja sprawa jest prowadzona nadal, raz że była. Po drugie jak prawnik mógł być na sprawie karnej, skoro prawnik nie posiada uprawnień do reprezentowania przed polskimi sądami ? Dziwi mnie Twoja sugestia poczytaj opinie "o swojej kancelarii" ... czyli o której ? Bo nie kojarzę :) Nie śmiem niczego sugerować ale dziwi mnie fakt że klienci tej firmy siedzą na serwisie Gowork zamiast przeżywać swoją tragedię to skupiają się żeby pod każdym komentarzem było mnóstwo achów i ochów. Zastanawiające :)

@Obiektywny klient

Dziwna sprawa

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria "PIONIER" Mazurek i Bal s.c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy pracownicy Kancelaria "PIONIER" Mazurek i Bal s.c. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Kancelaria Pionier organizuje szkolenia dla Pracowników, które mają konkretny cel. Uczestnicy są zaznajamiani z najważniejszymi aspektami swojej j roli Otrzymują praktyczne i cenne wskazówki dotyczące powierzonych zadań. Ponadto szkolenie daje możliwość poznania współpracowników. Dla pracownika szkolenie jest bardzo pozytywnym sygnałem ze strony firmy, Pracownik może sam ocenić swojego pracodawcę, zauważając, że faktycznie dba On o Pracownika , oferując mu rozbudowywanie umiejętności.

Ekspedientka z Ustronia

Tak Integracje nawet w pandemii w Ustroniu można robić i to grubo integracje a nie jakieś tam pitu pitu

Edward Kaliciński

Bardzo sprawna i miła obsługa. Polecam serdecznie :)

Henryk

Witam. Bez zbędnych pochwał. Moja rodzina jak i ja sam, jesteśmy obsługiwani przez firmę Pionier. Na obecnym etapie otrzymaliśmy z firmy ubezpieczeniowej część zadośćuczynienia. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni z formy współpracy. Czekamy na zadowalające rozstrzygnięcie roszczenia, które zapewne dzięki firmie Pionier, będzie miał finał w sądzie z korzyścią dla nas. Kontakt z kancelarią bardzo dobry. Wszelkie niejasności prawne wyjaśnione dogłębnie. Nie ma problemów związanych z finansami. Pieniążki z odszkodowania wpływają bezpośrednio na nasze konto. Nasze zobowiązania finansowe wynikające z umowy uiszczamy po otrzymaniu odszkodowania osobiście. Tak więc współpraca z firmą Pionier jest na wysokim poziomie i godna polecenia. Olszak

Witam, Proszę o opinie byłych lub aktualnych PRACOWNIKÓW tej firmy jakie są warunki, atmosfera i czy jest to godny polecenia pracodawca

Witam Cię Henio. Jestem wieloletnim pracownikiem Kancelarii Pionier. Nie ukrywam, że zaskoczył mnie Twżj wpis, , ze zgłoszono Ci propozycję pracy, ponieważ nie jest łatwo otrzymać posadę w tej firmie. Jak wiesz, aby otrzymać zatrudnienie w renomowanej firmie, zazwyczaj jest się z polecenia. Domyślam się, że Ciebie również ktoś polecił. Z pewnością ta osoba przekazała Ci wiele zalet współpracy w Kancelarii. Ale oczywiście udzielę Ci informacji, tylko co chciałbyś wiedzieć. Bardzo proszę, abys zadał konkretne pytania, postaram się na nie odpowiedzieć. Pozdrawiam

Henio

Proszę o obiektywną aktualna opinię o firmie. Zgłoszono mi propozycje z tejże firmy.

@Henio

Witam Cię Henio. Jestem wieloletnim pracownikiem Kancelarii Pionier. Jestem zaskoczony, ze zgłoszono Ci propozycję pracy, ponieważ nie jest łatwo otrzymać posadę w tej firmie. Jak wiesz, aby otrzymać zatrudnienie w renomowanej firmie, zazwyczaj jest się z polecenia. Domyślam się, że Ciebie również ktoś polecił. Z pewnością ta osoba przekazała Ci wiele zalet współpracy w Kancelarii. Ale oczywiście udzielę Ci informacji, tylko co chciałbyś wiedzieć. Bardzo proszę, abys zadał konkretne pytania, postaram się na nie odpowiedzieć. Pozdrawiam

podbudowany

PIONIER - naprawdę jestem pod dużym wrażeniem; bez nacisków, wszystko spokojnie, bardzo taktownie - to o pierwszym kontakcie; potem rzeczowo, uczciwie, bardzo skutecznie; otrzymaliśmy naprawdę dobrą pomoc, wsparcie a finalnie odszkodowanie i zadość uczynienie po śmierci bliskiej osoby; polecam, szczerze polecam; pracują w ciszy ale efekty są świadectwem ich pełnego profesjonalizmu; tak to powinno wyglądać;

Zadowolony

PIONIER i wszystko jasne!!! Szczerze dziękuję !!! Ja potrzebowałem pomocy po wypadku Taty, poszkodowany po wypadku ze sprawcą który czuł się bezkarny bo miał znajomości, Wszystko jak należy, profesjonalnie, taktowanie, w stałym kontakcie, bardzo dobry kontakt, pomoc także w innych problemach prawnych które się akurat ma - bezpłatnie, wszelkie wypłaty wprost na moje konto, uczciwie, po prostu normalnie!! Polecam!! Tak powinno wyglądać prowadzenie spraw odszkodowawczych i o zadośćuczynienie!!

