Opinie o Hexanova Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hexanova Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hexanova Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hexanova Sp. z o.o. w Warszawa

Deep@

Jak wygląda rekrutacja i jakie auta, ile wizyt etc?

Karo

Każdy indywidualnie zależy od oceny twojej pracy, nie skreślą cie jak się angażujesz. Wszyscy działają na planach według MKS więc plan jest wyrównany dla każdego. Produkty dobre reszta zależy od ciebie i wykonanej pracy.

Flower

Absolutnie nie polecam firmy.... Od roku 2020, kiedy opinie były b.dobre dużo się zmieniło. Prezesi oczekują wzrostów sprzedaży od zaraz zwłaszcza od osób przychodzących z firmy konkurencyjnej...nie dają czasu na poznanie rynku i lekarzy. Szkolą, ale tylko ze swoich produktów, które notabene są bardzo dobre i to jedyny plus tej firmy. Zatrudniają przedstawiciela na stanowisko medycznego, a tak naprawdę liczy się robienie zamówień w aptekach. Bardzo duża rotacja pracowników. Zrobienie premii.....marzenie!!!! Wyniki sprzedażowe wzięte z księżyca. Obiecują podwyżki i tylko na obiecankach się kończy...zamykają usta zmianą nazwy stanowiska i nic więcej za tym nie idzie. To firma, której prezesi mają wysokie mniemanie o sobie i myślą, że inni będą tańczyć jak oni zagrają.

@Iwona

Hej,od 07.04 zadajesz pytania, jak pracuje się w Hexanova:-) ,proponuje złóż w końcu CV i sama/ sam się przekonasz… w każdej firmie jest okres próbny , w jednej firmie na 3 miesiące , w innej na 6-7 miesięcy . Jeśli pracownik jest dobry i zaangażowany dostaje przedłużenie umowy na czas nieokreślony . Okres wypowiedzenia dyktują przepisy prawa- albo 7 dni, miesiąc lub 3 miesiące , w zależności jak długo pracownik pracuje- ale to powinnaś wiedzieć :-) ,pytasz o dodatkowe kursy- firmy farmaceutyczne zatrudniają ludzi z doświadczeniem sprzedażowym , jeśli ktoś jest zielony -proponuje prace w innej branży:-) i jeszcze proponuje zapytać ludzi obecnie pracujących , jaka jest sytuacja, a nie żywić się opinią osób już zwolnionych , których jedynym celem jest oczernianie swoich byłych firm. Człowiek inteligentny potrafi wyciągnąć wnioski ze swojej porażki, by iść dalej i odnieś sukces w innym miejscu - natomiast frustrat całą energię kieruje nie na swój rozwój ! , ale na ustawiczny hejt! Jakie to teraz modne i zarazem żałosne …

Jola. Jolanta

... A mnie pracuje się dobrze i lubię wyzwania:) cenię sobie przyjazną atmosferę. Fajni ludzie. Zgrany zespół. Ciekawe portfolio produktów. Kto uczciwie pracuje jest przez firmę doceniany...

Jeśli już twierdzisz, że to nieprawda to możesz wyjaśnić chociaż dlaczego? co jest powodem? Z kimś z zespołu się nie dogadywałeś? Sądziłem, że praca przedstawiciela jest bardziej samodzielna? Chyba ze Tobie o inne stanowisko chodzi?

Administrator Nowy wpis

W Hexanova Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Cześć, był tam ktoś na rozmowie może w sprawie ogłoszenia na przedstawiciela medycznego w ginekologii? Powiedzcie, po jakim czasie Wam odpowiedzieli na zgłoszenie i jak ogółem rozmowa. Co chcieli wiedzieć? Może dzisiaj jeszcze wyślę CV albo jutro, się zobaczy.

Agacia Nowy wpis

A czasowo jak to w końcu wygląda? widzę w zakładce, że ta oferta wciąż wisi i ma datę przypadająca na luty, czy to znaczy ze dalej zbierają CV? rozmowy są prowadzone w trakcie czy dopiero po zakończeniu zbierania zgłoszeń?

