NIP: 5751854076 REGON: 241162138

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 5, 42-700 Lubliniec

Opinie o Kancelaria Pionier Sp. z o.o.

Jack

100% profesjonalnego podejścia do sprawy. Najlepsza Kancelaria, wspaniali ludzie godni polecenia.

Z czystym sumieniem polecam ta firme zarówno jak szefostwo oraz mile panie jak(usunięte przez administratora)wkładają dużo serca w swoją pracę...

Zapraszam do kontaktu byłych jak i obecnych przedstawicieli kancelarii którzy chcieliby spróbować swoich sił w dynamicznie rozwijającej się firmie z potężnym doświadczeniem, która za priorytet stawia sobie dobro klienta. Proponujemy niezwykle dobre warunki współpracy. Napisz do mnie i sprawdź kompletnie niezobowiązująco monika.walewska@interia.eu

Jan

Witam Cię obiektywni Kliencie. Powinieneś ujawnić swoją toższamoścć, aby Kancelaria mogła wytoczyć Ci sprawę za znieważenie. Ale oczywiście nie zrobisz tego. A dlaczego? Dlatego, że nie jesteś Klientem, tylko fimą konkurencyjną, która magłaby się wzorować na pracy osób, których zatrudnia Kancelaria Pionier. Jestem Klientem Kancelarii Pionier od 2017r. Ze wzgędu na opieszałość sądów , sprawa jeszcze nie zakończyła się (niestey, na to nie ma nikt wpływu). Na każdej rozprawie obecny jest adwokat, który reprezentuje moją rodzinę. Dlatego wiem, co sobą reprezentuje Kancelaria Pionier. Więc nie pisz czegos, co nie jest prawdą. Z pewnościa chciałbyś pracować w takiej Firmie, ale patrząc na Twój poziom inteligencji, zostałbyś zdyskwalifikowany. Podjąłem współpracę z tą Kancelaria, poniewaz dotknęła nie wielka tragedia. Straciłem żonę, a moje dzieci straciły matkę. Nikomu tego nie życzę. Ale jeśli ktokolwiek będzie potrzebował pomocy, to z podniesioną głową, każdemu polecę tylko tę Kancelarię. Bo wiem, ze nikt nie zawiedzie się. Więc nie krzywdź kogoś, kto na to nie zasługuje. Kiedys może los odwrócić sie przeciwko Tobie i sam będziesz w takiej potrzebie .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria "PIONIER" Mazurek i Bal s.c.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Rodzina M

Przede wszystkim chciała bym bardzo podziękować Pani Agnieszce Piłacik za dobre serce i dobro które z niej płynie , a całej kancelarii za pomoc w naszej bardzo trudnej sprawie. Brak słów żeby opisać pracę i zaangażowanie tych ludzi. Innych kancelarii ( a przewinęło się ich bardzo dużo u nas ) nie poleciła bym nawet najgorszemu wrogowi. Inni patrzą tylko żeby dorobić się na % i nic nie robić. Przez pierwsze 2 tyg każdy głaszcze i dzwoni , a jak minie okres odstąpienia to nie można się dodzwonić i już nikogo nie interesujemy. Pani Agnieszka mówiła o wszystkim i ostrzegała na pierwszym spotkaniu, ale jej nie posłuchaliśmy i dopiero jak przekonaliśmy się na własnej skórze to z podkulonymi ogonami do niej dzwoniliśmy z prośbą o przejęcie sprawy. Bardzo się cieszymy, że Panią poznaliśmy i zapraszamy Panią zawsze kiedy tylko będzie Pani w pobliżu na kawę. Zyczymy wszystkim, którzy przeżyli swoją rodzinną tragedię aby trafili pod opiekę Pani Agnieszki i całego zespołu Kancelarii Pionier z Lublińca. Niech Bóg Was wszystkich błogosławi i trzyma w swojej opiece.

Aneta

Na stronie internetowej kancelarii nie znalazłam żadnych ofert pracy, czy coś wiecie o obecnie trwających rekrutacjach? W wątku wypowiadają się głównie osoby korzystające z usług firmy, zatem jeśli ktoś z Was tam pracuje lub pracował, zachęcam do napisania kilku zdań na temat warunków zatrudnienia.

