Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Opinie o Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Przyszły Mechanik

A jak w innych lokalizacjach temat wygląda? Te opinie nie zachęcają

Juras

Wy się tu śmiejecie a niektórym się świat rozsypie.

Vw
@Juras

Na vw się świat nie kończy, jest milion możliwości, zasiłek, l4, zbieranie złomu, wycinanie katalizatorów, żebranie pod sklepem. Szkoda tylko, że leadec wjezdza ze swoją załogą z Poznania i dla nikogo z claveya nie będzie miejsca

Paul

Myśle że większości .

@Juras

Chyba Tym co w biurze siedzą

Optymista

Podobno Clavey wygrał kontrakt w Dubaju na obsługę centrum logistycznego gdzie będą potrzebować głównie kobiety ale mężczyzn też poszukują do sprzątania. Wiecie coś o tym? Chętnie zostanę to polecę sobie. Podobno płaca podstawę + 5% stawki + dieta 30zł. Hotel i wyżywienie w swoim zakresie. Ja jestem zainteresowany. Wylot podobno już w lutym. Kto ze mną leci?

@Optymista

A ile to jest 5%? Ja to szkole podstawową kończyłem a nie matematykę

U

I im się udało

Krałlejem teraz

Imo clavey oddał leadecowi kontrakt bo potrzebuje swoich doświadczonych pracowników przy ważniejszych kontraktach wnioskując po ich świątecznej wiadomości do pracowników.

Ziomek
@Krałlejem teraz

Teraz żeś dowalił jak łysy grzywką o kant kuli...Clavey i wielkie projekty....jak może firma która ma wprawionych ludzi gdzie kontrakt przebiega bez problemu, bez dodatkowych kosztów oddać komuś kontrakt....Ty myślisz że ludzi brakuje do pracy? Jak brakuje to wyjdzie w marcu jak będziesz roboty szukał czy faktycznie jest deficyt pracowników....im więcej tutaj czytam tych bzdur tym mam gorsze opinie o Was wszystkich..co dział to swój świat. Jeśli wierzysz Lotharowi w tę bzdury to powodzenia życzę.

Beny
@Krałlejem teraz

Tak tylko dokładnie wiemy, ze innych kontraktów nie ma. Nie ma tez pracy dla nas poza VW. Będą nam tak ściemniać tylko żeby dotrwać do końca kontraktu. Jak nie dotrwają to już są w całym VW przegrani. Z tego co słychać to pierwsze wypowiedzenia już poleciały. Tutaj akurat taktyka kto pierwszy ten lepszy może się sprawdzic

@Ziomek

Vidaxl mówi to Panu coś? Firma może mniej zamożna jak vw ale kontrakt bardziej wartościowy.

Lapa
@Krałlejem teraz

Centrum logistyczne to idealne miejsce pracy dla wykwalifikowanego pracownika UR -tylko trzeba zrobić papiery na wózek widlowy

@Lapa

Jaki wykwalifikowany jak to agencja pracy, każdy się nada

Automatyk

Rozmowa z dwiema osobami. Rozmowa konkretna i rzeczowa, miła atmosfera. Pytania o wykształcenie i doświadczenie. Jednakże prowadzący za dużo mówi i opowiada o sobie. I naprawdę na nikim nie robi to wrażenia, że pracował w inspekcji pracy. Myślał, że może kandydat się wystraszy. Wszystko było w porządku do momentu zaproponowanego wynagrodzenia. Zdecydowanie dla mnie było ono za niskie. Niestety firma nie chciała podjąć dalszych negocjacji w tym względzie, gdyż oferują szkolenia i możliwości rozwoju. Ale szkoleniami rachunkow się nie opłaci.

Doświadczenie, wykształcenie.

ZjebGenetyczny

Tako Porządna Firma Aż Łzy z oczu się leją . Dofinansowania na dojazdy Szkolinia Uprawnienia podrobili ludzia a tu tako3 (usunięte przez administratora) się zrobiła Gzie jo tero pracować będę czy Firma Clavey ma jakiś plan co zrobić z Ludźmi Mają Pracę bo w Lajdeku Robić nie mam zamiaru Ne będę że (usunięte przez administratora) lotoł jak (usunięte przez administratora) Czekam Niecierpliwie za informacjami od zarządu i związkami Pozdrawiam

Beka
@ZjebGenetyczny

Czas wracać do obory. Było dobrze ale się skończyło.

Kierman

Ludzie niech szukają innej pracy.

qwerty
@Kierman

Byli prokurenci zatrudniają. Ale konkurencja w marcu będzie duża, jak na raz wszyscy zaczna szukać

@qwerty

Dlatego lepiej odchodzić już teraz.

Zmb

Uważaj żeby Gruby nie wywalił numeru. Jak sobie koszty policzy to walnie plajtę i co wtedy. Kapitał 150 000 to nawet na ostatnia wypłatę nie starczy. VW Cię nie przejmie a konkurencja weźmie tylko wybranych znając życie. Na takie samo siano nie masz co liczyć.

