Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Opinie o Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Dawid

Jak myślicie czy są szanse ma podwyżki?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?

@Cezary

wszyscy uciekają więc szukają jeleni ...

słyszeliście, ze w Swarzędzu dostali po dodatkowej pensji? nas jak zawsze mają w (usunięte przez administratora)

ambitny

Nie polecam nawet na poczatek. Automatycy to raczej elektromonterzy, jak ktorys umie z bolem znalezc cos w programie jest nazywany programista a jak odwazy sie zmienic cos, to juz jest szefem bandy. Mechanicy wyznaja zasade ze dobry mlot rozwiaze kazdy problem. Brygadzisci maja duzo pracy. Duza odpowiedzialnosc, a nie zawsze sa docenieni. Duzo stresu ale wedlug mnie bardzo dobrze sobie radza i angazuja sie. W dodatku musza sie znac na wszystkim transporcie robotach sterownikach silnikach, kablach, jak i konstrukcjach mechanicznych. Mozna sie od nich czegos nauczyc.

@ambitny

A Ty skad? Automatycy sa tylko na spawalni i bez problemu radza sobie z PLC, nawet czasami lepiej niz VW. Ewidentnie jestes jakims zakompleksionym cieciem...

@ambitny

Ewidentnie jestes cieciem brygadzista, njedocenionym i majacym kompleksym....jest dwoch brygadzistow ktorzy maja pojecie o pracy. Owoc lesny i przedstawiciel firmy agd. Reszta lacznie z czlowiekiem z montazu ktory nie dba o higiene sa daleko w tyle...

ambitny
@Rrr

Nie jestem brygadzistą. Jak ktos dobre slowo powie to wiara od razu ze musi byc brygadzista.

Automatyk

Rozmowa z dwiema osobami. Rozmowa konkretna i rzeczowa, miła atmosfera. Pytania o wykształcenie i doświadczenie. Jednakże prowadzący za dużo mówi i opowiada o sobie. I naprawdę na nikim nie robi to wrażenia, że pracował w inspekcji pracy. Myślał, że może kandydat się wystraszy. Wszystko było w porządku do momentu zaproponowanego wynagrodzenia. Zdecydowanie dla mnie było ono za niskie. Niestety firma nie chciała podjąć dalszych negocjacji w tym względzie, gdyż oferują szkolenia i możliwości rozwoju. Ale szkoleniami rachunkow się nie opłaci.

Doświadczenie, wykształcenie.

Panowie orientujecie się może czy to jest zgodne z prawem żeby blokować nam przejście np. Do VW albo Gestampu? Miał ktoś z was z tym już do czynienia?

Min
@anonymous

Zdaniem Internetów jest to nie legalne. Ochrona danych osobowych, przepływ info, konkurencja itp.

@anonymous

Nie ma zadnej oficjalnej blokady. Po prostu forma grzecznosciowa!

Ewelina

Co ciekawego dzieje się aktualnie w Clavey Personal Power? Widzę że firma prowadzi dość aktywnie rekrutacje, zarówno na stanowiska w Polsce (Poznań, Swarzędz, Białeżyce), jak i za granicą. Kto z Was pracował z tą firmą w kraju, a kto wyjeżdżał? Jak oceniacie organizowane przez Clavey wyjazdy? Wasze opinie będą bardzo cenne z uwagi na liczne oferty pracy od Clavey.

Były

Ciekawe co dzieje się z Pinokio. Szczękała niestety jeszcze jest a ten balagan w Swarzędzu to jego sprawka

Automatyk

Najlepszym czlowiekiem w tga jest M.B nic nie załatwisz stale trzeba przypominac bo niby zapomina totaony czlowiek ktory robote w Lays dostal jako mistrz. Pozdrawiam

Ja3
@Automatyk

Tylko ze MB ma kwalifikacje automatyka. Zapomina bo reszta kordynatorow jest selarami i nic nie robią

pracownik-swarzędz

Kierownik TGA maniek został zbanowany przez VW, ma zakaz wstępu na teren zakładów VW. To była najlepsza decyzja dla Claveja podjęta przez VW ! Teraz Clavey ma szansę na to że poprowadzi TGA jakiś czas.

