Opinie o furgonetka.pl - Furgonetka sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa Furgonetka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Furgonetka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Furgonetka Sp. z o.o. w Warszawa

była pracownica

Nie polecam, słaba firma, słabe kierownictwo i nierynkowe zarobki, atmosfera średnia. Szukajcie czegoś innego, moim zdaniem nie warto, jest wiele innych normalnych firm, gdzie szanuje się pracownika.

@Xp odp

I te kwoty to są brutto? A powiedz mi w jakim miesiącu są wypłacane te pieniądze, wolę wiedzieć na co się nastawić? Osoby, które tu pracują i dorabiają będąc na emeryturze też mogą załapać się na ten system? Bo wtedy kwoty będą już konkretne.

Ja tylko głośno myślę...

Mamy XXI a my wciąż musimy się fatygować do tej elbląskiej Doliny Krzemowej na hybrydę, pytanie po co, skoro prawie nikogo to nie uszczęśliwia (no może tylko górę).

@Gość

Nikt tego nie wie czemu jest, musiałbyś zapytać jAnusza, maila do niego znajdziesz gdzieś na naszej stronie.

pracownik Nowy wpis

nie polecam, bardzo słaba, sztywna i służbowa atmosfera, można źle trafić na toksycznych liderów, którzy uważają się za bogów... właściciele 99% czasu poza siedzibą, nie mają pojęcia co się dzieje w firmie.. nawet na wigilię (pierwszą od 5 lat) nie przyszli i wysłali sekretarkę... liczą tylko monetę.. po aferze premiowej w poprzednich 2 latach (lata parzyste i nieparzyste), premii już nie ma... "bo piniędzy nie ma i nie będzie"

Wiola Nowy wpis
@pracownik

Kurcze, słabo że jest tu taka atmosfera. A co do premii, to nie dostają jej wszyscy, w tym także managerowie na wyższych posadach? Widziałam ofertę na stanowisko business development manager i zastanawiam się, czy taki pracownik też dostaje tylko stałą podstawę.

Kiedy kończy się rekrutacja dla regular php developer, chciałbym wiedzieć ile mam jeszcze czasu? W benefitach podają tylko multisport, ale jest coś jeszcze? Chciałbym jeszcze wiedzieć czy są określone godziny pracy czy to temat dowolny.

Dariusz z Radomia Nowy wpis

Z benefitów dodatkowo przede wszystkim praca hybrydowa, żeby szef zawsze miał Cię na oku oraz nielimitowana melisa w kuchni, w sam raz na ukojenie nerwów.

qwerty Nowy wpis
@Dariusz z Radomia

Jeśli ta hybryda oznacza wizytę w biurze raz w miesiącu to jeszcze byłoby to dla mnie akceptowalne. Można się dogadać co do tego? Macie core hours? Bo wg oferty proponują B2B tylko, więc chciałbym mieć dowolność chociaż co do miejsca pracy.

Ilona
@była pracownica

Zaciekawił mnie wątek o atmosferze w pracy. Co na nią wpływa? Chodzi mi o to, czy relacje ze współpracownikami są słabe i jakoś ludzie nie chcą się integrować? Czy raczej słabe relacje są z przełożonymi i szefami? Mocno hierarchicznie tu jest? A jakieś spotkania integracyjne firmowe, są czy nie?

@była pracownica

Zgadzam się z byłą pracownicą i innymi negatywnymi opiniami tu przytoczonymi. Polecam tę firmę tylko tym, którzy chcą się przekonać, jakich miejsc pracy należy unikać. Zero poszanowania dla pracownika.

@Anonim

Jestem w kropce, bo kilka opinii było też pozytywnych. Podejrzewam, że byłeś/aś pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć czy przez czas twojego zatrudnienia była jakaś podwyżka wynagrodzenia, premie lub szkolenia? Lub ktoś z inny miał podwyżkę wynagrodzenia i był zadowolony?

