Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

Łódź

Opinie o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

change Toruń

Nie polecam pracy w Change. Bielizna jest strasznie droga, jakość bardzo średnia, towar przerzucany między sklepami, często zniszczony, brudny, a i tak trzeba go sprzedać, dając śmieszny rabat, lub "udając" że się owej wady nie zauważyło. Albo najlepiej wziąc do domu i wyprać/zeszyć... Dziewczyny muszą skakać po witrynie na drabinach jak małpy, wieszać jakieś durne pompony , haczyki, plakaty, z dokładnością do milimetrów a jest to bardzo niebezpieczne i niedozwolone. Dziewczyny muszą proponować (czyt. wciskać), ponieważ są rozliczane z wejść do sklepu, ze sztuk na paragonie, jest wyliczana jakaś durna efektywność i kilka innych wskaźnków. Trzeba latać za klienką jak pies, stać pod przymierzalnią i wkładać jej ręce w cycki i mowić zawsze że wygląda jak milion dolarów. Byle tylko kupiła. "Przyszla po biały push -up. Nie masz rozmiaru? To nic, daj jej do przymierzalni czarny full cup, powiedz że wygląda bosko, może kupi." Śmieszne. Nie wolno tam być naturalnym ani swobodnym. Liczą się tylko "standardy" Plany są śmiesznie wysokie, nie do zrobienia. Kierowniczka w Toruniu jest niezrównoważona, wykorzystuje pracownice, nie szanuje, natychmiast zwalnia nie pozwalając na rozwój i własne pomysły i inwencję. Sama jest bardzo nachalna i nienaturalnie miła dla klientek, a zaraz po wyjściu Pani z salonu, komentuje jej wygląd lub tuszę. No, chyba że klientka zostawi 5 stówek, wtedy nic już się ie liczy. Praca tylko na przeczekanie, bardzo męcząca psychicznie. Fizycznie też, bo usiąść nie można , zjeść porządnie też nie ma gdzie, eh....

Jaś fasola

Dowiedziałem się od znajomego że magazyn na Kablowej płaci identycznie tyle samo co market Selgros gdzie masz mniej obowiązków i jedną zmianę.Chyba że dostanie się premie która jest dla wybranych to wyjdzie kilka złotych więcej na korzyść Change. Bardzo słaba płaca jak na magazyn.Powinno być 2500 brutto(około 1800zł) na sam start.

Dobrzezejuzmnietamniema

Nie polecam pracy w tej firmie. To taka trochę firma krzak. Kto mądry to odchodzi. Była jedna cudowna regionalna ale odeszła. Towar przesuwany między sklepami, ceny dramatycznie wysokie i niewspółmierne do jakości. Kierownik sklepu myśli ze jest bogiem i wykorzystuje swoje pracownice. Zarobki marne. Najniższa krajowa na podstawie. Obiecują premie ale plan daja nie do wyrobienia. Do sklepu nikt nie wchodzi to kazali liczyć ile ludzi przechodzi kolo salonu. Porażka.

Ram
@Dobrzezejuzmnietamniema 02.06.2017 10:09

Jak je wykorzystuje? Że tak w sensie seksualnie?

Jan kowalski

Prace jako magazynier w Change of Scandinavia na kablowej w Szczecinie również nie polecam. Praca jest na dwie zmiany , zarobki jakie proponują to 1600zl na rękę umowę o prace + jakams tam premie w wysokości 100-150zl brutto za efektywność czyli za wyrobienie sie ponad normę , oczywiście tylko dla wybranych . Zarobki jakie po roku pracy można osiągnąć to 2000 zł na rękę oczywiście mając drugi etat tam jako kierowca ! Dużą rotacja ludzi, co jakiś czas ponownie pojawiają sie ogłoszenia, kiepski dojazd który trwa godzinę jadac komunikacja miejska z centrum.

ja
@Jan kowalski 26.03.2017 16:36

Porażka na kablowej odkąd zmieniły się rządy to zwiększył się wyzysk praca po 10h wypłaty coraz mniej normalne do inspekcji pracy tylko donieść

Dobrzezejuzmnietamniema
@ja 10.04.2017 14:37

Inspekcja pracy by im się przydała ! Kto to słyszał żeby ludzie bez uprawnień skaKali po witrynach sklepowych robiąc robotę pracowników technicznych ? Poza tym 12 h w pracy i 3 h zmiana witryny bo kierownik się wypina a na drugi dzień musisz przyjść na 8 do pracy. Żenada. Nie ma nawet gdzie usiąść , do tego sztuczne nagabywanie klienta i standardy od czapy gdzie sami nic nie reprezentują.

Gosc

Nie polecam pracowac w Change of Scandinavia w magazynie na kablowej w szczecinie. Rotacja ludzi. Wladze trzymaja timliderowie patryk i pawel ze swoimi poplecznikami. Niszcza karzdego ktory sie nie podpozadkuje. Chamstwo, klamstwo i donosicielstwo z ich strony to normalka. (byly pracownik)

Gość

Tak, tak. Jak ktoś pływać nie umie to mówi, że woda za rzadka.

Dusi

Ja zgadzam się również z ta opinią i nie polecam tego pracodawcy. Dokładnie od kiedy jest nowa Dyrektor sprzedaży czyli od końca 2015r. są zwalniani ludzie za nie wyrabianie planów itp.Poprzednie regionalne odchodziły z tej firmy po paru miesiącach pracy przestrzegając przed obecną dyrektorka , która ich zdaniem stosuje "mobbing". A plany nie wyrabiane ponieważ nie ma płynności towaru.Towar tylko przesuwany z jednego sklepu do drugiego. Klientki odchodzą bo nie chcą tych samych modeli kupować . Jakość towaru też jak się okazało jest kiepska, wiecznie są reklamacje, a ceny wysokie . System premiowy wiecznie zmieniany. Najniższa krajowa a wymagania ogromne. Namawianie do oszukiwania klientek z rozmiarami, nowa metoda sprzedaży obecnej Pani " trener" marki Change, która od niedawna objęła to stanowisko.

besi

Również nie polecam pracy w tej firmie. Najniższa krajowa, premia pożal się Boże. Zwalniają za nie wyrobienie planów na co niestety nie mam czasem wpływu.

Xoxo

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie, całkowita kontrola nad wszystkim a odkąd Przyszła nowa Pani Kierownik Regionalna zaczęło się dziać coraz gorzej w tej firmie. Brak nowego asortymentu, powoduje że nawet klientki odchodzą od tej firmy. Nie wróżę przyszłości tej firmie. Cieszę się że dawno w niej już nie pracuje.

Zostaw opinię o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.