Opinie o Enea Ciepło Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Enea Ciepło Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Enea Ciepło Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enea Ciepło Sp. z o.o. w Białystok

Już były pracownik Nowy wpis

Zalety: -Jak na warunki białostockie całkiem dobre pensje (sporo dodatków do pensji, zaszłości jeszcze z czasów komunistycznych) Wady: -Siedlisko wielu brzydkich politycznych mord, które oprócz sztucznie utworzonych posad dyrektorskich, niestety czasem wpychają się tam gdzie nie trzeba i swoimi często głupimi pomysłami opóźniają prace dla wielu osób, które jeszcze cokolwiek tutaj robią -jak dla inżyniera, praca tutaj jest raczej potwarzą, 90% czasu pracy to tworzenie papierów (notatek, wniosków etc.), które mają chronić (usunięte przez administratora) dyrektorów w czasie ew kontroli z zewnątrz -(usunięte przez administratora) jest tutaj czymś naturalnym, mam wrażenie że zdecydowana większość osób na kierowniczych stanowiskach przechodzi jakieś kretyńskie szkolenia, na których wpaja się, że podwładnych trzeba po prostu gnoić. Okazywanie swojej "wyższości" zaczyna się od np. okazywania w szerszym gronie że tematy którymi się zajmujesz są błahe i banalne, później puszczane są plotki o twoich "niskich kompetencjach", jeśli formalnie do pracy inżynierskiej nikt nie jest w stanie się doczepić to dopierniczaja się do nieodpowiedniej stylistyki czy interpunkcji we wnioskach/notatkach, albo użytego niewłaściwego tytułu dyrektora który gdzieś tam ma się podpisać. Kierownicy rozmawiają z podwładnymi zupełnie normalnie na osobności i zupełnie inaczej w obecności innych osób. W tej drugiej opcji włącza im się tryb "ura bura król podwóra". Z tych niepolitycznych osób - proszę strzec się ludzi o nazwiskach Gaiński, Hanczaruk, Pacuk, Puziuk, Suchta - w mojej ocenie to psychopaci potrafiący bez skrupułów zgnoić podwładnego. Z tych politycznych trudno kogoś wymienić po nazwisku, bo zmieniają się zwykle po wyborach. Podsumowując - jeśli ktoś ma za nic swoją godność człowieka i potrzebuje tylko brać kasę za tak naprawdę urzędniczą pracę, to polecam

Tomi Nowy wpis
@Już były pracownik

To była opinia o Enea na starosielcach czy andersa

Roxa

Ktoś coś o pracy Inspektora?? Właśnie rekrutują. W sekcji benefitów jest podane dofinansowanie wypoczynku. Wiecie ile jest tej kasy na wakacje? Jak się ma dzieci to jest tej kasy więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Enea Ciepło Sp. z o.o. - Białystok

Firma Enea Ciepło Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Recruiter, Warszawa - Czerwiec 2022
  • Senior Recruitment Specialist, Kraków - Czerwiec 2022
  • Senior Talent Acquisition Coordinator, Bydgoszcz - Kwiecień 2022
  • Recruitment Team Leader, Warszawa - Grudzień 2021
  • Senior Recruiter , Warszawa - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Enea Ciepło Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Enea Ciepło Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enea Ciepło Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Enea Ciepło Sp. z o.o.
  • Warszawska 27