@Marzena

Jedyna podwyżka jaką tam otrzymałam, to była podwyżka irytacji. Bonusy świąteczne dostali wybrani, a nie cała firma.

@Marzena

nie no to info o braku podwyżek to akurat bzdura, co roku mamy nowe wynagrodzenia z początkiem stycznia, mimo że pracodawca nie ma obowiązku podnosić żadnych pensji oprócz najniższej krajowej. Podwyżki co roku z automatu dostaje praktycznie każdy pracownik. Są też comiesięczne premie za wyniki, ale to zależy od działu, w ktorym pracujesz, bo każdy dzial ma swoje KPI i cele. W ciągu roku możesz dostać nawet kilka podwyżek, ale wszystko zależy od tego jak cię ocenia twoj przełożony.

R.A.
@pracownik

obecnie właściciel firmy nie pojawia się od roku i nie ma z nim kontaktu, więc nie wiem o czym piszesz

@była pracownica

Zgadzam się, jest coraz gorzej z roku na rok, kiedyś można było chociaż śniadanie zjeść w firmie, od jakiegoś czasu jAnusz nawet lodówki opróżnił...

@Paul O.

Co to znaczy, że lodówki opóźnił? Że są puste, czy ich już nie ma wcale? I jak to już nie można zjeść swobodnie śniadania? Nie ma żadnej kantyny, aby usiąść i zjeść, czy firma nie chce za bardzo dawać czasu na zjedzenie?

Januszexy

Januszexowi chodzi o to, ze kiedyś firma sponsorowała śniadania a teraz boli go, ze już nie sponsoruje. I cyk negatywna opinia, jakby to było obowiazkiem firmy żeby komuś podkładać pod nos bułki z szynka i serem. Każdy dorosły obywatel tego kraju wie, ze do pracy się przychodzi najedzonym albo ze śniadaniem od żony. Kuchnia jest normalnie dostępna, kawa herbata woda są nielimitowane, można usiąść skorzystać i zjeść swoje śniadanie. Większość firm np kawy nie sponsoruje, to może ich do Pip od razu za to zgłosić.

Renia
@Paul O.

Mam rozumieć, że w tym roku nie było podwyżek, ani premii? Osoba wyżej pisała, że tylko wybrani dostają np. bonusy świąteczne. To jakie warunki trzeba niby spełnić, aby się załapać? No i te podwyżki ile wynoszą zazwyczaj, jest na co czekać ?

@Renia

Z 'bonusami' świątecznymi wyglądało tak, że za 3, 5, 7, 9, 11 i wielokrotność przepracowanych lat, dostawało się odpowiednio 300zł, 500zł, 700zł, 900zł brutto itd. Z kolei ci którzy przepracowali 2, 4, 8, 10, 12, 14 itd., czyli parzyste lata (oraz ci którzy przepracowali tylko 1 rok), nie dostali żadnego bonusu. Wiem, wiem brzmi jak niewiarygodnie głupi pomysł, ale niestety tak było :)

@Paul O.

Nawet żadnych upominków nie dostawali? A czy pracownicy się buntowali i zgłaszali tą niesprawiedliwość? Przełożeni nie chcieli jakoś lepiej tego systemu uporządkować?

Xp odp

Ale to nie jest tak, ze system działa ze jedni dostają a drudzy nie. Jest tak ze dostajesz w nieparzysta rocznice zatrudnienia. Jak w 2022 roku osoba x miała 3 lata a osoba y miała 4 lata, to osoba x dostała 300 zł. W 2023 roku już osoba x miała 4 lata a osoba y miała 5 lat, wiec osoba y dostala 500 zł. To jest tak, ze dostajes nagrodzę za ilość przepracowanych lat ale raz na dwa lata, wtedy kiedy rocznica zatrudnienia jest nieparzysta.

@Xp odp

Poszukuję pracy w Elbląg na stanowisku Business Development Manager. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Programista Php

W Furgonetka – Made in Elbląg: miałem 2 etapy rekrutacji, pierwszy był online.

