Opinie o Your Bankers Sp. J. w Warszawa

Your Bankers. Doradztwo finansowe stworzone z myślą o ludziach. W Your Bankers zajmujemy się doradztwem finansowym, a w szczególności kredytowym, działając w doświadczonym zespole profesjonalistów, których napędza chęć pomocy ludziom. Z nami Ty i Twoje finanse jesteście bezpieczni, a dla waszej przyszłości wybierzemy najkorzystniejszą opcję.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Your Bankers Sp. J. w Warszawa

Były pracownik (na szczęście) Nowy wpis

Firma chyba już nie istnieje i wcale się nie dziwię. Co jakiś czas sprawdzałem jak ona stoi na rynku bo takiego cyrku jak tam to nigdy nie widziałem. A tu masz - firmy już nie ma. W sumie się nie dziwię. Zarobki z 40k na msc które widniały na tablicy aby chyba motywować do przejścia na całkowitą prowizję, zniżyły się do 400 zł albo nawet zera. Praca na 1/12 etatu o ile pamiętam albo trochę więcej to też mówi samo za siebie.

Krzysztof Nowy wpis

Firma to przede wszystkim dobry pracodawca , fajni ludzie pracują więc polecam!

Natalia Chodowiec Nowy wpis

Pracuję dla firmy Your Bankers od paru mięsięcy i mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce osobom, które stawiają na samorozwój. Nawet jeśli nie są obyci z branżą finansową. Od samego początku szkolenia wprowadziły mnie oraz innych nowych pracowników w ten świat. Przychodzenie do pracy sprawia mi coraz większą przyjemność. Atmosfera, zarząd oraz reszta pracowników to skarb, którym firma może się nieskromnie pochwalić. Polecam przekonać się na własnej skórze, a wtedy negatywne opinie o pracy w firmie, które można tu znaleźć pójdą w zapomnienie. :)

Xxx

Hahahah Sami pracownicy chyba pisza opinie na temat firmy.

DominikB Nowy wpis
@Xxx

A kto ma pisać opinię o firmie jak nie pracownicy? Byłoby absurdem gdyby oceniały jakąkolwiek firmę osoby spoza niej :D. Pracowałem kilka miesięcy, średnio odnajduje się w sprzedaży, ale dla tzw. wyjadaczy na rynku firma oferuje wiele. Dobre prowizje, atmosfera przyjazna, fajna kadra zarządzająca. Minusem dla mnie było to, że trzeba mieć w sobie dużo samodyscypliny, inaczej sobie nie poradzisz, branża momentami niewdzięczna. $$ zarobkowo b. spoko

Doradca Klienta

Wszystko naturalnie, bardzo fajnie rozmawia się z Panią Oliwią. Kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku.

Czy mam jakieś cele zawodowe na najbliższe lata ? Moja najlepsza zaleta ? Czego nie lubie na co dzień robić?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Doradca

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Yourbankers. Przyszłam do tej firmy, nie mając pojęcia o branży. Co prawda początki bywały trudne (jak zawsze), ale na każdym kroku, czułam ogromne wsparcie zarówno od Zarządu jak i reszty Pracowników. Po tych kilku miesiącach pracy, czuję, że zrobiłam duże postępy i podniosłam swoje umiejętności, a co najważniejsze- ciągle mi mało. Wystarczy upór i rzetelna praca, a przychodzenie do Firmy stanie się personalną i finansową przyjemnością.

Dawid Michalak

Moim zdaniem firma prowadzona przez Pana Sebastiana jest najlepszą firmą na rynku pracy ponieważ dzięki niej można nie tylko godnie zarobić ale również nabyte doświadczenia w firmie pomagają w rozwoju osobistym trzeba tylko postawić sobie cel i do niego dążyć a kadra zarządzająca profesjonalnie pomaga w uzyskaniu postanowionych celów. Najważniejszą zaletą firmy również a jest ich dużo jest wynagrodzenie płacone na czas nie rozumiem dlaczego ludzie wypisują takie bzdury że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas czy też oszukują na prowizjach myślę że to po prostu jest ZAZDROSNA KONKURENCJA która nie może dorównać firmie YOURBANKERS a nie ludzie którzy tu pracują czy też pracowali POLECAM

Karol Nowak

Pracuję w tej firmie 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Myślę, że podstawą w tej firmie to umiejętność rozmowy z klientem i sprzedaż. Nie musisz tego umieć bo wszystkiego Cię nauczą. Jeśli tego nie czujesz, nie cierpisz gadać z ludźmi - nie składaj CV! Wypłata zależy od wyniku i to lubię najbardziej. Jeśli się postarasz, możesz zarobić więcej niż sobie założyłeś.

Tomasz
@Karol Nowak

Super że masz taką opinię o Your Bankers. Co złożyło się na Twój pozytywny wpis o firmie? Atmosfera, warunki pracy czy inne kwestie?

Karol Nowak
@Tomasz

Atmosfera jest nakierowana na zarabianie gotówki, a ja dokładnie czegoś takiego szukałem. Mam gdzieś pogaduch przy kawie, jestem skupiony na karierze a w tej firmie wszystko pcha Cię do przodu.

