Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Opinie o Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Mlody

A gruby Misiu nadal się niczego nie nauczył. Nadal cmik za ćmikiem, nic nie robi i wszystko w (usunięte przez administratora)

Automotiv
@Mlody

Już na wypowiedzeniu...

Automatyk
@Mlody

Na wypowiedzeniu już...

heh

Brak słów. Firma oparta tylko i wyłącznie na zarobku...(usunięte przez administratora) Umowa podpisana na zasadzie, VW musi przerwać produkcję (z jakiś powodów)(usunięte przez administratora)Co za tym idzie? Wpychanie pracowników między wiersza, albo polityka co zrobić, aby pracownikowi nie zapłacić. Nie POLECAM, w bardziej (usunięte przez administratora)firmie nie pracowałem, człowiek się nie liczy tylko zysk, dla właściciela i nie mówimy tu o paru tysiącach !!!!!!

zaniepokojony

podobno piątek będzie ostatnim dniem produkcji. z tego co słychać to nas chyba ogłoszą postuj i wyślą do domu. Niestety postój według prawa to tylko 60% wynagrodzenia - podstawy. Będzie masakra, żadnych premii, nadgodzin, funkcyjnych tylko 60% podstawy? Słychać coś u was na obszarach?

Spawalnia

Zadowoleni z, aneksow po nowym roku?

@Spawalnia

Jestem zadowolony wreszcie zarabiam jak pracownik VW. Co prawda, pensja jak na stażu w VW, ale jednak.

Ktoś-coś

Oooo, Pan flustrat? Przecież droga wolna, z pewnością w czasach "niedoboru" pracowników wymieniana przez Pana firma zatrudni tak świetnego fachowca. Pozostaje zastanowić się, czy mają odpowiednie stanowisko dla osoby z takimi (z pewnością wysokimi) kompetencjami. Z tego co się orientuje, nie ma tam wolnego etatu w zarządzie. Propozycja stanowiska poniżej poziomu zarządu, mogła by być odebrane przez Pana jako "policzek". Pozdrawiam i życzę jednocześnie poprawy nastroju. :)

@Ktoś-coś

Przepraszam, bardzo ale zarobki w firmie nie są na wysokim poziomie i nie ma co ukrywać, jest normalnie ani dobrze ani zle i do tego cenny rosną nadal a wypłata nic nie wzrasta. Po drugie nikt nie pisał o żadnej posadzie, więc proszę czytać ze zrozumieniem.

Ciekawski
@Spawalnia

A były jakieś? Pozdrawiam

Automatyk

Rozmowa z dwiema osobami. Rozmowa konkretna i rzeczowa, miła atmosfera. Pytania o wykształcenie i doświadczenie. Jednakże prowadzący za dużo mówi i opowiada o sobie. I naprawdę na nikim nie robi to wrażenia, że pracował w inspekcji pracy. Myślał, że może kandydat się wystraszy. Wszystko było w porządku do momentu zaproponowanego wynagrodzenia. Zdecydowanie dla mnie było ono za niskie. Niestety firma nie chciała podjąć dalszych negocjacji w tym względzie, gdyż oferują szkolenia i możliwości rozwoju. Ale szkoleniami rachunkow się nie opłaci.

Doświadczenie, wykształcenie.

Czy często w firmie Clavey Personal Power Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Zenek

Raczej nigdy, jak jest jakiś awans to góra sama wybiera kandydata. Nie ma żadnego konkursu czy wcześniejszego info, ze jest wolne stanowisko.

Bronek
@Zenek

Raczej wybory z kapelusza. Osoby na gorze bez doswiadczenia w zarzadzaniu i bez wiedzy technicznej.

Kik

Były wybory na brygadziste prawie nikt się nie zgłosił. Obawa przed podjęciem odpowiedzialności za prowadzenie tych NAJLEPSZYCH pracowników którzy wypowiadają się na forum jak to jest źle a nic nie robią. siedzicie przez cały czas na telefonach i szukacie sensacji. A tym którym tak było źle przeszli do innych firm i wrócili z podkulonym ogonem, siedza cicho

Ktoś-coś

Panie "Arku" - Po pierwsze: Od blisko kwartału brygadzistą nie jest automatyk. Pańskie niedoinformowanie wskazuje na to, że najprawdopodobniej nie pracuje Pan już w firmie C-ey. Po drugie: Jak mocno trzeba być zdesperowanym, aby nie pracować przy danym projekcie i nadal obrażać byłych współpracowników? Czyżby niespełnione oczekiwania? Nie został Pan doceniony? A być może, po prostu nie potrafi się Pan pogodzić z faktem, że był (co gorsza jest) Pan niekompetentny. Być może nie wniósł Pan nic pozytywnego do firmy? Co gorsza, próbuje Pan negatywnie podgrzewać atmosferę zamiast skupić się na swoim obecnym zajęciu. To oczywiście nie służy Panu oraz nie wróży dobrze obecnemu pracodawcy - ale to już Pańska sprawa. Myślę, że większość rozsądnych czytelników tego forum, potrafi jednak rozpoznać prawdziwe powody wpisów osób zdesperowanych.