Pytania teoretyczne w czasie rozmowy online: 1. PSR 2. Webserwisy (REST, SOAP) 3. Zmienne statyczne i jak się do nich odwoływać 4. trait 5. elasticserch Zadania z drugiego etapu: 1. pętla od 0 do 100 i wyświetl "3" gdy liczba jest podzielna przez 3, "5" gdy podzielna przez 5, "3 i 5" gdy jest podzielna przez 3 i 5, i wyjdź z pętli gdy jest równa 99 2. drugie: zapytanie do bazy z dwoma tablicami: wyświetl 5 userów, którzy mają największą sprzedaż wraz z sumą sprzedaży 3. trzecie: połączenie z bazą mysql i wyświetlenie selecta 4. czwarte zadanie to takie bardziej rozbudowane, ale dokładnie opisane: typu utwórz klasę abstrakcyjną o nazwie, utwórz interfejs o nazwie itd. i na koniec trzeba było uruchomić samochód i włączyć światła (w sensie echo "włącz samochód")

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z Furgonetka.pl Bardzo duże nieścisłości w wycenie paczek. Powodują że firmy kurierskie po ok. 2 tygodniach przesyłają żądania o dopłacie do źle wycenionej przesyłki. Nie dopłaty sięgają 100%. Wygląda to na ew.układ pomiędzy Furgonetka.pl, a firmami kurierskimi. Oczywiście firma całą odpowiedzialnością za błąd obciąża klientów.

Firma posiada aktualną ofertę pracy dla react developera. Szczególnie mnie tu zainteresowała pensja, bo widełki z ogłoszenia to 15 000 - 25 000 zł netto, bo to kontrakt b2b. I widziałam tam, że dają też 16 dni płatnego urlopu na tym kontrakcie. A jak właściwie firma rozlicza się z tego urlopu, skoro to nie UoP i kodeks pracy nie obowiązuje? W tym kontrakcie jest to wpisane, że dana osoba ma do tego prawo, czy to raczej 'na gębę' obietnica?

Ja tylko głośno myślę...

Kacha
@Ja tylko głośno myślę...

Właśnie czytałam, że jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej. Widzę, że nie za bardzo chcesz dojeżdżać do biura. Ja też mam daleko a myślę nad pracą. Powiesz jaki jest podział na pracę w domu a dojazdami do biura?

Jonasz
@Ja tylko głośno myślę...

Szczerze to wątpię, żeby jAnusz zgodził się kiedykolwiek na full remote, tendencja jest raczej w drugą stronę... Niebawem Święta, kto tym razem dostanie ten marny dodatek? Parzyści czy nieparzyści? Oto jest pytanie...

@Jonasz

No właśnie a czemu macie tak, że jednak hybryda a nie można 100% z domu? Widziałem, że od ponad tygodnia react dev jest na celowniku i właśnie już wcześniej się zastawiałem nad tym trybem. Kiedy planujecie przy tym wpuścić jakiegoś juniora w swoje szeregi? Po wymogach widzę, że jednak 2 lata doświadczenia trzeba mieć

@Gość

Jak to jest z tym MacBook pro który firma daje osobie na stanowisku Regular/Senior PHP Developer. Fajnie że napisali, że takie coś dają, ale co jak ktoś woli laptop z Windowsem? Czy jest opcja na taki sprzęt? A i czy jak dostaje się elektronikę to można ją tez brać do domu i korzystać prywatnie?

Des

Można na Macu można na Windowsie czy Linuxie. Pracuje się hybrydowo więc też z domu.

@Des

I jak to wygląda, jeśli chodzi o ilość dni pracy z domu, a z biura? Czy można zdecydować samemu, w które dni chce się pracować w trybie home office? :) Czy jest to z góry narzucone przez szefostwo? Napiszcie, bo myślę cały czas, czy składać to CV, czy nie...

