Opinie o ATR Agrohandel Sp.z o.o. w Stargart

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ATR Agrohandel Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ATR Agrohandel Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATR Agrohandel Sp.z o.o. w Stargart

W BAT szukają kierowcy kat. C, ale wymagają akceptacji sezonowego systemu pracy w branży agro. No i teraz kto z kolegów kierowców z firmy mi wytłumaczy, jaka jest sezonowość tutaj? Kierowcą owszem jestem, ale w branży agro nie jeździłem jeszcze i nie mam pojęcia, kiedy mogą być przestoje i kiedy macie urlopy ;)

Kandydat Nowy wpis

Na jakim systemie ERP pracuje firma?

Ile teraz pensji ma specjalista ds. marketingu? Znalazłam zeszłoroczne ogłoszenie, ale niestety tam nie podawali orientacyjnej pensji. Czy nowi pracownicy od razu mogą pracować zdalnie czy początkowo wdrożenie jest w biurze?

Czy istnieje możliwość rozwoju w ATR Agrohandel Sp.z o.o.?

Kamil Nowy wpis

Nie.firma nieslowna.blokuja klienta 0 elastyczności.ceny kosmos!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ATR Agrohandel Sp.z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Czy można pracować 100%zdalnie

Cześć czy Specjalista do spraw Marketingu może pracować 100% zdalnie? Bo jest wpisany możliwy tryb pracy zdalny, hybrydowy, stacjonarny. Do wyboru jest?

motorek4612

Witam , aktualnie firma szuka kierowców kat C i C+E, jakie warunki są w tej firmie jeżeli chodzi o prace jako kierowca tych kategorii??? Ktos coś może powiedzieć w tym temacie???

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ATR Agrohandel Sp.z o.o.?

Zibi

Zależy jakie stanowisko.

Rere

Darek skąd masz takie informacje

Czy szykuje się jakąś rotacja pracowników związana z ciecięciem kosztów?

Szymon

Też mnie to ciekawi, mam nadzieję że niedługo ktoś wypowie się na ten temat. Zachęcam do tego mocno, bo każda szczera wypowiedź wiele wnosi dla potencjalnych kandydatów i pomaga w podjęciu decyzji na temat pracy w danym miejscu.

@Szymon

Może w biurze jest dobrze bo z tego co wiem to mają nawet ligę w piłkarzyki i robią co chcą. Za to na magazynie nie jest tak fajnie będziesz jeb.... i wyzywany od (usunięte przez administratora) jak popełnisz błąd przez władzę magazynową :/

Darek

Dyrektor juz szykuje ekipy. Niby sa dogadani z Chemirolem. Prezes nie bedzie happy. A na magazynie dramat.

Osoba

A jaka atmosfera panuje w biurze wśród pracowników?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie ATR Agrohandel Sp.z o.o.?

8 -16 niestety

Osesek

Chyba już nikogo nie trzeba upewniać ze początek końca bliski.

Bartek

Czy szykuja sie zwolnienia przed koncem roku w ATR Agrohandel Sp. z o.o.?

Widziałem że poszukują pracownika,jaka atmosfera panuje wśród pracowników? I dlaczego poszukują pracownika skoro są komentarze,że firma ma się zamknąć?

Snickers

Kiedy jest ostateczny termin na zamknięcie spółki w PL, bo są dość sprzeczne informacje co do terminu?

Fuga
@Snickers

Czas ucieka wieczność atr czeka. Tajny ale nie tak daleki. Za głośny koniec za dużo strat do likwidowania

@Fuga

Skąd posiadacie takie informacje, że firma miałaby zostać zamknięta?

Cichanowski
@Kandydat

Z jądra ciemności w Stargardzie. A nie widzisz co się wyprawia w firmie na około?

Jaki dress code obowiązuje w ATR Agrohandel Sp.z o.o.?

Nie ma, każdy ubiera się jak mu się podoba i jak mu wygodnie :)

To powiecie coś o tych warunkach zatrudnienia ? Auto, plany na jaka podstawę można liczyć itd , czy chcą lojalkę ?

Lidia
@Kandydat

Dorzucę jeszcze pytanie od siebie - czy z auta można korzystać prywatnie? Czy trzeba odstawiać? Poza tym też ciekawią mnie warunki na jakie zatrudniają w ATR przedstawicieli.

Zawiedziony
@Kandydat

Niestety ja nic dobrego nie mogę powiedzieć o nich. Nie realne plany, zepsuty teren po poporzedniku i chcą cuda zdziałać. Sam jestem rolnikiem i to nie najmniejszym więc podziękowalem za takie traktowanie. Nie mówię oczywiście o wszystkich ale na niektórych działach jest taki brak kompetencji... że aż szkoda opisywać. Nie polecam. Samochód można używać prywatnie za opłatą.

Jak oceniacie prace w dziale CC? Jest atmosfera w porządku, nie ma jakichś dużych stresów?

Drodzy, co możecie powiedzieć na temat działu CC? Miał ktoś z Was z nim do czynienia? Pozdrawiam

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w ATR Agrohandel Sp.z o.o.? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

HandlowiecMir

Nie są wlasnie satysfakcjonujące!

@HandlowiecMir

Skoro Ci się nie podoba to smaruj do innej firmy! Kto Cię gosciu trzyma? Ci ktorzy są faktycznie dobrzy- pracuja a cieniaki skaczą po firmach szukając swojej szansy. W tej czy innej firmie jak nie masz talentu i jesteś poprostu cieńki to się i tak nie odnajdziesz. Najwięcej piszczą Ci, którym za ich ,, owocną" pracę podzìekowano. Pracowici pracują po kilkanaście lat a cieniaki albo sami odchodzą albo się im dziękuję i tyle. (usunięte przez administratora)

Były

Hahaha co macie mówić. Rotacja jest najlepsza opinia tej firmy - osoby które nazywasz ciemniakami odeszły do innych firm i wiele z nich pracuje tam po kilka lat .tu nie chodzi o osoby tylko o firmę i sposób zarządzania. Taki niemiecki . Taki fajny ze nawet prezes zarządu podziękowała za prace . Firma (usunięte przez administratora) i nie zmieni tego zaden wpis . A logistyka na która tak stawia firma ??? Kolejne (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ATR Agrohandel Sp.z o.o. - Stargart

• Jak się pracuje w ATR Agrohandel Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATR Agrohandel Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATR Agrohandel Sp.z o.o.?

ATR Agrohandel Sp.z o.o.
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Podmiejska 1
    73-110 Stargart