ML Nowy wpis
@Agacia

Ciężko się dostac wysokie wymagania od kandydatów, więc jak się nie odzywają to znaczy, że nie spełniasz wymagań;(

@ML

Ja wymagania widziałam w ofercie pracy i w sumie się wpasował, mam i doświadczenie w promocji leków jak i doświadczenie w pracy z lekarzami ginekologami - więc jestem zainteresowana. Ciekawa tylko jestem jak szybko ( jeżeli ) się odezwą. Do was po jakim czasie od wysłania CV się odzywali z zaproszeniem do dalszego etapu rekrutacji?

Deep@

Jak wygląda rekrutacja i jakie auta, ile wizyt etc?

Olga1
@Deep@

Najpierw będziesz miał spotkanie online z 1 lub 2 osobami , zazwyczaj odpowiadają po 2-3 tygodniach jak jest już duzo kandydatów , potem jak dobrze pójdzie już osobista w biurze marketingowym w Łomiankach. Na dany teren zazwyczaj zatrudniają 1 osobe, masz pół albo całe województwo. Nawet medyczny m pulę aptek do odwiedzania i jest rozliczany ze sprzedaży. Wszystko monitorują w CRM i FP a dane z Kamsoftu na sell outach. Wizyt masz 10+1 ( online) jak jesteś medyczny masz 7 spec + 3 apt a farmaceutyczny 10+1. Wizyty podwójne 1x w miesiącu. Zaleta jest to że nie zmieniają terytorium , w poprzedniej firmie to mnie dobijało.

@Olga1

Ale co oferują

Olga1
@Deep@

To co w większości firm znanych na rynku , dostaniesz ubezpieczenie medyczne, multisport jak będziesz chciał z dopłatą, auto to Toyoty najczęściej corolla hybrydowa w automacie. Pierwsza umowa o pracę zwykle pół roku jak wszystko jest ok to przedłużają na dłużej, pensja podstawa plus premie kwartalne. Osoby na działalności od razu skreślają.

@Olga1

Czy premie do zrobienia?

@Deep@

Łatwo nie ma ale do zrobienia, medyczni cześciej wpadają w progi premiowe , farmaceutyczni różnie bywa, jak się zaprzesz to zrobisz. Możesz w premiach wyrobić dodatkowe 3-4 pensje. Są możliwości na bonusy za dodatkowe zadania.

Niki

Wyniki są miesięczne a podsumowania robią po kwartałach , jeśli nie masz wyników : 1) nie wypadniesz, jak rokujesz 2) masz rozmowę pierwszej i ostatniej szansy 3) zadając takie pytanie lepiej tutaj nie przychodź Jeśli znasz firmę, w której za brak wyników ci nie podziękują to napisz, chętnie wyślę do nich swoje CV

$$$

W pierwszym roku zrobiłam plany i dostałam premie to w kolejnym roku dostałem wyższy plan na tym samym terenie i tych samych klientach;(

Koza
@$$$

No i co cie dziwi tak jest wszędzie, widziałaś firmę , która daje niższe plany na kolejny rok?

@Koza

A pokazują ci wyniki twojej konkurencji? Rośnie czy spada ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hexanova Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel farmaceutyczny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Aga

Cyklówki integracyjne co kwartał? I jak są organizowane? Kiedy była ostatnia i co się na niej działo? Czy całość kosztów pokrywa sam Pracodawca?

Czy pracownicy Hexanova Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Miś

Sa organizowane co kwartał cyklówki

Jola. Jolanta

Cześć, patrząc po ogłoszeniach starszych to co jakiś czas tutaj szukają przedstawicieli farmaceutycznych, ciekawe czy teraz też jest jakiś nowy nabór, o którym jeszcze nie napisali? Ostatnio dwa miesiące temu było ogłoszenie. Tak częste oferty wynikają z tego, że się powiększa oddział czy taka rotacja? Ciekawe, jakie są umowy, bo tam obiecują stabilność zatrudnienia teoretycznie. Może w sumie najlepiej się przekonać na własną rękę?

Jakub R

Pracowalem w firmie rok przed wyprowadzka do Hiszpanii. Duzo sie nauczylem i bardzo doceniam mentoring szefow. Dzieki pracy w Hexanovie udalo mi sie zdobyc oferte w duzej miedzynarodowej firmie farmaceutycznej.

Barbara

Ciekawe portfolio produktów? Czy do dziś jeszcze bardziej się ono rozbudowało? Ciekawi mnie także to czy do dziś po tylu miesiącach się nieco rozbudowało? Czy dalej macie tylko szkolenia z samych produktów czy jednak te szkolenia zewnętrzne tez weszły, żeby moc się uczyć jak skutecznie je sprzedać? Jak wygląda rozwój w firmie dla PM?

@Flower

Trzeba być strasznie sfrustrowanym człowiekiem, żeby pisać takie komentarze ! Jestem długoletnim pracownikiem firmy, co kwartał otrzymuje premie - wysokie! Plany są realne, tylko trzeba wychodzić do pracy ! A nie przesiadywać na siłowni!Atmosfera w firmy jest dobra, produkty świetne , szczerze polecam tutaj prace! Dla osób piszących takie głupoty , proponuje prace w dużej korporacji, choć nie sądzę, by ktokolwiek z was był nawet zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna ????,z takim podejściem i zaangażowaniem.

@Krak

@Krak frustracja tutaj nie ma nic rzeczy....to wszystko to są fakty i mam wrażenie jakbyśmy pracowali w różnych firmach. Ale widzę, że komentarze na forum od tych na priv są zgoła odmienne.

@Flower

Co do rotacji, to jak wygląda kwestia umów. Jaki dają rodzaj umowy i jaki tam jest okres wypowiedzenia? Skoro rotacja, no to umowa jakoś nie hamuje tego, aby ludzie szybko nie odchodzili?

@Iwona

Umowy o prace plus pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie i dofinansowują Benefit/ multisport. Zazwyczaj 1 umowa to okres 6lub 7 miesięcy. Produkty ambitne, jak do tego czasu nie ma rezultatów usłyszysz „time to say good bay” Hejka!

Matylda

Hej pracuję i nie potwierdzam informacji, że nie ma szkoleń lub można wylecieć z firmy. Szkoleń jest całkiem sporo nawet chyba za wiele, nie wylecisz jak pracujesz. Jest sporo roboty ale produkty są fajne

@Matylda

Super z tymi szkoleniami. Ale ja i tak dopytam, te szkolenia to są wewnątrz firmowe prowadzone przez pracowników, czy jednak są one od jakiś podmiotów zewnętrznych? Jak to wygląda??

Matylda

Hybrydy Toyota Corolla nowe

Abcdef

Jak chcesz stracić pracę z dnia na dzień, po kilku miesiącach pracy, to w Hexanowie Twoje marzenie się spelni. Przez kilkanaście lat doświadczenia w branży, nie spotkałam drugiej tak zakłamanej firmy. Produkty dobre i to jedyny plus. Pracy w tej firemce nie polecę nikomu.

Iza
@Abcdef

Czemu zwalniają tak z dnia na dzień? Jakiś powód ku temu podają? Jaka w ogóle jest tu podstawa pensji na początek?

ONA
@Iza

Nie potwierdzam informacji @Abcdef, jeśli pracujesz to trudno wylecieć

True
@Iza

Zwalniają bo np nie masz wyników po 3-4 miesiącach pracy. Wyników czyli brak sprzedaży do aptek. Firma wymaga nie dajac narzędzi np realnych wyników, czy budżetu. Tylko do czego odnieść wynik jak np plany są z 2miesiecznym opóźnieniem albo wcale ich nie ma. Tak wyglądają oszędność w tej firemce. Pensja czy na początku, czy po kilku latach jest ta sama. Między 4,5-5 tys netto.

Abcdef
@Iza

Powodu nie podają. Ewentualnie niektórym podali "że mieli wyższe oczekiwanie wobec pracownika" po 3,4,5 mcach pracy.

@True

A jest jakieś wsparcie od firmy, aby te wyniki założone zrealizować? Jakieś dodatkowe kursy, wsparcie merytoryczne od managera i inne takie? Czy taki pracownik może tylko liczyć na siebie?

@Iwona

Jest dużo szkoleń produktowych, nie ma szkoleń zewnętrznych (przynajmniej nie było w tym roku). Jak umiesz liczyć to licz na siebie bo wymagania są wysokie. Pracujesz z produktami oryginalnymi więc bez wiedzy i zaangażowania nie zajedziesz w tej firmie daleko …

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hexanova Sp. z o.o.?

Weißtdudass

Zależy co rozumiesz przez rozwój ? Jeżeli rozwojem jest dla ciebie szkolenie produktowe które de facto jest obowiązkiem firmy jak masz przekazywać dalej wiedze to tak, są takie. Nie są na najwyższym poziomie, ale są Jezeli pytasz o pięcie się po szczeblach i chcesz robić karierę to nie tu. Dobrzy ludzie nie są w tej firmie doceniani.

WusstenSieSchon

Mogłoby się wydawać, że firma, która jest 10 lat na rynku powinna prężnie się rozwijać. Nic bardziej mylnego. Dobrzy ludzie odchodzą, bądź nie mają przedłużonych umów. Nawet niektórzy byli zwolnieni po 3 miesiącach pracy (!). Poniżej kilka punktów, które pomogą zobrazować sytuację: 1. Jeżeli chcesz pracować za samą podstawę - jest to praca dla ciebie 2. Jeżeli w cyklu 4 miesięcznym chcesz pracować bez comiesięcznych wyników(!) - jest to praca dla ciebie 3. Jeżeli po tych 4 miesiącach chcesz dostawać wyniki mało adekwatne do twojej pracy, a nawet bez podziału na cegły - jest to praca dla ciebie 4. Jeżeli chcesz być zatrudniony jako PM, a wykonywać obowiązki przedstawiciela farmaceutycznego (szkolenia w aptekach, ogromne parcie na sprzedaż do nich) - jest to praca dla ciebie 5. Jeżeli chcesz pracować bez budżetu -jest to praca dla ciebie 6. Jeżeli chcesz mieć nad sobą kierowniczkę bez kompetencji- jest to praca dla ciebie 7. Jeżeli chcesz, żeby „ kierownik „ pełnił funkcje słupa na podwójnych wizytach, pełni funkcje protokolanta (notatki do twoich wizyt), nie był żadnym wsparciem w polu - jest to praca dla Ciebie 8. Jeżeli chcesz pracować w chaosie (kierownik, prezesi przekazują inne informacje na te same tematy)- jest to praca dla ciebie Firma ma dobre produkty, niestety… produkt może być premium, ale jak nie ma PM sam się nie obroni. Jeszcze dużo nauki i doświadczenia czeka ta firmę w kwestii zarządzania i doceniania ludzi. Życzę dużo pokory !

@WusstenSieSchon

Sporo punktów w sumie przedstawiłeś. Czyli co oceniłbyś, że jest to dobra praca dla osoby, która chce się czegoś nauczyć na przykładzie prezentowania produktów i złapania obeznania w zawodzie przedstawiciela handlowego, czy odradzasz? Nie pracowałem jeszcze w zawodzie a chcę, gdzieś zacząć. Plus mam taki, że siedziba firmy blisko. Ta podstawa pensji to jakiej wysokości, jak premie nie są do osiągnięcia?

@Robisie

Nie polecam firmy bo chyba mają problemy finansowe. Ostatnio brak towaru do handlowania i kiepsko płacą. Może mają jakieś finansowe problemy? Nie widaomo..albo 'węża" w kieszeni??,, Stosują różne tricki,żeby tylko Cię oszukać albo podłożyć tzw. świnię.

ANTY@Robisie
@@Robisie

Taaak, wszyscy na pewno chcą cie oszukać! Ogarnij się i weź się wreszcie do roboty zamiast narzekać! Tacy leserzy jak ty tylko zżerają premie, na które inni ciężko pracują.

J23
@ANTY@Robisie

A jak dla mnie to jest OK! Każdy ma jakiś problem.. nie jest lekko ale gdzie teraz jest łatwo …?

Robisie

ta firma funkcjonuje jak rodzina, jak nie jesteś z niej to nie licz, że będziesz lepiej traktowany. Pensje słabe w dodatku opóźnienia w ich wypłacaniu, non stop rotacje REPów, bo trudno w 3 msce zrobić ich plany. Na początek jedno szkolenie i myślą,że w te 2 dni człowiek wszystko zapamięta .Brak pomocy, brak KAM, który by pomagał i ogarniał .Szefowie mają jeszcze inne firmy na boku i nie "ogarniają "wszystkiego. Tną koszty jak się da. Jak dostaniesz zaliczkę na paliwo to musisz potem utrzymywać samochód służbowy bo na zwrot kosztów czekasz czasem nawet 3 tygodnie i w sumie połowę swojej pensji wydajesz na koszty, które powinien pokrywać pracodawca. Po prostu ich dotujesz, a oni..cóż bawią się . Praca po godzinach jest standardem, a nie wyjątkiem. Nikt nie brał pod uwagę pandemii, mają to w nosie. Możesz się zarazić i paść, ważne żeby zrobić plany. Wszystko jest organizowane na ostatnią chwilę, na wczoraj co ma swoje konsekwencje bo pracuje się chaotycznie. Mam wrażenie ,ze kochają chaos i dogryzanie innym. Nie spotkałam jeszcze tak złośliwych ludzi jak w tej firmie. To taki ..standard tutaj. Samo-zachwyt nad sobą non stop! Nie polecam pracy w tej społeczności.

Nowa
@Robisie

Z jednym się zgadzam. Faktycznie firma ma charakter rodzinny i raczej to świadomy wybór szefów. Jeśli myślisz, że można tu się obijać lub uprawiać korpogierki to faktycznie nie jest to firma dla Ciebie : )

Xyz
@Robisie

To wracaj kamal skad przyszedles, nikt za toba tesknic nie bedzie

@Nowa

Obijać się ani uprawiać korporacyjne gierki??Co to za język?@Nowa a co masz przeciwko korporacjom? Są takie samo dobre, jak ta wasza Hexanova. Może nawet trochę lepsza bo zawsze wszak wypłacalna, czego nie można powiedzieć o Hexanova. Pensje są wypłacane zawsze w ostatniej chwili, 5go dnia roboczego, nigdy nie zdarzyło się,żeby weszły tego 5go na konto,. Wygląda to tak, jakby kasa na wypłaty była zbierana, aż do ostatniej chwili. A to pokazuje,że kondycja finansowa nie jest najlepsza.To takie polskie, nie??? Sam jeździ merolem, ale pracowników ma za parobków i nigdy nie ma dla nich kasy. Taki "gołodupiec" bo wszystko w leasingu..Chcesz pracować dla kogoś takiego???

Justyna
@@Robisie

A to masz takie info o pracy w tej firmie bo sam tam pracujesz albo pracowałeś? To że pensje są wypłacane w ostatniej chwili to jeszcze nie tak źle, ważne że nie są bardzo opóźnione...

Czy w Hexanova Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Patryk

W tym roku miły być cyklicznie ale prze covida nie wiadomo ?

2-3 szkolenia rocznie

Mikołaj
@Niki

To całkiem nieźle. I czego te szkolenia dotyczą? Możesz powiedzieć?

Piki

W tym roku 2 wewnętrznie i 2 zewnętrzne z nawyków terapeutycznych i launch nowych produktów

@Robisie

Tylko produktowe na początku i na cyklówkach.. Na żadne inne nie masz co liczyć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hexanova Sp. z o.o.?

Patryk

Ludzie w zespole bardzo OK, biuro i szef też w porządku. Dużo lepiej niż w korpo.

Maka

Jest dobrze! Ludzie są Ok i to zarówno w polu jak i biuro. Firma ma sensowne plany, więc można się w niej odnaleźć. Mogli by robić więcej szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o Hexanova Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hexanova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hexanova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hexanova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hexanova Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Hexanova Sp. z o.o.