Ohiom
@Zmb

Spawalnia nie jest w stanie utrzymać wszystkich ludzi. Podejrzewam że będzie redukcja wszystkiego co możliwe. Brak nadgodzin i premii i resztę dodatków będzie zabrane. Zwolnią ludzi do wymaganego minimum. Wszyscy Ci którzy brali największa kasę w tym dyrektor dyrektora który jest dyrektorem dyrektorki która jest dyrektorem dla samego siebie będą musieli oddać swoje słodycze bo szefo będzie bezlitosny. Cała spółka samych swoich straci wszystko to na co nie zasłużyli. Nie było żadnego rozwoju oprócz niepotrzebnego Comarch który i tak nie jest wykorzystywany. Nie słuchajcie kłamstw które będą teraz się pojawiały odnośnie pracy dla wszystkich. Tej pracy nie ma. A jeśli jest to pożałujecie tego że w ogóle zostaliście bo to będzie porażka. Clavey w Polsce nie ma sensu bo prawda jest taka że Września i Swarzędz utrzymywali wszystko. Teraz już tego nie będzie a szefo za darmo kasy nie da.

Pp
@Zmb

Teraz będą mówić ze maja plan B itp. Tak naprawdę nie maja żadnego planu. Nie pomoże tez qs bo od odejścia futrzaka tam się wszystko sypie i tez nie maja roboty. W marcu to się będziemy bić o te same stanowiska w innych firmach tym bardziej ze COVId nie odpuszcza

On
@Ohiom

Spawalnia jest tylko do końca września

Nico

Masz rację niestety.

Swaj

Grubemu przyjdzie się przesiąść z swojego porache do passata. Haha

JJ

Ale dotyczy to wszystkich z Cleveya?

@JJ

Niestety wszystkich

Bb
@ZmB

Automatycy też?

@Bb

A niby dlaczego nie? To święte krowy? Wszyscy w VWP już wiedzą, że nie muszą bać się o miejsca pracy, bo podwykonawcy wylatują. Jak nawet przejmą automatyków to tylko 2-3, żeby przyuczyli ludzi VW. Reszta na bruk.

XYZ
@Abc

Bez automatyków z Claveya spawalnia nie pojedzie i taka jest prawda.

@XYZ

Taaaa, przez te wszystkie lata słyszeliśmy, że VWP bez Claveya nic nie da rady zrobić, A tu taka niespodzianka. Pycha kroczy przed upadkiem.

Ciekawski

To prawda że przegrali przetarg na Wrześni i Swarzędzu???

@Ciekawski

Tak to już pewne

XYZ
@Zmb

Zachłanność zaowocowała !!! Dziękuję za współpracę Lothar!

@XYZ

Tu się akurat zgadzam w 100%

I jak złe wiadomości potwierdziły się?

Nie

Nadal cisza z oficjalnymi informacjami a nowy członek zarządu podobno na urlopie

@Nie

Napewno są już oficjalnie informacje tylka nam nic nie mówią. Na odlewni Apleona już wie żenię ma przedłużenia.

ddddd

Dzisiaj wszystkie firmy dostały oficjalne informacje.

bua

na kawie dziś koledzy mówili, że VW przejmuje całą 4 wraz z kokpitami i specjalnymi. Ciekawe czy to prawda i kiedy będą oficjalne informację.

To masakra, jak to się potwierdzi, że ludzie z VW będą na miejscu ludzi z Claveya. Oby tak się nie stało.

ZmB

Prokurenci powinni jutro przyjechać na warsztat i powiedzieć pare słów. Grają na czas i nic nie mówią

Panowie w Marcu zmieniamy ciuchy!

OK

Co to znaczy ?czy są już jakieś informacje? co dalej ?

Duży

Nie w marcu tylko 1 kwietnia

Przy tej sytuacji na rynku pracy to chyba tylko ci lepsi zmienia barwy. Reszta niech się już lepiej rozgląda

Zaniepokojona

Podobno w Swarzędz przejmuje VW i nie będzie zatrudniał ludzi z Clavey

Ja mam pytanie czy pomocników też szukają?

Marek1234
@Nowy

NIE!!!

Nia

Likwidacja start?

Kiedy oficialne informacje, że volkswagen rezygnuje z claveya? Czy do końca roku jeszcze jesteśmy?

Eng

Przy takich kontraktach to wypowiedzenie pewnie 6 miesięcy. To akurat zgrywa się z końcem kontraktu w grudniu...

TLeader

prawdopodobnie od 1 lipca ale jeszcze nic nie jest pewne bo volkswagen będzie musiał zapłacić 50 tys zł odszkodowania za rezygnację z usług claveya

Zmiana a
@TLeader

Thomas zwany łysym mi ostatnio powiedział, ze wszystko jest poukładane i będzie dobrze

Tleader
@Zmiana a

Tak też przypuszczałem bo jednak pracownicy claveya robią kawał dobrej roboty dla Volkswagena

Zwiazkowiec
@Tleader

Do końca roku nie będzie po firmie śladu - zobaczycie

Związkowiec

Do przewodniczącego związków. Wypłata na 10 maja 202 roku 60% lub 80% i jeszcze w ratach.Co zamierzasz z tym zrobić.

