Opinie o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klaver Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
niezdecydowana

Byłam ostatnio u nich w biurze i dostałam ofertę. Zastanawiam się nad wyjazdem bo znajomi pojechali i ponoć sporo godzin pracy. Zastanawiam się tylko bo to byłby mój pierwszy wyjazd do Holandii i nie wiem czy sobie poradzę.

Cynthia35

Mój mąż wyjechał właśnie do pracy w Holandii przez firmę Klaver jako lakiernik samochodowy. Warunki jakie mu zaproponowali są super. Na miejscu musiał przejść jednodniowy test, ale potem podjął pracę. Trochę narzekał na początku, bo pracy było dużo i dość ciężka, ale ogólnie jest zadowolony. Sama myślę by podjąć pracę za granicą byśmy mogli być razem a nie na odległość. Jeśli zdecyduję się to skorzystam z ofert Klaver. Mimo różnych opinii, uważam, że są rzetelni i w porządku.

Mistrz lakiernik

A ja właśnie wróciłem z Holandii na chwilę bo za chwilę wracam.Jeśli ktoś chce wyjechać jako lakiernik to polecam.

Stonoga

Moi znajomi wyjechali 2 tygodnie temu. Konkretnie do sortowania warzyw i owoców. Gadałem przez telefon to raczej zadowoleni chociaż zmęczeni bardzo bo dużo godzin pracy. Sam się zastanawiam czy nie jechać na wózki widłowe tylko zebym trafił do tej firmy co oni. Był ktoś na wózkach widłowych przez to biuro?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Poszukujemy stażysty? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(78 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownicy fizyczni (pomocnicy)
Hrappka.pl
(24 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Oferty Pracy

Blacharz, lakiernik samochodowy- wysokie zarobki praca w Holandii Klaver Sp. z o. o. 2016-04-29 Żródło: Gowork.pl Tilburg ( ) Uwaga lakiernicy i blacharze samochodowi!!! Biuro Klaver Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 dla jednego ze swoich zagranicznych klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisko: lakiernik samochodowy; oraz blacharz samochodowy. Jeśli posiadasz: - minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - podstawową znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, holenderski, - prawo jazdy kat. B, -

Mariusz
@Oferty Pracy

napisz jakie machloje z jaarografami- co zrobili? bo mowią ze nie wystawiają jaarografu!!!! sam nie wiem co co chodzi. czemu sprawa w sądzie brzmi dosyć groźnie.... z czym oszukują - zastanawiam się czy nie jechać tam do pracy na wozek widłowy ofertę maja nawet fajną, czytałem kontrakt i juz go podpisalem!!!!! chce wiedzieć z czym oszukują bo może coś nie zrozumiałem z umowy. daj szybko znac bo juz zapisałem sie na wyjazd -chce konkretnej informacji bo jak nie to mam propozycje z innej agencji. Jak cos pisz na maila mjanik502@gmail.com

Mizunia

byłam od nich w Axidusie pierwszy tydzień masakra różni pracodawcy i w ogóle. Później było lepiej bo pracowałam już konkretnie tylko na szklarni. Praca ciężka ale godzin sporo. Poza tym na szklarni stawka wyższa.

pimpek

Czesc wlasnie przeglądam ofert z tej agencji bo szukam pracy ze swoja dziewczyna i chcielismy wyjechac razem,ale póki co nie moge namierzyć wiecej info na temat tej agencji,jak bedziesz wiedziala cos wiecej,dawaj znaka :)

lolek
@pimpek

witam ja też dostałam propozycje wyjazdu ale to oni wysyłaja do firm w Holandii JOB CENTER AXSIDUS akurat w jednej byłam to jest masakra ludzi tam poniżają i nie szanują.

A.
@pimpek

pimpek nie maja komentarzy bo wszystkie usuneli wyczyscili do zera! ja teraz zakladam im sprawe w sadzie za oszukanie a na dodatek machloje z jarografami! to biuro to porazka!

lela

Witam czy ktoś był z tą firmą w Holandii jakie warunki czy płacą bo mam propozycję wyjazdu

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii klientów firmy Klaver Sp. z o. o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klaver Sp. z o. o.