Arek
@Ktoś-coś

@misiaczku piszesz o tym co było to ja też pisze o przeszłości. Osoby na brygadziste się zgłosiły tylko nic z tym nie zrobiłeś. Dopiero jak fala krytyki spada to ruszasz cztery litery. Taki jesteś autentyczny...

@Arek

@ MM - Tylko o Panu pisałem w czasie przeszłym. Co do moich "czterech liter" - to proszę zająć się własnymi (nawet tutaj przydało by się troszkę kultury osobistej ). Prostując Pana nieprawdziwe informacje: podczas wewnętrznej rekrutacji na stanowisko brygadzisty, zgłosiło się 3 pracowników. Z czego 2 z lakierni, 1 ze spawalni. Potrzebny był brygadzista w obszarze spawalni. Po złożeniu konkretnej propozycji jednemu z pracowników lakierni, ten wycofał swoją kandydaturę. Powód - nie odpowiadał temu Panu obszar pracy. Następną propozycje otrzymał pracownik ze spawalni. Pracownik ją zaakceptował. Tyle w temacie. Sądzę, że to wyjaśnienie przybliży nas choć trochę do prawdy w tej sprawie. Jednocześnie chciałbym zakończyć dyskusję z Panem "Arkiem", ze względu na to, że chcąc zaszkodzić byłym współpracownikom oraz firmie, posługuje się kłamstwami lub półprawdami. W takiej sytuacji trudno polemizować dalej.

Maniek
@Ktoś-coś

Jak trzeba być zdesperowanym żeby zawsze szukać drugiego dna, obrazac byłych współpracowników, którzy po prostu podjęli decyzję o odcięciu się od ciebie... Jaki trzeba mieć charakterek żeby jako przełożony ubliżać swoim pracownikom, wskazywac im gdzie jest ich miejsce na forum... jakim trzeba być zepsutym żeby oczerniać za plecami swoich przełożonych, z właścicielami firmy włącznie... (usunięte przez administratora) Bez odbioru Maniek

Co do kierownika to kiepskie opinie na jego temat były już za czasów Swarzędza - chyba zesłali go tu za karę. Dodatkowo ściągnął (usunięte przez administratora)przyjaciela z poprzedniej pracy - koordynatora z spawalni. Razem służbowymi samochodami z całymi rodzinami za nasze urlopuję się w Chorwacji. Do tego wszystkiego ściągnął jeszcze do biura żonę i syna swojego czasu. Totalna (usunięte przez administratora) - brakuje jeszcze córki i babci. (usunięte przez administratora) i ze prezes na to pozwala. Robią go w (usunięte przez administratora) jakichą.

A czy właśnie nie o to chodzi? Uzależnić całą rodzinę od siebie, jak jeden podskoczy, to wszyscy wylatują i zostają bez środków do życia. Więc wykonują potulnie polecenia, a dopóki to robią są nie do ruszenia. I szefostwo w Niemczech zadowolone i polski parobek szczęśliwy.

Obserwator

To prawda że na spawalni jest brygadzista który dyryguje i sprawdza każdego pracownika, a nawet swoich narzędzi nigdy nie użył?

Byly praciwnik
@Obserwator

Czyzby mowa o didzeju z łancuchowa

Jonson

CPP to agencja pracy czy coś więcej?

Obserwator

Przestań siać zamęt piegowaty pracowniku I weź się lepiej do roboty.

Dawid spawalnia
@Obserwator

Zastrzeżenia co do mojej osoby polecam mówić prosto w twarz. A nie za plecami lub na portalu gowork. Pozdrawiam

Uciekinier
@Dawid spawalnia

Miałeś uciekać do innej firmy i co? Lepiej narzekać w obecnej i siać ferment

Dawid spawalnia
@Uciekinier

Zapraszam do rozmowy w cztery oczy. Z internetowym "nobem" dyskusji prowadzil nie bede. Pozdrawiam

Cały czas

Cały czas obiecują gruszki na wierzbie, a jest jak bylo.

