Maycon Poland
1 9 16 5 1
Wiktoria Nowy wpis

Szkoda, że tak mało tutaj wpisów o pracy w Maycon. Mam nadzieję, że ktoś napisze coś więcej o tym, jak się tam pracuje. Przyjmują pracowników na staż?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Maycon Poland?

Stefan Nowy wpis

To nie jest temat na forum pracowniczym warto sprawdzać adresy!!

Nocleg

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Firma ma problemy z płatnościami za nocleg , ostatnio wyniosła sie bez słowa i płacenia

Ania
Nazwa działu: Marketing
@Nocleg

Widzę, że nie tylko u państwa nie zapłacili za nocleg. Kpina

Józefin Nowy wpis
@Ania

Z poprzedniego roku nie zapłacili za nocleg....

Ranking
Grażyna

Już dosyć dawno żaden z pracowników firmy Maycon Poland nie zabierał tu głosu, a szkoda, bowiem chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat aktualnych warunków pracy w tym miejscu. Jeśli w związku z znajdzie się tu osoba z odpowiednią wiedzą to proszę, niech ją tu przekaże. Jestem ciekawa, czy poziom tamtejszych zarobków w ostatnich miesiącach wzrósł, czy może jednak nadal utrzymuje się na podobnym poziomie? Serdecznie zachęcam do dyskusji!

joanna

to nie płatnik,(usunięte przez administratora)

TakNie

Ostrzegam (usunięte przez administratora)!!!!! Oczywiście warunki dobre super pensja, ale to wszystko tylko na papierze!! Zero pokrycia w rzeczywistości!!! Pensja nigdy na czas i to marne grosze, dzień i noc (usunięte przez administratora) w tej firmie nigdy nic nie wiadomo, nawet na paliwo do busa firmowego nie ma pieniądzy!!!! Kiedy pracownik już się buntuje to zwalnia bo widzi że bardziej nie wykorzysta tego człowieka. Ostrzegam nigdy do niego!!!!

Tak4Nie

To jest firma ? Przecież To jest dno. Śmiech na sali . Brak wypłaty i brak szacunku do pracownika. A zdaniem tego całego (usunięte przez administratora)szefa dla pracownika który się zwolnił nie należy się wyplata . Najgorsza firma EVER .

Tak4Nie

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w Maycon Poland? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Tak1Nie

g

Oprócz podstawowych obowiązków jakie pracownik posiada musi jeszcze odkurzać biuro oraz gabinet prezesa. Nie wolno zapomnieć o wyniesieniu śmieci.

k

trzecia osoba po bogach. Wydaje strzępy informacji, a reszty trzeba się domyślać. W tej firmie nie ma struktury organizacyjnej, ani porządku pracy w ramach obowiązków które sie podpisuje. Co do nadgodzin to prawda : trzeba o nich zapomnieć, a jeżeli chodzi o dzień wolny wskazane jest użycie ciężkiej argumentacji żeby go dostać.

Paweł

Żenada.Pracodawca to jakiś zakompleksiony grek któremu się wydaje że jest Bogiem.Pracujesz na drodze 14 godzin dziennie i zapomnij o nadgodzinach.Najwyżej dostaniesz coś do ręki pod stołem....

chce do maycona

witam .dlaczego już nie pracujesz?

piotrek

pracowalem w zeszlym roku fajna praca pracodawca ok czasem tylko wypłata sie spozniala osobiscie polecam

Zostaw opinię o Maycon Poland - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie