Opinie o T.I.G Sp Z.o.o w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy T.I.G Sp Z.o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie T.I.G Sp Z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.I.G Sp Z.o.o w Olsztyn

Kacper Nowy wpis

Macie zmiany nocne w firmie?

wesoły Nowy wpis

ta firma teraz nazywa się wbl węgrzyn

Dominika Nowy wpis

@porki a co jest nie tak z warunkami finansowymi? Są inne niż miałeś na umowie? Próbowałeś wyjaśnić tę sytuację? Zainteresuje to osoby, które chcą podjąć pracę w T.I.G Sp Z.o.o.

porki Nowy wpis

Witam serdecznie. Czytałem sporo na temat firmy bo miałem nadzieję , ze uda się tutaj załapać do pracy.W tej chwili jednak nie do końca jestem do nich przekonany ze względów finansowych.

Aplikowałeś do firmy T.I.G Sp Z.o.o? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
oszukany pracownik

Ta łysa pała wzięła za wieże kościoła w Wielbarku 50 000 zł a ludziom na święta po 200 zł wypłacił za pracę. ŻENADA !!!!!!!!!!!! SPADAJCIE Z TEJ FIRMY I NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY: ROBI Z NAS DZIADÓW. A SAM NIM K***A JEST !!!!!

@oszukany pracownik

Po 200zł dostali ci którzy robili na Olsztynie,bo ci którzy robili na WIELBARKU nie otrzymali ani złotówki tylko esa od kierownika (chłopaki czekajcie będzie kasa)ZŁODZIEJ!!!!

@oszukany pracownik

xxx

ZŁODZIEJ NIE ZAPŁACIŁ ZA NADROWO, LIDZBARK WARMIŃSKI, WIELBARK WIEŻA KOŚCIOŁA , SZPITAL OLSZTYN.A NAJNOWSZY PRZETARG WYGRAŁ NA SZKOŁĘ OLSZTYN:LUDZIE SPIEPRZAJCIE Z TEJ FIRMY I NIGDY NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY TO ZŁODZIEJ DUŻO GADA MAŁO ROBI.A PROŚBA DO TYCH CO TAM PRACOWALI-LUDZIE ZBIERZCIE SIĘ I IDZIE DO SĄDU CZAS UKARAĆ PAN JARKA ZA JEGO OSZUSTWA.PS.KONTAKTUJCIE SIĘ MIĘDZY SOBĄ KTO MA JAKIE NUMERU TELEFONU CZAS UJEBAĆ TEGO ŁYSEGO GOŚCIA

podwykonawca 5

A co do pracowników niektórzy robią na czarno i bez jakichkolwiek przepisów bhp w dresach bez okularów kują ściany itp. widziałem na własne oczy. ( żyją z ludzkiej krzywdy cwaniaczki)

podwykonawca 5

Nie polecam nikomu, jak najdalej od TIG sp.zoo Olsztyn Szarych Szeregów 5. Nie zapłacili mi za usługi koparką na budowie przychodni ul.Wojska Polskiego

bart

Nie są solidni. Kombinują jak mogą byle by nie zapłacić.

Olsztynek

Jeśli chodzi o firmę czyli solidność, jakość, uczciwość to proszę o zasięgnięcie opinii w Urzędzie Gminy Olsztynek i Nadleśnictwie Jagiełek. Dla jednych TIG wykonywał świetlicę (która się sypie - zakończona inwestycja w czerwcu 2015r) dla drugich nie dokończył leśniczówki Ostrowin (szwindle w papierach przetargowych i takie różne). Uważajcie na nich - smrodek ciągnie się jeszcze w spadku po "Węgrzyn i Syn"

i dalej oszukują ludzi cała prawda

b pracownik

sama prawda ...

oszukany

Witam Firma T.I.G spadek po znanej firmie Węgrzyn i syn Oszustwa , brak umów , brak wynagrodzenia , jak sie domagasz swoich pieniędzy na bruk. Najgorsza firma z ją miałem do czynienia. ,(usunięte przez administratora) OMIJAĆ szkoda czasu i nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o T.I.G Sp Z.o.o - Olsztyn

T.I.G Sp Z.o.o