Opinie o usługach furgonetka.pl - Furgonetka sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Furgonetka Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Furgonetka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Furgonetka Sp. z o.o. w Warszawa

Grzegorz Nowy wpis

Jak to wygląda w furgonetka.pl jeśli chodzi o czas wysyłki? Cena nie gra roli w sumie, więc powiedzcie czy są jakieś opcje na mega szybką dostawę?

Fajnie Nowy wpis
Klient
@Grzegorz

w krajówce dostawy zazwyczaj na drugi dzień roboczy, ale najlepiej jest sprawdzać regulaminy firm kurierskich, bo Furgonetka przesyłek nie wozi, wożą je normalne firmy, które znasz czyli np. DPD, GLS itd. Furgonetka po prostu pomaga ci zamówić przesyłkę taniej niż bezpośrednio w tych firmach. Dla niektórych firm w Furgonetce można dokupić gwarancję doręczenia do konkretnej godziny.

Iza Nowy wpis
@Fajnie

I jak dokupuje się taką gwarancję to zawsze jest to doręczenie właśnie do konkretnej godziny czy jak jest gorętszy okres to może zdarzyć się jakieś opóźnienie? Zastanawiam się czy wtedy można ten fakt jakoś reklamować czy raczej wpadki się nie zdarzają :P

Kazimierz Nowy wpis

Korzystaliście z usług kurierskich Furgonetka.pl? Jak wysłanie przesyłki wychodzi cenowo w porównaniu z innymi korporacjami kurierskimi? Przesyłki są dostarczane szybko i bez problemów? Wasze podpowiedzi bardzo mi pomogą.

Kandydat programista
Kandydat

Postanowiłem się podzielić z przyszłymi kandydatami moimi wrażeniami z procesu rekrutacji która miała jakiś czas temu. W skrócie radzę odmawiać wykonywania zadań do domu i prosić o sprawdzanie na 'live' całej wiedzy. Początek rekrutacji wydawał się być na wysokim poziomie już przed przystąpieniem do rekrutacji było dużo wiadomo. Rozmowa ogólna oraz techniczna przeszła normalnie i w miłej atmosferze, ale na tym kończy się dobra energia. Poproszono mnie o zrobienie zadania do domu. Powiedziano mi iż jeszcze tego samego dnia zostanie wysłane zadanie. Tak się nie stało i musiałem wysłać 'przypominajkę'. Zdarza się można zapomnieć. Zadanie zostało zrobione i wysłane. Cisza. Mimo iż poinformowano mnie iż natychmiast zostanie sprawdzone. Oczywiście dopiero po upłynięciu maksymalnego obiecanego terminu dostałem feedback od Pani z zewnętrznej firmy HR iż nie posiadam dostatecznej wiedzy teoretycznej. Uwzględniając to iż zadanie moje zostało zrobione w online edytorze kodu sprawdziłem czy osoba techniczna/decyzyjna chociaż weszła na to i zgadnijcie.... oczywiście że nie! Pani z HRu nie wie co ma odpowiedzieć na zaistniałą sytuację ja też zniesmaczony no cóż.... nie wiem po co kazać komuś robić zadanie i marnować cudzy czas nie wchodząc dla pozorów na nie nawet... Jak dla mnie jest to po prostu braku szacunku. Zamiast powiedzieć iż znaleziono lepszego i/lub tańszego kandydata (i nie byłoby z tym problemu) to przesyła się jakiś bezpodstawny feedback. Szkoda bo sama Firma robi dobre wrażenie a produkt główny bardzo ciekawy i przydatny.

Michał

Duże nastawienie na jakość tego co się robi i samodzielność. Dużo fajnych osób w ekipie i luźna atmosfera. Dzieje się tu bardzo dużo, czasami aż za bardzo. Generalnie nie ma nudy. Także to praca dla tych co lubią wyzwania, lubią zmiany, nie lubią korpo i mają ochotę podziałać. Ja miałem 2 etapy rekrutacji, pierwszy był online. Jest szkolenie na start i wiem, że też są później inne ale jeszcze nie miałem. Dobrze wyposażone biuro czy kuchnia. Ogólnie jest ok, jak ktoś jest ogarnięty to szybko może tu awansować, bo firma bardzo szybko się rozwija.

Iza
Klient
@Michał

Chyba zart ....

Programista Php
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

W Furgonetka – Made in Elbląg: miałem 2 etapy rekrutacji, pierwszy był online.

Pytania

Pytania teoretyczne w czasie rozmowy online: 1. PSR 2. Webserwisy (REST, SOAP) 3. Zmienne statyczne i jak się do nich odwoływać 4. trait 5. elasticserch Zadania z drugiego etapu: 1. pętla od 0 do 100 i wyświetl "3" gdy liczba jest podzielna przez 3, "5" gdy podzielna przez 5, "3 i 5" gdy jest podzielna przez 3 i 5, i wyjdź z pętli gdy jest równa 99 2. drugie: zapytanie do bazy z dwoma tablicami: wyświetl 5 userów, którzy mają największą sprzedaż wraz z sumą sprzedaży 3. trzecie: połączenie z bazą mysql i wyświetlenie selecta 4. czwarte zadanie to takie bardziej rozbudowane, ale dokładnie opisane: typu utwórz klasę abstrakcyjną o nazwie, utwórz interfejs o nazwie itd. i na koniec trzeba było uruchomić samochód i włączyć światła (w sensie echo "włącz samochód")

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewa

Naprawdę nie ma chętnych, by podzielić się z innymi swoim doświadczeniem z pracy w firmie Innotion Grupa Furgonetka Sp. z o.o? A może jednak znajdzie się ktoś z byłych lub obecnych pracowników i napisze, jak wygląda proces rekrutacyjny? Ile jest etapów? Jakie jest wynagrodzenie na początek? Może oferują merytoryczne szkolenia podnoszące kompetencje pracowników?

Roman

Mija ponad rok od rozpoczęcia pandemii w Polsce i ciekawi mnie, jak przez ten właśnie czas radziła sobie Grupa Furgonetka? Firma odczuła sytuację w Polsce, czy może wszystko funkcjonuje u nich, jak należy? Kwestia ta mocno mnie ciekawi, dlatego proszę o odpowiedź.

Wiktoria

Jak grupa sobie radzi w momencie wirusa w Polsce ?

Rozczarowanie

Słaba firma, konsultanci mało kompetetni, zwłaszcza pan Robert

Obecnie coś dzieje się w firmie Grupa Furgonetka Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na aktualne informacje odnośnie Grupa Furgonetka Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Furgonetka Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Furgonetka Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Inżynierska 8
    03-422 Warszawa
  • NIP: 1132567365 KRS: 0000239865
Grupa Furgonetka Sp. z o.o.