Wanda Z

Dziękuję całej kancelarii oraz Pani adwokat za prowadzenie mojej sprawy . Nie będę wymieniać z imion i nazwisk , bo nie wiem czy wolno , ale wyślę również list do kancelarii z imiennym podziękowaniem . Sama nie dała bym rady z tym wszystkim, a adwokat którego miałam na początku nie zrobił nic tylko musiałam zapłacić mu pieniądze . Mało brakowało , a z mojej niewinnej mamusi sprawca zrobił by winną ze swoim adwokatem. Mój adwokat stał jak ciele na pierwszej sprawie , dopiero pani adwokat z kancelarii pionier wiedziała co robić i jakich prawdziwych argumentów użyć, żeby prawda się obroniła. Dziękuje bardzo wszystkim ludziom z tej kancelarii

Dzień dobry Panu W odpowiedzi na Pana komentarz , pragnę poinformować, iż należałoby się przedstawić z imienia i nazwiska. Nigdy nie był Pan Klientem Kancelarii Pionier. Jest Pan pracownikiem z firmy konkurencyjnej, który próbuje manipulować potencjalnymi Klientami. Wszystkie dane Klientów są zabezpieczone, bez możliwości udostępnienia osobom trzecim. Przez cały okres swojej działalności , tj od ponad 10-ciu lat, Kancelaria nigdy nie ujawniła danych, będących w naszej bazie. Wpis, który został przez Pana dokonany, jest pomówieniem, działającym na szkodę Kancelarii Pionier. Dla woli przypomnienia, pragnę poinformować, iż z takimi zarzutami/pomówieniami, należałoby wystąpić na drogę postępowania sądowego. Biorąc powyższe pod uwagę, zasadnym jest, aby ujawnił Pan swoje dane personalne . Umożliwi to rozstrzygnięcia sporu. Pragniemy poinformować, że w przypadku ponownego szkalowania dobrego imienia naszej kancelarii, poprzez dokonywanie negatywnych wpisów, a tym samym manipulowanie Klientami, zwrócimy się do Sądu z wnioskiem o wykrycie i ukaranie sprawcy, umieszczającego podobnej treści wpisy na portalu internetowym. Z poważaniem Pracownik Kancelarii Pionier

xyz

Poucza, żeby przedstawiac sie z imienia i nazwiska a sam podpisuje sie "pracownk kancelarii" ... no niezłe mistrze tam pracują. :)

Jarosław
@xyz

Czy kancelaria ta zatrudnia osoby na stanowiska call center? Z reguły kancelarie działające w zakresie uzyskiwania odszkodowań mają stworzone takie działy, dlatego chciałbym wiedzieć, czy w tym przypadku również taki dział występuje.

Mateusz

Jestem zadowolony z obsługi firmy, dostałem wysokie odszkodowanie

Monika M.

Dziękujemy za pomoc w uzyskaniu odszkodowania w związku z naszym wypadkiem. Polecamy

Rodzina B.

Dziękujemy bardzo za profesjonalne podejście, wsparcie i pomoc z każdej strony. Myśleliśmy ,że w naszej sprawie nie da się nic zrobić. Kancelaria z Wrocławia nie robiła nic, dopiero dzięki pomocy Waszej Kancelarii jesteś zadowoleni z uzyskanego odszkodowania. Do wszystkich czytających jeśli macie problem z wyborem kancelarii to z całego serca polecamy Kancelarie PIONIER. Jeszcze raz dziękujemy, ogromny szacunek.

Jacek K.

Dziękuję całej kancelarii w imieniu rodziny za pozytywne załatwienie naszej sprawy. Z wyrazami szacunku Jacek K.

Beata

Kancelaria Pionier uzyskała bardzo duże zadośćuczynienie dla naszej rodziny i z ręką na sercu polecam wszystkim tą kancelarie. Przede wszystkim mogliśmy liczyć na wsparcie w tej trudnej sytuacji, zajęli się dodatkowo sprawą spadkową i nie wzięli za to dodatkowych pieniędzy. Bardzo miła i rzetelna obsługa. Stały kontakt z Panią, która prowadziła sprawę, a także z adwokatem. Pan mecenas informował nas o toku postępowania. Nie ma takich słów , którymi moglibyśmy wyrazić swoją wdzięczność. Dziękujemy za wszystko i będziemy zawsze polecać ...

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pionier Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Kancelaria Pionier Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pionier Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.