Opinie o Your Bankers Sp. J. w Warszawa

Your Bankers. Doradztwo finansowe stworzone z myślą o ludziach. W Your Bankers zajmujemy się doradztwem finansowym, a w szczególności kredytowym, działając w doświadczonym zespole profesjonalistów, których napędza chęć pomocy ludziom. Z nami Ty i Twoje finanse jesteście bezpieczni, a dla waszej przyszłości wybierzemy najkorzystniejszą opcję.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Your Bankers Sp. J. w Warszawa

artur

Lubię pracę w tej firmie, bo pozwala mi na łączenie jej ze studiami. Poza tym ludzie są bardzo kontaktowi, od początku mi pomagali.

Ada

Praca na poziomie, kameralne grono, dużo wiedzy. Dla wygadanych i pewnych siebie osób.

jacek

pomogli chociaz bylem w beznadziejnej sytuacji i nigdzie nie mogłem dostać kredytu polecam

Janina

Pierwszy pośrednik który mi pomógł chociaż nie mogłam dostać nawet chwilowki polecam

Doradca Klienta

Wszystko naturalnie, bardzo fajnie rozmawia się z Panią Oliwią. Kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku.

Czy mam jakieś cele zawodowe na najbliższe lata ? Moja najlepsza zaleta ? Czego nie lubie na co dzień robić?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
poszkodowany

spam telefoniczny, szukam maila do nich by zaprzestali spamu smsowego, ale nie można znaleźć kontaktu do nich albo zwraca wiadomość!

bankers lipa

ponad 500 km z klientem i okazało się że nie ma żadnej dla niego oferty, doradca kłamał

Sławek

Bardzo rzetelna obsługa, wszystko było dokladnie tak jak mówił doradca.Polecam

Przedsiebiorca

Wszystko zalatwione od ręki , jestem zadowolony

kredyty

UWAGA!!!! OSZUŚCI!!!!!! OSZUKANA KLIENTKA I POSREDNIK!!!!!! SPRAWA ZGLOSZONA NA P0OLICJE!!!! "PREZES" ROZLĄCZA POLACZENIE

Administracja Your Bankers
@kredyty

Bardzo nieładne zagranie ze strony konkurencji. Proszę podać imię i nazwisko swoje, bo nick "kredyty" nie jest rzetelną informacją, a uderza w pracę uczciwych doradców. Wyjaśnimy sprawę, chociaż nigdy się nie zdarzyło by Dyrektor czy Prezes nie odbierał telefonu. Pozdrawiamy Serdecznie

mcGiwera
@Administracja Your Bankers

A to Dyrektor lub Prezes swobodnie odbierają telefony od Klientów? :) Chyba, że każdy się tam przedstawia jako Dyrektor lub Prezes - co jest niestety nagminne w takich instytucjach.

Klient
@mcGiwera

Z tego co widzialem bedac na spotkaniu z doradca w firmie pracuje niewiele osob moze z kilkanascie ... czemu? Bo wedlug mnie wiedza jest cenna i nie kazdy chce sie nia dzielic. Doradca z ktorym sie spotkalem normalnie usiadl i porozmawial nawet sie posmialismy ... jak czlowiek a nie maszyna do wyciskania kasy z klienta... wiec nie dziwie sie ze nawet wlasciciel firmy zarabia tak samo jak zwykly pracownik skoro sam tak zaczynal i przynioslo mu to zysk. Nie ma "celujacego" bo mimo wszystko spodziewalbym sie lepszego biura po pieniadzach jakie tam ludzie zostawiaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Your Bankers Sp. J. - Warszawa

• Jak się pracuje w Your Bankers Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Your Bankers Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Your Bankers Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Your Bankers Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Your Bankers Sp. J. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Your Bankers Sp. J.
3.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Your Bankers Sp. J.