Opinie o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klaver Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Niepolecam.

NIe polecam pracuje już troche w Holandi ale nigdy nie trafiłem na takie coś.. Pracowałem tydzień później okazało sie że pracy nie ma.. Problemy z wyciągnięciem zaliczki. Kiepscy kordynatorzy. Zostałem bez środków do życia i musiałem sie prosić o zaliczke. Na domku porażka patologia jednym słowem. Nigdy więcej odradzam

Maciej

@Beata czy Wasz wyjazd jest już czymś pewnym? Może w takim razie możesz opowiedzieć o tym, jak wyglądał cały proces rekrutacyjny w Klaver Sp. z o. o.? Z czego się składał i jak przebiegał? Wiele osób boi się rozpocząć poszukiwania pracy tego typu, więc będą to informacje, dzięki którym odważą się podjąć taki krok.

Beata

Witam wybieram się z chłopakiem do Drontem na produkcję salatek. Czy ktos może udzielić jakis informacji Na temat pracy płacy i zakwaterowania

zdziwiona

Czy was też proszono o wypełnienie kwestionariusza, a następnie wysłanie skanu dowodu osobistego (z dwóch stron)? Czy nie uważacie, że jest to trochę dziwne? Bo i po co im to w procesie rekrutacji? Czy ta agencja jest godna zaufania?

kasia
@zdziwiona

Każda agencja prosi o to. Również skan nr konta, ankietę zdrowia, skan prawa jazdy. Niezbędne do umowy.

slawek
@zdziwiona

Nie masz obowiązku wysyłać skanu,od trzech lat tylko bank może skanować a i on tylko za zgodą,domaganie się skanu dowodu jest teraz karalne.

Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Pielęgnacja sadzonek tylko 300m do zakwaterowań- Holandia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Małgorzata

witam, polecam, wyjechała do pracy za pośrednictwem biura klaver w kwietniu 2016 roku i nadal pracuje. jestem zadowolona. pozdrawiam

basia
@Małgorzata

witam mozna z pania na priv mam kilka pytan basiunak123@o2.pl

kresmejdrogi

Też myślałem o sprawie cywilnej i kto wie czy nie założymy...

joanna

możesz przesłać zdjęcia aż jestem ciekawa w jakie warunki was wysłali to mój adres joannaflis1991@o2.pl

Klaver ma opinię dobrego pracodawcy. Sporo dobrego piszecie więc myślę, że nie będę żałował swojej decyzji

@Kandydat

Powodzenia,a jak już tam będziesz podziel się informacją jak jest u ciebie ????

