ATR Agrohandel Sp.z o.o.

Dolnośląskie

Opinie o ATR Agrohandel Sp.z o.o.

..x

. rotacja pracowników jest ich opinią. Dotyczy to nawet członków zarządu na rok przed emeryturą.

Ktoś

Dotyczy pną większości ludzi którzy byli naprawdę dobrymi handlowcami ale po roku dwóch podziękowali za udzieloną im atmosferę rodzinna. Ostatnio nawet kierownik regionu z południa odszedł z pracy bo miał dość. Zuzanna idź spróbuj i zobaczysz co jest obiecywane na rozmowie. Wyliczenia z tabelki wynagrodzeń. Jakie to wszystko piękne.

Zuzanna

@Były handlowiec@Kamil obaj wspominacie o rotacji w firmie. Jaka jest ona duża? Czy dotyczy ona szczególnie któregoś z działów w firmie? Taka informacja może być bardzo istotna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Kamil

Rotacja jak na dyskotece, ceny zaporowe, duży mobbing i brak profesjonalnego doradztwa

Były handlowiec

Nie sluchajcie ze wszystko ładnie pięknie. O wsparciu koleżanek można w sezoanie zapomnieć a po szkółce jeśli nie robisz obrotu dostajesz bilet w jedna stronę. Skoro jest tak tam pięknie i cudownie to czemu taka rotacja ludzi się zrobiła? Osoby które sprzedawały i plan wykonywały przechodzą do konkurencji ??zreszta wypowiedz Darii jest nieobiektywna , wszyscy wiedza ze Daria K. To prawe ucho szefa sprzedaży. Nie dajcie się omamić rodzinna atmosfera której nie ma. Jedyne co jest to codzienne problemu oraz ciśnienie na sprzedaż mimo ze ceny są niejednokrotnie z górnej półki. Pracowałem w oddziale firmy i mimo zapewnień ze mam na rozruch 2 lata to po roku dostałem wypowiedzenie i to gdzie .... w przydrożnym cpn na spotkaniu z szefem sprzedaży

Daria Wiosennadama

Szkółka trwa 3msce, jest prowadzona przez specjalistów Agro, kończy się egzaminem potem narzędzia pracy (auto,tablet,telefon),wsparcie Kolegow i Kolezanek i wio w rynek????

Zuzanna

@Daria Wiosennadama dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że Ty pracujesz jako przedstawiciel handlowy. Co możesz doradzić osobom, które są zainteresowane pracą właśnie na tym stanowisku? Piszesz, że dla młodych osób bez doświadczenia jest szkółka, która przygotuje do pracy. Czy mogłabyś powiedzieć o niej coś więcej? Ile trwa taki kurs wprowadzający?

Daria Wiosennadama

A ja pracuje w ATR Agrohandel już 4 lata jestem zadowolona robię plan jaki sobie sama założę, wynagrodzenie ok ,ale wiadomo zawsze mogłoby być lepsze ,ale najważniejsze to atmosfera i super brygada przedstawicieli- jest zespół, który ciągnie plan i niestety kto chce się przebujac to nie ten adres.Można liczyć na pomoc i wsparcie, dobre narzedzia pracy. Dla samej atmosfery warto tu pracować, nawet lepsze warunki pracy i płacy w innych firmach , nie zagwarantują spokoju w robocie i braku wyścigów szczurów jak w ATR Agrohandel.Dla młodych i chętnych jest szkółka,która warto skończyć daje podstawy do roboty. A Szef Sprzedaży...?.. Normalny , bez parcia, gdy widzi ,ze plan jest realizowany. Zawsze można liczyć na pomoc innych przedstawicieli.

Zuzanna

Obecnie ATR Agrohandel poszukuje osób do pracy jako Magazynier. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? czego mogą spodziewać się aplikujący? Jakim pracodawcą jest firma? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

baran

Wiecie jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną na przedstawiciela handlowego? Świetnie, że są odpowiednie narzędzia pracy, a oprócz dobrej podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie i prowizje. O tak dwuskładnikowe zarobki jest teraz dość trudno.

Zdaxy

Niestety jestem ofiara przejścia do ATR. Na początku wszystko ładnie pięknie ale z umówionego roku na rozruch zrobił sie miesiąc a po miesiącu stwierdzono ze musimy sie rozstać. Dopiero po odejściu z firmy zaczęło sie najgorsze tzn szef sprzedaży uprzejmie powiadomił wszystkie firmy o swoim byłym pracowniku i jaki on niedobry jest ze nikt nawet nie chciał rozmawiac. Zastanówcie sie trzy razy zanim sie tam zatrudnicie

Zostaw opinię o ATR Agrohandel Sp.z o.o. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATR Agrohandel Sp.z o.o.