Cezary Wąsiakowski

W dniu 02/10 zamówiłem kuriera DPD korzystając z portalu furgonetka pl . Zwracałem wiatrówkę zakupioną w sklepie combat.pl (14 dniowy zwrot konsumencki) Przesyłką oczywiście została poprawnie zapakowana oraz oznaczona . Po kilku dniach paczka nadal była w transporcie wiec sie zaniepokoiłem . Niestety jakiekolwiek zgłoszenie reklamacyjne było możliwe dopiero po 30 dniach , ponieważ tyle czasu na DPD na znalezienie paczki . Finalnie po tym czasie DPD potwierdziło ze nie mają mojej przesyłki , wiec złożyłem reklamacje w furgonetka aby wypłacili ni zwrot ubezpieczenia (paczka była ubezpieczona na 1500 zł 1000657025087U Reklamacja została przyjęta a furgonetka przekazała ja do DPD (chore ze pośrednik tak działa ) Finalnie okazało sie ze paczka jednak sie znalazła a dokładnie DPD okleiło ją sobie innym numerem 1000657025067U i dostarczyli moją wiatrówkę do jakiegoś obcego człowieka a nie do firmy COMBAT.pl Finalnie podobno próbowali odzyskać paczke ale bezskutecznie , jakiś koleś przygarnął sobie moją przesyłkę a dpd umywa ręce. Aktualnie sprawę zgłaszam na POLICJE oraz do rzecznika , ze firma DPD oraz furgonetka nie chcą wypłacić mi 1500 zł odszkodowania z tytułu braku realizacji zlecenia pod wskazany adres w przesyła . Jeszcze sie przejada i odbije im sie to czkawką . ZOSTAŁEM OKRADZIONY na 1500 zł i żadna ze stron nie poczuwa sie do rekompensaty . ale z winy DPD została oklejona innym numerem przesyłki i została dostarczona do obcej osoby . Cezary Wąsiakowski

Anula

Uuuu ta atmosfera, to jest kiepska między pracownikami czy raczej między nimi a szefostwem? Struktura jest tu mocno hierarchiczna? Wgl firma stara się dbać o atmosferę, np. poprzez imprezki firmowe, czy wcale nie podejmuje żadnych działań?

Januszewo
@Anula

Wg mnie nie stara się, imprezy jeśli już to organizowane są najczęściej w firmowym ogródku lub w siedzibie, czyli po jak najmniejszych kosztach.

Denis
@Januszewo

A poziom wynagrodzeń jak wpływa - jeśli wpływa - na zadowolenie z pracy? Bo nie wiem w sumie jak tam w firmie wzajemnie się do siebie odnosicie i od czego Wasze relacje zależą?

jjj999

Zero informacji zwrotnej po przejściu do kolejnego etapu rekrutacji. Wykonałam zadanie rekrutacyjne i cisza. Po dwóch mailach, które wysłałam dowiaduje się, że rekrutacja została zakończona. Uważam, że takie traktowanie kandydatów jest żenujące.

ciekawa
@jjj999

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

Xyz
@jjj999

Miałam dokładnie taką samą sytuację. Czas zmarnowany na rozmowę, a na późniejszym etapie wykonanie zadań rekrutacyjnych, po których nie otrzymałam żadnej odpowiedzi zwrotnej. Na mojego maila z zapytaniem o status procesu rekrutacyjnego również mi nie odpowiedziano. Nieprofesjonalne podejście do kandydatów.

@Xyz

Dużo było tych zadań rekrutacyjnych? Czego dotyczyły? Były mocno angażujące czy dało się je szybko zrobić?

P

Obecnie dwóch właścicieli przebywa na urlopie i nie wiadomo kiedy wrócą. Przestrzegam wszystkich nowych kandydatów do pracy, nie wiadomo czy to nie są ostatnie miesiące działalności firmy na rynku.