kresmejdrogi

Widzę,że znikły dwa negatywne wpisy z około listopada ub.roku,a pisały je osoby które były w tym samym czasie ,co moje dziewczyny ...ciekawe. Miałem napisać ,ale zawsze coś stało na przeszkodzie więc: - moja żona z koleżanką pojechały z biura KLAVER do Holandii i podlegały pod SOLUTIONS. Mieszkania ok.ale można było przynajmniej w pokojach dać szafki i zainstalować zamki. Dwie prycze i coś w rodzaju szafy ...kuchnia i sanitariaty ok. Kontakt z Klaverem w porządku - tu nie mogę się przyczepić . Miód kończy się na miejscu - jeżeli ktoś szuka stałej pracy ,to nie tam na pewno ,bo to rodzaj pracy dorywczej a nie stała praca. Ludzie czekają na smsa do godz.21.00 może być póżniej,a może wcale .To,że dostaniecie esemesa o pracy ,to nie znaczy,że po przyjezdzie na miejsce ta praca będzie - bałagan totalny! Czasem mogą was zawrócić z drogi lub po przyjezdzie na miejsce ,bo będzie was za dużo lub za mało pracy,co na jedno wychodzi:( Najgorsze są dojazdy [zależy gdzie traficie] ok.2 h w jedną stronę a zarobki najniższa krajowa ,a opłaty miesięczne za mieszkanie +dojazd+ubezpieczenie,to jakieś 550 euro i do tego jeszcze doliczcie sobie wyżywienie[ceny można poszukać w necie] ,a zarobek 8-10 eu na godzinę i wychodzi ok 1300-1500 na miesiąc pod warunkiem,że jest praca.Firma powinna wam zapewnić przynajmniej unijną normę - czyli 40 godzin pracy tygodniowo ...jest jak jest. Moje dziewczyny pojechały ,to przez pierwszy tydzień zero pracy a jeść trzeba i opłaty ponosić[po interwencji mojej i KLAVERA za pierwszy tydzień zmniejszono opłate za mieszkanie] .W drugim tygodniu raz była praca a raz jej nie było i musiałem im pieniądze słać z domu,by miały na opłaty - TAK Z DOMU ! Jeżeli ktoś z was się zdecyduje na wyjazd niech zabierze ze sobą pieniądze i jedzenie. Piszę to nie po to ,aby komuś zaszkodzi ,ale ku przestrodze . Nie chcę generalizować ,bo ktoś może trafić dobrze ,ale tam gdzie ONE były ,to trafiły kiepsko i zamiast zarobić godne pieniądze wróciły do domu z ...groszami w postaci euro:/ Niech będzie to tez nauczką dla firmy KLAVER z kim podejmuje współpracę i gdzie wysyła ludzi. Zaznaczam,ze firma [byłbym nie odpowiedzialny gdybym tego nie napisał] KLAVER interweniowała ws.pracy i sytuacji jaka w tym miejscu była ,ale mleko niestety się już rozlało. UWAGA - nie we wszystkich sklepach można płacić naszymi kartami od kont walutowych ! Za wypłaty z bankomatu pobierana jest prowizja.... Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę powodzenia.

Agnieszka m.

Polecam.

stokrotka

Przez klaver wyjechałam do pracy w Holandii , zakwaterowanie ok, mieszkam w okolicach Schiedamu , praca fajna, pieniądze się zgadzają wypłata na czas, klaver wyslał mnie do solutions.

Polecam . jestem zadowolony wyjechałem razem z dziewczyną , mieszkamy razem , pracujemy na innych firmach bo tak sie praca poukładała. Czasami ma to dobre strony bo jest o czym opowiadać. kontakt bardzo fajny z klaver , wszystko doczytałem na stronie. Polecam firmę klaver nic do nich nie mam.

zyskałam wszystkie potrezbne informacje wyjechałam do pracy bez stresu bo na początku sie bałam sama jechać. pracuje już 3 miesiące i chce zostać dłużej. wszytsko jest ok o nic nie musialam sie martwić. POLECAM!

kresmejdrogi

Zastanówcie się dobrze gdzie jedziecie - po Nowym Roku opiszę jak to naprawdę wygląda... PS.miodu tam nie ma.

Krzysiek
@kresmejdrogi

Pojechałeś po miód czy do pracy? Ja też tam miodu nie miałem ale pracę miałem ;)

Irek

Kotos wyjezdza do pakowania drobiu przez ta agencje ?? warto jechać prosze o opinie

aaa
@Irek

Ja mam w planach wyjeżdżać, prawdopodobnie do tej pracy jeśli się uda i nie rzucą gdzieś indziej.

Mala

Czy ktos jedzie na pomidory koktajlowe ? W terminie 23-24 listopad ??

jok

jedzie ktoś na zbieranie jabłek i gruszek? czy faktycznie tyle płaca i jak z zakwaterowaniem?

Nati

Mam propozycje wyjazdu z tej firmy do pracy jako spawacz . jest ktos kto byl juz z tej firmy w tej pracy i moze powiedziec cos wiecej ?

klaudia

witam wraz z chłopakiem pilnie szukamy pracy zagranicą co myślicie o tej agencji piszcie na emaila agunia.71@o2.pl bardzo dziękuje i pozdrawiam .

DobryPracownik

Kto wyjechal przez klaver do triple a jobs ? Prosze o odp na meila stylecore2010@wp.pl

A.

Błagam niech mi ktoś powie czy warto jechać przez Klaver bo mam ofertę na pracę w okolicach Hagii. Nie wiem co robić ryzykować czy nie jest aż tak źle?? Nie spodziewam się kokosów...

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o. o.