cdp.pl

Opinie o cdp.pl

Kajuk

czy ktoś może powiedzieć coś o tym jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? wiem, ze na wlasnej dzialalnosci, ale jaka placa, jakie narzedzia, jakie obowiazki? z gory dzieki za odpowiedz

Rosomak
@Kajuk 08.01.2017 20:38

Powiem tak.Przedstawicieli to przez okres mojej pracy przewalilo sie tyle ze nie pamietam juz jak sie nazywali.Mega duza rotacja.Zarobki srednie. O awansie trzeba pomarzyc.Jedyne co jest ok to czas pracy i mozna sie dogadac jak potrzebujesz wyjsc wczesniej.Niestety po odlaczeniu sie od Cdprojekt red firma stala sie mega slaba.Szkoda..szefowie wiecznie sie kloca miedzy soba i nie potrafia stworzyc zgranego...a teraz chca sprzedac firme..czesc juz przechodzi pod merlina..zal ludzi pracujacych

nick

Po odłączeniu od CD Projekt , folwark pańszczyźniany niestety niskich lotów. Zarząd , często nieuczciwy względem pracowników. Zatrważająco wysoka rotacja. Zarząd nieumiejący zbudować trwałego zespołu. Omijać szerokim łukiem. Miernota .

Zostaw opinię o cdp.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cdp.pl