Marta Borkowska - dział HR
@P

Szanowny/a @P, widzę, że zaniepokoił Cię urlop wypoczynkowy Właścicieli firmy w sezonie urlopowym :). Jak większość firm o ugruntowanej pozycji na rynku, które skrupulatnie realizują politykę personalną, mamy bardzo precyzyjnie określone zasady zarządzania - nawet pod nieobecność Właścicieli firmy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę menadżerską, posiadamy zaawansowane produkty, właściwą strategię i elastyczność biznesową i ta nieobecność nie oznacza "ostatnich miesięcy działalności na rynku". Jeżeli masz zastrzeżenia/pytania to zapraszam Cię do kontaktu z Twoim bezpośrednim przełożonym lub działem HR, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

@Marta Borkowska - dział HR

Sezon urlopowy się skończył czy jeszcze nie? :)

Elżbieta
@P

pytasz o to czy wlasciciele wrocili z urlopow? tez jestem ciekawa? strona www dziala normalnie wiec chyba wszystko w porzadku, P panikowal ;) ciekawe jak z zatrudnieniami w firmie aktualnie

@Elżbieta

z tego co wiem to nie wrócili

Mikołaj
@P

Wygląda to tak, jakby firma miała kłopoty, czy wręcz przeciwnie i są w planach kolejne rekrutacje? Inna sprawa to warunki pracy. Napisano tu, że płace niskie. Ile mogłaby nowa osoba zarobić i jakie są wymagania względem pracy?

@Mikołaj

Kłopoty, nawet już Pani Marta nie pracuje :(

Grzegorz
@P

Oj, a z nią co się stało? Więcej osób przestało pracować w ostatnim czasie czy tylko ona? I jak to się ma do nowych zatrudnień?

Świnka
@Grzegorz

Podobno znalazła lepszą pracę. Z normalną atmosferą i komunikacją.

Mateusz
@Grzegorz

Tak, sporo osób w ostatnim czasie szef zwolnił. Marta B, czyli head of HR też już tu nie pracuje. Ogólnie atmosfera kiepska.

Ten co chodzi własnymi ścieżka
@Mateusz

Początki współpracy były bardzo obiecujące. Perspektywa rozwoju, praca zdalna, świetne zadania, nowoczesne zarządzanie itp. Niestety to były tylko obietnice bez pokrycia. Fatalna komunikacja, ciągłe zmiany decyzji, brak umiejętności zarządzania ludźmi, nierówne traktowanie, kloaczny język podczas spotkań online. Wielkie rozczarowanie. Nie polecam.

Ewela

W firmie pracuję już kilka ładnych lat. Zapewne wielu Polaków do pracy chodzi niechętnie i tratuje ją jak przykry obowiązek. Podejście zmienia się, gdy trafi się na pracę satysfakcjonującą, w miejscu, w którym jest się traktowanym z szacunkiem, i w którym człowiek czuje, że jest słuchany i doceniany. Takim miejscem jest właśnie Furgonetka. Pomimo spędzonych tu lat, nie czuję żadnej potrzeby zmian. Mam możliwość rozwijać się, uczestniczyć zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych szkoleniach oraz zarabiać godne pieniądze. Mogę liczyć na stałe wsparcie zespołu, przełożonych oraz innych pracowników, jak np. udzielająca się tu Rekruterka, w sytuacji, gdy potrzebuję jakiejś wiedzy związanej z zatrudnieniem i przysługującymi mi benefitami. Życzę Wszystkim, aby trafili do tak przyjaznej firmy jak nasza ;)

To chyba żart
@Ewela

A to ciekawa historia dopiero

Kazimierz
@Ewela

Fajnie że tak pozytywnie się wypowiadasz o firmie. Te godne zarobki to ile mniej więcej. Podasz widełki, żebym mógł się zorientować zanim wyślę CV?

