Klaudia Nowy wpis

Jak dużo spóźniają się z wynagrodzeniami?

Olla Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych lub jakichkolwiek? Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem?

Korektor Nowy wpis

Firma ma bardzo dobrą opinię w internecie. Uważam, że przesadą jest narzekanie bo idealnie nie jest w żadnej firmie.

Nick Nowy wpis
@Korektor

To opowiedz jak jest w tej firmie

koko

spoko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w cdp.pl? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Andrzej

Tragiczna firma.. Po odejściu od cdprojekt. Brak kultury, chamskie odzywki zarządu, brak szacunku dla pracownika. Oszczędzanie na kawie herbacie. Imprezy firmowe są ale na żenująco niskim poziomie, przy minimalnych kosztach. Zarząd ciągle nie może dojść do porozumienia między sobą. I ciągle nie trafione inwestycje - bolączka tej firmy.

Były
@Andrzej

Imprezy firmowe nie są istotne ale szacunek do pracowników bardzo. W tej firmie to zjawisko nie występuje. Pamiętam jak traktowano dh, który kręcił rekordowe wyniki a dostawał ciągle krytyczne i negatywne w ogólnym ujęciu feedbacki, bez konkretów. Tam najlepszy jest łysy, mały łysy o oryginalnym podpisie mge. Śmieszny mały człowieczek z gigantyczną potrzebą samodowartosciowania. Pocieszny lepek :) uważa że najlepszą motywacja pracownika jest jego poniżanie. Dziwne, gość inteligentny a przejawia prymitywne instynkty. Parę osób tam też na kasę oszukano bardzo nie ładnie.

Kajuk

czy ktoś może powiedzieć coś o tym jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? wiem, ze na wlasnej dzialalnosci, ale jaka placa, jakie narzedzia, jakie obowiazki? z gory dzieki za odpowiedz

Rosomak
@Kajuk

Powiem tak.Przedstawicieli to przez okres mojej pracy przewalilo sie tyle ze nie pamietam juz jak sie nazywali.Mega duza rotacja.Zarobki srednie. O awansie trzeba pomarzyc.Jedyne co jest ok to czas pracy i mozna sie dogadac jak potrzebujesz wyjsc wczesniej.Niestety po odlaczeniu sie od Cdprojekt red firma stala sie mega slaba.Szkoda..szefowie wiecznie sie kloca miedzy soba i nie potrafia stworzyc zgranego...a teraz chca sprzedac firme..czesc juz przechodzi pod merlina..zal ludzi pracujacych

nick

Po odłączeniu od CD Projekt , folwark pańszczyźniany niestety niskich lotów. Zarząd , często nieuczciwy względem pracowników. Zatrważająco wysoka rotacja. Zarząd nieumiejący zbudować trwałego zespołu. Omijać szerokim łukiem. Miernota .

Zostaw merytoryczną opinię o Cdp.Pl - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.