Opinie o BORA INT Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BORA INT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BORA INT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BORA INT Sp. z o.o. w Sopot

Mateo

Jeżeli ktoś liczy na nudę w pracy to napewno nie w tej firmie. Bora Wentylacje realizuje wiele zleceń dla dużych przedsiębiorstw co sprawia że pracy jest bardzo dużo. W firmie pracują kierownicy, inżynierowie instalacji sanitarnych i elektrycznych, projektanci instalacji, automatycy. Można wiele się nauczyć i zdobyć doświadczenie, a dla osób chcących uzyskać uprawnienia budowlane droga jest otwarta. Pracodawca jest wymagający i ceni sobie osoby pracujące rzetelnie i z zaangażowaniem. Wynagrodzenia za prace inżynierów i monterów są wysokie i zawsze wypłacane na czas.

Mateo
@Mateo

Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę

Pracuję czwarty rok i znam parę osób co są dłużej ode mnie więc z rotacją różnie bywa. Możliwość na prawdę szybkiego awansu w zasadzie na każdym stanowisku. Wysokie zarobki i jak ma się farta to można trafić na bardzo ciekawe inwestycje, a nie jakieś osiedle z 10 identycznymi blokami. Ludzie którzy pracują obecnie raczej pracę sobie chwalą, podwykonawcy też. Jeśli ktoś chce ściemniać i trzymać się z dala od roboty to może się faktycznie zdziwić i szybko pracę stracić.

Polecam firmę, bardzo szybko się rozwija, o czym może świadczyć duża ilość zleceń. Nie ma przestojów spowodowanych brakiem zajęcia. Wynagrodzenia monterów są wysokie oraz zawsze wypłacane terminowo. Praca daje możliwość ciągłego rozwoju. Pracodawca stawia na długą współpracę oraz docenia starania pracowników.

Wiktor

Słyszałem, że Bora Wentylacje ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba to docenić?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bora Wentylacje sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Lidia

@Były Borowiec, określenia, których używasz w stosunku do pracodawcy oraz osób, które pracują w Bora Wentylacje sp. z o.o., są obraźliwe i nie będą tolerowane na naszym forum. Obowiązuje tu jasny regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin, a Twój komentarz może zostać usunięty przez moderatora forum. @Buziaczek, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka jest atmosfera, jakie warunki proponuje pracodawca? Rotacja może świadczyć o wielu rzeczach, także o tym że firma dynamicznie się rozwija lub pracownicy szybko awansują.

Buziaczek
@Lidia

Lidia z choinki się urwałaś, to nie zachodni świat żeby myśleć ze duża rotacja spowodowana jest rozwojem firmy. W Polsce duża rotacja spowodowana jest wyzyskiem i nieposzanowaniem pracownika !!!

Tygrys

Solidna firma, bardzo prężnie się rozwija. Właściciele rozumieją, że warunki pracy są ważne. Szef bardzo wymagający, skupiony na detalach, natomiast trzeba przyznać, że sam daje z siebie na prawdę dużo. Piękne biuro- ale dla osób bez auta problemem może być dojazd. Już tam nie pracuje, ale zawsze będę wspominać z szacunkiem. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

@Tygrys

Tygrysku a dlaczego już tam nie pracujesz ? Skoro tam wszystko takie piękne i ładne !

Adios

No jak nie ma dużej rotacji to nie będą ciągle rekrutować @szoł.

Zostaw merytoryczną opinię o BORA INT Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w BORA INT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BORA INT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BORA INT Sp. z o.o.?

BORA INT Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 63 ocen.

BORA INT Sp. z o.o.