Euro24 Sp. z o.o Sp.K

Rzeszów

Opinie o Euro24 Sp. z o.o Sp.K

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Chcesz dowiedzieć się więcej o Euro24 Sp. z o.o Sp.K? Poznać firmę bliżej? Zachęcam do odwiedzenia jej strony internetowej: http://euro24.co/ A Wy jak oceniacie powyższą firmę jako pracodawcę?

Alicja

sd
użytkownik zarejestrowany

Z tego co słyszałem @kuna, to ostatnio nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.

Zostaw opinię o Euro24 Sp. z o.o Sp.K - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro24 Sp. z o.o Sp.K