thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.

Julita

@Absolwent, jakie stanowisko pracy w firmie ThyssenKrupp Group Services Gdańsk Cie zainteresowało? Rozważasz złożenie swojego CV do tej firmy, aby móc uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym? Podzielisz się z nami informacją, dlaczego akurat praca w tej firmie jest dla Ciebie interesująca?

Absolwent
@Julita

Myślałem nad stażem w dziale finansów bądź nad spróbowaniem swoich sił w dziale HR. Czy wiedza Państwo jak wygląda tam sprawa z godzinami pracy?

Julita

@Kumaty ale garbaty, co było głównym powodem Twojego odejścia z pracy w firmie ThyssenKrupp Group Services Gdańsk. Jak ocenisz czas spędzony w tej firmie pod względem rozwoju zawodowego? Nabyłeś w tej firmie umiejętności, które okazały się przydatne w Twojej dalszej karierze? Polecisz pracę w tym miejscu osobom młodym, które potrzebują zdobyć cenne doświadczenie? Zachęcam Cie do dalszej aktywności w wątku.

Julita

@Beka, jakie konkretnie zmiany zachodzą w firmie ThyssenKrupp Group Services Gdańsk? Możesz przybliżyć dokładnie, które aspekty pracy zostają całkowicie zmienione? Czym spowodowane są cięcia etatów, które wymieniłeś w swoim poście? Napisałeś sporo informacji odnośnie pracy w firmie ThyssenKrupp Group Services Gdańsk, lecz są one mało uzasadnione, dlatego, proszę Cię, o odpowiednią argumentację poprzedniego wpisu.

Beka

Ja, niestety uważam,że nie była to dobra zmiana. Panie z HR super. Jednakże, szkolenia i kursy ok, ale musisz podpisać lojalkę...działy są różne, teraz są mega zmiany, cięcia też są...W moim dziale, niestety atmosfera słaba, nadgodziny nie płatne, musisz wybierać, ale niestety pracy jest tyle,że nie masz nawet kiedy... Wyjścia integracyjne są, benefity też,ale bez rewelacji.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SharePoint Developer?
Julita

@anonymous Czy pomimo tego zdecydowałeś się na pracę w ThyssenKrupp Group Services? Jeśli tak, to jak byś opisał tego pracodawcę? Warto tam aplikować? Myślę, że jakbyś wyraził swoją opinię, inni użytkownicy forum byliby Ci za to wdzięczni - zatem serdecznie zachęcam.

Niestety brak umów b2b. W dzisiejszych czasach to mega minus. Ciekawe kiedy HRy to zrozumieją.

Julita

@tak-se, a czy pracownikom ThyssenKrupp Group Services Gdańsk przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Czy organizowane są jakieś imprezy pracownicze, wyjścia integracyjne? Czy polecilibyście aplikować do pracy w ThyssenKrupp Group Services Gdańsk osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Jerzy

Podpowiedzcie mi kilka informacji o pracy dla absolwenta z językiem niemieckim. Jaka to praca? Czy Jest później możliwość zastania na stałe?

moża

no ale jednak jak ktoś się nioe czuje na siłach, jak taka młoda osoba dopiero startuje z karierą w branży to niech startuje na stanowisko Junior Analyst które teraz ma wakat z tego co się orientuję może

Zostaw merytoryczną opinię o thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o.