Opinie o Schoeller Allibert Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Schoeller Allibert Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Schoeller Allibert Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schoeller Allibert Sp. z o.o. w Bytom

onaa

rotacja ludzi jest ogromna, czasami sama się gubiłam kto jest nowy a kto nie, ogolnie nie polecam tej firmy organizacyjnie od strony produkcyjnej i zarzadzania pracownikami

evildevil
@onaa

Rotacja jest spowodowana niewiedzą pracowników o systemie pracy w zakładzie. Przychodzą nowi przepracowują góra 2 tygodnie i rezygnują bo im się nie chce przychodzić w weekendy do roboty. Biorą na potęgę NN, UŻ i L4. Kiedy ma być czas na szkolenie jak z powodu absencji nie ma na zmianie 5-7 osób. Po drugie młodzi nie mają parcia ani na szkolenia ani na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Więcej wiary w siebie i więcej zaangażowania w pracę a będzie pracowało się przyjemniej i w miłej atmosferze.

Ziomal

Umowy tygodniowe, rotacja ludzi, wieczny niedobór w brygadaxh przez co ludzie robią jak roboty, przerwa rotacyjna, niby jest palarnia ale by skorzystać musi ktoś podmienić na moment, głośno do tego jeszcze leci muza, nogi wchodzą do tyłka

Zuzanna

Może ktoś z Was zdecyduje się na opisanie tego co aktualnie dzieje się wewnątrz Schoeller Allibert Sp. z o.o.? Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane osobie ubiegającej się o współpracę z firmą? Proszę Was o pozostawianie wyłącznie merytorycznych opinii o tym pracodawcy.

Ciekawy

A jak was mają traktować, skoro w ojczystym języku nie potraficie sformułować poprawnej wypowiedzi?

...
@Ciekawy

Wypowiedz wypowiedzia a szacunek do drogiej osoby to inna rzecz

Ciekawy
@...

Podejrzewam, że osoby wypowiadające się na tym forum, z całą pewnością odnoszą się w stosunku do innych z pełnią szacunku...

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Schoeller Allibert Sp. z o.o. na stanowisko Operator wózka widłowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Marian

Pracownikow tymczasowych traltoja jak smieci beznadziaja tylko zdesperowani tam ida pracowac nie polecam nikomu wyzysk i psycha siada ludzie nerwy psuja nie polecam czysty usowacie opinie bo ludzie prawde mowia

Daro

Daro to jest zwierze kur... Jego mac jak mu nie przyje.... To nie bedziesz (usunięte przez administratora) czy widzisz dara jak mu (usunięte przez administratora) swieci przypi... Mu gazeta (usunięte przez administratora) mu poleci

Marian

Pracownikow tymczasowych traltoja jak smieci beznadziaja tylko zdesperowani tam ida pracowac nie polecam nikomu wyzysk i psycha siada ludzie nerwy psuja nie polecam czysty (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@4zmiana Jeżeli te osoby wpływają negatywnie na proces produkcji, atmosferę w pracy itp. to chyba warto interweniować w takich sytuacjach. Jak myślisz?

Smutnaprawdawoczykole

Zgaduję, iż znaczne gremium marudzących to nieroby z firm zewnętrznych szukających zatrudnienia gdzieś gdzie można pół dnia przełazić na ploty, a drugie pół robić byle co i byle jak. Niestety firma skazana jest na pracowników tymczasowych ze względu na sezonową specyfikę produkcji. Natomiast nikt z zatrudnionych na stałe jakoś nie psioczy na atmosferę czy warunki pracy. Prawda jest niestety smutna, pracownicy którzy chca i potrafią solidnie wykonywać swoje obowiązki już pracują gdzieś insziej, zazwyczaj na umowach o pracę, sezonowcy to już niestety niemal wyłącznie odpady nie potrafiące się nigdzie solidnie zachaczyć, za to z ogromnym nie popartym niczym konkretnym mniemaniem o sobie. Co do samej firmy zatrudnienie bezpośrednie polecam jak najbardziej, są tu nieporównywalne z innymi firmami możliwości rozwoju i na prawdę niezłe warunki finansowe. Przez podfirmę wynajmującą pracowników nie polecam, na stosunek do pracowników tymczasowych przekłada się w dużej mierze zachowanie wszelakiej maści księżniczek rynku pracy płci obojga, robiących wielką jaśnie pańską łaskę, że w ogóle przyjdą do pracy, a co dopiero treźwi i na czas, a o zrobieniu czegokolwiek bez tumiwisizmu nawet nie wspomnę. I nie daj boże takiego lub taką za coś upomnieć...