Zadowolony pracownik

Na głowę nie pada, wypłata na koncie 10 jest, praca przyjemna z nowymi technologiami czego chcieć więcej. Nie rozumiem tych wszystkich narzekań. Robić się nie chce to na zasiłek a nie zajmować miejsca ludziom którzy chcą pracować.

Ble ble
@Zadowolony pracownik

Wypłata jest zawsze do 10. Nie pada, jest cieplutko. Ale czy my na to narzekamy? Wyjezdzasz jak filip z konopii...Clavey to dobra firma i szanująca pracowników, ale tu chodzi o kierownictwo i tylko Września bo tam jest CPP. Nie chcemy takiego kolesiostwa! Nie chcemy takiego koordynatora! Nie chcemy takiego kierownika!

Ty
@Ble ble

Co do kierownika to kiepskie opinie na jego temat były już za czasów Swarzędza - chyba zesłali go tu za karę. Dodatkowo ściągnął przydupasa przyjaciela z poprzedniej pracy - koordynatora z spawalni. Razem służbowymi samochodami z całymi rodzinami za nasze urlopuję się w Chorwacji. Do tego wszystkiego ściągnął jeszcze do biura żonę i syna swojego czasu. Totalna patologia - brakuje jeszcze córki i babci. Kolesiostwo i ze prezes na to pozwala. Robią go w (usunięte przez administratora) jakichą.

Nie przejmujcie sie panowie po nowym roku będą podwyżki

Bob

Każda szanująca się firma powinna dac minimum inflację. Pytanie czy nasza firma to szanująca pracowników i siebie.

Hghg

Panowie już się zaczęło ????????kierownik ma się odwdzięczyć za te wszystkie wpisy. Ciekawe czy jakieś paragrafy to obejmują ????????

Po nowym roku mają być podwyżki

Poczekajcie panowie po nowym roku będą podwyżki

Nicki

Widzę, że robi się materiał do radia.

Czy w firmie Clavey są przewidziane jakieś benefity? np. wakacyjne, na święta, karta multisport czy specjaliści medyczni. Pytam bo często widzę ogłoszenia i zastanawia mnie czy pracownik dostaje gołą wypłatę adekwatną do doświadczenia i stażu pracy w firmie i większą po przepracowaniu jakiegoś tam czasu. Warto wysłać CV czy nie? Lepiej wiedzieć co i jak zamiast pakować się w tzw. "Kinder niespodzianke". Pozdrawiam

Jòzef
@Zainteresowany

Ogòlnie zarządzanie przez chaos i intrygę. Nie polecam pracy we Wrześni. Fatalne zarządzanie, premie zależne od humoru kierownika, stronniczość, żadnego rozwoju.

Kak
@Jòzef

Między najlepszym mechanikiem a słabym jest jakieś 3 OO a 4 OO brutto, nie ma motywacji do tego aby się starać.... nie polecam

George

Ogólnie rzecz biorąc sytuacja w firmie (w sensie zarobkowym) jest nie ciekawa. Wiadomo ktoś zaraz napisze, że ma wiele wiecej niż pozostali(usunięte przez administratora)Niestety w tym temacie też są osoby z solidarności. Żeby przyklepac to co powie "Góra" dostali propozycje paru stowek do podstawy, no i oni oczywiście zadowoleni i im wszystko pasuje. Ale już pomijając ten fakt. Jeżeli chodzi o temat zarobkowy, weźmy do przykladu stanowisko mechanik na utrzymaniu ruchu. Oferta na start ze strony firmy Clavey na rok 2019 to (usunięte przez administratora)zl, co ciekawe w roku 2016, również takie stawki firma proponowala.(usunięte przez administratora)Pracownicy wykonują takie same prace a taka różnica. (usunięte przez administratora)zl, dużo? Czy nie dużo? Zaraz ktoś napiszę, że ja mam wiecej. Dobrze, może i tak.. ale to jest kwota na start a nie po 3 latach doświadczenia w tym zawodzie! Dodam dodatkowo, że średnia pensja mechanika to plus minus 4500zl. Dziękuję, tyle w temacie:)

Xyz
@George

To ładnie tam zarabiacie.

