Opinie o Maycon Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maycon Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maycon Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maycon Poland w Poznań

Nocleg Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Firma ma problemy z płatnościami za nocleg , ostatnio wyniosła sie bez słowa i płacenia

Ania Nowy wpis
@Nocleg

Widzę, że nie tylko u państwa nie zapłacili za nocleg. Kpina

Józefin Nowy wpis
@Ania

Z poprzedniego roku nie zapłacili za nocleg....

Grażyna Nowy wpis

Już dosyć dawno żaden z pracowników firmy Maycon Poland nie zabierał tu głosu, a szkoda, bowiem chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat aktualnych warunków pracy w tym miejscu. Jeśli w związku z znajdzie się tu osoba z odpowiednią wiedzą to proszę, niech ją tu przekaże. Jestem ciekawa, czy poziom tamtejszych zarobków w ostatnich miesiącach wzrósł, czy może jednak nadal utrzymuje się na podobnym poziomie? Serdecznie zachęcam do dyskusji!

joanna

to nie płatnik,(usunięte przez administratora)

Ostrzegam (usunięte przez administratora)!!!!! Oczywiście warunki dobre super pensja, ale to wszystko tylko na papierze!! Zero pokrycia w rzeczywistości!!! Pensja nigdy na czas i to marne grosze, dzień i noc (usunięte przez administratora) w tej firmie nigdy nic nie wiadomo, nawet na paliwo do busa firmowego nie ma pieniądzy!!!! Kiedy pracownik już się buntuje to zwalnia bo widzi że bardziej nie wykorzysta tego człowieka. Ostrzegam nigdy do niego!!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maycon Poland, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

To jest firma ? Przecież To jest dno. Śmiech na sali . Brak wypłaty i brak szacunku do pracownika. A zdaniem tego całego (usunięte przez administratora)szefa dla pracownika który się zwolnił nie należy się wyplata . Najgorsza firma EVER .

g

Oprócz podstawowych obowiązków jakie pracownik posiada musi jeszcze odkurzać biuro oraz gabinet prezesa. Nie wolno zapomnieć o wyniesieniu śmieci.

k

trzecia osoba po bogach. Wydaje strzępy informacji, a reszty trzeba się domyślać. W tej firmie nie ma struktury organizacyjnej, ani porządku pracy w ramach obowiązków które sie podpisuje. Co do nadgodzin to prawda : trzeba o nich zapomnieć, a jeżeli chodzi o dzień wolny wskazane jest użycie ciężkiej argumentacji żeby go dostać.

Żenada.Pracodawca to jakiś zakompleksiony grek któremu się wydaje że jest Bogiem.Pracujesz na drodze 14 godzin dziennie i zapomnij o nadgodzinach.Najwyżej dostaniesz coś do ręki pod stołem....

chce do maycona

witam .dlaczego już nie pracujesz?

piotrek

pracowalem w zeszlym roku fajna praca pracodawca ok czasem tylko wypłata sie spozniala osobiscie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Maycon Poland - Poznań

Maycon Poland
1.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Głogowska 277
    60-104 Poznań