Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C.

małopolskie

Opinie o Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C.

Dariusz

Jednak czytać ze zrozumieniem to trudna sztuka. GOWORK to serwis pracy, a mimo to piszą tu głównie klienci firmy. Ludzie zrozumcie, że wchodząc na to forum chcemy się dowiedzieć o tej firmie jako o pracodawcy tj. jakie są warunki pracy, płacy stosunki z przełożonymi itp. Będę wdzięczny za rzetelną opinię o firmie i o warunkach na stanowisku Pełnomocnik Kancelarii. Pozdrawiam

Aneta

@Anna to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C. Dziękujemy za pozostawioną opinię. Czy ktoś inny podzieli się swoją opinią o pracy w firmie? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni pracując w tej firmie?

Anna

Witaj Aneto. Jesli jesteś zainteresowana informacjami, dot. pracy w kancelarii Pionier, to z podniesioną głową i z szacunkiem dla Pracodawcy, mogę Ci powiedzieć, że jak najbardziej jestem zadowolona. Jesli chodzi o mocne strony pracodawcy, to jest ich zbyt dużo, aby je wymieniać. W celu uzyskania więcej szczegółow, proponuję Ci porozmawiać z pracownikami firmy, którzy związani są z firmą od wielu lat. Dla firmy istotą sprawy jest nie tylko zadowolenie pracowników, ale przede wszystkim opinia Klientów, którzy nam ufają, są w pełni zadowoleni z obsługi przez zespół Kancelarii. Działamy kompatybilnie, dzięki czemu wszystkie działania są na najwyższym poziomie.

Mszana Górna

Chciałem bardzo podziękować Kancelarii Pionier z Lublińca a zwłaszcza Pani Annie Rymarek i Panu Leszkowi Padło. Po wypadku, w którym zginęła moja siostra Kancelaria Pionier uzyskała dla mnie zadośćuczynienie w szybkim czasie. Ubezpieczyciel przesłał mi pieniądze a potem ja przelałem należną prowizje do Kancelarii. Pani Ania i Pan Leszek byli ze mną w stałym kontakcie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i szczerze polecam.

tomice

Chciałam podziękować kancelarii Pionier z Lublińca. W 2015 r zginął mój brat i sprawą zajął się prawnik z Krakowa ale uzyskał dla naszej rodziny bardzo małe pieniądze natomiast ktoś polecił mi pana Leszka Padło z którym w lutym tego roku podpisaliśmy umowy i kancelaria Pionier uzyskała dla nas duże zadośćuczynienie. Po otrzymaniu decyzji ubezpieczyciel bardzo szybko wypłacił nam pieniądze. Pan Leszek i pani Ania Dymarek przez cały okres prowadzenia sprawy byli z nami w stałym kontakcie. Uczciwie polecam . Tomice k/Wadowic.

Aneta

@goscrozumiem, że dobrze współpracuje Ci się z Kancelarią Pionier. Czym według Ciebie wyróżnia się ona jako pracodawca wśród innych kancelarii?

Aron

No ja oddawałem sporo spraw do Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C. i muszę powiedzieć, że wszystko tutaj jak najbardziej gra i grać będzie z tego co mi wiadomo, bo idą podwyżki no i zmieniają firmę od opieki medycznej na jakąś jeszcze lepszą niż do tej pory

gosc

Kancelaria PIONIER jest całkiem fajną firmą.. Rzetelnie współpracują ze swoimi agentami, dziewczyny w Biurze sympatyczne... polecam

gosc

Zostaw opinię o Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C. - małopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C.