antysmutnaprawda
@Smutnaprawdawoczykole

W ramach rozwoju niech Cię Pan Adam lub Pan Maciek wyśle na lekcje gramatyki i ortografii .

Zuzanna

@Ilona Jeśli któryś z pracowników firmy nie spełnia należycie swoich obowiązków, to warto taki problem załatwiać wewnętrznie. Zgłaszaliście takie sytuacje do firmy? Jaka była odpowiedź?

4zmiana
@Zuzanna

A co mieli zglaszac? Ze buble produkuja i ktos smial je zablokowac, czy ze ktos im uwage zwraca, ze zle wykonuja swoje obowiazki? Niech sie ciesza coponiektorzy, ze placa minimalna jest taka, a nie inna bo ich podejscie do pracy nawet tyle nie jest warte.

Naczelny

Osobiście nie polecam tej firmy! Pracownicy są traktowani jak zwierzęta. Praca nie jest pewna, krótkie umowy, redukcje brygad etc.

Nikodem

Pani z kontroli uważa się za wyrocznie, jeśli kogoś nie lubi lub ktoś powie prawdę to zatrzymuje palety. Takie ma widzimisię. Wypłata około 1700-1800 biorąc pod uwagę ze pracuje 7 dni pod rząd i wolne dwa dni to marne wynagrodzenie. Brak wytycznych po przyjściu do pracy. Praca dobra na dwa Mc. Brak możliwości rozwoju i awansu. Pozdrawiam.

KLT

Typowe zarządzanie przez chaos. Fatalna atmosfera, zarobki średnie, ciągły stres. Fabryka postawiona na kolanie. Pseudo korporacja z dyskoteką na hali. Zalety: nowy sprzęt, firma miedzynarodowa , wypłata na czas, przerwy Wady: stres, zła atmosfera, brak zarządzania, nierówne traktowanie, niekompetencja

x

Zle traktowanie pracownika. Chaotyczne poczynania kierujących praca. chamskie zachowanie sprawdzajacej jakość wykonania. Sprzeczne wskazowki co do tego jak wykonywać daną czynność, każdy mówi co innego. Chaos. Niekompetencja. Ogólnie porażka.

Zuzanna

@Konrad @kick dlaczego tak oceniacie pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Warto też zauważyć, że to co Wam nie podobało się w pracy w firmie, może nie mieć dużego znaczenia dla innych. Ważna też będzie informacja jakie stanowisko zajmowaliście/zajmujecie w Schoeller Allibert.

Konrad

Pierwszy i ostatni raz tam pracowałem!!!

.....

czy ktoś pracował jako Ślusarz narzędziowy ? możecie coś napisać ?

kick

Nie polecam!

skaio

Wiecie czy są teraz jakiekolwiek oferty pracy? Dzięi

kasia

z tego co slyszalam od znajomych to zarobki marne jak i traktowanie pracownika nie nalezy do najlepszych

Zostaw merytoryczną opinię o Schoeller Allibert Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Schoeller Allibert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schoeller Allibert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schoeller Allibert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schoeller Allibert Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Fryderyka Wilhelma Redena 5
    41-808 Bytom

Schoeller Allibert Sp. z o.o.