REGINA

Jestem bardzo zadowolona z usługi firmy PIONIER Uzyskałam dość wysokie odszkodowanie za wypadek jaki miałam 30.12.2017 potrącenie na przejściu dla pieszych.Kancelaria pomimo że do jej obowiązku nie należało pomogła mi uzyskać wyższe odszkodowanie z mojego ubezpieczenia PZU . Zawsze korzystałabym z w/w firmy .Pani prowadząca moją sprawę współpracowała cały czas ze mną i jest bardzo życzliwa i uprzejma.polecam w/w firmę innym poszkodowanym w wypadkach

Aneta

@Korzystający zuslugi, forum powinno służyć osobom, które są zatrudnione w firmie, piszesz jednak, że pracownicy byli kompetentni, jak to się objawiało? Zachęcam pracowników do większej aktywności w wątku i opisania osobistych doświadczeń związanych z firmą.

Korzystający zuslugi

Kancelaria pionier z Lublinca to sprawne i skutecznie biuro prawne to zasługa że pracują tam kompetentne osoby.

Aneta

Już od dawna w wątku nie pojawiały się opinie osób pracujących w firmie. Czy aktualnie są prowadzone jakieś rekrutacje? Czy to pracodawca godny polecenia? Dajcie znać, czy w ostatnim czasie coś się zmieniło. Czy posiadanie specjalistycznego wykształcenia jest niezbędnym warunkiem, by podjąć pracę w tym miejscu?

W imieniu syna, który uległ potrąceniu, Gm. Jasienica, serdeczne podziękowania za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Pełen profesjonalizm ze strony Pani Nikoli B. i Pana Leszka P. Gorąco polecam tą kancelarię.

x

Ciekawe czemu moje opinie na temat firmy są usuwane?? Pewnie dlatego, że są szczere i przestrzegają innych przed współpracą z ta "firemką"

Słyszałem o firmie , że jest bardzo dobrym pracodawcą. Czy ta cisza na forum jest wynikiem dobrej pracy?

Aneta

@Anna to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C. Dziękujemy za pozostawioną opinię. Czy ktoś inny podzieli się swoją opinią o pracy w firmie? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni pracując w tej firmie?

Witaj Aneto. Jesli jesteś zainteresowana informacjami, dot. pracy w kancelarii Pionier, to z podniesioną głową i z szacunkiem dla Pracodawcy, mogę Ci powiedzieć, że jak najbardziej jestem zadowolona. Jesli chodzi o mocne strony pracodawcy, to jest ich zbyt dużo, aby je wymieniać. W celu uzyskania więcej szczegółow, proponuję Ci porozmawiać z pracownikami firmy, którzy związani są z firmą od wielu lat. Dla firmy istotą sprawy jest nie tylko zadowolenie pracowników, ale przede wszystkim opinia Klientów, którzy nam ufają, są w pełni zadowoleni z obsługi przez zespół Kancelarii. Działamy kompatybilnie, dzięki czemu wszystkie działania są na najwyższym poziomie.

Mszana Górna

Chciałem bardzo podziękować Kancelarii Pionier z Lublińca a zwłaszcza Pani Annie Rymarek i Panu Leszkowi Padło. Po wypadku, w którym zginęła moja siostra Kancelaria Pionier uzyskała dla mnie zadośćuczynienie w szybkim czasie. Ubezpieczyciel przesłał mi pieniądze a potem ja przelałem należną prowizje do Kancelarii. Pani Ania i Pan Leszek byli ze mną w stałym kontakcie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i szczerze polecam.

tomice

Chciałam podziękować kancelarii Pionier z Lublińca. W 2015 r zginął mój brat i sprawą zajął się prawnik z Krakowa ale uzyskał dla naszej rodziny bardzo małe pieniądze natomiast ktoś polecił mi pana Leszka Padło z którym w lutym tego roku podpisaliśmy umowy i kancelaria Pionier uzyskała dla nas duże zadośćuczynienie. Po otrzymaniu decyzji ubezpieczyciel bardzo szybko wypłacił nam pieniądze. Pan Leszek i pani Ania Dymarek przez cały okres prowadzenia sprawy byli z nami w stałym kontakcie. Uczciwie polecam . Tomice k/Wadowic.

Aneta

@goscrozumiem, że dobrze współpracuje Ci się z Kancelarią Pionier. Czym według Ciebie wyróżnia się ona jako pracodawca wśród innych kancelarii?

Aron

No ja oddawałem sporo spraw do Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C. i muszę powiedzieć, że wszystko tutaj jak najbardziej gra i grać będzie z tego co mi wiadomo, bo idą podwyżki no i zmieniają firmę od opieki medycznej na jakąś jeszcze lepszą niż do tej pory

gosc

Kancelaria PIONIER jest całkiem fajną firmą.. Rzetelnie współpracują ze swoimi agentami, dziewczyny w Biurze sympatyczne... polecam

gosc

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pionier Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Kancelaria Pionier Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pionier Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.