@Kazimierz

Ja akurat pracuję w dziale obsługi klienta, więc mogę się wypowiedzieć na temat pracy w BOK. Pensja oczywiście zależy od stanowiska, doświadczenia i kompetencji (mamy w dziale comiesięczny monitoring rozmów, dzięki któremu możesz szybko awansować, jeśli rzeczywiście poprawnie wykonujesz swoją pracę). Ścieżka kariery wygląda tak, że na początku ruszasz jako Młodszy Specjalista, później zostajesz Specjalistą, następnie Starszym Specjalistą, a jeśli wykazujesz się dużą wiedzą merytoryczną i dobrą organizacją pracy/fajnymi pomysłami rozwojowymi, to jeszcze masz opcję objąć stanowisko Lidera zespołu i Kierownika działu albo konkretnego produktu Furgonetki. Widełki oczywiście są, jednak stanowisko, które obejmujesz i konkretna kwota zawsze zależy od Twoich indywidualnych kompetencji, więc nie znając Cię, Twojego doświadczenia zawodowego i w ogóle działu, w którym chciałbyś pracować, trudno mi mówić o jakichś konkretnych kwotach. Nie chcę podać Ci błędnej informacji. Firma ciągle pnie się w górę, więc obecnie trwa rekrutacja i do BOK i do działu handlowego, i finansowego, i IT. CV warto wysłać, przyjdziesz na rozmowę, zostaniesz zapytany o Twoje oczekiwania finansowe i jeśli obie strony będą zainteresowane współpracą, to HR będzie się starał Twoje oczekiwania $$ spełnić ;) A nawet jak współpracy nie nawiążesz, to zawsze będziesz miał w kieszeni fajne doświadczenie z udziału w profesjonalnej rozmowie kwalifikacyjnej, tak na przyszłość ;)

@To chyba żart

Jeśli odnosisz się do mojej wypowiedzi, to podpisz się proszę przynajmniej prawdziwym imieniem ;) Będę wiedziała, z kim z "byłych pracowników" mam przyjemność wymienić się spostrzeżeniami ;) Pracuję w Furgonetce już ponad 6 lat, więc zapewne się dobrze znamy ;)

@Ewela

Czy podczas obecnych rekrutacji nadal są przeprowadzane testy ?

Ewela

Do działu obsługi klienta rekrutacja obecnie odbywa się bez testów. Przeprowadzona jest po prostu rozmowa kwalifikacyjna ;)

Agata

Potwierdzam, byłam na rozmowie i nie było podczas niej żadnego testu. Ogólnie cała rekrutacja przebiegła w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze.

Obecny pracownik
@Ewela

Zgadzam się w całości z przedmówczynią :)

Aga
@Ewela

firma dba o pracowników, a rozmowa rekrutacyjna była przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze ;)

To chyba żart
@Ewela

Akurat jestem JESZCZE pracownikem furgonetki. Firma powinna przeprowadzić jakaś anonimowa ankietę zadowolenia z pracy w furgonie bo właścicielom należy się kubeł zimnej wody.

Marta Borkowska - Rekruterka
@To chyba żart

Cześć :) odezwij się do mnie - proszę - nie ma takiego problemu, którego nie moglibyśmy wspólnie rozwiązać :)

@Aga

w jaki sposób firma dba o swoich pracowników :-) ?

Aga
@Marzena

mamy wytyczoną bardzo fajną i jasną ścieżkę kariery, z której może skorzystać każdy pracownik, są różnego rodzaju benefity jak darmowe lekcje języka angielskiego czy karta multisport, pracodawca również dopłaca do kursów, które nie są związane z naszą branżą. Czuję, że jest tu indywidualne podejście do pracownika, nie jestem pozostawiona sama sobie ;)

Ewelina
@Aga

Uuu fajnie! I bez względu na to jakie masz stanowisko, to każdy tak ma? :) Macie też jakąś prywatną opiekę medyczną moze?

Czemu tak uważasz?

Kamila
@Ewela

Haha traktowani z szacunkiem. Piękne, uśmiałam się że hej. Beznadziejna atmosfera jak biznesik z lat 90.