Ktoś

Obrażanie kogoś w necie wychodzi wszystkim najlepiej,ale stanąć oko w oko już nie bo strach wam pewnie nie pozwala. Typowe dla hejterow smartfonowych zbesztac kogoś i patrzeć co się będzie działo z uśmiechem na twarzy. Ludzie nie srajcie w swoje gniazdo..... Nie pozdrawiam

Xyz1111
@Ktoś

(usunięte przez administratora)Takie pouczanie zastosuj na warsztacie i każdy Ci przyzna racje, a dlaczego....no bo wiedzą, że nigdy ich pojedyncze opinie nie wpłyną na nic, mogą tylko stracić prace lub ich podwyżka będzie wątpliwa i sie boją.. To jest kolesiostwo. Wsłuchaj się w ludzi którzy pracują na spawalnii(usunięte przez administratora) Ta bierność ze strony kierownictwa została już na tyle przyswojona przez te 4 lata, że nikt nie poruszał tego tematu, dopóki nie pojawiły sie jakieś komentarze i lawina ruszyła bo ludzie zdali sobie sprawe że nie tylko oni tak myślą i należy coś zmienic. Właśnie dzięki takim forum jak gowork możemy dać zarządowi sugestie, że coś jest źle. Jeśli Tobie wszystko pasuje, bo pracujesz na innym dziale lub wolisz jak się nikt nie wtrąca i siedzisz cicho w końcu sali z nadzieją że dorobisz na nadgodzinach to rób tak dalej ale na spawalni ludzie mają ambicje i napewno na innych działach też. Są ludzie którzy bardzo sie starają, są młodzi i liczą na to że ich starania będą docenione. Problem w tym że to kierownictwo nie robi nic z takimi ludźmi, z czasem ich ambicja słabnie i czekają tylko do kolejnej wypłaty, tracąc swoje lata, kiedy mogą coś w życiu osiągnąć. (usunięte przez administratora) To co tu ludzie piszą w większości jest prawdą i należy coś z tym zrobić. (usunięte przez administratora)

Hwt
@Xyz1111

Tołdi myśli ze naprawi coś kilkoma marnymi wystapieniami na warsztscie Razem z księciuniem nauczcie się od kolegòw koordynatorów z montażu i lakierni jak na cpdzien a nie od święta gada się z ludźmi i koordyjuje robotę

Obronca

Czytając te komentarze zauważyłem że wiara jest wiecznie niezadowolona. Chodziliscie za (usunięte przez administratora) zle macie platne nadgodziny i tez jest zle kieras zly(usunięte przez administratora) . Podwyzki sa i beda, ale trzeba cos dac od siebie a nie tylko wymagac.Potraficie tylko narzekać hejtowac kierownika ze ma golfa na wypasie i jaki to on zly i ze nic nie robi. A niech ma w koncu sobie na to zapracowal a nie sypial na warsztacie jak czesc(usunięte przez administratora)

Nicki
@Obronca

Prawda boli, ehhh. Nie macie szacunku do ludzi którzy zarabiają na twojego golfa i nie potraficie wziąć odpowiedzialności za bierność, którą odbija się awariami przez brak nadzoru. Ani wasze krzyki z biura VW nic nie pomogą ani nowy golf ani użalanie się nad sobą i swoim życiem

Thanor
@Obronca

Widzę, że odezwał się ten, kto cały czas grzeje fotel i nie odrywa oczu od smartfona ;) Proponuję jeszcze głębiej polizać to będzie większa premia na święta, może nawet dorzucą Ci coś do tej śmiesznej paczki świątecznej dla dzieci ;)

Szeryf
@Obronca

Kiedy my biegamy po awariach a brygadzista chodzi i tłumaczy się na spotkaniach na ktorych wy powinniscie byc, etedy zarabiamy pieniądze na podwyzki dla nas i wasxego golfa.

Antybrygol
@Szeryf

To od czego jest brygadzista w tej firmie jak nie od tego? Ułożyć grafik to każdy głupi umie. Pozdro

@Obronca

Widzę że kogoś strach obleciał, #obrońca boisz się że wylecisz za "kierownikiem" bo tata nie pomorze i skończy się oglądanie slizgaczy na firmowym komputerze?

A16
@Obserwator

Ślizgacze to jego specjalność. Obrońca hehe dobre...Panowie nie ma sensu więcej się produkować, poczekamy na odpowiedź prokurentów. Obrońca jak chciałeś zabłysnąć to teraz chyba się pogrążyłeś, ale jak tak chciałeś tomasz...twoja sprawa

Zostaw merytoryczną opinię o Clavey Personal Power Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clavey Personal Power Sp. z o.o.