@pracownik-swarzędz

A co się mańkiwi przydarzylo, że stracił zaufanie VW?

Pracownicy września/Swarzędz
@pracownik-swarzędz

Maniek to jedna z niewielu osób z klasą w tej firmie. Gdyby nie on to Clavey już w grudniu 2016 wygonilibybz wrzesni

PRacowik - Swarzędz/wrzesnia

kierownik tga został zbanowany przez błędne decyzje zarządu firmy clavey. jako jeden z niewielu zawsze walczył od podwyżki dla pracowników i dbał o dobra organizację i szkolenia. przed nim w tga we wrzesni i w swarzedzu nie było żadnego zarządzania totalne dno

sflustrowany

musimy zrobić tak jak automatycy? oni postawili ich pod ścianą i dostali to co chcieli. Sprawa w prasie ucichła i znowu mają nas w (usunięte przez administratora) jak się działo to codziennie całymi dniami tu siedzieli i obiecywali a teraz nie ma nikogo.

@sflustrowany

a co zrobili automatycy??

mogę coś powiedzieć

witam. Pracuje w tej firmie ok roku. Od stycznia tego roku firma clavey cofa sie do tego co było jak bylem nowy. Brak nadgodzin płatnych, brak ludzi na zmianach, co przenosi się ze jeden pracownik musi robić za dwóch. W biurach pojawiają sie jakieś pisma bez podpisu tak jak by sobie ktoś wszedł i powiesił. tak samo grafiki wiszą nie aktualne nie podpisane przez przełożonego. Socjalu nie było i nie będzie bo firma bierze wszystko do siebie. Ludzie bez przeszkoln, maszyny nowoczesne, ludzie z vw maja co chwile szkolenia, co firma clavey nie wysyła ludzi. Bo liczy się sztuka. Ludzie nie znaja terenu na którym pracują bo brygadzisci nie potrafią oprowadzic sami się motaja.

Xxx

http://radio-wrzesnia.pl/pracownicy-w-vw-czuja-sie-oszukani/amp/ cala prawda

Xyz

http://radio-wrzesnia.pl/pracownicy-w-vw-czuja-sie-oszukani/#comment-5972 - kolejny przykład dobrych praktyk firmy. Pani Prezes - dobra robota! Właściciel na pewno Pani podziękuje za wyrobienie mu dobrej opinii!

Zuza

Tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania?

Expracownik

Wiadomość jest odpowiedzią na opinię „Clavey” Proszę nie wprowadzać w błąd opinii publicznej treściami typu „Chętnie porozmawiamy na ważne dla Państwa tematy„,które mogą być odebrane jako pozytywny stosunek pracodawcy do pracownika. Prawdą jest, że Clavey jest nie przestrzega zasad etycznych w stosunku do pracownika a wartość pracownika jest niedostrzegalna dla zarządu. Podsumowując, jednoznacznie nie polecam pracy dla Clavey.

Ut vw

Kierownik tga na imprezie firmowej zaszalał.

hubal

he he kontrola jakosci ,dział ok ale rozróznijcie tych naprawde wiernych. ci cichi są wierni firma ok pamietajcie szymonkom i kaaziom , i zdzisiom itp nie dajcie sie zwiesc

równierz wierny pracownik:)

popieram, zarobki ok, kadra ok. firma porządna i rzetelna i tyle.pozdrawiam

Szanowni Państwo, Wszelkie informacje i zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy cms@clavey.eu lub zapraszamy na rozmowę do naszego biura. Chętnie porozmawiamy na ważne dla Państwa tematy. Zespół Clavey

Zostaw merytoryczną opinię o Clavey Personal Power Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clavey Personal Power Sp. z o.o.