Lizu lizu
@Ewela

Ciekawe czy na wsparcie, satysfakcję i docenienie mogła liczyć rekruterka o której piszesz, a która z dnia na dzień została zwolniona? Proponuję popatrzeć na to wszystko trochę obiektywnie. Pozdrawiam

Alfa21
@Marta Borkowska - Rekruterka

Przy jakiej ulicy w Elblagu znajduje się siedziba furgonetki, dział telefonicznej obsługi klienta itp?

Alfa21

Na jakiej ulicy w Elblągu mieści się siedziba furgonetki?

Bartek

Proponuje Wam nie przechodzić z poważnych firm ugruntowanych na rynku do tej firmy. Stracicie czas, popsujecie sobie CV. Traficie do firmy, bez żadnej stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Tu jest bardzo słabo. Będą Was mamić na rozmowie ale nie dajcie się nabrać!

Zośka
@Bartek

Hej, a skąd masz to całe info? Masz jakieś potwierdzenie na to wszystko, czy po opiniach oceniasz? Ciężko po tak lakonicznych wywodach wyrobić sobie opinię. Jesteś pracownikiem czy byłym pracownikiem?

Bartek
@Zośka

Jestem byłym pracownikiem. Wszystko jest prawdą co napisałem.

Marta Borkowska - dział HR
@Bartek

Bartek dziękuję Ci za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeżeli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię zaniepokoić, to proszę o bezpośredni kontakt. Tylko dzięki temu będę mogła zbadać sytuację. Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych.

@Bartek

Zgadzam się z Bartkiem, też tutaj pracowałam i nie polecam. Nie ma w tej firmie poczucia stabilności, w każdej chwili możesz zostać zowlniony/a, na próżno szukać tu docenienia.

Kogo masz na myśli pisząc kierownik? O jakim dziale piszesz? Jakie nieprawidłowości masz na myśli? Z Twojej wypowiedzi nie wynika o kogo może chodzić.

Apel do zarzadu

O widzę że mój wpis o Elblągu uderzył w samo sedno ponieważ natychmiast został usunięty. W myśl zasady- uderz w stół a nożyce same się odezwą

apel
@Apel do zarzadu

a napisz proszę tak w skrócie o co chodziło, o jakie nieprawidłowości, o jakiego kierownika, jaki dział? :)

Mario

Ta firma to jeden wielki żart, jeżeli koniecznie chcecie się przekonać jak pracowało się dawniej, we wczesnych latach PRL, to polecam. W każdym innym przypadku radzę poszukać czegoś innego. Dużo lepiej na tym wyjdziecie i oszczędzicie sobie nerwów.

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tej firmy, 'bonusy' świąteczne w roku 2022 to był jakiś nieśmieszny żart... Radzę dobrze się zastanowić przed wysłaniem aplikacji.

Kamil
@Marta

A dziwisz się? Ta firma mentalnie zatrzymała się w latach 80-tych. Tutaj nawet praca zdalna to zło konieczne i trzeba się meldować w biurze nie wiadomo po co i na co. Nie polecam.

Ilona
@Kamil

Hmmm co konkretnie to oznacza? Mam na myśli, czy firma stawia na prace hybrydową i łączenie domu z biurem? Bo tak wynika, jakby była praca zdalna, ale trzeba przyjechać na chwilę do biura tylko po to, aby się pokazać? Jak wygląda konkretnie ten system pracy?

Jamal

Odradzam korzystanie z ich usług. Furgonetka to (usunięte przez administratora) i naciągacze !!! Doliczają dodatkowe opłaty za nadanie przesyłki nawet po ponad miesiącu od nadania paczki, wg. sobie tylko znanego przelicznika i taryfikatora, twierdząc, że to wykonawca usługi.

Jamal

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Furgonetka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Furgonetka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Furgonetka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Furgonetka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Furgonetka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Furgonetka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Furgonetka Sp. z o.o.
  • Inżynierska 8
    03-422 Warszawa

Grupa Furgonetka Sp. z o.o.