Polecam w 100% pracę w tej firmie. Szkolenia prowadzone przez Sebastiana-szefa są cholernie motywujące. Atmosfera jest super, wynagrodzenie przy uczciwej pracy jest baaaaaardzo wysokie. Trzeba tylko chcieć;) Zachęcam wszystkich tych, którzy mają ambicje zarabiać wyżej niż średnia krajowa. Pozdrawiam

Weronika

@Kamil, co masz na myśli pisząc "straszna atmosfera", co miało wpływ na taką opinię? Dodając wpis staraj się, aby był on jak najbardziej merytoryczny. Komentarze bogate w treść są najlepszą wskazówką dla innych osób korzystających z forum. A może wiesz coś na temat rodzaju umów, jak pracodawca zawiera z nowym pracownikiem?

OLGA

Pracowałam tutaj kilka lat. Praca z możliwością rozwoju, nastawiona na ciągłe poszerzanie horyzontów. Kompetencje tutaj zdobyte bardzo pomogły mi w nowej pracy, na wyższym stanowisku.

Nie polecam tej firmy nie płacą wynagrodzenia na czas(usunięte przez administratora)

anekee

Pracuję tutaj od kilku lat i nie spotkałam się jeszcze z większym problemem. Wszystkie sprawy można omówić z kierownictwem, wystarczy tylko chcieć poświęcić dłuższą chwilę na takie spotkanie. Zawsze można znaleźć rozwiązanie, które zadowoli obie strony.

bartłomiej

Firma pomogła mi dostać kredyt firmowy, mimo że dopiero otwieram działalność. Bez tych pieniędzy wszystko sporo by się opóźniło

Konrad

Starszym pracodawca nie polecam Pana Sebastiana

Natal

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może zastanówcie się i zacznijcie doceniać gdzie pracujecie!!!!

@Natal

Bardzo dziwne gdzie takie slychy chodzą najniższe prowizję od kredytu i pracownicy oszukiwani na prowizję bankowe

Sylwia Janik

Pracuję tutaj już prawie pół roku i nie mogę narzekać. Miałam dużo szkoleń, nauczyłam się wiele przydatnych rzeczy. Rozwijam się w obsłudze klienta, chociaż przyznaję nie jest to łatwa praca. Trzeba włożyć trochę wysiłku w naukę, ale z czasem wszystko staje się prostsze niż na początku. Atmosfera w pracy jest bardzo ok.

Adam Kownacki
@Sylwia Janik

Taka Pani nawet nie pracuje w firmie boot internetowy

Sylwia
@Adam Kownacki

Bo nie podpisałam się swoim nazwiskiem tylko nickiem. Pozdrawiam ;)

kaśkaoprawca

Wydaje mi się, że tu jest bardzo dużo wypowiedzi nie klientów, ale konkurencji... Widać od razu takie rzeczy, więc darujcie sobie :)

hubert

Pracowałem tutaj 3 lata, a zdobyte doświadczenie teraz procentuje! Kto chce ten nauczy się pracy z klientem, a jak ktoś nie chce to marnuje tylko czas.

Witam Temat. YOUR BANKERS- Kredyty dla firm Bożena Zalewska Doradca Klienta Odradzam wszystkim , poza gadaniem i obietnicami nic, dosłownie, nic nie potrafi nawet przygotować oferty, cztery tygodnie oczekiwania , jutro już będzie oferta z jutra zrobiło się parę tygodni, jeśli chodzi o kredyt na firmę , mam dobry BIK żadnego zadłużenia żadnych zobowiąza firmę mam trzy lata wykazywane obroty ZUS, US bez zadłużeń Omijacie z daleka firmę YOUR BANKERS i Doradce Klienta Bożenę Zalewską Pozdrawiam Marek

Sajmon
@Marek

Sorry, że pytam, ale skoro masz jasną sytuacje i wszystko takie krystaliczne, to czemu korzystasz z doradców finansowych, a nie pójdziesz sam do banku ? U mnie też jeden Pan długo trzymał temat, ale ostatecznie okazało się, że miałam brudne krd. Wyczyściłem i po sprawie.

Marlena
@Marek

Witam! Sprawdziliśmy listę klientów tej Pani z ostatniego miesiąca. Żadnego Pana Marka na niej nie było

kamil sadowski

Pracować trzeba, nie ma wyboru, ale cieszę się, że trafiłem tutaj, bo zarobki są przyzwoite, a i z ludźmi nie ma problemu. Klienci trafiają się różni, ale na to nie mam wpływu. Pomagają szkolenia z obsługi klienta, więc mam nadzieję, że nie wyjdę stamtąd całkiem zielony;)

Zostaw merytoryczną opinię o Your Bankers Sp. J. - Warszawa

• Jak się pracuje w Your Bankers Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Your Bankers Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Your Bankers Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Your Bankers Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Your Bankers Sp. J. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Your Bankers Sp. J.
3.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Your Bankers Sp. J.