Związkowiec
@Związkowiec

A co ci przeszkadza wypłata 80%? Przecież wy i tak nic nie robicie.

@Związkowiec

Kryzys mamy, cieszmy się, że możemy przychodzi do pracy.

@Związkowiec

Jak by co to stary prokurent zatrudnia. Ja już się dogadałem

@Gmi

Idź do Pinokia, już nie pamiętasz, jak obiecywał premie, których nigdy nie było? Albo za krótko pracujesz, żeby zdążył Cię oszukać. Ale idź, idź. Zobaczymy, jak szybko uciekniesz

Nie potrzebuje premii - na dzień dobry dostałem umowę na stałe i 1000 więcej

ABc
@Gmi

Widać, ze nie zrozumiałeś wpisu! Nie chodzi o premie, tylko o to, ze cały czas nam coś obiecywał i kłamał w żywe oczy. Ale właśnie takich ludzi potrzebuje, co nie myślą i nie rozumieją między słowami, wiec idz, nikt płakać nie będzie.

@ABc

To ty tu czegoś nie rozumiesz 1000 brutto więcej o umowa na stałe - na papierze. No ale ty jesteś pewnie z tych starych lewusów i cię nie przyjmie bo wie jaki specjalista z ciebie

@Gmi

Jeden sprzedaje się za 500 plus, drugi za 1000 plus. Umowa na stałe nic Ci nie da. Jak nie będzie zleceń, nie będzie kasy. 1000 zł więcej da Ci prawie każda firma, trzeba tylko poszukać. A oferty od niego miał juz chyba każdy, tylko nie każdy jest tak głupi żeby dobrowolnie pracować (usunięte przez administratora)!

@Abc

Ewidentne jesteś z tych którzy poza tym zakładem nic nie znajda bi nie maja kwalifikacji. Zwykli popychacze na usługach łysego Niemca

Jp
@Abc

Co jak co ale premie roczna u starego załatwił i nowy system z solidarnością jakieś trzy lata temu.

Patrick
@Abc

Wolę grać z Pinokio który chciał za dużo i kłamał ale i częściowo załatwiał benefity dla pracowników. A może lepiej z obecnymi pionkami którzy ze potrafią zarządzać i brakuje im wiedzy technicznej? Gdzie głębiej ingerują same wtopy, z tga na z4 włącznie. Zrobił ich jak dzieci zbłąkane we mgle. Myślę że ich "rządy" to kwestia końca obecnego kontraktu z vw

@Patrick

Tu się zgodzę, co nie zmienia faktu ze musimy wybierać mniejsze zło. Ja uczę się na błędach i dostałem ofertę w innej firmie. Kasa lepsza, zarząd się dopiero okaże. Po prostu jak się na kimś raz zawiodę, to nie dam się drugi taz oszukać. I na nic zapewnienia, ze to Niemcy oczywiście wszystko blokowali. Jakby chciał, to by pokazał swoje zdanie. Ale dopóki kasa się zgadza na koncie, to nikt nie stanie w obronie pracowników. Tak było za poprzednich prokurentów, tak jest i za tych. Czas dać szanse innym, a nie cały czas tkwić w tym kólku wzajemnej adoracji. Nie na tych dwóch firmach swiat się kończy.

Ohiom
@Związkowiec

Dlaczego związkowcy podpisują wszystko co im podstawią? Mądrują się wśród załogi a jak przychodzi co do czego to są potulni? Dlaczego CMS walczy o wyrównanie poniesionych przes nich strat, przecież VW płacił Claveyowi 100%!! Dlaczego ludzie którzy chodzili normalnie do pracy mają odrabiać w dni weekendowe tak jak Ci którzy nie chodzili? Jesteście porażką. Mam nadzieje że wszyscy odejdą z solidarności CPP!

Teraz wychodzi jak firma dba o pracowników. Przyszedł wirus, VW przerywa produkcję a firma clavey przerywa płacenie wyplat. Porazka. Chcesz mieć wyplate? Idź na urlop...

Jh

Brawa dla firmy za rzetelne podejście!!! Nic tak nie buduje! Na urlopy, a potem może Wam zapłacimy w grudniu - nagle bank sobie wymyślili. Co jeśli się przedłuży? Jeden dzień weekendowy za jedno dw? Zero organizacji - a co gdyby coś się wydarzyło?. Szkoda słów. NIE POLECAM NIKOMU. Na szczęście całe kierownictwo pracuje zapewne albo w domku z laptopikami i maja za co żyć, bo świetnie robią nas w (usunięte przez administratora)

LOL
@Jh

Zapraszam do firmy w takich czasach, która praktykuje wejście jednymi drzwiami, korytarzem i wyjście drugimi, tak aby inni nie wiedzieli co się dzieje za tymi pierwszymi i podziękowali sobie za współpracę, ale wieczorem przy piwku......Kumasz? Doceniaj to co masz.

bil

doinformowany kolega z VW mówił dziścoś o tym, że realne jest, że produkcja wróci dopiero po weekendzie majowym... jeśli to prawda to będzie pogrom...

Zostaw merytoryczną opinię o Clavey Personal Power Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clavey Personal Power Sp. z o.o.