EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH I BIURO TŁUMACZEŃ

Tarnowskie Góry

Opinie o EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH I BIURO TŁUMACZEŃ

Dominik

@Marian U., ja też się właśnie zastanawiam nad zorganizowaniem kilku szkoleń z języka angielskiego. Chciałbym podwyższyć trochę poziom znajomości języka w mojej firmie. Z tego co piszesz, wynika, że jesteś zadowolony. Chyba warto zastanowić się nad ich ofertą.

Zostaw opinię o EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH I BIURO TŁUMACZEŃ - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH I BIURO TŁUMACZEŃ