Opinie o Alfa Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alfa Finance Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfa Finance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Adela Nowy wpis

Też właśnie zastanawiałam sie co z nimi nie tak bo ostatnia oferta jaka od nich mam jest sprzed lat. do teraz nikt nie powiedział wprost ze upadli a zapowiadali dawniej zwolnienia. Jak to sie skończyło w końcu?

Jak ze studentami w Alfa Finance Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pewnie, obecnie w naszym zespole są osoby studiujące.

pracownik Nowy wpis

bo tylko studenci ktorzy maja wspracie od rodzicow zgodza sie na tak niska stawke. szczerze pracy w tej firmie nie polecam, balagan, brak profesjonalizmu

X Nowy wpis

Witam, czy firma upadła? Telefony wyłączone, brak wiadomości e-mail od nich co się z nimi dzieje?

niezadowolony pracownik

Firma poleciała na dno. Osoba, która podjeła się zarządzania po poprzednim szefie nie potrafi tego robić i nie szanuje swoich pracowników. Udaje że problemy nie istnieją i dziwi się ze ludzie nie chcą pracować za 2200zł . W tej firmie nie ma dyskusji, bo jak masz swoje zdanie i mówisz je głośno to wylatujesz. Połowa kadry która potrafiła ogarnąć wiele rzeczy wyleciała za to ze mowili co im sie nie podoba. O premiach to można zapomnieć bo przecież każdy powinien się w ogole cieszyć wg szefa że ma zaszczyt tam pracować. Zgadzam się z przedmówcą. Czas zmienić pracę o czym myśli tam już 90 % ludzi.

Alfa ssie Nowy wpis
@niezadowolony pracownik

Prawda, totalnie nierzetelny pracodawca. Zwalniają ludzi z dnia na dzień. Kiepska kasa w kiepskiej atmosferze.

Kocur

Przerost formy nad treścią

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Alfa Finance Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w Alfa Finance Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

HR

Tak, każdy z naszych pracowników otrzymuje bony świąteczne oraz paczki na specjalne okazje.

Hanna

Na jakie stanowiska są wakaty? Jaka jest możliwość zatrudnienia?

HR
@Hanna

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert: (usunięte przez administratora)

Firma rok temu super ! Szef i kadra tez !wszystko z pasja i energia! Coz ...teraz po zmianie szefa ciężko powiedzieć coś dobrego o szefie który nie wie co robi i kadry której tak naprawdę juz nie ma... firma teraz raczej spada niż się wznosi ..a szkoda..trzeba zmieniać robotę ..

Krzysztof

Fajny macie ten pakiet socjalny. W sumie jak firma ma opinię bardzo dobrej dla pracowników to normalne.

Jak wygląda praca w Alfa Finance Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy integracyjne co kwartał i bonus na Boże Narodzenie

magfo12

Polecam tego pracodawcę z całego serca!!!!

Kuba W.
@magfo12

Ironia czy na poważnie?

oferta

Opis stanowiska pracy Profesjonalna obsługa Klientów Spółki drogą telefoniczną oraz poprzez email; Udzielanie informacji o produktach firmy; Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami; Procesowanie i przetwarzanie internetowych wniosków o pożyczkę; Zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Oferujemy Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy; Pracę w młodym i dynamicznym zespole; Przyjazną atmosferę pracy. Wymagania Wykształcenie minimum średnie; Wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja; Nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole; Gotowość do pracy w systemie zmianowym; Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem. Prezentacja firmy Alfa Finance Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowej. W związku z rozbudową aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta.

zainteresowana

Czy ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie? Widzę, że pojawiły się ogłoszenia na Młodszego Specjalistę ds. obsługi klienta. Wiecie cos o tej firmie? Czym się zajmują?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Finance Sp. z o.o. - Warszawa

Alfa Finance Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowogrodzka 50/54 lok. 428
    00-695 Warszawa